Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2006., 11:51   #101
Quote:
Rebecca Guay kaže:
ba

Znači na tatu je....
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 11:54   #102
Evo još jedna slika od mojih kćeri:
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 11:55   #103
još je moram samo naučiti ono đe's
Quote:
sibi kaže:
Znači na tatu je....
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 15:55   #104
joj tate, svi ste super Prilog 1151 baš je lipo vas čitat...dršte se
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.

Zadnje uređivanje Mary Bellows : 20.10.2006. at 16:50.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:25   #105
Quote:
Simba-OS kaže:
Dakle, tamo na Politici razvalila diskusija o pobačajima (što ovdje nije bitno) i gomila muških galamdžija digla glas u zaštitu prava očeva (što je ovdje bitno).

Pa, dragi tate, braćo po oružju, pelenama, bočicama, benkicama, otvaram ovaj topic da se čuje i naš glas. Ideju za naslov mi je dala Cats i priznajem da ni sam ne bih smislio bolji. Hvala Cats.

Dakle - kako je to biti tata. Onaj svakodnevni. Pišite sve što vam kao tati padne na pamet. Pohvalite se, kukajte, bilo što vezano uz ovu vjerovatno najtežu, ali i najljepšu dužnost u životu svakog roditelja.

I naravno, mame. Pitajte forumske tate ono što se niste usudili pitati one vaše doma. Samo nas nemojte kuditi, toga imamo dovoljno.

Toliko za početak. Za otvorenje. Svečano.


PS. Ruda, ako čitaš ovo, tebe očekujem prvog, nakon što si album popunio svojim juniorom.
It is hard to be dad! Stari ja ti prodam svojih 2 komada. Zdravi su i jaki. Zajedno oko 70 kila. O cijeni ćemo kasnije!
__________________
Kill me...
Al_Bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 13:05   #106
Moram se vratiti poslu ali samo da kažem, da mi je ovo preprepreprekrasan topic! Pravi vas je užitak čitati!
Svaka čast na ideji!
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 21:45   #107
dakle ,SIBI, gdje rastu takve biljke?
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 00:42   #108
Quote:
impoSIBILA kaže:
dakle ,SIBI, gdje rastu takve biljke?

Eto ti sad... Oćeš bit dobar i ispadneš najveći miš na planeti!!!
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 09:36   #109
Quote:
impoSIBILA kaže:
dakle ,SIBI, gdje rastu takve biljke?
Stani u red, ja sam ga prva vidjela

__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 18:35   #110
Danas smo napunili 21 dan i superiška smo. Imam osjećaj ko da je mali tu već 150 godina.

I idemo u šetnju danas po prvi puta....
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 14:32   #111
Quote:
sibi kaže:
Danas smo napunili 21 dan i superiška smo. Imam osjećaj ko da je mali tu već 150 godina.

I idemo u šetnju danas po prvi puta....



nemoj pretopliti bebaća to je najveća greška koju novopečeni roditelji rade i to zbog kojekakvih baba sveznadarki!

i želim vam ugodnu prvu šetnjicu1
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 04:53   #112
Stvarno, teško je biti tata. Kad se samo sjetim da sam trebao navući kondom onog ljeta u kampu....

Malo je naslov patetičan, da me izvinete, dragi očevi. A i kontradiktoran.

Ako ste htjeli hvaliti očinstvo, trebali ste postaviti temu u stilu: Blagoslovljeno je biti tata, ali ja sam ateist.

Bilo bi manje patetično.

Ovim ne udaram u Vaše očinske osjećaje, kao što ne mislim da je "Volim te" fraza.

__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 09:29   #113
Quote:
walter kaže:
Stvarno, teško je biti tata. Kad se samo sjetim da sam trebao navući kondom onog ljeta u kampu....

Malo je naslov patetičan, da me izvinete, dragi očevi. A i kontradiktoran.

Ako ste htjeli hvaliti očinstvo, trebali ste postaviti temu u stilu: Blagoslovljeno je biti tata, ali ja sam ateist.

Bilo bi manje patetično.

Ovim ne udaram u Vaše očinske osjećaje, kao što ne mislim da je "Volim te" fraza.



ja mislim da ta pilula koja bi tebi mogla pomoći još nije izmišljena!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 17:37   #114
Kad vas čovjek ovako čita reklo bi se da tata nije ništa odveć strašno. No, kako je ostalo još 2 mjeseca dok i ja ne zaslužim taj status još mi je sve malo onako "bajkovito". Premda, priznajem, ćutim da se neki moji osjećaji mijenjaju kako se bliži djetetovo rođenje. Oduvijek sam se klonio male djece i svako zadržavanje dulje od 5 sekundi u njihovoj blizini te komuniciranje s njima bio mi je nevjerovatan napor. No, sada se to nekako mijenja. Možda ima ipak ima nade za mene.
__________________
Mi u našoj tvrtki imamo neke ustaljene radne rituale. Na primjer, stalno gledamo na sat.
Face is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 22:02   #115
Quote:
Face kaže:
Kad vas čovjek ovako čita reklo bi se da tata nije ništa odveć strašno. No, kako je ostalo još 2 mjeseca dok i ja ne zaslužim taj status još mi je sve malo onako "bajkovito". Premda, priznajem, ćutim da se neki moji osjećaji mijenjaju kako se bliži djetetovo rođenje. Oduvijek sam se klonio male djece i svako zadržavanje dulje od 5 sekundi u njihovoj blizini te komuniciranje s njima bio mi je nevjerovatan napor. No, sada se to nekako mijenja. Možda ima ipak ima nade za mene.

Savjet na vrijeme: KUPI SI NEKU NENADJEBIVU PEGLU!!! Trebat će ti! Sretno...
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 19:27   #116
Quote:
Face kaže:
Kad vas čovjek ovako čita reklo bi se da tata nije ništa odveć strašno. No, kako je ostalo još 2 mjeseca dok i ja ne zaslužim taj status još mi je sve malo onako "bajkovito". Premda, priznajem, ćutim da se neki moji osjećaji mijenjaju kako se bliži djetetovo rođenje. Oduvijek sam se klonio male djece i svako zadržavanje dulje od 5 sekundi u njihovoj blizini te komuniciranje s njima bio mi je nevjerovatan napor. No, sada se to nekako mijenja. Možda ima ipak ima nade za mene.


neka se dijete rodi zdravo i živo a one praiskonske kockice će se posložiti same od sebe!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:14   #117
Quote:
sibi kaže:
Fala svima.

Eto već smo neprespavali dvije noći, ali nije frka još se držimo.

Mali je prefantastičan . Kad krene spavat ne zna stati....

bebač ti je predivan
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:48   #118
Fala, fala... Sam sam ga napravio (žena mi je malo asistirala)...
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 13:17   #119
Do sad sam puno puta čula o tome čega se buduće mame boje, ali nikada nisam imala prilike čuti i mušku stranu priče.

Nice. Znači ni vi niste savršeni?
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 19:38   #120
Quote:
Face kaže:
Možda ima ipak ima nade za mene.


Kad primiš to malo biće na sebe, sve će nestati...samo bez panike, sve to samo od sebe dođe!
Sretno!
dzodzoista is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.