Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 18:38   #21
Ajdobro, onda 3:0
dividi is offline  
Old 05.07.2010., 18:43   #22
Nije, naravno, nemoguće da Njemačka dobije utakmicu, ali mislim da će do ići malo teže. Španjolska na golu nema Jamesa, niti na bekovima tipove kao što su Glen Johnson i Otamendi. Nijemce će otraga čekati malo bolji macani nego što je dosad bilo. Još kad Torres ostane na klupi, a Fabregas počne, furija će imati posjed lopte valjda 79 posto. Del Bosque će vjerojatno pripaziti na njemačku kontru i čekati da Cesc, Xavi ili Iniesta vrte loptu okolo naokolo i koji put probiju njemački blok.
the edge is offline  
Old 05.07.2010., 18:54   #23
Španjolska sigurno ima jaču obranu od Argentine,i sigurno je bitno bolja repka od Engleske. Ali usprkos tome očekujem glatku pobjedu Njemačke. Španjolci su se provlačili u osmini i četvrtfinalu,imali su i dobru pomoć sudaca da su danas u polufinalu. Za razliku od njih Njemačka je jednostavno pregazila svoje protivnike i ako bude pošteno suđenje i ekipe kompletne Njemačka bi morala proći. Španjolska je danas bitno slabija nego prije dvije godine,a Njemačka bitno jača!
dragec is offline  
Old 05.07.2010., 18:55   #24
Slažem se da će Njemcima biti puno teže sa Španjolcima, nego je to bio slučaj sa prijašnjim protivnicima. Ukoliko se utakmica razvuče u egalu ili Španjolci povedu...Tu Njemci po meni neće imati šanse, mislim da Španci to odrađuju sa svojim stilom igre, a i super raspoloženim Villom...Jer imam nekakav osjećaj da je ovo malo drugačiji profil glava i tip igre Njemaca, nego je to bio slučaj kod prijašnjih njihovih momčadi (nadam se da sam u krivu)...
No, ako Njemci opet opale neki blitzkrieg u svoju korist, tu se priča definitivno okreće...Uglavnom, naprijed Deutshland!
Baščan_87 is offline  
Old 05.07.2010., 19:03   #25
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Nije, naravno, nemoguće da Njemačka dobije utakmicu, ali mislim da će do ići malo teže. Španjolska na golu nema Jamesa, niti na bekovima tipove kao što su Glen Johnson i Otamendi. Nijemce će otraga čekati malo bolji macani nego što je dosad bilo. Još kad Torres ostane na klupi, a Fabregas počne, furija će imati posjed lopte valjda 79 posto. Del Bosque će vjerojatno pripaziti na njemačku kontru i čekati da Cesc, Xavi ili Iniesta vrte loptu okolo naokolo i koji put probiju njemački blok.
Potpisujem!
Iako nije isto, i nakon Australije ste uglavnom najavljivali da slijedi razvaljivanje Srbije.
Mislim, svaka čast Nijemcijma - mislim da su iznenadili i same sebe kako dobro igraju. Ali ipak je ovo nešto drugo. Furija i kad nije u top formi je ekipa s najboljim igračima. I za razliku od Argentine, oni jesu ekipa.
Bit će gusto, nadam se pobjedi Španjolske. I zbog njihovih ludih komentatora: jeste gledali Camacha?
zvm is offline  
Old 05.07.2010., 19:06   #26
Njemačka gazi 4:2,Urugvaj svijetski prvak XD
d2267 is offline  
Old 05.07.2010., 19:09   #27
2-0 za Španiju.

Vjerovatni Sastavi:
Španija:

Casillas (c)

Ramos------------------Puyol----------Pique----------Capdevilla


----------------------------Busquets--------------------------------
Fabregas---------------Xavi
Silva---------------------------------------Iniesta

----------------------Villa----------------------
__________________________________________________ _________-
Njemačka:

Neuer()

Lahm (c)---------------Friedrich-------Mertesacker----------Boateng


Švajni--------------Khedira


Marin--------------Ozil--------------Podolski

---------------------Klose----------------------
______________________________________________
Deadwalker is offline  
Old 05.07.2010., 19:34   #28
Španjolska dobiva, nažalost. Zbog najveće individualne i tehničke kvalitete i njemačkog neiskustva. Nijemci su izgledali prilično labilno u periodu kad su im idiotski Englezi i bezglavi Argentinci uzeli loptu i nametnuli tempo. Ovaj put imaju posla s malo većim jebačima i ako krenu otvorenim gardom (a čini mi se da ne znaju drukčije), mogli bi stradati.
trifon is offline  
Old 05.07.2010., 19:35   #29
Inače mislim da će švabe proći ali ne bih imao ništa protiv da dalje odu Španjolci ali samo zbog Villeostale kronično vidit ne mogu pogotovo onog Ramosa
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 05.07.2010., 19:41   #30
E sad vise nemam straha! Zeljko je za Spanjolsku, znaci svabe su u finalu!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is online now  
Old 05.07.2010., 19:43   #31
Spanci ulaze u finale bez vecih problema
Vuk_sarajevski is offline  
Old 05.07.2010., 19:54   #32
Za Švabe, protiv antinogometa
nero is offline  
Old 05.07.2010., 19:56   #33
http://web.dexter.k12.mi.us/~boukhri...lag_hg_clr.gif
__________________
lucca is offline  
Old 05.07.2010., 19:56   #34
Furija u finale!
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 05.07.2010., 19:59   #35
Španjolska to dobiva jer realno su jači, imaju bolje igrače na svakoj poziciji, bivši europski prvaci koji ne blistaju, ali vjerojatno niste vidjeli da su svi protiv njih igrali bunker, čak i Portugal, a ne vidim da je netko tako igrao protiv njemaca, i da je netko igrao, mislite da bi Njemačka tako lijepo igrala. Ne bih se baš kladio, ali ono što znam, a to je da Španjolska dobiva sigurno, ostalo bi bilo veliko iznenađenje Ajmooooooo Španijo...
Minimalac99 is offline  
Old 05.07.2010., 20:14   #36
Bia mi je poznanik prošli tjedan u Barceloni i kaže da pola ljudi tamo uopće ne navija za Španjolsku
Ono is offline  
Old 05.07.2010., 20:15   #37
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Daleko od toga da su nezaluženo tu di jesu,
malo i je nezasluženo.
Veko32 is offline  
Old 05.07.2010., 20:15   #38
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Bia mi je poznanik prošli tjedan u Barceloni i kaže da pola ljudi tamo uopće ne navija za Španjolsku
katalonci
Veko32 is offline  
Old 05.07.2010., 20:23   #39
Quote:
dividi kaže: Pogledaj post
Miler ne igra
Ništa onda,mali Srbo će da zablista.
nar.kO is offline  
Old 05.07.2010., 20:29   #40
x poluvrijeme - Španjolska
Španjolska vodi na pol.- neriješeno pa penali
Njemačka vodi na pol..Njemačka dobiva

__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.