Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2013., 17:47   #3121
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post

http://i48.tinypic.com/5uphf8.jpg

Poslali su mi i veci broj prije i poslije slika u PDF formatu ali nemam pojma kako i gdje da to okacim?
U attachemntu nece kaze upload failed.
e molim te, daj mi posalji te slike i slike od timova... a isto i pdf... ili najjednostavnije forwardiraj taj mail na:
[email protected]

jer kolko vidim, od tog tima, drugi na slici, peta i sedmi su i kod mene bili na presađivanju... al su davali anestezije i tako... a presađivala je Dr Eser...

to izgleda po svemu sudeći da ti ljudi rade za više doktora, jedino da je razlika tko je vođa timova...

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 01.02.2013. at 20:26. Reason: uklanjanje IMG koda iz citata
Ivannovi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 17:51   #3122
Quote:
Ivannovi11 kaže: Pogledaj post
na kojem ste vi katu bili što se presadili?

ja sambio na 4.tom.... rekli su mi da to ima 7 katova, 3 ispod zemlje i 4 iznad... i ovo moje je bilo na 4tom katu...

to vjerojatno onda vise klinika radi operacije u toj zgradi... jer vidim, doktori nisu isti... a i prema videu, da ima i za nos, zatezanje lica, kosa itd...
to je onda opako neko mjesto u Istanbulu što se tiče estetske kirugije, centar estetike u Istanbulu

znači, tu se sve vrti

vidim da i ovi u Royalu imaju Asia City Hotel... ja sam imao Rhisos...
..mi smo bili na 7. katu...
Schenk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 17:59   #3123
Quote:
Schenk kaže: Pogledaj post
..mi smo bili na 7. katu...
hmm... 7. katu???
onda valjda je to 4ti iznad zemlje... ja sam isto na tome bio...

evo slike toga...
http://www.royalestethic.com/images/...clinic%204.jpg
vrlo vjerojatno da ovo ima 4 kata iznad zemlje ako se gleda izvana, a ne 7....
3 su ispod zemlje, tako su mi i oni rekli, zato to ima 7 katova...

al definitivno, to je to gdje sam i ja bio, jer sam pogledao video, a i slike malo prije... i to je to...

jedina me bas zanima ova ekipa... oni to valjda rade tamo za vise doktora, pa ta ekipa onda kako kome dođe, vjerojatno ih ima dosta, jer ako i u Royal estheticu ima tih ljudi, a prepoznao sam trojicu da su i kod mene bili, onda valjda rade na vise mjesta sa vise doktora..
Ivannovi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 18:07   #3124
Quote:
Ivannovi11 kaže: Pogledaj post
hmm... 7. katu???
onda valjda je to 4ti iznad zemlje... ja sam isto na tome bio...

evo slike toga...
http://www.royalestethic.com/images/...clinic%204.jpg
vrlo vjerojatno da ovo ima 4 kata iznad zemlje ako se gleda izvana, a ne 7....
3 su ispod zemlje, tako su mi i oni rekli, zato to ima 7 katova...

al definitivno, to je to gdje sam i ja bio, jer sam pogledao video, a i slike malo prije... i to je to...

jedina me bas zanima ova ekipa... oni to valjda rade tamo za vise doktora, pa ta ekipa onda kako kome dođe, vjerojatno ih ima dosta, jer ako i u Royal estheticu ima tih ljudi, a prepoznao sam trojicu da su i kod mene bili, onda valjda rade na vise mjesta sa vise doktora..
..pa cuj,gore ima tri operacijske sale...poslao sam ti pm..
..kaj se nadovezem na pm....krema se upila za par minuta,nema je vise...
Schenk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 18:31   #3125
Quote:
Schenk kaže: Pogledaj post
..pa cuj,gore ima tri operacijske sale...poslao sam ti pm..
..kaj se nadovezem na pm....krema se upila za par minuta,nema je vise...
ma ima vise od 3 operacijske sale ... ja znam da nakon što sam došao na kat sam išao lijevo, pa desno, pa lijevo pa dalje neznam...
to više klinika tamo radi operacije... a na tom katu su valjda presađivanja kose... kat niže nešto drugo itd... na svakom katu nešto valjda.

a za PM:
taj bepanthenol sam i ja dobio... meni su ovi moji rekli da se to prije pranja glave stavi na primajuću regije i ostavi 20-40min... nakon toga se lagano pod tušom ispere...
ja uopce to nisam stavljao na donor regiju... nego samo znači natapkao na primajuću regiju. ostavio, isprao i to je to... niti mi je bila suha koža, mokra koža, vlažna koža... ništa... normalno

a sad ja neznam kak je to kod vas u drugoj klinici ... al jedno je sigurno, da to nemože naštetiti presađenoj kosi
Ivannovi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 18:47   #3126
Quote:
Ivannovi11 kaže: Pogledaj post
ma ima vise od 3 operacijske sale ... ja znam da nakon što sam došao na kat sam išao lijevo, pa desno, pa lijevo pa dalje neznam...
to više klinika tamo radi operacije... a na tom katu su valjda presađivanja kose... kat niže nešto drugo itd... na svakom katu nešto valjda.

a za PM:
taj bepanthenol sam i ja dobio... meni su ovi moji rekli da se to prije pranja glave stavi na primajuću regije i ostavi 20-40min... nakon toga se lagano pod tušom ispere...
ja uopce to nisam stavljao na donor regiju... nego samo znači natapkao na primajuću regiju. ostavio, isprao i to je to... niti mi je bila suha koža, mokra koža, vlažna koža... ništa... normalno

a sad ja neznam kak je to kod vas u drugoj klinici ... al jedno je sigurno, da to nemože naštetiti presađenoj kosi
..ja cu to stavljati poslije pranja..jer koza se onda zatekne,pa je losion opusti fino...ostavit cu tako preko noci do sutra,do sljedeceg pranja,pa opet isto...
Schenk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 19:10   #3127
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
Mene zanima konkretno recenica koju je Dark naveo za onu P... tehniku:

- In every session, 1500 grafts are worked as a maximum. For patients who need more than 1500 grafts, 2 days are booked.

A obojica ste dobili vise, 1700 te cak 4000 komada.

Pa mi je to malo u konfliktu
Nisam prije obracao paznju na ovaj dio emaila kojeg su mi poslali:

(for more than 1500 grafts in one session it is mixed with Slit technique – Perkutan front part, slit – the rest part of the head for covering).


Znaci kad presadjuju vise od 1500 graftova odjednom onda kombiniraju obje metode.
Ovu naprednu koriste za prednji dio glave, kad izradjuju hairline itd, a s onom drugom metodom rade za ostalo (pokrivanje vertex itd)
Zato tamo pise da ova napredna metoda ide samo do 1500 graftova u jednom danu, ima smisla.
Mislim ipak da ovaj slit nema veze sa onim poznatim HUT. strip i slicnim verzijama.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 19:24   #3128
Quote:
Ivannovi11 kaže: Pogledaj post
e molim te, daj mi posalji te slike i slike od timova... a isto i pdf... ili najjednostavnije forwardiraj taj mail na:
[email protected]

jer kolko vidim, od tog tima, drugi na slici, peta i sedmi su i kod mene bili na presađivanju... al su davali anestezije i tako... a presađivala je Dr Eser...

to izgleda po svemu sudeći da ti ljudi rade za više doktora, jedino da je razlika tko je vođa timova...
Poslao sam ti pdf na mail.
a slike tima i klinike su mi poslali samo ove koje sam stavo u ovaj thread.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 20:04   #3129
Ivanov, to je onda ista klinika u kojoj smo i mi bili. Daj mi reci ta doktorica Eser kako izgleda, je to neka malo starija zana sa dugom smedjom kosom i slabo prica engleski? A taj lik Hedz je neki sa crnom kosom pocesljan na jednu stranu malo puniji, ne debel ali onako popunjen sa naocalima? Jer meni se cini da ti majstori svi rade tamo samo je pitanje ko ti vodi tim al u globalu dolaze u kontrolu i pomazu jer meni su bila obojica.

Schenk, bepanthenol uvjek stavi nakon pranja i tokom dana da ti stalno osvjezava kozu uz to dodaj i aloe vera kremu. Ne trebas sad svaki dan prati glavu dok ti se to malo ne smiri samo stavljaj kreme, svaki drugi dan lagano operi.

DarkStar nemoj se opterecivati sa tim metodama, vjerujem da su koristili ono sta najbolje znaju, dojmove smo vam ispricali, nesto slabije se javila ekipa koja je bila u Madjarskoj a za konacne ocijene tek treba vidjeti za koji mjesec tako da ove nase dojmove uzimate u obzir ako se neko zeli odmah uputiti na zahvat a komu nije hitno neka saceka za konacne rezultate i misljenja za koji mjesec.

Zadnje uređivanje Destroy : 31.01.2013. at 20:14.
Destroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 20:52   #3130
Quote:
Destroy kaže: Pogledaj post
Ivanov, to je onda ista klinika u kojoj smo i mi bili. Daj mi reci ta doktorica Eser kako izgleda, je to neka malo starija zana sa dugom smedjom kosom i slabo prica engleski? A taj lik Hedz je neki sa crnom kosom pocesljan na jednu stranu malo puniji, ne debel ali onako popunjen sa naocalima? Jer meni se cini da ti majstori svi rade tamo samo je pitanje ko ti vodi tim al u globalu dolaze u kontrolu i pomazu jer meni su bila obojica.

DarkStar nemoj se opterecivati sa tim metodama, vjerujem da su koristili ono sta najbolje znaju, dojmove smo vam ispricali, nesto slabije se javila ekipa koja je bila u Madjarskoj a za konacne ocijene tek treba vidjeti za koji mjesec tako da ove nase dojmove uzimate u obzir ako se neko zeli odmah uputiti na zahvat a komu nije hitno neka saceka za konacne rezultate i misljenja za koji mjesec.
dr Eser je ovo:
http://www.webrehberi.net/upload/58519.jpg
nisam s njom nista pricao, ali da, vidio sam na jednom videu na youtube da malo slabije priča engleski... ona je kod mene bila bog i batina i radila prednji dio glave i vertex jedan dio, dok su ovi ostali ili davali anestezije ili me šišali, brisali itd... i nadopunili vertex sa preostalim graftovima...

a lik Hedz ne postoji, nego se to tako samo zove ta klinika, Hedz International... a glavni tip toga je potpuno čelav, mršav, ne baš visok... tako da prema tvom opisu niti jedan crnom pocesljanom kosom niti naocalama nije bio kod mene...

vjerojatno ima nekih 20 ljudi koji su po cijeloj zgradi pa rade što šta, dok ovih glavnih ima par koji pobiraju lovu


a i dobro si napisao, kome se ne žuri neka nejde sad... dok se vide konačni rezultati i kako to izgleda za par mjeseci, pa onda neka svatko odluči za sebe
Ivannovi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 21:27   #3131
evo jos dvije slike iz maila.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 21:56   #3132
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Nisam prije obracao paznju na ovaj dio emaila kojeg su mi poslali:

(for more than 1500 grafts in one session it is mixed with Slit technique – Perkutan front part, slit – the rest part of the head for covering).


Znaci kad presadjuju vise od 1500 graftova odjednom onda kombiniraju obje metode.
Ovu naprednu koriste za prednji dio glave, kad izradjuju hairline itd, a s onom drugom metodom rade za ostalo (pokrivanje vertex itd)
Zato tamo pise da ova napredna metoda ide samo do 1500 graftova u jednom danu, ima smisla.
Mislim ipak da ovaj slit nema veze sa onim poznatim HUT. strip i slicnim verzijama.
Cekajte,cekajte .... objasnite mi ovo.Nije valjda da koriste FUT metodu,tj.da sjeku kozu sa kosom pa da tako presadjuju i da ostaje oziljak ?
Civas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 22:06   #3133
Ma svaka vama čast što imate volje toliko pisati, ja bih se umorio
Rekao sam da ću za par mjeseci napraviti baš full osvrt na moje iskustvo u Mađarskoj (Hair dr. Clinic). Zasad sam ostavio mogućnost ovima kojima se žuri da me kontaktiraju preko PM-a, što su neki učinili, te sam im rekao onoliko koliko mogu s obzirom da mi je tek deveti dan poslije operacije. Stanje je dobro, donorsko je zacijeljelo (mazao sam aloe vera gelom što je sigurno pomoglo) a površina na kojoj je presađivano će biti čista od krasti kroz dan-dva. Pranjem polako počinje otpadati i presađena kosa, te mi preostaje samo biti strpljiv, najgori dio je prošao. Zato neću puno pisati dok ne vidim rezultate, ovo sad je tek dio procesa!
Živili vi meni i da svima naraste griva, a osvrt za par mjeseci (tko će dočekati... )
Saccares is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 22:06   #3134
Quote:
Civas kaže: Pogledaj post
Cekajte,cekajte .... objasnite mi ovo.Nije valjda da koriste FUT metodu,tj.da sjeku kozu sa kosom pa da tako presadjuju i da ostaje oziljak ?
nenene... svi smo na FUE...
mislim da FUT Turci niti baš ne rade... da je još samo aktualna unutar SAD koliko vidim po stranim forumima gdje su ljudi friško presadili sa FUT metodom
Ivannovi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 22:17   #3135
Dobro je,uplasih se.
Civas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 22:29   #3136
Ne definitivno nije FUT, lijepo su mi u mailu naglasili da je FUE metoda.
A ovo su neke dvije njihove turske podmetode tko cega znati.
Uostalom one Schenkove slike koje sam vidio to izgleda predobro.
Sa FUT sigurno ne bi tako dobro ispalo.

Inace nitko mi nije drugi odgovorio na mail osim royalestethic i one hairklinik turkey.
Estehair, Maral, nitko nista cijeli dan.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 01:09   #3137
Ljudi imam jednu molbicu. Ne smeta mi što spominjete klinike i povremeno linkate koju, vidim da ne reklamirate al molim vas da ne stavljate slikice i toliko linkova, ipak je previše, ispada ko reklamiranje. A ako vama dopustimo kad se stvarno netko dođe reklamirati radit će nam predstave kak vi možete i kako postoje dvostruki kriteriji.

Fala.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 08:21   #3138
Usvojeno.
Civas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 10:36   #3139
to valjda meni ide najvise u dzep.
@leeloo, evo pokrio sam se usima od sramote.
Rekli smo sve, tu su i iskustva forumasa pa kome trebaju daljnje informacije neka se javi na PP.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 11:31   #3140
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
to valjda meni ide najvise u dzep.
@leeloo, evo pokrio sam se usima od sramote.
Rekli smo sve, tu su i iskustva forumasa pa kome trebaju daljnje informacije neka se javi na PP.
..nisi samo ti kriv...svi mi smo krivi...
..svi mi smo zajedno...ak je jedan kriv,onda su i ostali krivi..
..pa mi smo HT BRACA...he he he ..
Schenk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.