Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2003., 18:05   #1
Četkice za zube - rasprava

Kakve četkice koristite? Ja sam nedavno nabavila električnu četkicu ima li netko iskustva s njom?
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2003., 18:32   #2
Ja je koristim vec godinama. Znatno bolje cisti od obicne. Kada peres zube trebas je samo micati lijevo-desno, a ne i gore-dolje. Ovo mi je rekao zubar, ali nisam pitala zasto.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2003., 18:39   #3
Sa elektricnom nemam, ali ja koristim ultrasonicnu i pere .
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2003., 18:54   #4
Elektricna cetkica je super, samo se moras naviknut prat zube s njom. Meni je prvo bilo koma i onda bi se poslije uzela normalnu cetkicu da si konacno operem zube.
Kad "uhvatis grif" - mrak.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 04:20   #5
Kako ste vi zene perverzne! Uvek mislite samo na ono!
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 04:52   #6
Ako se salis onda si stavio pogresan smajlic, a ako se ne salis onda ti nas nisi uopce shvatio. Mislim, sve sto smo napisale i odnosi se na el. cetkicu za zube.
Na sto li si ti pomislio i zasto

Ajde, nadam se da je samo smajlic pogresan.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 05:02   #7
Ma daj, pusti ti tu pricu: "pricale smo o el. cetkici". Jel vi stvarno mislite da smo mi muskarci toliko glupi da ne znamo o cemu se ovde zapravo radi? Kobajagi ne moze te ni zube oprati bez tih elektricnih naprava koje vibriraju. A dok perete zube ko zna sta vam moze pasti na pamet da uradite sa tom satanskom napravom. Ja perem zube obicnom cetkicom i izgledaju mi bas ovako
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 05:05   #8
Ups, ponovo pogresan avatar. Izgledaju mi bas ovako
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 05:49   #9
Ja isto koristim elektricnu cetkicu i ako se nadjem u situaciji da moram koristit obicnu, osjecam se ko da su mi zubi neoprani. El. cetkica je stvarno mrak....a i svi zubari je preporucuju.
Meni moj nije rekao da moram micet samo lijevo-desno nego i gore dolje....da ti fino ocisti i naslage oko zubnog mesa i sve.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 06:12   #10
nema do waterpika
sve ostalo je samo dodatak tome
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 09:38   #11
elektricnu.

Issa akj je to waterpik ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 01:10   #12
1. Obicna cetkica za zube
2. bateriska braun
3. visokotlacna pumpica za ispiranje medjuzubnih prostora i usta. , bas od waterpika, i jos dvije no name.
4. konac Jordan i Jonson
5. Zubobran , za one, koji to ne znaju, to je tanki inox lim sa kojim se ciste zubi kao sa cackalicom
6. cackalica , cackam poslije svakog jela bez obzira jeli ima ostataka hrane, i bacim cackalicu odma ( da ne bi bilo zabune )
7. Svake godine kod privatnog zubara na kontrolu , eventualno po jednu plombu, bijelu.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 01:19   #13
Quote:
Kiki kaže:
Ja isto koristim elektricnu cetkicu i ako se nadjem u situaciji da moram koristit obicnu, osjecam se ko da su mi zubi neoprani. El. cetkica je stvarno mrak....a i svi zubari je preporucuju.
Meni moj nije rekao da moram micet samo lijevo-desno nego i gore dolje....da ti fino ocisti i naslage oko zubnog mesa i sve.
i zubno meso ojaca
ja sam zat kreenula koristit, dotad sam imala cesta krvarenja
sad nist


bodul, sori al to tvoje je paranoja
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 09:25   #14
nije paranoja

a ko je rekao da sve ovo upotrebljavam isti dan .
Koristim ponesto , i to tako brzo i efikasno , da ni ne primjetim .
Dr nisam od tebe ocekivao , ovako brzoplet zakljucak
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 09:40   #15
Ja sam probala zubobran i ne sviđa mi se (ne ulazi u prostor među zubima).
Četkica.. moj osjećaj je da bolje operem s običnom četkicom nego električnom. Probala sam dulje vrijeme prati električnom, ali imam osjećaj da mi s vanjske strane zuba ostaje više plaka..onako, hrapaviji je..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 12:49   #16
Quote:
Zlatokosa kaže:
.. moj osjećaj je da bolje operem s običnom četkicom nego električnom. Probala sam dulje vrijeme prati električnom, ali imam osjećaj da mi s vanjske strane zuba ostaje više plaka..onako, hrapaviji je..
To me čudi, jer ja perem sa električnom i nikad nisam imala osjećaj tako glatkih zubi kad sam prala sa običnom.
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 13:15   #17
Zlatokosa, mozda ce zvucati cudno ali meni je zubar objasnio kako prati zube el. cetkicom. Nisam to trazila, on mi je preporucio da perem s njom i odmah mi dao da isprobam kod njega, te me uputio kako pravilno prati. Netko je spomenuo zubno meso. Glava cetkice je dovoljno velika da pomicanjem lijevo i desno zahvati citavo podrucje pa tako i ono uz meso. Bas kada sam bila na tom "tecaju pranja" upozorio me je zubar da ne micem cetkicu gore-dolje (zao mi je sto nisam pitala zasto jer bih vam sada mogla obrazloziti)
E zasto sam se sada raspisala. Htjela sam ustvari reci Zlatokosoj da zamoli zubara da joj objasni, mozda nesto pogresno radis.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 19:15   #18
Pa cuj...ovisi kakvu cetkicu imas i koliki su ti zubi. Da ja svoju cetkicu pomicem samo lijevo-desno, definitvno bi mi ostale naslage kraj zubnog mesa.
Takodjer, isto kao i Septy...prije sam znala imat krvarenja iz zubnog mesa, a sad nish.
Dakle, ja i dalje perem lijevo-desno, gore-dolje.
Ocito da je za moje zube tako najbolje.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 21:06   #19
Električna četkica je zakon

Prvo mi se nije baš svidila, bojala sam je se , prala sam na manjoj brzini...a onda sam se navikla..nikad mi umnjaci nisu bili čisitiji

I još jedna dobra stvar..ujutro, ona pere ja spavam
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 14:22   #20
Elektricna RULZ!!!
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.