Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2010., 23:17   #321
Quote:
SebaOS kaže: Pogledaj post
hahaha, sad sam tek skužio i da je desaturirano pol vrata oko face, nisu ni to u stanju napravit kak spada
i uz to na čelu je ostalo boje
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 18:58   #322

sjena preko lica?


uocite rub stola

lik je ko fol profesionalni fotograf, ima dobru opremu i slika ovako
a na jednoj slici (koju odbijam staviti) je sjena i nije problem u sjeni osobe nego sjeni kišobrana
ljuti me ljuti me ljuti me da takve pizde imaju ultrasuper opremu i onda rade ovakve slike aaaarhghjhu
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:13   #323
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post

lik je ko fol profesionalni fotograf, ima dobru opremu i slika ovako
a na jednoj slici (koju odbijam staviti) je sjena i nije problem u sjeni osobe nego sjeni kišobrana
ljuti me ljuti me ljuti me da takve pizde imaju ultrasuper opremu i onda rade ovakve slike aaaarhghjhu
samo zato sto nije znao slikati ni bez tolike opreme...nikad nije naucio...pa mu sad ni oprema ne pomaze
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:19   #324
profesionalac? nema šanse, pogotovo ako se radi o fotografijama s kojima se predstavlja.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:24   #325
U principu kad se ovu drugu sliku pogleda, mislim da je svjetlo skroz promašeno...ili se meni čini ?!?!
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:28   #326
promašeno je sve
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:40   #327
http://www.pticica.com/korisnici/jcekada
tu mu je profil, ne znam jesam li ja vadila samo najgore, ali ono meni su slike uzasne
vise mislim da voli gledat gole curice nego fotografirat
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 20:06   #328
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
http://www.pticica.com/korisnici/jcekada
tu mu je profil, ne znam jesam li ja vadila samo najgore, ali ono meni su slike uzasne
vise mislim da voli gledat gole curice nego fotografirat
polugoli komadi, već viđeno par milijardi puta.

al moram priznati da mi se jako sviđa izbor opreme!
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 20:50   #329
Quote:
elkarrde kaže: Pogledaj post
polugoli komadi, već viđeno par milijardi puta.

al moram priznati da mi se jako sviđa izbor opreme!
Vodio sam par on-line razgovora s njim, jednom mi je doslovno popljuvao jednu fotku pa sam ja njemu nazad i onda smo se našli..
Čovjek ima prelijepe djevojke, nešto što bi netko tko fotka modele i portrete samo mogao zaželjeti.. ali, nabija svoj neki grozan stil, kreativnost 0 bodova (najstarije fotke su mu u biti i najbolje) i ne da si dokazati.. slike su mu po defaultu prepaljene, boje katastrofa, i jednostavno obožava glow, fog, fake blur i ostale kerefeke.. znam da koristi zidarsku rasvjetu i rezultati su mu s obzirom na opremu odlični, ali obrada..
I definitivno me se nije dojmio način konverzacije, malo je čovjek dobio krila.. al opet, kad izlažeš samo na ptičici to se vrlo često događa.
__________________
Tu klikni :)
Surgeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 20:58   #330
Ma sve su mu slike u stilu, tj. na tragu onog "kalendara" na kojem je Pišekica.

Dizaster po meni! ALi da nebi bio nepošten, krenut ću od sebe samoga. Stavio sam sliku na natjecaj "low key" koja je napravljena pomoću 2-ije obične žarulje od 60 w. Pa ako sam ja kao početnik koji o rasvjeti zna ravno ništa, i tek počinjem čitati literaturu i isprobavam, uspio napraviti tak nešt; onda njegove uratke zaista ne razumijem u najmanju ruku.
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 21:34   #331
Quote:
Surgeon kaže: Pogledaj post
slike su mu po defaultu prepaljene, boje katastrofa, i jednostavno obožava glow, fog, fake blur i ostale kerefeke.. znam da koristi zidarsku rasvjetu i rezultati su mu s obzirom na opremu odlični, ali obrada..
I definitivno me se nije dojmio način konverzacije, malo je čovjek dobio krila.. al opet, kad izlažeš samo na ptičici to se vrlo često događa.
oooooda! glow, fog, blur su mu fetiši.

može se i sa zidarskom rasvjetom napravit korektna fotka, definitivno, tak i naša dizajnerica/fotografkinja u firmi radi (), al rekal bi da je lakše, jednostavnije i jeftinije složit bolju rasvjetu s kineski fleševima, triggerima, u DIY organizaciji.

yup, ptičica te spusti na njen nivo, i umlati ti svaku nadu u napredak.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 22:20   #332
Quote:
Surgeon kaže: Pogledaj post
Ne možeš stavljati Olafa i one likovljeviće u isti post, a kamoli u istu rečenicu.
Ma sve 5, film je film, digitalija je zna se što, ali ovi ne znaju ni s digitalijom, kak će još petljat s filmom.
Ma ja sam samo komentirala rečenicu "tko u doba digitalije fotka filmom"...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 22:31   #333
Mislim da se nepravedno miješa digitalija i film..... nit je doba filma prošlo, nit je doba digitalije zamijenilo film.

A loša fotka je loša, pa makar i na bitumenu na limu.
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 22:43   #334
Quote:
mamurni kaže: Pogledaj post
Mislim da se nepravedno miješa digitalija i film..... nit je doba filma prošlo, nit je doba digitalije zamijenilo film.

A loša fotka je loša, pa makar i na bitumenu na limu.
ovo apsolutno stoji, slažem se ko puzzle.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 04:19   #335
najlošije fotke bar rafaeli do sada

http://www.jutarnji.hr/bar-refaeli-b...520898/?foto=9

...iliti, bar rafaeli u zombie izdanju

plus nenadmašan niz fotki fotkanih mobitelom, ili sa TM canon fokusom

http://www.jutarnji.hr/eroticna-brie...cId=79&foto=16
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 11:44   #336
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 12:38   #337
Ček malko, to je neka kao seksi poza? Žena se iskrivila ko da ima napadaj slijepog crijeva i ukočen vrat istovremeno. :S
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 14:45   #338
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
najlošije fotke bar rafaeli do sada

http://www.jutarnji.hr/bar-refaeli-b...520898/?foto=9

...iliti, bar rafaeli u zombie izdanju

plus nenadmašan niz fotki fotkanih mobitelom, ili sa TM canon fokusom

http://www.jutarnji.hr/eroticna-brie...cId=79&foto=16
ovo su dokumentarne fotke sa snimanja na oba linka...znači fotograf koji fotka ženu i onda je ovo netko sastrane snimao onako neobavezno...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 19:02   #339
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
ovo su dokumentarne fotke sa snimanja na oba linka...znači fotograf koji fotka ženu i onda je ovo netko sastrane snimao onako neobavezno...
to je jasno - al i dalje su koma. gle, objavili su ih na portalu najvećih dnevnih novina u rvata
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 19:10   #340
ove fotke s baricom... teško da me tu baš tak jako smeta kvaliteta, tu se gledaju druge stvari

a ove druge su jako loše
__________________
Tambourines and elephants are playing in the band.
Won't you take a ride on the flyin' spoon?
Doo, doo doo.
dr. Killpatient is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.