Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2011., 21:45   #81
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Onda znači da je dobro izvršio zadatak, jer je takav i u EDC-u: odvratna, ljigava gnjida

Tnx na savjetu
De nada
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 21:46   #82
Ajde, kod vas su makar priblizno tacno preveli, na pinku su preveli "Sestre" :-)))))
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:16   #83
hahaha čitam naslov teme i ne vjerujem
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:31   #84
Nisu uopće trebali komplicirat s imenom,trebali su samo stavit Kad se zaljubim,ili po njihovom Kad zavolim i točka.Po meni je nepotrebno bilo stavljat i "vrijeme stane".
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:35   #85
Quote:
la dona kaže: Pogledaj post
Nisu uopće trebali komplicirat s imenom,trebali su samo stavit Kad se zaljubim,ili po njihovom Kad zavolim i točka.Po meni je nepotrebno bilo stavljat i "vrijeme stane".
Slažem se, ...Se detiene el tiempo je po mojem mišljenju nekakav tagline telenovele, tako da je ovo beskorisno prevodit
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:38   #86
@Mlac hvala na komplimentu..hahahaha. Ma na kraju krajeva kad sve pogledam...Augustin je meni fora..jer za njega važi ona uzrečica..pas koji laje ne grize..ahahhahah. Onako on je puno pričao..Renata će biti moja..mora biti moja..ja nju volim..ja ću ovo..ja ću ono..al od toga svega šta je on govorio..pola toga ili nije radio..ili šta bi i pokušao nije mu polazilo za rukom..hahahahah. Tek pred kraj serije je imao pravu "akciju" hahah. Onako..on je više negativac koji se stvarno zaljubio..pa mu je ta zaljubljenost prešla u opsesiju da mora biti njegova..ali ipak ju nije želio povrijediti..nego ju je stvarno htjeo osvojiti i to duuugo vremena, tek pred kraj se pretvara u onog "klasičnog" negativca koji silom želi nešto dobiti.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 23:18   #87
[QUOTE=Nata-SilvaFan;35779370
Augustin je meni fora..jer za njega važi ona uzrečica..pas koji laje ne grize..ahahhahah. Onako on je puno pričao..Renata će biti moja..mora biti moja..ja nju volim..ja ću ovo..ja ću ono..al od toga svega šta je on govorio..pola toga ili nije radio..ili šta bi i pokušao nije mu polazilo za rukom..hahahahah. Tek pred kraj serije je imao pravu "akciju" hahah. Onako..on je više negativac koji se stvarno zaljubio..pa mu je ta zaljubljenost prešla u opsesiju da mora biti njegova..ali ipak ju nije želio povrijediti..nego ju je stvarno htjeo osvojiti i to duuugo vremena, tek pred kraj se pretvara u onog "klasičnog" negativca koji silom želi nešto dobiti.
[/QUOTE]

Aaa, muchas gracias
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 12:17   #88
ma, ako mi vrijeme nije stalo dok sam gledala ivanitu i njezinu lažnu trudnoću koja traje mjesecima, vjerujem da neće ni sad...

jedva čekam da ovo počne...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:55   #89
hahahahaahahhah...garantiram ti da ovdje nema ni lažnih ni pravih trudnoći koje traju mjesecima..uglavnom sve završe prije vremena..ili na vrijeme ahahhahhhaha
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:09   #90
Čitam dns Globus i u njihovom tv programu je serija isto najavljena kao "Kad se zaljubim"
Tko je tu lud hrt jer nije obavijestio medije, ili mediji jer se nisu dobro informirali
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:33   #91
U 'Studiu' su napisali 'Kad zavolim, vrijeme stane'
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:36   #92
U rasporedu HRT-a na netu stoji "Kad zavolim, vrijeme stane" tako da je to pravi naziv.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 18:26   #93
za HRT.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 22:48   #94
Mislim da je u tome svemu naziv najmanje bitan. To je za mene CME tj. Cuando me enamoro i gotovo. Više se ne opterećujem s time kako će naši nešto prevesti..zovem serije po njihovim službenim nazivima u Mexicu.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 02:59   #95
Soy tu Duena mi je bila odlična telenovela, jedna od najboljih u zadnje vrijeme. A ovo mi se čini jako zanimljivo! Dojadio mi je Mexico i telenovele u njemu. Ovako serije koje su smještene u ostale regije Mexica su mi jako zamiljive. Em zbog sadržaja, em zbog krajolika (u STD, Hidalgo mi se čini prekrasan, a Nopala de Villagran; ili San Pedro de las Penas kao baš lijepo mjestašce).

U svakom slučaju, gledat ću ovo, koliko sam vidio promo-e na YouTube-u čini se dobro.
SoyTuDueño is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 09:32   #96
Jeronimovo imanje LA BONITA je u Baja Californiji...
I radnja tamo je puno bolje od one gradske ka i likovi.
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 22:57   #97
yaay!!CME Napokon na hrt... Nazalost ih nisam pogledala cijele kada su bili na meksičkoj proslo ljeto..ali zato sada...yaaay

Juan Soler i neponovljena Silvica..
Maja Antonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 11:21   #98
Zvučni zanimljivo, nadam se da ću je uspit pratit
__________________
Vjerujem
Mala zvrkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 19:01   #99
Predivan mi je taj krajoli u CME, od hacijenda, vinograda, onih plaža fantastičnih, pa onih stijena kraj mora sa šetnicom...
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 20:40   #100
Cuando me enamoro - promo (HRT, Croacia)
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.