Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 00:01   #21
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
Moj savjet bi ti bio da radije takva ugodna iznenađenja sačuvaš za poslije. Početak veze se ionako vrti samo oko seksa, sad ne biste trebali izlazit iz kreveta.

Ako si toliko baš zapela da mu pokažeš koliko si spretna u kuhinji, radije mu zasad priredi kakav gurmanski sendvič, dobru krumpir salatu ili nešto takvoga.
hahahhaahah, odličan savjet. ovo što se tiče sexa - hm, ne znam! strašno mi se sviđa i jako me fizički privlači i sve to. da se pitaju moji instinkti najradije bi se s njim prasnula na prvoj kavi, ali ipak mislim da će to malo pričekat. ipak sam ja neka "dama"..... ili da ne čekam?! mislim, definitivno ne bih spavala s njim na prvom spoju, ali mislim da me previše pali da bih dugo čekala..... uostalom, što je čudno da se ljudi koji se privlače sexaju pa makar to bilo i nakon tjedan dana od prvog spoja.... al jbg, takvo smo društvo da žene moraju čekat da ne bi ispale slučajno "lake"
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:18   #22
Hm, pa, moje je mišljenje da žene koje čuvaju svoju vaginu kao zlatno runo obično i nemaju što drugo za pružiti suprotnom spolu, pa da prostiš na izrazu, od pizde prave kapelicu .

Ali ti napravi kako se osjećaš u tom trenu.
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:36   #23
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
od pizde prave kapelicu .
postaću vjernik...zagriženi...
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:08   #24
Popuši mu. Na taj si način osigurala drugi spoj na kojemu onda možeš izjaviti da je kuhinja tvoj prostor u koji ga ne puštaš, zapravo na taj si način možeš osigurati i svaki slijedeći spoj bez obzira na kuhinju
Rufio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:12   #25
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
previše sam se zacopala divim se sama sebi. ne kužim ni kako ni zašto. da mi je netko prije samo pola godine rekao da će me on zanimat - nasmijala bi se na to........ a gle me sad -


E da si mene prvo ugledala.....

Hmmm, reci mu da ga volis, da hoces da se udas za njega, rodis mu troje djece. I onda mu kazi da ne volis da se mjesa u kucanske poslove i da je kuhinja rezervirana samo za tebe.
Ako nakon toga prihvati pusenje, tvoj je do kraja zivota~!
Nenad89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:18   #26
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
Hm, pa, moje je mišljenje da žene koje čuvaju svoju vaginu kao zlatno runo obično i nemaju što drugo za pružiti suprotnom spolu, pa da prostiš na izrazu, od pizde prave kapelicu .
Šta nije obratno?
hlebinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 23:10   #27
Quote:
Nenad89 kaže: Pogledaj post
E da si mene prvo ugledala.....

Hmmm, reci mu da ga volis, da hoces da se udas za njega, rodis mu troje djece. I onda mu kazi da ne volis da se mjesa u kucanske poslove i da je kuhinja rezervirana samo za tebe.
Ako nakon toga prihvati pusenje, tvoj je do kraja zivota~!
hahahah, genijalno! inače, što se tiče pušenja - ne poznajem dečka toliko i ne znam kako bi reagirao odnosno što bi mislio o curi koja mu na prvom spoju popuši.... ali i nebitno! ja nikako nisam za sex pa kakav god i to na prvom spoju. to dođe kasnije........ a što se tiče kuhinje - mislim da se ne bi bunio na tip cure poput mene-malo je lijen i ne bi mu uopće teško padalo da ga "istjeram" iz kuhinje.... skupa možemo kuhati samo na neke važne datume, a i tad je u ulozi "pomoćnog kuhara" - Kuhinja je MOJ teritorij
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 16:33   #28
vidim da ste i ovdje ostali bez inspiracije.... hahahahah! nije da sam posesivna ali ful mi je i inače zanimljiva tema - kako bi se žena trebala muškarcu predstaviti na prvom spoju?! eto, ajmo tako da ne ispadne da se sve vrti oko mene i mog problema. nije uredu )))
dakle - predstaviti se odmah kao žena,majka,kraljica ili zabrijavat na onu "na prvom spoju treba biti miris sexa u zraku"?!?! za mene ova druga varijanta nije budući da ne dajem na prvom spoju..... niti drugom i trećem.... tek tamo nekad u vezi! može past pusa i to je to
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 17:50   #29
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
za mene ova druga varijanta nije budući da ne dajem na prvom spoju..... niti drugom i trećem.... tek tamo nekad u vezi! može past pusa i to je to
misliš da je tvoja pizda kapelica?
svaki dan joj očenaš moliš?
al ćeš se ti najebat u životu
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 18:32   #30
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
misliš da je tvoja pizda kapelica?
svaki dan joj očenaš moliš?
al ćeš se ti najebat u životu
moja pizda JEST kapelica. dajem je samo odabranima, inače sam radije sama. a od toga da u životu ipak NE NAJEBEM se branim tako da bježim od takvih tipova kao ti. pozdrav.
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 00:50   #31
eto vidim da dižem temu iz mrtvih praktički, ali moram odgovoriti.
pije nego popljujete jer je ovo ipak MK, ne, nisam lezba, i ne, ne izgledam ko hagrid.

sad, ja sam potpuno suprotan tip jaguarovoj šapi. onako. nemam dlake na jeziku, prihvaćam zajebanciju, ali tu i tamo sam onako namjerno zlobna i podjebavam, bacim neki crnjak. volim biti glavna. na većinski muškom faksu (strojarstvo), kad sam živčana koljem se na COD-u, isprogramiram malog aliena ako treba, znam prekopreviše o sportu za žensko, kartam belu i poker bolje od 95% ljudi koje znam, logična, mrzim romantične komedije i kuhinja nije moj teritorij. najveći doseg - skuhati kavu i čaj bez da netko pogine.
ajmo reći da dosta ljudi misli da sam veće muško od pravih dečki, jel.

i onda vidim da se onako pravo žensko, kuha, obavlja poslove po kući, ne proturiječi itd., žali da ne zna kako s frajerom?

kak da ja s frajerom? na koju foru uhvatiti nekog tko mi je jeben, ali mislim da bi se preplašio da zinem?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 02:39   #32
dobro da si postavila pitanje ovdje gdje nema nikoga, umjesto na MK i sve ih rastjerala.

koliko ti je godina?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 03:05   #33
21 jako jako jako skoro bitno zbog..?

nisam tamo našla temu, a ova se činila slična. ali ajde, dobra ideja, molim moda da odvoji post pa stavi na MK ( i quota samo prvi post da se vidi na što referiram u svojem)
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 09:46   #34
dobrodošla, enedielle, kvin of gugl
reci ti tom svom junakuu da ti nađe nekog ko muški može podnijet tvoje prednosti i da mu vjeruješ da on zna najbolje ko ti je na istoj razini..dobro ajd, malo ispod
pa sad nek se taj tvoj nosi s tim izazovom
ili nek ti nađe ili nek se osjeti prozvan, pa da vidiš kolko piza a kolko je napuvan

ništa ne gubiš, a ostaje ti i vremena za programiranje robota u krajnjem slučaju
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 10:09   #35
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
eto vidim da dižem temu iz mrtvih praktički, ali moram odgovoriti.
pije nego popljujete jer je ovo ipak MK, ne, nisam lezba, i ne, ne izgledam ko hagrid.

sad, ja sam potpuno suprotan tip jaguarovoj šapi. onako. nemam dlake na jeziku, prihvaćam zajebanciju, ali tu i tamo sam onako namjerno zlobna i podjebavam, bacim neki crnjak. volim biti glavna. na većinski muškom faksu (strojarstvo), kad sam živčana koljem se na COD-u, isprogramiram malog aliena ako treba, znam prekopreviše o sportu za žensko, kartam belu i poker bolje od 95% ljudi koje znam, logična, mrzim romantične komedije i kuhinja nije moj teritorij. najveći doseg - skuhati kavu i čaj bez da netko pogine.
ajmo reći da dosta ljudi misli da sam veće muško od pravih dečki, jel.

i onda vidim da se onako pravo žensko, kuha, obavlja poslove po kući, ne proturiječi itd., žali da ne zna kako s frajerom?

kak da ja s frajerom? na koju foru uhvatiti nekog tko mi je jeben, ali mislim da bi se preplašio da zinem?
variš li s maskom ili bez?
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 10:23   #36
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
dobrodošla, enedielle, kvin of gugl
reci ti tom svom junakuu da ti nađe nekog ko muški može podnijet tvoje prednosti i da mu vjeruješ da on zna najbolje ko ti je na istoj razini..dobro ajd, malo ispod
pa sad nek se taj tvoj nosi s tim izazovom
ili nek ti nađe ili nek se osjeti prozvan, pa da vidiš kolko piza a kolko je napuvan

ništa ne gubiš, a ostaje ti i vremena za programiranje robota u krajnjem slučaju
fala na dobrodošlici.
a kakav je, naći će nekog frenda papučara. neću ja papučara.
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
variš li s maskom ili bez?
bez, maska je za pi*ke.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 10:36   #37
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
bez, maska je za pi*ke.
ne bojiš se da ti spali brkove?
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 10:39   #38
a gle sunce malo što se naljutio odmah jer njemu treba maskica
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 10:45   #39
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
a gle sunce malo što se naljutio odmah jer njemu treba maskica
i ja tebe volim
a sarma ? a? motaš li?
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 11:59   #40
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
21 jako jako jako skoro bitno zbog..?
Zbog mogućnosti da je tvoja muškobanjastost samo jedna od faza u razvoju i da se ne sramiš biti ženstvena. I ženstvenost ne poistovjećuješ s glupošću, slabošću, i ostalim stereotipima. Tako da u ovoj dobi ima još šanse za tebe da se razviješ u ono što stvarno jesi - u ženu. Ili ako pak stvarno imaš nekih od urođenih obilježja muškog spola - da ih ne brkaš sa stereotipima i da prihvatiš samu sebe onakva kakva jesi. Onda ćeš i naći svoj poklopac, kakav god ti lonac bila.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.