Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 14:17   #321
Ne, znam što bi ti rekla... Osobno mi Instagram koristi samo za one koje poznajem, postam svašta, ali uglavnom neke detalje iz svakodnevnice vrijedne dijeljenja s dragim mi ljudima i ne prečesto, nekad par dana ponešto zaredom, pa onda možda tjedan dana ništa. Ako me netko novi doda pogledam, ali isto tako i uklonim ako me ne zanima ili ne poznajem osobu. Nije mi cilj samo nabijati broj sljedbenika i onih koje slijedim... pretpostavljam da je to tako i s drugima, ako te ne poznaju nije im zanimljivo... Instagram baš i nije za nekakvo umjetničko izražavanje, više za dijeljenje trenutaka/sitnica iz tvog života... Za ovo tvoje bi ti možda više odgovarao Pinterest...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 14:32   #322
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ne, znam što bi ti rekla... Osobno mi Instagram koristi samo za one koje poznajem, postam svašta, ali uglavnom neke detalje iz svakodnevnice vrijedne dijeljenja s dragim mi ljudima i ne prečesto, nekad par dana ponešto zaredom, pa onda možda tjedan dana ništa. Ako me netko novi doda pogledam, ali isto tako i uklonim ako me ne zanima ili ne poznajem osobu. Nije mi cilj samo nabijati broj sljedbenika i onih koje slijedim... pretpostavljam da je to tako i s drugima, ako te ne poznaju nije im zanimljivo... Instagram baš i nije za nekakvo umjetničko izražavanje, više za dijeljenje trenutaka/sitnica iz tvog života... Za ovo tvoje bi ti možda više odgovarao Pinterest...
Aha, sad je jasnije I mislila sam, možda odustaju jer samo postanje nekakvog arta možda ljudima djeluje hladno, pa i samodopadno i samoreklamirajuće, a prizori iz intime i svakodnevice i pružanje uvida u njih kao kroz neku prijateljsku ključanicu djeluju toplije, ležernije i komunikativnije.

Probat ću miksati jedno i drugo
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:00   #323
Bok,

ne mogu se sjetiti lozinke za instagram te sam nekak krivo upisao mail adresu.. zanima me da li znate kako se to moze ispraviti da da obrisem korisnicki racun.
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:56   #324
Znači, nemaš lozinku niti pristup mailu koji si upisao za povrat?
Ništa od toga, na žalost.
Quote:
If you've forgotten your password and lost access to your email account, we're unable to release the Instagram account to you. This includes accounts registered with mistyped email addresses.

We understand this can be frustrating, but this policy is meant to make sure Instagram accounts don't fall into the wrong hands.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:12   #325
Pozz izbrisao sam na kraju inst ali mi je ostalo na trazilici moje staro ime... jel se da kak to maknuti?
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 16:57   #326
Ljudi, ja ne vidim gdje je ta opcija za dijeljenje 10 slika u jednom postu? Trebala bi biti kao nekakva ikonica sa kvadraticem, a kod mene je nema uopce iako sam azurirao app na najnoviju verziju. Pa jos prije mjesec dana sam instalirao taj novi update sve ocekujuci tu novost. Evo, vidim samo za boomerang i layout, al' ne i to. Sad sam izbrisao app i ponovno instalirao, no i dalje nema te opcije. Gdje provjeriti koju zadnju verziju imam? Ne kontam ovo, help.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:34   #327
zna netko kako stavit sliku na Instu a da je u punoj veličini?
mike lowrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 18:03   #328
Kad izabereš u dnu slike imaju strelice za proširit, a sa dva prsta možeš prilagoditi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:37   #329
Bok! Jel moze info tko zna? Zanima me ako netko objavi video na instagaamu ali ne kao prica nego bas na svom waallu.tj profilu .. ako ja nisam prijatelj sa njime a pogleda sam taj video jer on ima otvoren profil , dali ce on dobit obavjest da sam ja pogledala taj video ili ce samo dobit obavjest koliko je puta pogledan video? Tj da je jos netko pohledao video? Hvalaa
leeloo0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:11   #330
Pregledi se vide samo kao broj koliko puta je pokrenut, lajkovi se vide poimenično bez obzira je li se pratimo ili ne. Ne znači da se neće promijeniti u nekom od budućih nadogradnji...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:20   #331
Jel moguce ikako staviti nekakav link unutar objava na insta? Stavim link, ali ga ne prepozna
Nakymuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:43   #332
How to add a clickabl URL link to an Instagram post
Instagram prevents links in photo captions or comments from being clickable. Other than paid ads, the only clickable link within Instagram is on your profile page. A common tactic is to add “link in profile” to a photo caption, sending followers to your bio where they can click on the link and watch the YouTube video.

Prevedeno ukratko, neće ić. Samo za plaćene oglase je moguće. Možeš staviti link jedino u opis profila pa u postu napisati da pogledaju u opis.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:50   #333
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Pregledi se vide samo kao broj koliko puta je pokrenut, lajkovi se vide poimenično bez obzira je li se pratimo ili ne. Ne znači da se neće promijeniti u nekom od budućih nadogradnji...
Hvalaaaa na odg! 😁😁
leeloo0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:17   #334
Imam problem s uploadanjem slika preko InstaPica. Donedavno je mjesecima radio, ali sad, nakon što prođem etapu cropanja, dodavanja filtera i hashtagova, i kad stisnem "Post", piše "Unable to upload photo". Primijetila sam da je InstaPic (kojeg koristim na kompu) prestao raditi, tj. šalje tu poruku o nemogućnosti uploadanja fotke negdje u isto vrijeme kad sam Instagram App skinula na svoj mobitel. Ne znam ima li veze s time. Ne tagiram nikoga niti dodajem lokaciju, što nisam činila ni prije, ali slike su tada svejedno nalazile svoj put do Instagrama. A i slike koje želim postati nisu veće od 5 MB (oduvijek koristim istu unaprijed pripremljenu crnu pozadinu na koju slike lijepim u Photoshopu). O čemu je riječ, tj. zašto imam ovaj problem?
Pročešljala sam net i tuđe upite, ali nisam našla rješenje koje bi mi pomoglo.
Ne mogu niti ne želim postati slike s mobitela jer takve fotke su naprosto niske kvalitete ili mobom fotkam samo neke nebitne svakodnevne i intimne situacije. Fotke koje na Instagramu pokazujem su mi sve na kompu, tako da mi je InstaPic potreban.

Zadnje uređivanje Veronica Lux : 03.05.2017. at 19:33.
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:43   #335
Ovo je tema za Android aplikaciju. Probaj se obratiti na ovaj podforum https://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=256
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:55   #336
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Ovo je tema za Android aplikaciju. Probaj se obratiti na ovaj podforum https://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=256
Hvala
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 14:15   #337
vidim na instagramu da mnogi stavljaju cesto screen shot nekakve statistike njihovog accounta
koje su im slike najlajkanije (ukupno),koje su u zadnjih tjedan dana..koliko su u zadnje vrijeme dobili followersa i izgubili itd itd...
kako se to napravi,tj pogleda?
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 15:18   #338
Pozdrav svima... Imam jedno pitanje ako se netko susreo s time... Znači htjela sam se registrirati na instagram, i stalno mi je izbacivalo neke greške... Na kraju sam se uspijela spojiti preko facebooka, stavila si nadimak, ali i dalje nisam registrirana na instagramu, jer uopće nemam ni lozinku niti mi mail prepoznaje... Znači ne mogu se prijaviti na instagram putem te aplikacije, nego samo putem facebooka... Jel se to može ikako ispraviti, ali da trenutni profil ne brišem? Znači da si nekako postavim tu lozinku da se mogu ući putem instagrama. Pokušala sam naći na netu sličnu situaciju ali nisam uspijela.... Tako da ako netko zna o čemu pričam, molim pomoć... Hvalaa
Marija1006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:42   #339
jel i kod vas ima nekakakvih problema sa instagramom?
inace dobivam vecinom lajkove od nekih koje nemam medju followers (preko hashtagova)...danas evo niti jedan jedini lajk od nekog koga nema medju followers (a inace bude barem 100ak odmah prvi dan)
kao da hashtagovi ne rade,wtf!?
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:09   #340
Jel ima netko od vas problema sa Instagramom ovih dana?
Recimo kad postavim neku novu sliku i stavim hashtagove,tu sliku nitko nemoze vidjet ili pronaci preko hashtagova osim onih koji me followaju...
Znači kad ukucam hashtag npr ''forumhr'' i kliknem na taj hashtag,vidim da je moja slika tamo...ali ako isto to napravis s accounta koji me ne followa,pod hashtagom ''forumhr'' nema moje slike...
Vidio sam guglajući da su prije par dana neki naveli istu stvar...
account NIJE stavljen na Private
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.