Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2009., 16:55   #361
Quote:
zoran k kaže: Pogledaj post
Di ja mogu pogledat konkretno baš tu epizodu?
Nadam se negdje dalje od nas, i uz papirnate maramice
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 18:28   #362
Quote:
zoran k kaže: Pogledaj post
Di ja mogu pogledat konkretno baš tu epizodu?
Potraži osmu epizodu serije. Reko bi ti di, ali nam službena politika brani reklamiranje takvih stvari.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 11:41   #363
Quote:
Glupinickname kaže: Pogledaj post
Potraži osmu epizodu serije. Reko bi ti di, ali nam službena politika brani reklamiranje takvih stvari.
Službena politika sigurno ne govori ništa o PM-ovima
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:24   #364
Evo sada su barem objasnili zakaj naš vrli wizard lik ima tako ime zbog kojeg kako je rečeno "sigurno nije morao postati seljak".
Ti tzv. "Wizards of the first order" se rađaju takvi i jako rijetko. Kao tri samo u to doba postoje. Naš vrli wizard je jedan, jedan je mrtav, a jedan radi za glavnog bad guys
Već vidim wizard duel u rangu Saruman vs Gandalf

Ah ovaj serijal je takva kopija svega drugoga da je smiješno.
I onda netko pljuje po FR romanima. Drizzt barem nije seljak koji ima destiny za ubije glavnog negativca, dok mu pomaže 1 od 2 preostala najmočnija čarobnjaka u zemlji (a drugi naravno radi za glavnog bad guya).

Ono SW meats LotR = legend of the seeker, ali dosta lošije.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:05   #365
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
I onda netko pljuje po FR romanima. Drizzt barem nije seljak koji ima destiny za ubije glavnog negativca, dok mu pomaže 1 od 2 preostala najmočnija čarobnjaka u zemlji (a drugi naravno radi za glavnog bad guya).
(tim doslovnim jebenim riječima)

Prokletni Terry Goodkind Ukrao je ideju Uwe Bollu :2up: Ako ne zbog sveg drugog što mu se stavlja na dušu, zbog ovoga će GORJETIIII UUUUU PAKLUUUUU!!!!!!1111
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:09   #366
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ti tzv. "Wizards of the first order" se rađaju takvi i jako rijetko. Kao tri samo u to doba postoje. Naš vrli wizard je jedan, jedan je mrtav, a jedan radi za glavnog bad guys
Glavni wizard je tolko super i moćan da se tri dana moral mučit sa jednom razmaženom klinkom i glupom kraljicom. Mislim, ekipa kaj može postat nevidljiva, pucat vatru iz ruku i napravit homunkulus life-sized kopije same sebe bi se valjda trebala moć uvuč u jednu fuken sobu u dvorcu i izač van bez da ih iko skuži. Wizard of the First Order, indeed.

Ne znam, ove zadnje dve epizode su mi fakat bile glupave. Al okej, baš se zalomilo da sam zadnja tri tjedna gledao nekoliko serija koje su mi fakat bile dobre - zadnje sezone "Jerichoa", "Galaktike" i "Dekstera" - tak da sad nemam više strpljenja sa "mogle bi eventualno biti dobrim" serijama ko što je Seeker. Brijem da bum odustal od gledanja, naročito sad kad su mi krenuli još i "Supernatural" (koji je zakon), "Lost" (koji se puno popravio od usrane 2. i 3. sezone) i "Fringe" (za kojeg još porota zasjeda).
Quote:
Ah ovaj serijal je takva kopija svega drugoga da je smiješno.
I onda netko pljuje po FR romanima.
To kaj je "Legend of the Seeker" sranje ne čini FR romane išta manjim sranjem. Oboje su simptom lošeg fantasya kaj onda ekipa koristi ko ispriku za pljuvanje daleko boljih romana poput "Song of Ice & Fire".
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:45   #367
Postove o seriji "Fringe" prebacio sam na temu koju sam otvoril o njoj još davno prije.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 02:59   #368
A treći Wizard of the First Order sigurno zapravo nije mrtav nego je skriven od očiju i čeka trenutak da kika es zločincu, ili je čak zlikovac za sljedeću sezonu

Ali ovo s dildos of pain i Mordorskim Sithovima stvarno nema smisla.
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 20:04   #369
Gdje vi gledate to čudo od serije.
Na kom programu?
Nemezis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 03:26   #370
Ja legalno kupujem preko iTunesa pa gledam na kompu : )))))))))))))))))
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 14:54   #371
Btw, ova nova (1x10) epizoda se isplati pogledat jer ima Kahlan u Mord-Sith koznom catsuitu i rezira je Michael Hurst aka Jolas iz Herculesa
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 15:05   #372
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Btw, ova nova (1x10) epizoda se isplati pogledat jer ima Kahlan u Mord-Sith koznom catsuitu
ODO JA!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 18:45   #373
fop fop fop...
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 10:55   #374
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Ali ovo s dildos of pain i Mordorskim Sithovima stvarno nema smisla.
Jel nije serija napravljena po nekoj knjizi? Pa prati knjigu ili...?

Quote:
Nemezis kaže: Pogledaj post
Gdje vi gledate to čudo od serije.
Na kom programu?
Hoćeš PM?

Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Btw, ova nova (1x10) epizoda se isplati pogledat jer ima Kahlan u Mord-Sith koznom catsuitu
A super mi je Kahlan, baš je komad

I nije mi tako loša serija- bolja je od Xene...
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 13:01   #375
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post

I nije mi tako loša serija- bolja je od Xene...
aaaargh!!
cvjetaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 15:08   #376
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
I nije mi tako loša serija- bolja je od Xene...
Uf, kojeg li postignuća!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 15:50   #377
Quote:
cvjetaca kaže: Pogledaj post
aaaargh!!


Quote:
Glupinickname kaže: Pogledaj post
Uf, kojeg li postignuća!
A i to što kažeš
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 21:44   #378
Legend of the Seeker

Slucajno gledajuci neki novi film promjetih reklamu za ovu seriju. Serija je napravljena po serijalu 'The Sword of Truth' od Terry Goodkind-a. Pokusah danas napraviti pretragu ovdje na forumu, no ne nadjoh niti jedan topik o ovoj fantasy seriji.

Zanima me je li itko gledao i kakva su misljenja.

Vrijedi li uloziti 40 dollara da se kupi prva sezona??
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 21:49   #379


Ne, ne samo da se ne isplati nego je omogucavanje zarade Terryu Goodkindu zlocin protiv fantasya, knjizevnosti, covjecanstva i zdravog razuma.

A mozes baciti i pogled na temu gdje smo nadugo i nasiroko raspredali o tome.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 23:03   #380
ako te baš tako posebno interesira, imaš na torrentima za skinut (sačuvat tih 40 dolara jelte, il ih dat meni ako već želiš )

uglavnom, serija je totalno smeće, pri prvoj epizodi se već tolko udalji od knjige da nisam nikad pogledao ni tu prvu do kraja, al još imam cijelu sezonu na kompu i mogu ti seedat
Špok is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.