Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 07:53   #3121
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Vidjela sam Balein rozi piling,pise za sve tipove koze,da li ga je tko koristio? Isusuje li
Meni ne valja, premale čestice.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 10:56   #3122
Jedini balein piling koji valja je onaj u narancastoj tubici s kosticama marelice. E to fino izriba


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:05   #3123
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Jedini balein piling koji valja je onaj u narancastoj tubici s kosticama marelice. E to fino izriba


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dal je taj došao umjesto aloe vere?
Jednako je dobar?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:18   #3124
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Dal je taj došao umjesto aloe vere?
Jednako je dobar?

Da, malo je losiji od prehodnika.
A isto tako i lorealova clay crvena maska radi jako dobar piling


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:38   #3125
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Jedini balein piling koji valja je onaj u narancastoj tubici s kosticama marelice. E to fino izriba


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako misliš na onaj u manjoj tubici, mislim da piše piling krema onda se slažem. Jedino taj ima gusta zrnca da lijepo ispilingira. A jako mu je sličan Bourjois piling u narančastoj tubici iste veličine.

Inače, meni su osobno svi pilinzi za lice preblagi pa koristim one za tijelo na licu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 04:58   #3126
Je li netko isprobao one Baleine maske za lice, u vrećicama, jeftine? Uglavnom me zanimaju one za mješovitu do masnu kožu, može i za osjetljivu.

Također, jeste li vidjeli onu novu, crnu peel-off masku s aktivnim ugljenom, isto u vrećici? Valja li to štogod? Ja općenito zazirem od ugljena u kozmetici jer čujem da najprije napravi nered na licu - a trebalo bi biti obratno. Kakve sam sreće, meni će se baš nagore dogoditi
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:42   #3127
Quote:
Svartur kaže: Pogledaj post
Je li netko isprobao one Baleine maske za lice, u vrećicama, jeftine? Uglavnom me zanimaju one za mješovitu do masnu kožu, može i za osjetljivu.

Također, jeste li vidjeli onu novu, crnu peel-off masku s aktivnim ugljenom, isto u vrećici? Valja li to štogod? Ja općenito zazirem od ugljena u kozmetici jer čujem da najprije napravi nered na licu - a trebalo bi biti obratno. Kakve sam sreće, meni će se baš nagore dogoditi
Jesam ja ali za suhu kozu i zadovoljna sam njima, bas lijepo hidratiziraju! Onu od jagode sam potrosila neki dan i sve je bilo ok

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:48   #3128
Dal je netko isprobao roll on za područje oko očiju od njih? Ima jedan iz aqua linije i još jedan drugi ako sam dobro vidjela.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:16   #3129
imam ja taj aqua, ok je, nista revolucionarno
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:29   #3130
Quote:
Svartur kaže: Pogledaj post
Je li netko isprobao one Baleine maske za lice, u vrećicama, jeftine? Uglavnom me zanimaju one za mješovitu do masnu kožu, može i za osjetljivu.
Ja sam taman napisala dojam za ovu masku na smeću pa pogledaj! Meni je na prvu prilično dobra. Imam mješovitu do masnu kožu koja je sada zimi u prilično dehidriranoj banani.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:51   #3131
ja sam probala onu aqua sheet masku, mislim da je super za hlađenje preko ljeta, a sad neki učinak...ne znam

i meni je peeling od marelice super, uzela sam i ovaj alverde, miriši božanstveno, nije jak kao balein ali onak, fino istrlja

vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 16:39   #3132
što se tiče one peel-off maske s aktivnim ugljenom, nije mi napravila nered i fino je počistilo pore.
veliki minus za skidanje. lice mi je bilo crveno ajme majko. jedva sam uspjela to odvojiti od kože. definitivno neću opet uzeti, boljelo je ko sam vrag.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:40   #3133
koja to maska?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 23:12   #3134


ova.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 08:37   #3135
ne vidim sliku.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:47   #3136
Bilo je želja pa evo neki prvi dojmovi...

Balea Soft and clear Anti-Pickel Peel-off Maske

Kao sa salicilnom kiselinom, aktivnim ugljenom i cinkom... Na prvu je ok stvar! Stvarno lijepo počisti pore. Koža bude zaglađena. Ja sam tu masku stavljala samo na problematične dijelove (u koje nisu uključeni čelo i gornji dijelovi obraza - jagodice) i opet ponavljam zadovoljna sam. Nemam neke pretrpane pore jer redovito nešto kombiniram i čistim ih, ali ako je netko baš žešći slučaj, pročitala sam da je rezultat bolji ako prije stavljanja maske, čisto lice lagano naparite, ono da ful raširite pore. Tko voli, nek izvoli!

Kod stavljanja maske treba povesti računa o sljedećem: maska na licu treba izgledati ovako, a ne ovako tamno jer se ovo tamno nikada ne posuši i onda imate cirkus. Na pakovanju piše da se drži na licu 10-15 minuta. To sam vrijeme iskoristila za depilaciju pa je sigurno maska na faci stajala i nešto duže. Oni tanko naneseni slojevi su bili baš peel-off po pitanju skidanja, no oni deblji su se runili i na kraju sam poludila. Znači trebalo mi je duže da sve skinem s lica, nego što je maska gore stajala. Inače je tekstura ljepljiva i jako je teško na sve željene dijelove lica namaljati jednako tanak sloj. Kada se runi, ispada po kadi/umivaoniku i onda to treba posebno čistiti jer se zalijepi, a toploj vodi treba malo više da otopi to čudo (vidjet ćete kada budete pokušali ruke oprati ). Na kraju sam ostatke skidala sistemom depilacije šećernom masom, znači uzela ono što sam već skinula s lica i time kupila ono što je ostalo. Moram reći i da ono što se osuši na faci, bude fajn zaljepljeno pa očekujte da ćete se kasnije dodatno crvenit samo zbog te iritacije. Kao da uzmete neku žešću izolir-traku i onda njome operirate po licu. Vuče kožu nemilo (ali nema oštećenja i niti bilo kakvih problema osim eto čudnog osjećaja).

Maska za vrijeme stajanja na licu jako hladi. Ako imate prištiće i još ste prije maske napravili piling kako se preporučuje, lagano će i peckati, ali ništa strašno. Zapravo se samo dobije dojam da maska ekšli nešto radi. Jutros na mojoj inače reaktivnoj faci nema novih sranja, a nosić, brada i obrazi su zahvalno čisti i glatki.

Kupiti ponovo? Vrlo vjerojatno ne! Komotno sam dupe i jako me živcira ta ljepljiva crna masa kao i ostaci iste te bavljenje njima. Malo me tangira i činjenica da mi je ostalo za još jednu uporabu, ali ostavit ću je za godišnji. Tada ću imati svo vrijeme ovog svijeta da se bavim takvim nebulozama. Više sam za neka praktična rješenja. Znači neka košta para, ali neka ne košta vremena.

Eto!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:11   #3137
Ja sam tu masku skinula u komadu, nista mi se nije lijepilo ni trusilo, nije bilo nikakvih ostataka. Nanijela sam dosta debelo, ali sam i drzala duze nego sto pise.
Maska fino ocisti i nisam imala nikakvih reakcija nakon nje, a inace sam im sklona.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:19   #3138
Cini mi se da su povukli onu Balea rozu kremu za umivanje.
Steta, bila je tako njezna, nimalo nije isusivala i nije mi radila nered.
Bas trosim ostatke stare smrc
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:24   #3139
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Cini mi se da su povukli onu Balea rozu kremu za umivanje.
Steta, bila je tako njezna, nimalo nije isusivala i nije mi radila nered.
Bas trosim ostatke stare smrc
A daj ne zezaj. Vidjela sam je u više DMa prije pet dana.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:59   #3140
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
A daj ne zezaj. Vidjela sam je u više DMa prije pet dana.

Via Tapatalk
ja gledala na crnomercu...nema je vec mjesec dana valjda. ovaj neki rozi pilig je na policama.
Nadam se da si ti u pravu, i da ima u drugim dm-ovima, probat cu ju naci.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.