Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 09:25   #601
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Ma služba za korisnike mi je užas i odgovaraju nekim copy-paste tekstovima pa mi se ne da s njima natezati ako treba vraćati paket ako ga preuzmem dva puta. Nije mi se nikad prije to događalo, zato i pitam. Mislila sam možda ne preuzeti ga, da im vrate natrag. Ali onda ću ipak razveselit frendice
Ma uzmi ga da, šta ti je
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 22:24   #602
Dopey viska ako netko ima, udomljavam
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:42   #603
Kasni mi narudzba koju sam napravila 28.1. Od 1.2 stoji u NY. Kontaktirala sam sluzbu za korisnike i naravno da mi opet salju automatske odgovore ili mi uopce ne odgovaraju na upit za povrat novca. Otvorila sam dispute na pay palu i isterorizirala ih porukama na fb i ig
Koliko ste vi koje ste bile u toj situaciji cekale na povrat novca?
tratinchica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 09:10   #604
Quote:
tratinchica1 kaže: Pogledaj post
Kasni mi narudzba koju sam napravila 28.1. Od 1.2 stoji u NY. Kontaktirala sam sluzbu za korisnike i naravno da mi opet salju automatske odgovore ili mi uopce ne odgovaraju na upit za povrat novca. Otvorila sam dispute na pay palu i isterorizirala ih porukama na fb i ig
Koliko ste vi koje ste bile u toj situaciji cekale na povrat novca?
meni su nakon komentara na instagramu se odmah javili i vratili novce.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 21:59   #605
Totalno sam se zatelebala u nijansu Aquarius (Ultra Glossy i Ultra Matte) što su napravili sa KathleenLights, mislim da ću ih uzeti svakako:

https://www.youtube.com/watch?v=ObB3URAq6eQ

Inače, nisam skužila zašto nekima piše shipping na kutijama, nekima ne, jel to uvijek tako (pisale ste na prošlim stranicama) ili ovisi? Piše i popust?
Jer ja u košarici imam proizvode u vrijednosti od 16$, imam kupon za 5$ off a shipping je 10$. Hoće li me cariniti? Pitam jer ne znam što na kraju piše na kutijama a što ne.

Zadnje uređivanje Acid_2 : 28.02.2017. at 22:58.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 10:36   #606
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Totalno sam se zatelebala u nijansu Aquarius (Ultra Glossy i Ultra Matte) što su napravili sa KathleenLights, mislim da ću ih uzeti svakako:

https://www.youtube.com/watch?v=ObB3URAq6eQ

Inače, nisam skužila zašto nekima piše shipping na kutijama, nekima ne, jel to uvijek tako (pisale ste na prošlim stranicama) ili ovisi? Piše i popust?
Jer ja u košarici imam proizvode u vrijednosti od 16$, imam kupon za 5$ off a shipping je 10$. Hoće li me cariniti? Pitam jer ne znam što na kraju piše na kutijama a što ne.
Neće. Ja sam upravo dobila paket iste takve vrijednosti. U biti za 1 USD manje. I piše na paketu 15 USD (ne piše popust nego prava vrijednost paketa) i došao je danas. Naručila sam ga 21.02.
Just peachy...
Rainbow75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:07   #607
OK, hvala ti. Naručujem danas. Odlučila sam se na kraju na Echo Park satin jer je jaaako sličan TheBalm meet matt(e) Committed koji već dugo želim (fotka) a samo je 6 dolara pa win-win. Aquarius 2 mi se čini presiv, a Aquarius lippie stix presvijetao, dok sjajila skoro ni ne nosim.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 12:50   #608
Echo Park je moj omiljeni, super je boja.
Inace pohvalaila bih njihove higlightere, stvarno su ok, lijepo se nanesu, a nisu prenapadni.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 14:21   #609
Ovako, paket mi nije stigao i nakon par dana natrzanja preko fb, ig i preko mailova rekli su mi da su mi dali refund 27.2, medutim, kad god dobijem neki povrat ili nesto platim preko pay pala odmah dobijem obavijest o promjenama na racunu. Ako su iz CP napravili povrat 27.2 a ja nisam dobila nikakvu obavijest od pay pala je li moguce da me muljaju? Naravno da na mailove ne odgovaraju.
tratinchica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 14:55   #610
Zna li itko što znači status na paketu: "and is currently fulfilled."?
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:37   #611
Quote:
tratinchica1 kaže: Pogledaj post
Ovako, paket mi nije stigao i nakon par dana natrzanja preko fb, ig i preko mailova rekli su mi da su mi dali refund 27.2, medutim, kad god dobijem neki povrat ili nesto platim preko pay pala odmah dobijem obavijest o promjenama na racunu. Ako su iz CP napravili povrat 27.2 a ja nisam dobila nikakvu obavijest od pay pala je li moguce da me muljaju? Naravno da na mailove ne odgovaraju.
Pa provjeri stanje računa meni je brzo sjelo, u roku dan-dva
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:02   #612
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Pa provjeri stanje računa meni je brzo sjelo, u roku dan-dva
Pa provjerila sam i nista nije sjelo, đizs, inace se ne bi ni natezala toliko s njima.
tratinchica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 01:22   #613
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Zna li itko što znači status na paketu: "and is currently fulfilled."?
Znaci da ti je uspjesno procesuiran i poslan.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:08   #614
Quote:
tratinchica1 kaže: Pogledaj post
Pa provjerila sam i nista nije sjelo, đizs, inace se ne bi ni natezala toliko s njima.
Ok, provjerila sam i ja sam odmah pri povratu dobila mail od pay pala za oba povrata (jer su mi u dva puta vraćali), gnjavi ih i dalje, komentiraj im slike na fb i insta, osjetljivi su na ono što vide i drugi kupci!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:51   #615
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Znaci da ti je uspjesno procesuiran i poslan.
Hvala.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 10:05   #616
Acid please poslikaj Echo park kad stigne
Nakon par mjeseci nosim iskljucivo Alyssu i Molly, formula ultra satin je dobitna za moje tanke usne koje ne podnose tekuce mat ruzeve, sad me zanima Aquarius ultra satin
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 08:52   #617
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Acid please poslikaj Echo park kad stigne
Nakon par mjeseci nosim iskljucivo Alyssu i Molly, formula ultra satin je dobitna za moje tanke usne koje ne podnose tekuce mat ruzeve, sad me zanima Aquarius ultra satin
Ofkors. Pofotkat ću ga uz Vipera i Dopey, da barem imaš neku referentnu liniju za nijanse, drži fige da će mi odgovarat, i ne biti sivog tona kao Dopey
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 10:32   #618
meni se po swatchevima čini da je puno topliji, čak i od alysse, koja na meni bude breskvasto-roza. (ali ja sam mutant, to je davno utvrđeno )
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:15   #619
Ako nekome ne odgovara Colourpop Ultra Glossy Lip in Aquarius, zainteresirana sam za kupnju.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 20:56   #620
Javio mi je dragi da mi je jučer stigao paket (kod njega sam naručila jer mu doma pošćer donosi osobno pakete, pa ne mora se zezati sa poštom kao ja). naručila 1.3., došlo za 13 dana. Javim dojmove svega i fotke.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.