Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2017., 11:32   #3741
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Apropo testera - nije jedan slučaj zabilježen kad je tester imao jednu postojanost, a sam parfem drugu postojanost. Čisto da podsjetim kad se već radi hype oko sisley testera. Ne kažem da je to ovdje slučaj, nit sam probala niti mirisala, nego eto - samo da podsjetim.
S obzirom na kolekciju u kojoj imam i testere i same parfeme, i vise sam nego svjesna razlicite postojanosti. No, ocito imam kozu takvu da su zaista iznimno rijetki parfemi koji mi ne traju minimum 6 sati, dok je vecina takva da traju dok ih ne sperem sa sebe.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:49   #3742
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
S obzirom na kolekciju u kojoj imam i testere i same parfeme, i vise sam nego svjesna razlicite postojanosti. No, ocito imam kozu takvu da su zaista iznimno rijetki parfemi koji mi ne traju minimum 6 sati, dok je vecina takva da traju dok ih ne sperem sa sebe.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Sretnice jedna
I meni je koža takva, jedino što se ne "lovi" je calvin klein one, on je stvarno vodica, to ni nije parfem ili sam imala sreću uvijek s parfemima pa sam uzimala postojane, nemam pojma
Ali evo morala sam podsjetiti na ovu različitost testera i samog parfema u full sizeu. Sve samo da se proda..
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 13:05   #3743
Njega nisam nikad spricnula, nije me privlacio ni malo, dok je mojoj mami to jedini parfem kojeg je vec dva ili tri puta kupila.

Slazem se za navlakusu sa testerima i parfemima i jako mi je zao sto se ne moze sam parfem probati jer bi to bilo daleko realnije, postoje zene kojima pojedini parfemi ne pasu jer su testeri prejaki dok su parfemi sasvim druga prica.
Recimo, moja MJ Decadence kolekcija je nastala jer sam se zaljubila u tester, dok su sami parfemi dosta slabiji, nisu zagusljivi a tester je za odredjene dane stvarno znao biti too much.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 13:55   #3744
Slazem se za testere. I meni se znalo dogadati da mi je tester prejak, a parfem mi odgovara. Kao i da je tester super, a parfem jedva osjetim.

Danas Versace Eros, da ga potrosim

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 16:24   #3745
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
nisam fan Sisley mirisa nikad bila. Gloriu kupujem povremeno i probala sam sad ovaj testerić, nije nimalo loš. zapravo, prvih pola sata cca me ubije miris a kasnije postane baš fin, ugodan mom nosu. i traje
ne bih kupila, nije me se dojmio, ali fora mi je malo mirisati na nešto drugačije od uobičajenog.
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Nosila sam ga par dana i na moje veliko čuđenje dobila sam komplimenata kao nikad ni za jedan parfem. Ne smatram ga nekim čudom, ali eto, miris je dopadljiv i ugodan.
Meni je slično kao i vama, kad sam ga stavila, baš mi je bio neobičan, nije u onom điru da ne znaš koji je od ovih sad popularnih, nego ima nešto originalno, a onda kad malo ispari razvija se u solidnu ružu.

Ovih dana sam dobila nekoliko Lush poslastica, a jedna od njih je i Lust kruti parfem koji miriši na jasmin, pa njega sad nosim zadnjih par dana.



https://www.lush.hr/shop/product/pro...EMI-Lust-kruti

Nakon što odstoji postaje malo ljutkast - kiseo, tako da su mi zasad od Lushovih ipak bolji Death and Decay i American Cream, kojeg više ne nalazim u prodaji.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 21:49   #3746
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Nosila sam ga par dana i na moje veliko čuđenje dobila sam komplimenata kao nikad ni za jedan parfem. Ne smatram ga nekim čudom, ali eto, miris je dopadljiv i ugodan.
Probala sam i ja novi Sisley Izia, uzasno me podsjetio na Montale Black aoud, na meni je prakticki isti miris, samo bez oud-a. Valjda zbog ruze
Inace parfem mi se svidja, samo me cudi da si dobila tolike komplimente jer mi nije djelovao da bi mogao biti dopadljiv sirokim masama - ali drago mi je nadam se da ce napokon zavrsiti moda preslatkih secernih ili zagusljivih vodica -za moju kozu nisu.

Zadnje uređivanje maryah1 : 28.02.2017. at 22:00.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 21:56   #3747
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
S obzirom na kolekciju u kojoj imam i testere i same parfeme, i vise sam nego svjesna razlicite postojanosti. No, ocito imam kozu takvu da su zaista iznimno rijetki parfemi koji mi ne traju minimum 6 sati, dok je vecina takva da traju dok ih ne sperem sa sebe.
blago tebi
Moja koza lijepe, njezne, ne jako nametljive parfeme posrce u roku keks, a takve najvise volim

S druge strane, bilo kakve zagusujuce i slatke note toliko pojaca i onda toliko traju da ne mogu sama sebe podnijet. Npr. parfemi s puno vanilije i irisa - ugusi me zagusljivi slatki oblak oko mene. Puno jasmina isto - preuzme cijeli parfem i samo njega onda osjetim satima...samo u malim kolicinama mogu proci.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:49   #3748
Heeley Ophelia...it's tuberose tiiimeee))
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 12:09   #3749
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 12:25   #3750
Eight & Bob
Cap d'Antibes
👍

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 12:31   #3751
Omnia Amethyste

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 12:45   #3752
My Burberry

Savršeno vrijeme za njega. Uživam u svakoj kapljici
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 16:08   #3753
Quote:
Incredible Me kaže: Pogledaj post
Omnia Amethyste

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
I ja. Super mi je.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:24   #3754
ysl Parisienne
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:30   #3755
Missoni

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:51   #3756
Olympea, Paco Rabanne.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 09:07   #3757


odlična je
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:25   #3758


sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:13   #3759
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post


odlična je
Idealna za ove dane, bas mi nedostaje
Kod mene nuxe

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:24   #3760
Mijenjam Burberry London i novu Escadu Fiesta Carioca , iako je ljetni ne mogu odoljeti #escadagirl nažalost sam potrošila zadnju kap Escade cherry, ako ju netko vidi negdje javite
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.