Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2011., 10:46   #41
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Mene je privukla ova emulzija i sampon za masno vlasiste.Volila bih dozivit da mi je kosa bar dva dana cista,a ne da je treba prati svaki dan
Probaj Afroditin od koprive, bit će ti čista tjedan dana
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:08   #42
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Probaj Afroditin od koprive, bit će ti čista tjedan dana
mislis onaj od litre,veliki,imala sam ga,i nije mi bio nesto koliko se sjecam,ali probat cu ponovo

jasmine,a da ti ga je mozda kombinirat s emulzijom njihovom,jer ona ocisti prvo vlasiste
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 12:18   #43
nisam probala emulziju zato što sam to prije koristila od phyta i nije imalo nikakve koristi pa više ni nepokušavam s tim.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 15:20   #44
Cure ako vas zanima prodajem Cosmel kremu A vitamin emollient SPF 18 za suhu i oštećenu kožu, vrlo malo koristena u pola cijene i bezalkoholni losion kojeg fali cca 30 % pa cak i manje.
Inace meni su njihove stavri super ali je imam izrazito netolerantu kozu i nakon 3-4 mjeseca uvijek moram preci na novu kozmetiku a ovo sam prakticki tek kupila

Inace njihov Active wash gel za pranje lica AHA 8,5% mi je savrsen i do sad nisam probala bolji
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 23:38   #45
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Cure ako vas zanima prodajem Cosmel kremu A vitamin emollient SPF 18 za suhu i oštećenu kožu, vrlo malo koristena u pola cijene i bezalkoholni losion kojeg fali cca 30 % pa cak i manje.
Inace meni su njihove stavri super ali je imam izrazito netolerantu kozu i nakon 3-4 mjeseca uvijek moram preci na novu kozmetiku a ovo sam prakticki tek kupila

Inace njihov Active wash gel za pranje lica AHA 8,5% mi je savrsen i do sad nisam probala bolji
Jel to ona krema s 8% AHA
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:28   #46
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Jel to ona krema s 8% AHA
nije , to je krema za obnovu koze, svi ju hvale al eto meni je prejaka zbog mog intolerantnog tena.
Inace ova AHA im je jako dobra al opet me kolje moj tip koze pa mi previse izdehidrira kozu, imam i nju nje mi je ostalo cca 1/4 pa cu ju poklonit u ovo gore navedeno (ja sam prekompliciran slucaj) - jer prelazim na Ayurvedske kreme na bazi vode
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:22   #47
evo da javim isprobala njihove testere i odmah naručila neke proizvode, Green tea cream mi je odlična nikad bolju kremu nisam imala, naručila sam si i tekućinu s 10%AHA protiv prištića, šampon i emulziju ali i balzam za kosu jer sam vidjela da je cura napisala da mrsi kosu.
Držim fige da mi poštarina nebude velika!!
I da će mi emulzija pomoći s cvenilom i svrbežom vlasišta!!
javim Vam dojmove kad mi proizvosi stignu!
iva230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:39   #48
Quote:
iva230 kaže: Pogledaj post
evo da javim isprobala njihove testere i odmah naručila neke proizvode, Green tea cream mi je odlična nikad bolju kremu nisam imala, naručila sam si i tekućinu s 10%AHA protiv prištića, šampon i emulziju ali i balzam za kosu jer sam vidjela da je cura napisala da mrsi kosu.
Držim fige da mi poštarina nebude velika!!
I da će mi emulzija pomoći s cvenilom i svrbežom vlasišta!!
javim Vam dojmove kad mi proizvosi stignu!
Napiši mi molim te malo više o toj kremi
Kako djeluje na anke?Sprječava li nastanak novih?
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 19:08   #49
Smile

Quote:
veronika_87 kaže: Pogledaj post
Napiši mi molim te malo više o toj kremi
Kako djeluje na anke?Sprječava li nastanak novih?
sorry sto nisam prije odg. al tek sad sam vidila post!
gle meni je koža uvijek bila masna i imala sam dost akni na faci
koristim dermawas sapun za skidanje šminke ali i s njim se tuširam jeer mi paše (ima visok ph) imam njihov activ wash gel za pranje lica i ovu kremu s zelenim čajem. No odlična mi je aha krema s 8,5 % ali nije pogodna za sada jer je fototoksična, ali je predobra u kombinaciji s ovom jer aha stanjuje kožu te radi aktivni piling a ova s zelenim čajem nadoknađuje vlagu i masnoće koja se učestalom primjenom AHA preparata gube pa dolazi do isušivanja površinskog sloja kože
imaš sve napisano o proizvodima na njihovoj stranici
evo link http://www.cosmel.hr/Cosmel/Home.html
ako te još nešto zanima pitaj
iva230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:27   #50
zanima me jeli netko koristio cosmel mlijeko za tijelo s aha 14% ? ja si mislim s time mazati leđa jer imam akne i mitesere..ima li netko kakvih iskustava? hvala
evikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:14   #51
Quote:
evikus kaže: Pogledaj post
zanima me jeli netko koristio cosmel mlijeko za tijelo s aha 14% ? ja si mislim s time mazati leđa jer imam akne i mitesere..ima li netko kakvih iskustava? hvala
odlično imam ja!!!
predobar je odličan protiv masne kože, ali fino zagladi i suhe djelove također poslje depiliranja protiv uraslih dlačica i prištića nastalih!!
Vrijedi pare,ali ja sam ga koristila s Dermawas sapunom koji sam kupila u običnoj ljekarni i a i s onom njihovom viskoznom tekućinom s AHA tako da mi se nisu pojavljivali prištići dulje vrijeme!!
eto nadam se da sam pomogla
iva230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 12:39   #52
Raspitivala sam se na temi o AHA o cosmel proizvodima sa AHA kiselinama, kakve su cijene gdje kupiti (jer u nekim ljekarnama koje se navode na webu da drže njihove proizvode ove linije nema) te su mi cure savjetovale da im pošaljem mail.

Uglavnom mail sam poslala ali nestrpljiva kakva jesam našla sam na Trgu u Qusisani te kupila njihov gel za umivanje. sa 8% AHA. Na mail mi je odgovoreno već idući dan sa svim informacijama te su mi ljubazno predložili da mi dostave u ljekarnu po želji testere gela i fluida koji me zanimaju. Kako sam gel kupila pitala sam za tester fluida. To sam im mailala u čet. navečer. Jučer ujutro me oko 9 dočekao mail da me tester čeka na Trgu u Quisisani.I je! Punih 10mL.

Eto morala sam to podijeliti jer je nažalost rijetko tako kod nas. Sve pohvale za Cosmel
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 15:11   #53
Quote:
memorysun kaže: Pogledaj post
Raspitivala sam se na temi o AHA o cosmel proizvodima sa AHA kiselinama, kakve su cijene gdje kupiti (jer u nekim ljekarnama koje se navode na webu da drže njihove proizvode ove linije nema) te su mi cure savjetovale da im pošaljem mail.

Uglavnom mail sam poslala ali nestrpljiva kakva jesam našla sam na Trgu u Qusisani te kupila njihov gel za umivanje. sa 8% AHA. Na mail mi je odgovoreno već idući dan sa svim informacijama te su mi ljubazno predložili da mi dostave u ljekarnu po želji testere gela i fluida koji me zanimaju. Kako sam gel kupila pitala sam za tester fluida. To sam im mailala u čet. navečer. Jučer ujutro me oko 9 dočekao mail da me tester čeka na Trgu u Quisisani.I je! Punih 10mL.

Eto morala sam to podijeliti jer je nažalost rijetko tako kod nas. Sve pohvale za Cosmel


Jel netko probao njihovu kremu C hydro spf 20? sastav mi se čini divan.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 19:37   #54
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
Jel netko probao njihovu kremu C hydro spf 20? sastav mi se čini divan.
ja
imam onu neku A vitamin (tako nekako) ali mi je bila pre masna, pa ju za zimu cuvam, a kao zamjenu sam kupila ovu c hydro i zadovoljna sam, ali ju na cijelo lice stavljam tu i tamo samo na vecer jer mi je koza lica kako kada, nekad suha, nekad masna, ne znam vise ni sama,pa malo stavljam tu kremu malo od nikela ulje nocurka, a oko nosa, ustiju i brada, i izmedju ociju mi je suho i ova krema mi je odlicna za to podrucje, dovoljno vlazi, a ne masti se.

inace od njih koristim i trecu bocicu mlijeka sa 14% aha kiselina i pre zadovoljna sam kremom, koristim ju radi grube koze na guzi i ispod guze, straznja strana bedara , kak se to zove vec

a u ljekarni mi je teta nudila i njihov tonik za lice, od ruze, kao ruzina vodica tako nekako. koristio ko?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 11:57   #55
Ipak sam uzela Omega hydro spf 20 odlična je sad za ovo vrijeme
Mislim da je C Hydro više za proljeće- ljeto.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 12:02   #56
Ja se spremam uzeti aha kremicu.
Nikad nisam koristila kreme sa aha,a nigdje nema testera.Kad je bilo nisam htjela uzeti
Idem na blef,mislim da će biti ok.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 12:17   #57
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Ja se spremam uzeti aha kremicu.
Nikad nisam koristila kreme sa aha,a nigdje nema testera.Kad je bilo nisam htjela uzeti
Idem na blef,mislim da će biti ok.
Imaju AHA tester u maloj kutijici. Svakako ih traži. Ili ih nazovi ili pošalji mail. Odlična je . Tako sam i probala tu Omega Hydro. Čak možeš nanjeti prvo AHA kremu pa kad se upije npr. njihovu Omega Hydro (tamo su mi preporučili) i stvarno lice bude divno.
S AHA kremama krećem za koji tj.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 12:20   #58
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
Imaju AHA tester u maloj kutijici. Svakako ih traži. Ili ih nazovi ili pošalji mail. Odlična je . Tako sam i probala tu Omega Hydro. Čak možeš nanjeti prvo AHA kremu pa kad se upije npr. njihovu Omega Hydro (tamo su mi preporučili) i stvarno lice bude divno.
S AHA kremama krećem za koji tj.
Imam ovu c kremicu.Mislila sam prvo staviti aha pa kroz pola sata nju.
Veselim se ko dijete probati aha kremu
Mogla bi im poslati mail,da ne tražim po ljekarnama tester,ako tako može.
Hvala Lusy..
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 10:14   #59
Jel koja kupovala u zadnje vrijeme njihov piling?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:12   #60
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jel koja kupovala u zadnje vrijeme njihov piling?
Imam njihov C vitamin peeling (zeleni čaj,kadulja,limun) nanosi se kao maska. Nema zrnaca,nego je kao pasta/krema. Drži se na licu nekoliko minuta ,ovisi o tipu kože. Meni je ok, za osvježenje kože 1 tj
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.