Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2016., 22:25   #601
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Još negdje?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 22:27   #602
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
Ja sam ga dobila na poklon i koma mi je,izaziva mi glavobolju
Nikako moj tip mirisa,podsjeća me na moju razrednicu iz srednje škole,uvijek je nosila te teške old lady parfeme na koje mene ova Dahlia podsjeća


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni je dahlia noir lijep miris, ali uopće ne traje na mojoj koži.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 22:29   #603


Želim ovo čudo i jedva čekam neki popust u L'occitaneu!
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 17:40   #604
U narednih godinu dana planiram nabaviti divotu F. Malle Une Rose i Portrait of a lady (s tim da portret još nisam uspjela istestirati, ali imam filing..)

Kroz neku blisku budućnost ću napraviti i zalihe potpisnog TF Noir de Noir, možda nabaviti i onu bocu od 250 ml i biti mirna.

Osim navedenih, manje više sam indiferentna na ostale koje sam probala, uz poneke svijetle primjerke, tako da ću se vjerojatno smriti na neko vrijeme.
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 18:08   #605
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post
U narednih godinu dana planiram nabaviti divotu F. Malle Une Rose i Portrait of a lady (s tim da portret još nisam uspjela istestirati, ali imam filing..)

Kroz neku blisku budućnost ću napraviti i zalihe potpisnog TF Noir de Noir, možda nabaviti i onu bocu od 250 ml i biti mirna.

Osim navedenih, manje više sam indiferentna na ostale koje sam probala, uz poneke svijetle primjerke, tako da ću se vjerojatno smriti na neko vrijeme.
portrait of a lady je moj potpisni
baš je parfemčina!
malo je po strani jer se trenutno iživljavam Coromandelom edp i Noir de Noirom.
uskoro ću istestirati Dior Ambre Nuit i nekako mislim da bi on mogao biti sljedeći/proljetni (imala sam priliku osjetiti samo kapljicu i nije me razvalila pa sad isčekujem 10ml kojima bih trebala dobiti pravu sliku)
na listi želja za jednog dana bih ponovila romantičnu Isabey Gardeniu, nek se nađe
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 18:57   #606
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
portrait of a lady je moj potpisni
baš je parfemčina!
malo je po strani jer se trenutno iživljavam Coromandelom edp i Noir de Noirom.
uskoro ću istestirati Dior Ambre Nuit i nekako mislim da bi on mogao biti sljedeći/proljetni (imala sam priliku osjetiti samo kapljicu i nije me razvalila pa sad isčekujem 10ml kojima bih trebala dobiti pravu sliku)
na listi želja za jednog dana bih ponovila romantičnu Isabey Gardeniu, nek se nađe
Najs, sličan ukus imamo, vidim
Ako mi možeš malo opisati portret, kakav je na tebi, da li više dominira ruža, pačulij, začini..? Za postojanost znam da je killer.

Coromandel je isto jedan od rijetkih koje ću eventualno nabaviti, upravo sam potrošila dekant edt-a. Za Noir samo naprijed, ja bih se kupala u njemu.

Nisam isprobala Ambre Nuit, nekako me nije još nijedna ambra impresionirala. Javi kakav ti je. A Gardeniu bih voljela probati, samo me rijetko kad drži taj romantični fazon, ali što ti kažeš, da se nađe..
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 19:17   #607
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post
Najs, sličan ukus imamo, vidim
Ako mi možeš malo opisati portret, kakav je na tebi, da li više dominira ruža, pačulij, začini..? Za postojanost znam da je killer.

Coromandel je isto jedan od rijetkih koje ću eventualno nabaviti, upravo sam potrošila dekant edt-a. Za Noir samo naprijed, ja bih se kupala u njemu.

Nisam isprobala Ambre Nuit, nekako me nije još nijedna ambra impresionirala. Javi kakav ti je. A Gardeniu bih voljela probati, samo me rijetko kad drži taj romantični fazon, ali što ti kažeš, da se nađe..
za mene portret ima klasičan prizvuk - kao što mi npr. Agent Provocateur po tipu vuče na neki klasik tako i portret - usudila bih se reći kao da je ostao neki trag Palome Picasso npr. iako ju nisam omirisala od '90ih

iako, čujem da je reformuliran - nisam proučavala šta i koliko - kod mene je 40ak ml iz 2012 g.

p.s. une rose sam nosila jednom-dvaput i nije me se dojmila - pre retro tj. ona punokrvna crvena ruža iz babinog vrta

p.p.s. dior ambre nuit ima dosta grejpa - što ne volim - čim se zakiseli, prosljeđujem parfem dalje (jedino, ako ne bude iritirajuće, poslužit će kao proljetno/ljetni osvježavajući) i ima puuuuno ruže - ambra je u tragovima
(no, ovo je sve napamet - sljedeći tjedan ću biti pametnija)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 19:38   #608
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
za mene portret ima klasičan prizvuk - kao što mi npr. Agent Provocateur po tipu vuče na neki klasik tako i portret - usudila bih se reći kao da je ostao neki trag Palome Picasso npr. iako ju nisam omirisala od '90ih

iako, čujem da je reformuliran - nisam proučavala šta i koliko - kod mene je 40ak ml iz 2012 g.

p.s. une rose sam nosila jednom-dvaput i nije me se dojmila - pre retro tj. ona punokrvna crvena ruža iz babinog vrta

p.p.s. dior ambre nuit ima dosta grejpa - što ne volim - čim se zakiseli, prosljeđujem parfem dalje (jedino, ako ne bude iritirajuće, poslužit će kao proljetno/ljetni osvježavajući) i ima puuuuno ruže - ambra je u tragovima
(no, ovo je sve napamet - sljedeći tjedan ću biti pametnija)
Hvala ti. Svakako ću isprobati portret, ali i Une Rose još jednom, pa vidjeti. Ruža dolazi u obzir kod mene jedino tako tamna i dirty.

Koliko se sjećam, meni je U. Rose na prvu bio onako malo čudan, tek kasnije sam se zaljepila, a i skužila sam zašto. Kasnije dolazi onaj chocolate truffle šmek, na koji ja otkidam, zato mi i je Noir signature. Mene nije asocirala na babin vrt, u protivnom, nema tih para..

Ovako po opisu, čini mi se da ne bih odljepila na tu ambricu, ali svakako valja uvijek prvo probati, ofkors.
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 19:45   #609
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Svakako ću isprobati portret, ali i Une Rose još jednom, pa vidjeti. Ruža dolazi u obzir kod mene jedino tako tamna i dirty.

Koliko se sjećam, meni je U. Rose na prvu bio onako malo čudan, tek kasnije sam se zaljepila, a i skužila sam zašto. Kasnije dolazi onaj chocolate truffle šmek, na koji ja otkidam, zato mi i je Noir signature. Mene nije asocirala na babin vrt, u protivnom, nema tih para..

Ovako po opisu, čini mi se da ne bih odljepila na tu ambricu, ali svakako valja uvijek prvo probati, ofkors.
ovo mi je bilo brutalno slično noiru
http://www.ausliebezumduft.de/boadic...us-ardent.html

a za ovo kažu da je pljunuti noir i puuuno ekonomičniji
http://www.fragrantica.com/perfume/A...nse-27656.html
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 19:53   #610
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ovo mi je bilo brutalno slično noiru
http://www.ausliebezumduft.de/boadic...us-ardent.html

a za ovo kažu da je pljunuti noir i puuuno ekonomičniji
http://www.fragrantica.com/perfume/A...nse-27656.html
Boadicea nisam probala, zanimljivo A Club de Nuit intense imam u dekantu i nisam ga uopće isprobavala na koži, planiram ga prodati. Vjerujem da jedino može biti nalik Noiru u nekim segmentima, ne može biti isti, ali nema šanse.
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 09:09   #611
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post


Želim ovo čudo i jedva čekam neki popust u L'occitaneu!
Iskoristi rodjendanski popust do kraja godine, on ti je mislim 25%. Ja dosta njihovih divota zelim pa nikako odluciti na sto potrositi popust kad su vec tako skrti.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 12:50   #612
ovaj provjereni, čekam ponovnu akciju u Douglasu
jel netko možda vidio ovaj kod nas?
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 13:00   #613
Quote:
Feferonka kaže: Pogledaj post
ovaj provjereni, čekam ponovnu akciju u Douglasu
ako si sklona naručivanju sa neta, njega ti se nađe na lijepa hr. i na profumino hr. Tester bude 500-600kn za 90ml, što je stvarno super cijena s obzirom na to da je kod nas u parfumerijama 60ml po 800+ kn..
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 15:02   #614
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
ako si sklona naručivanju sa neta, njega ti se nađe na lijepa hr. i na profumino hr. Tester bude 500-600kn za 90ml, što je stvarno super cijena s obzirom na to da je kod nas u parfumerijama 60ml po 800+ kn..


Mislim se jos odakle naruciti, hvala na info
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:26   #615


Uz njih par, ovaj (pa da kolekcija i duša bude mirna).

Nisam probala, ali recenzije i dojam čine se pun pogodak (predivan iris, ne prečedan, zatamnjen kožom i mahovinom u drydownu).
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 18:32   #616
želim i tražim:
i

__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:18   #617
Ovaj Love obožavam, i užasno ga želim opet kupiti. Ja sam svoj prvi dobila, i otada ga tako rijetko viđam u našim parfumerijama. A divan je parfem, zaista!
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:27   #618
Nikada ga nisam imala ali sam pročitala fantastične recenzije o njemu ...volim puderaste mirise, ali ne volim mirišati kao masa drugih po nečemu što je trenutno "in"...
volim puder ali da ne guši
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:17   #619


i




bio u zg za vikend pa sam ih konačno probao, uffff
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 05:01   #620
Želim ovu ljepotu!!!!

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:20.