Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2013., 19:53   #2461
Uletila porezna i pozatvarala na koji dan zbog nepravilnosti u izdavanju fiskalnih računa, a nekima gore nevedenim i zbog poreznog duga koji niti do sada nisu podmirili...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 19:06   #2462
Zna li netko zašto se od Sibinja do Broda može samo kroz Bartolovce? Radovi na pružnom prijelazu u Slobodnici, ili nešto drugo? Prije skretanja za Slobodnicu stoje znakovi za obilazak prema SB i može se samo ravno.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 11:09   #2463
Tko su kandidati za gradonačelnike ? Jednoga sam upoznao .

Hoće li na liste ići oni koji su pravili cirkus kao članovi vijeća ?

Jadni smo sa modelom povjerenika ! Povjerenik 1 mjeseca ,a onda prijevremeni izbori o trošku stranaka a ne građana .
posavac55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 20:23   #2464
Ima netko info tko bi trebao obavljati zaštitarske poslove u Coloseumu, nakon otvorenja, kad već bude? I koji je odokativni broj zaštitara koji inače ide na takav objekt
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 08:21   #2465
Vjerojatno interna zaštitarska tvrtka kao npr. u Portanovi uglavnom bude ih na početku malo više kasnije ih prorijede do dva po etaži...

Muku muče sa pronalaskom najmoprimaca jer za normalno funkcioniranje takovih objekata trebaš imati barem 80% popunjenosti, a ovdje koliko čujem od ljudi koji tamo rede je poluprazno.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 10:27   #2466
idem u srijedu u Zagreb na Rebro pa ako netko treba prijevoz neka mi se javi,idemo ujutro a vraćam se oko podne
zoran.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 11:29   #2467
Homosapiens, je li to u principu ista firma? Mislim, tako sam nesto shvatio, ili isti vlasnik, ili tako nesto.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 17:36   #2468
kad se uopće otvara to?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 23:04   #2469
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Gem, nisam siguran, ali frend je neki dan rekao da idu u gem
Gem je bio zatvoren, prolazio sam prije jedno mjesec dana i bila je obavijest da je objekt zapečaćen. Moguće da su platili kaznu pa da sada opet rade.

Što se tiče Coloseuma, rok je bio 11. mjesec prošle godine, ali naravno da je bilo nerealno za očekivati da će se otvoriti tada. Prolazim često tim pravcem, radi se, ali mislim da ćemo sigurno pričekati još koji mjesec. BTW. napravili su kružni tok tamo.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 23:53   #2470
Što se tiče Coloseuma, obavljao sam neke poslove tamo, i načuo sam da je otvaranje vjerovano u 6 mjesecu, a ne u 4 kako su bili tvrdili...
Alex Mercer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 23:58   #2471
Quote:
Alex Mercer kaže: Pogledaj post
Što se tiče Coloseuma, obavljao sam neke poslove tamo, i načuo sam da je otvaranje vjerovano u 6 mjesecu, a ne u 4 kako su bili tvrdili...
To su samo devetku od rujan 2012. preokrenuli na šesticu.
Strašno.


Nije da planiram na otvorenju 'vatati šarene balončeke, ali su bome oduljili sa svim.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 10:50   #2472
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Homosapiens, je li to u principu ista firma? Mislim, tako sam nesto shvatio, ili isti vlasnik, ili tako nesto.
Koje firme je isti vlasnik?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 11:57   #2473
Mislim spadaju li Porta Nova i Coloseum u istu grupu, ne znam kako bih pitao da bude jasno?



Tako sam nešto čuo, a vidim da i ti dosta toga uspoređuješ amo i tamo. Pitam prvenstveno jer bih možda mogao dobiti neki info ako bi se u Porta Novu javio
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 14:30   #2474
Ma jok nije isti vlasnik.
Radim na održavanju klimatizacije u tim centrima, pa povlačim usporedbe jer gledam svakodnevno ne baš bajnu situaciju...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 18:30   #2475
Quote:
Alex Mercer kaže: Pogledaj post
Što se tiče Coloseuma, obavljao sam neke poslove tamo, i načuo sam da je otvaranje vjerovano u 6 mjesecu, a ne u 4 kako su bili tvrdili...
Tako je, kolega mi radi tamo i kaže da nema šanse da u četvrtom bude otvorenje, a po njegovom mišljenju je čak i šesti mjesec klimav jer se ima dosta toga još za napraviti.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 22:08   #2476
zivim dost blizu i kog god sam pitao kad se otvara, svako mi kaze neki drugi datum. cak i mjesec
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 01:09   #2477
A kad se sjetiš da je prvi rok bio studeni 2011., ako me pamćenje služi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 12:55   #2478
tko će pobijediti na izborima ovima sada?
tko će onda postaviti svoje ljude na vodeća mjesta u gradska poduzeća?
__________________
...kad si sretan, lupi dlanom ti o dlan...
manchesterff is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 12:56   #2479
tko će pobijediti na izborima ovima sada?
tko će onda postaviti svoje ljude na vodeća mjesta u gradska poduzeća?
__________________
...kad si sretan, lupi dlanom ti o dlan...
manchesterff is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 20:10   #2480
Ne znam da li je netko primjetio trgovkinje u "Konzumu" priznajem nisam sve trgovine obišla ali onu na Hebrangu, kod tržnice i onu preko puta Slavonije I jesam i ne mogu se oteti dojmu da su tu najneljubaznije , strahota, ponekad mi se čini na delikatesama da bi mi rađe bacila salamu u facu nego ju narezala a ponekad se načekaš da se smili uopće doći za pult ili mesoreznicu(Hebrang),kada tražiš nešto sa akciskog letka gleda te kao da je pala sa Marsa a ne da je djelatnica trgovine sa letka,a upitati za neku informaciju to je nemoguća misija,jedino je dobro što ima čitač bar koda pa se o cijeni možeš sam informirati.
A da nepričam da sam imala par puta neugodna iskustva u vračanju kusura...
Neljubaznost i odjebi stav im je na apsolutnom vrhu u gradu!
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.