Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2019., 09:07   #161
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nisam se nikada susreo sa ovim tipom zena . Opisujes jedan psiholoski poremecaj personaliteta . Docteur Jekyll et M. Hyde . Po tebi danju je Jekyll
a nocu je Hayde .
Za mene submisivni ljudi su obicne pijavice koje se uvjek oslanjaju na druge u svim mogucim situacijama . Iz ovog razloga mi je tvoj opis nevjerovatan.
Pretjeruješ s usporedbom. Jako pretjeruješ! Mnogo, usuđujem se reći, većina, žena najrazličitijih profila i profesija, nema ništa protiv i voli usrećivati svog muškarca na svaki način. Ako je pravi. I to nema baš nikakve veze s ostatkom njihova društvenog života, profesionalnim putem, karijerom i slično. Baš nikakve. Uopće se ne mijenja karakter, nego uloga, cilj i načini da se postigne. Postelja je magično mjesto, svijet za sebe i ima potpuno drugačije zakonitosti, puno manje komlicirane i uvjetovane čime već sve ne. To joj i daje posebnu draž, ta mogućnost da se ogolimo, budemo to što jesmo, doslovno i u svakom drugom smislu. Submisivnost žene u tom slučaju niti je patologija, niti je išta posebno novo, začuđujuće, ili što već.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 09:25   #162
Quote:
plavo smeđe kaže: Pogledaj post
Submisivnost koju ovdje opisuješ nije karakterna već situacijska. Tebi služi da se opustiš i riješiš stresa, uzbudljivo ti je za promjenu glumiti "ženu" koja može prepustiti kontrolu u ruke snažnom muškarcu. Ukoliko u svojoj submisivnoj ulozi odeš u zone ponižavanja mislim da ti i tu itekako imaš kontrolu nad situacijom, ako ti se to ne svidi ti u svakom trenutku možeš partneru reći ne. Tvoja submisivnost je samo trenutna uloga koju igraš i to isključivo zbog vlastitog zadovoljstva.
Ako pričamo o submisivnosti kao problemu karaktera i pogleda na sebe, tada je ona štetna, pa tako osoba podnosi bol iako u njoj dozirano ne uživa u sexualnom smislu ali smatra da je to uloga koju zaslužuje (kazna), može se javiti i želja za gubitkom života (gušenje) ili ekstremno ponižavanje koje nam može naštetiti i van spavaće sobe. To je jednostavno psihička bolest kao i svaka druga i prema tome se tako i pristupa. Velika je razlika između tebe koja želiš da ti se naredi da pokažeš guzu i da dobiješ malo šibom, i korisnika koji je pobrkao lončiće i praktički na submisivnosti gaji iluzije o životu jer nije kadar živjeti život i nositi se snjim....
Naravno!!!
Prvo, mada moram priznati da su mi se šiba, remen i tako to, s vremena na vrijeme znali jako svidjeti, ostaviti u kompletu vrlo dojmljive uspomene, uopće nije štos u njima. Žensko prepuštanje muškarcu nije uglavnom ta priča. Posve je isto načelo i bez tih rubnih pomagala i uopće detalja koji se mogu različito tumačiti. Radi se o principu, možda dijelom i biološki uvjetovanom, da je nama tako ugodnije i posve normalno, da smo "na koljenima", što bi rekao uvodničar, da nas se "uzima", barata s nama, traži nešto od nas, usmjerava nas se, podvrgava različitom ritmu, na koncu, ulazi u naše tijelo na prilično agresivan način. Priroda je kriva što nam se to sviđa, oduševljava nas i dovodi u posebna stanja. Bez ikakvih pitanja o integritetu. Dok u ostatku života ne postoji razlog za to, posve smo jednako sposobne, možda u prosjeku i superiornije na mnogo polja, pa te usporedbe uopće nisu na mjestu.
Drugo, uvodničar je tek zbunjeni klinac koji ne zna što bi sa sobom, koji još nije pojmio niti svoje želje, niti mogućnosti, a pogotovo ne svoje vrijednosti. Mogla je ovo napisati i nesigurna mlada žena posve jednako. Samo bi se mnogi manje pjenili, jer ne bi počinila "svetogrđe" narušavanja muškosti i ideala u koje želite vjerovati. Mada mit o čvrstim, sigurnim i neupitnim muškarcima kao najraširenijoj vrsti istih, jest naravno samo to. Mit. Odgoj i očekivanja, ili makar iluzija o njima, društva, tjeraju vas da glumatate od najranijih godina. Dečki ne plaču, je li? Ne budi curica, istrpi, ugrizi se za jezik! Ne pokazuj slabosti. I tako dalje. Dok se ispod tog oklopa ipak mnogi, ma svi zapravo, itekako pitaju, sumnjaju i ne znaju što bi. Sa ženama, pa i svojim životom uopće. Osobito na početku, ali i mnogo puta poslije.
No, svi jednom "naiđu", pronađu se i smjeste gdje im je ugodno u životu, bilo koje sexualne orjentacije u osnovi bili. Pa će i uvodničar tako za koju godinu, za nekoliko konkretnih iskustava i nešto vremena potrebnog za razmišljanje, shvaćanje i stabilizaciju.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 09:39   #163
Autore, nađi si ženu po svojoj mjeri....ne vole sve žene rabijatne tipove.
Baš suprotno za brak se nekako bira nježniji tip muškarca...

Više si opterećen muškarcima nego ženama.... al muškarac ti nikad neće moći pružiti ono što ti može pružiti žena.

Malo se posloži u glavi....i malo više se druži sa ženama, kao prijateljicama....previše si zaglibio u svoj imaginarni i muški svijet
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 09:54   #164
Ovaj uvodni tekst može poslužiti kao himna buduće lijevo-liberalne utopije. Autoru bi preporučio da razmišlja još progresivnije i umjesto muškaraca ljudske vrste izabere mužjaka gorile.
__________________
Samo priroda, ništa više
Teolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 10:35   #165
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Autore, nađi si ženu po svojoj mjeri....ne vole sve žene rabijatne tipove.
Baš suprotno za brak se nekako bira nježniji tip muškarca...

Više si opterećen muškarcima nego ženama.... al muškarac ti nikad neće moći pružiti ono što ti može pružiti žena.

Malo se posloži u glavi....i malo više se druži sa ženama, kao prijateljicama....previše si zaglibio u svoj imaginarni i muški svijet
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 18:43   #166
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post

Ova tema je o stanju uma.
Nije zabranjeno biti napaljen?
Tema je puno dublja od plićaka u kojem si ti trenutno.
Ne znam dal je autoru teme bila to namjera, ali čitajući uvodni post i još neke poslije toga, čini mi se da bi ti postovi mogli proći i kao erotska literatura. Pogotovo je izvrsna rečenica koju sam boldao a koja je odgovor na post jednog od forumaša.
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 01:41   #167
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Ne znam dal je autoru teme bila to namjera, ali čitajući uvodni post i još neke poslije toga, čini mi se da bi ti postovi mogli proći i kao erotska literatura. Pogotovo je izvrsna rečenica koju sam boldao a koja je odgovor na post jednog od forumaša.
Hm...znači morat ću pisati erotsku literaturu?

Pod okruženjem 5 muškaraca i...

Javi mi se na p.p.
Kako, zašto, gdje...
I pojasni mi zašto i koje rečenice su ti dobre...
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger