Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2011., 12:00   #9981
Quote:
Lena_88 kaže: Pogledaj post
koja? nisam na fejsu...
na fejsu se zovu Vjenčanice Izrada Web Trgovina, a evo mail šaljem u pm...pa pokušaš se javiti njima i možda vidjeti
ja mislim da ću kod njih ići
Crnileptir00 is offline  
Old 03.11.2011., 12:01   #9982
Quote:
Maggi19 kaže: Pogledaj post
Isla sam... buduci da sam kaparila,sad mogu svaki tjedan mijenjati misljenje...heheh.. uzela sam Beckett....ovu za koju ste mi rekli da mi bolje stoji... al probala sam i Ziu... A cekam kraj ovog mjeseca da stigne moj favorit...Flaaminia Imam vremena,kapra je tamo, a sad mogu stalno mijrnjati misljenja ako pozelim...hehe...iako svemialim da cu ja na kraju ostati pri ovoj svojooj Osim ak me Flamiinia ne obori s nogu..hehe... Al samo ovaj salon dolazi u obzir jer imaju stvarno prekrasne vjencanice... Maggie Sottero i Sophia Tolli su super!!

Ovo sam ja u Zii

http://imageshack.us/g/39/fotografija0223.jpg/
hej maggi, po mom mišljenju, ova ti puno, puno bolje pristaje od onih modela prije. Postaj i dalje, pa ćemo na kraju odlučiti
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Old 03.11.2011., 14:40   #9983
Quote:
Maggi19 kaže: Pogledaj post
Prekrasnaaa jeee...obozavam cipkaste vjencanice..
Meni su neke vjencanice cak ljepse u Ivory boji.. )
Ma super je i ivory ali kad si zamislis bjelu vjencanicu i onda ti kazu da nema,i to nakon sto platis pola cijene pa to je pafff..ali sutra idem pa cu vidjeti sto ce biti..
samomare is offline  
Old 03.11.2011., 14:47   #9984
Quote:
Lara.Os kaže: Pogledaj post
Ajme, odkad sam pročitala ove cijene vjenčanica strah me otići u salon Zna li netko možda koja je cijena najma San Patrick Capricho? Čisto da se ne onesvijetim u salonu
Ja sam prije par dana probala San Patrick ali ovdje u Parisu,cijena je bila oko 1100€ ali za KUPITI,ne iznajmiti,znaci da je za najam jos jeftinije,bas sam se ugodno iznenadila kada vidim razliku u cijenama ovdje i u hr,nekako sam mislila da je ovamo puno skuplje..ipak ovdje treba naruciti 6-8 mj prije,i svi ti siju novu haljinu..
samomare is offline  
Old 03.11.2011., 19:47   #9985
Ja sam buduca mladenka koja ovih dana prati aktivno ovaj forum i sve moguce sajtove za mladenke, pa sam vidjela da se dosta prica o Vera Wang vjencanicama koje su odnedavno dostupne u Zagrebu u Designers Multibrand Showroomu.

Primjecujem da na svom FB profilu nude ne samo Vera Wang "pravu" kolekciju, nego i njezinu kolekciju za David's Bridal koja je puuuuno jeftinija. I sad bas citam u njihovom vlastitom komentaru na FB profilu da za ovu haljinu koja kosta $198 online traze 7.000 kuna za posudbu!!!!!
http://www.davidsbridal.com/Product_...-by-Vera-Wang\

Nisam zvala i provjeravala, ali meni se ovo ne cini ok... Mozda su se zabunili.
hro is offline  
Old 03.11.2011., 20:17   #9986
Čitala sam po internetu da su došle vjenčanice Vere Wang u Hrvatsku, međutim na službenoj stranici Vere Wang Hrvatska uopće nije navedena u popis dućana koje su ovlaštene za prodaju tih vjenčanica. Tako da cure koje se misle upustit u tu avanture neka se dobro informiraju jer meni ovo sve smrdi na fake. Možda se varam
Više se isplati kupit povratnu avionsku kartu za london, provest nezaboravan vikend u tome gradu i kupit haljinu za 150 funti nego njima dat 7000kn za najam.
Bokići is offline  
Old 03.11.2011., 21:33   #9987
@hro sumnjam da su se zabunili.. to je jako često kod takvih stvari, vani su haljine jeftinije, a kod nas nabiju cijene da ti padne mrak na oči.. oni plate jednu haljinu određenu cifru (koja je vjerovatno jos povoljnija kad kupuju vecu kolicinu), a iznajme je X puta i zarade masno.. a to je tako..
Audrey87 is offline  
Old 03.11.2011., 23:00   #9988
Vera Wang zapravo je jako skupa, ali ovo nije njena prava kolekcija pod sto se prodaje, vec jeftina kolekcija haljina za ogromni americki lanac. Ovo je kao da prodajes Versace za h&m haljinu od $100 pod imenom i cijenom ekskluzivnog Versace komada od $2000. To stvarno nije fer i cak spada u lazno oglasavanje.

Zao mi je samo cura koja ce dati i preko 12 tisuca kuna za posudbu haljina koje su zapravo jeftinija linija i ne vrijede ni priblizno toliko.
hro is offline  
Old 04.11.2011., 23:25   #9989
Hvala vam cure moje... ))) super ste... Ma i same kazete da imam vremena pa cu isprobavati do mile volje )) ja se najbolje osjecam u ovoj drugoj...skroz mi je onak vidjet cemo... pusaa
Maggi19 is offline  
Old 04.11.2011., 23:35   #9990
Quote:
Maggi19 kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure moje... ))) super ste... Ma i same kazete da imam vremena pa cu isprobavati do mile volje )) ja se najbolje osjecam u ovoj drugoj...skroz mi je onak vidjet cemo... pusaa


tu smo da pomognemo
ali ja više teško pratim koja je prva, druga, treća, bolero, čipka
Audrey87 is offline  
Old 05.11.2011., 16:58   #9991
Zna li tko kada dolazi San Patrick 2012 kolekcija u nase salone?
Zanima me ova vjenčanica :
http://www.sanpatrick.com/wedding-go...ivoli2012.html
__________________
...spavalica...
*Leanne* is offline  
Old 08.11.2011., 21:20   #9992
Nakon 500 stranica i gotovo 10.000 postova vrijeme je za novu temu.
Uživajte
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.