Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2007., 13:08   #41
Sve to stoji što ste napisali , očito su ljudi iza HG SPOTa bili sposobni da dovedu cijelu firmu u ovu poziciju i pretvore je u dd.

Ali isto je tako činjenica da meni skoro ništa tamo kupljenog nije radilo ,ili sam to bio prisiljen promijeniti u vrlo kratkom roku. Ja tamo sada kupujem samo prazne cd-e islične stvari, a nema šanse da naručim bilo kakvu komponentu.
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 20:07   #42
Quote:
gogo kaže: Pogledaj post
ja mislim da su uspjeli samo zato što su imali VIZIJU..........

gle stari to s tim jeftinim i sličan shit si ti i hrvoje možete negdje gurnut s oproštenjem jerbo i ja na poslu imam kantu sa core2duo, 1gb rama, 200 gb diskom i dovoljno moćnom grafičkom neuobičajenom za nekakvu uredsku konfiguraciju, itd itd pa to govno stalno ide ko ona moja stara kanta još iz devedesetih od jednog PI MMX sa 32 MB rama tj krrrrrrrrrrrrrr krrrrrrrrrrrr stalno se čuje kak rošta hard, kućište i ventilatori su očito nikakvi jer izludiš uz tu buku i da ne nabrajam. Da dotična kanta je iz HG-a a može mislit tko šta hoće, ja svoje uvijek platim 10-20% više a dobijem 3x više. Nema BSOD kao kad genijalci iz HG-a slože kantu i genijalno podese postavke u BIOS-u i jebeno stručno instaliraju windoze, nema krčanja, imam isto rama i procesor 64-bitni koji je k**** prema core2duo pa nemoram stavljat vatu u uši kad čudo radi jer je to jednostavno složeno kak spada jer sam si sam to slagal. Dakle HG je očito za firme koje kupuju sranje aka složene, gotove konfiguracije i neznalice koji njima daju da im slože kantu za XXX kuna. A za razliku od njih ja ne stavljam u svoje kante šrot napajanja nego Enermaxa, ne stavljam AS Rock matičnu nego Intel/ASUS ak je u pitanju intelov procesor odnosno DFI/MSI/GIgabyte ako je AMD u pitanju, kućište mi nije tamo neki najjeftiniji neon nego gledam kak je izrađeno, dal ima hlađenje i kakvo, ne stavljam maxtor diskove koji ti mogu probit bubnjiće, nego ne idem na lošije od seagatea, a nit mi se uzima kojekakv e lite-on pržilice. Rađe slabiju kantu nego nešto uberjako a složeno nikako odnosno u HG-u

Zadnje uređivanje Edgar : 09.08.2007. at 20:40.
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 20:28   #43
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
bla. bla. bla.
pa ti si znaš i kompjuter složiti. Super. HGspot je bio poznat i po jeftinijim komponentama i onaj tko zna je mogao tamo kupiti jeftinije procesore, ploče, memorije i hardowe i složiti si super kompić. O kakvim si ti sada konfiguracijama počeo brijati? Ne znam niti jednu domaću firmu (nije to samo HGspot) koja zna nešto pošteno složiti uvijek si kupujem kompić u djelovima.

Nego jesi li konačno našao dobrog poslodavca koji cjeni tvoje znanje i dobro te plaća?
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 11:40   #44
Thumbs up evo konačno i najtočnijeg odgovora

Kako mi se nedavno ponudila prilika da upravo ovo pitanje postavim Hrvoju jednostavno nisam izdržao

Dakle koga zanima ZAŠTO je HGspot uspio odgovor je ovdje.
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 20:16   #45
evo da nadodam jos nesto vezano za HG SPOT... frend mi je kupio komp prije par mjeseci i sad ga je htio nadogradit, ali je izgubio i garanciju i racun... bez ikakvih problema su mu ugradili nove komponente besplatno, iako nije imao dokaza kada je kupio, osim naljepnice na kucistu koja nije skidana. Vecina firmi nece ni pogledat ak nema racuna i sl... eto toliko. Evo bas sam jos jedan komp narucio u HG SPOT-u, treba bit gotov i istestiran u srijedu poslijepodne.

@mobyXXL... moras znati da vecina ljudi nema neku veliku kupovnu moc pa su ograniceni sa 5 - 6k kn i ne mogu si priustiti najbolje i najkvalitetnije komponente, a i sta ce im jer 99% njih su obicni korisnici koji bi htjeli odigrati neku bolju igricu, otici na net, sprziti DVD i sl... I meni se takvi obracaju za savijet, tak da sam se uvrijedio na ono tvoje neznalice koje sastavljaju komp za XXX kuna... i da... meni kako takvom neznalici nikad nije stigla prituzba da mu je komp ili neka komponenta crkla i sl... a ocito je to zbog toga sto kao neznalica znam uzeti komponente koje su pouzdane... uostalom, tko moze garantirat da su i ta tvoja skupocjena napajana i skupocijene maticne ploce provjereno ispravne i najbolje... takva garancija danas ne postoji.
Joza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 14:30   #46
Oće možda ubrzo kakva rasprodaja u HG spotu zbog ovog:
http://danas.net.hr/hrvatska/osnivac...ustam-hrvatsku
Mrtaljez is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 15:00   #47
Da si pročitao išta osim naslova ne bi ni postavio takvo pitanje.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 16:51   #48
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Da si pročitao išta osim naslova ne bi ni postavio takvo pitanje.
a kakav je tekt??? tip se očito naljutio na poreznike jer mu nisu oprostili nešto - kao dosad koliko puta se vraćao u utakmicu...
sad oće svim silama ocrnit HR!! samo nek ode i nek se ne vraća!!
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 18:16   #49
vjerojatno je u pravu. zašto ne otvoriti posao u drugoj EU državi a ovdje poslovnica i jebi se ćelavi kockaru.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 14:11   #50
Ja sam prvi komp kupila u HG Spotu,to je bilo negdje 2001 ili 2002 godine,još su bili u Središću,platila ga tada 5000 kn. I nikad ,apsolutno nikad nikakvih problema sa njime, ni najmanji kvar,a taj kompjuter još uvijek radi.
A znam par ljudi što od rodbine što od školskih kolega tada,koji su kupili tamo komp stalno su imali neke probleme,svaki mjesec na servis.
Ja sam očito tada naletjela na dobar primjerak
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 04:20   #51
Niti Prpić ima išta sa HG Spotom (danas), niti je tekst o HG Spotu.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:27   #52
Quote:
ex connn kaze:
a kakav je tekt??? tip se očito naljutio na poreznike jer mu nisu oprostili nešto - kao dosad koliko puta se vraćao u utakmicu...
sad oće svim silama ocrnit HR!! samo nek ode i nek se ne vraća!!
da, ipak je on samo mladi kompjuteras i zeli raditi i zaraditi fuj... sram ga bilo, a ne Nino Pavic- drug iz KPJ pa da mu se oproste milioni!
gandalf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 09:45   #53
Quote:
gandalf kaže: Pogledaj post
da, ipak je on samo mladi kompjuteras i zeli raditi i zaraditi fuj... sram ga bilo, a ne Nino Pavic- drug iz KPJ pa da mu se oproste milioni!
e jesi pametan....
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.