Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2016., 07:42   #41
Daj drugi puta informaciju tko je autor da se ne bi bez veze zaletio i otvorio "pisce" koji su mi na Ignore.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 12:20   #42
Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Daj drugi puta informaciju tko je autor da se ne bi bez veze zaletio i otvorio "pisce" koji su mi na Ignore.
Ah, ok...

Inače, želim ti svako dobro u pokušaju ignoriranja...
Ja sam naumio ove godine ignorirati kretene s HRT, krim organizaciju HDZ, ratne profitere, crkvene manipulante, i niz ostalih osoba koje čine štetu nacionalnom duhovnom biću, financijskoj potenciji budućih genracija, ali ne uspijevam.

Onda se raspoložim sa Tomićem..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 17:55   #43
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Ah, ok...

Inače, želim ti svako dobro u pokušaju ignoriranja...
Ja sam naumio ove godine ignorirati kretene s HRT, krim organizaciju HDZ, ratne profitere, crkvene manipulante, i niz ostalih osoba koje čine štetu nacionalnom duhovnom biću, financijskoj potenciji budućih genracija, ali ne uspijevam.

Onda se raspoložim sa Tomićem..
Hvala na dobrim željama. Inače, moja Ignore lista je poveća a uključuje i ovog autora koji i dalje piše jezive stvari, npr. o žrtvama u Hudoj jami. Ta ignore lista uključuje i medije gdje piše a u vlasništvu su Velikog Ovršitelja, pa je on dvostruko na Ignore!

O njemu i sličnima je sve rekao (napisao) Aralica u Fukari i Ambri. To je recimo štivo koje mene može oraspoložiti.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:54   #44
Quote:
CONI-P kaže: Pogledaj post
Oprosti, u guzvi sam. Tko je god u to vrijeme radio za tu i slicne organizacije bio je izlozen raznim obavjestajcima koji pod krinkom „ljudskih prava“ djeluju. Sam konktakt i suranjda u to vrijeme i ne mora znaciti nista negativno. Niti se ta suradnja mora kasnije nastaviti. No, pored tih objektivnih „dodira“ u vrijeme rata, kao specificne situacije stvaraju se i posebni emotivni odnosi s ljudima koji te okruzjuju. Konktakti ostaju – mogu se nastaviti ali ne moraju.

CITAT: "4. Uz pronalaženje svjedoka kršenja ljudskih prava te dokumentiranja njihovih svjedočanstava, prikupljala sam i neslužbena izvješća o stanju u UNPA zonama te sudjelovala u misijama koje je u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini vodila gđa Ivana Nizich.“
http://narod.hr/hrvatska/komentar-ze...panju-blacenja
U objavi ciljano naglasava „silovane zene“ – na sto se svaki normalan mozak zaledi, i registrira uglavnom to, …
Boldano je meni zanimljivo…. Svatko za sebe nek izvuce silogizam.

“Promicanje ljudskih prava“ – kako su glasni ti promicatelji zadnjih 20 godina dok se Hrvatima u BiH krse prava zagarantirana nizom medjunarodnih konvencija, Ustavom…. U praksi podrzavaju tlacitelje i pomazu im, mijenjaju se zakoni matematike uz njihovu asistenciju. Sve te organizacije i njhiove ispostave su – suzdrzat cu se!

Glede MOST-a: http://www.tportal.hr/vijesti/parlam...-izborima.html
Uz crvene popove, savjetnike Josipovica i Oreskovica, tajkune…
Primjer pater Ike Manduric: http://narod.hr/hrvatska/pater-ike-m...nistra-orepica, http://narod.hr/hrvatska/pater-ike-m...arnim-izborima.
Nemam vremena traziti linkove vise, gospodja ima legitimno pravo, kao i svi ostali boriti se za vlast, samo lijevi mediji su u vrijeme prvog referenduma od nje stvorili "ikonu", po istom modelu su napravili i zvijezdu od Petrova....a i jos nekih desnicara...
za HRW dio i naglaske koje stavljas se potpuno slazem.

dio o mostu...linkove sam vidio i prije, ali nisam jos uvijek razumio sto zapravo zelis reci. ako ti se da pojasni jos malo, molim te.
forumhrusername is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 11:57   #45
Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Hvala na dobrim željama. Inače, moja Ignore lista je poveća a uključuje i ovog autora koji i dalje piše jezive stvari, npr. o žrtvama u Hudoj jami. Ta ignore lista uključuje i medije gdje piše a u vlasništvu su Velikog Ovršitelja, pa je on dvostruko na Ignore!

O njemu i sličnima je sve rekao (napisao) Aralica u Fukari i Ambri. To je recimo štivo koje mene može oraspoložiti.
Poštujem tvoj stav, iako želim da svi konzervativci jednog dana shvate da nije za njih same zdravo ni dobro ignorirati sakrkazam, ironiju, satiru i paradoks.
To su kondicije umnog čovjeka i nisu štetne.

Gospodin Aralica je svakako jedan od najplodnijih autora.
Ono što bih želio od njega da konačno skroji i napiše jedno dolično djelo o Vlasima, o vlaškom porijeklu svog roda..Mislim da to upravo izbjegava,a troši vrijeme na kojekakve ljevičarske utvare..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 12:53   #46
Vjerojatno nisi pročitao Araličin "Život nastanjen sjenama", povijesni roman koji je prošao prilično nezapaženo, a u kojem detaljno opisuje povijest ne samo povijest svoje obitelji Revačevića još od sredine 19. stoljeća nego i povijest Promine i zadarskog zaleđa. Knjiga ima 988 stranica a pročita se u dahu.

Pročitao sam puno knjiga, čitam ih istovremeno uvijek dvije tri, a ova je u top 10 koje sam ikada pročitao, vjerojatno u top tri, a nemam nikakve veze s Prominom.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 14:40   #47
Banana10,da, slazem se, odlicna knjiga. Preporucila bih je i onima koji ne vole Aralicu, jer odlicno pokazuje kontekst pov.dogadjaja u tim krajevima, sto su sve morali proci mali ljudi.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 10:24   #48
Dr. Markić odgovara Tomiću ili Što Željki stvarno smeta i što je Željki stvarno važno

1. Željki stvarno smeta što niti danas, u slobodnoj Hrvatskoj, ljudi koje su ubili partizani i komunisti – njih najmanje 300 000 – nemaju isti status žrtve kao i oni koje su ubili usataše i fašisti.

2. Željki stvarno smetaju laži i govor mržnje kojem je izložen Marko Perković Thompson

3. Željki je važno da svaki nekadašnji pitomac JNA razumije da je bio izložen pranju mozga – tehnici koju totalitarni režimi koriste za novačenje suradnika u provođenju represije
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 11:24   #49
jadna majko
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 11:26   #50
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Dr. Markić odgovara Tomiću ili Što Željki stvarno smeta i što je Željki stvarno važno

1. Željki stvarno smeta što niti danas, u slobodnoj Hrvatskoj, ljudi koje su ubili partizani i komunisti – njih najmanje 300 000 – nemaju isti status žrtve kao i oni koje su ubili usataše i fašisti.

2. Željki stvarno smetaju laži i govor mržnje kojem je izložen Marko Perković Thompson

3. Željki je važno da svaki nekadašnji pitomac JNA razumije da je bio izložen pranju mozga – tehnici koju totalitarni režimi koriste za novačenje suradnika u provođenju represije
1. slažem se - žrtve su žrtve. Nisu ni manje ni veće ako ih je ubio ovaj ili onaj

2. svaka čast "predivnim pjesmama koje pjevaju o ljubavi " - no to ne mijenja činjenicu da je utajivač poreza i da svojim istupima - jer su na nivou pubertetlije -šteti Hrvatskoj i Hrvatima. Domoljublje se ne iskazuje niti se Domovina štiti prkosom - i to na potpuno nepotrebnim mjestima. Kad je trebalo prkositi, prkosio je. U miru se to radi na drugačiji način.

3. Isto pranje mozga radi - Crkva. NE Vjera - nego Crkva. I to još duže od bilo kojeg totalitarnog režima. A njoj se to dopada. Kad je u pitanju njen svjetonazor. Vrlo rado ulazi u tuđe ložnice i druge obitelji. Ima svoju. I primjerom neka pokaže kako treba a ne - dekretom.
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 20:00   #51
http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ta/933121.aspx

Quote:
ŽELJKA MARKIĆ gostovala je u emisiji Točka na tjedan na N1 televiziji, a tek nakon što ju je novinarka čak sedam puta pitala koji je njezin stav o pobačaju, Markić je nejasno odgovorila.
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 21:53   #52
Naučila je mostovu školu.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 15:24   #53
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
3. Željki je važno da svaki nekadašnji pitomac JNA razumije da je bio izložen pranju mozga – tehnici koju totalitarni režimi koriste za novačenje suradnika u provođenju represije
da, takve stvari su njoj dobro poznate.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 13:29   #54
Zeljka Markic nekom spocitava pranje mozga
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:45   #55
"Nedi Ritz oči bode božični ukras u Dnevniku. Smeta ju obilježavanje državnog blagdana - Božića - u predbožično vrijeme - Advent - božićnim ukrasom u hrvatskoj državi. Jer je, tvrdi ova neupućena umirovljenica, Hrvatska je sekularna država pa, misli ona, vjerski sadržaji ili simboli ne smiju biti prisutni u javnom prostoru. Ali, u EU, nakon pada komunističkog režima, koji, vjerujem, nije ideal gospođi Ritz, postoji samo jedna sekularna država - Francuska. A hrvatski Ustav, suprotno idejama gospođe Ritz, jamči upravo da adventski vjenčić može stajati na stolu u Dnevniku HRT-a. Predlažem da se ubuduće kod odabira članova Vijeća, upravnih odbora, zaklada državnih institucija uvede kratka provjera poznavanja hrvatskog Ustava. Takva bi provjera gospođu Ritz poštedjela javnog (samo)sramoćenja, a Vijeću pomogla da se bavi pravim, brojnim problemima na HRT-u."
http://narod.hr/hrvatska/nedi-ritz-p...dnevniku-hrt-a
Bravo gospođo Željka.

Očito postoje ljudi u Hrvatskoj koji nisu svjesni činjenice da se radi o dominantno katoličkoj zemlji, kao i oni ljudi kojima se to nikako ne sviđa.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:49   #56
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
"Nedi Ritz oči bode božični ukras u Dnevniku. Smeta ju obilježavanje državnog blagdana - Božića - u predbožično vrijeme - Advent - božićnim ukrasom u hrvatskoj državi. Jer je, tvrdi ova neupućena umirovljenica, Hrvatska je sekularna država pa, misli ona, vjerski sadržaji ili simboli ne smiju biti prisutni u javnom prostoru. Ali, u EU, nakon pada komunističkog režima, koji, vjerujem, nije ideal gospođi Ritz, postoji samo jedna sekularna država - Francuska. A hrvatski Ustav, suprotno idejama gospođe Ritz, jamči upravo da adventski vjenčić može stajati na stolu u Dnevniku HRT-a. Predlažem da se ubuduće kod odabira članova Vijeća, upravnih odbora, zaklada državnih institucija uvede kratka provjera poznavanja hrvatskog Ustava. Takva bi provjera gospođu Ritz poštedjela javnog (samo)sramoćenja, a Vijeću pomogla da se bavi pravim, brojnim problemima na HRT-u."
http://narod.hr/hrvatska/nedi-ritz-p...dnevniku-hrt-a
Bravo gospođo Željka.

Očito postoje ljudi u Hrvatskoj koji nisu svjesni činjenice da se radi o dominantno katoličkoj zemlji, kao i oni ljudi kojima se to nikako ne sviđa.
da se zaista rado o tome ne bi bilo toliko maloljetnih trudnoća i ostaloga
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:50   #57
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
da se zaista rado o tome ne bi bilo toliko maloljetnih trudnoća i ostaloga
koliko ih ima u usporedbi s jednom, npr. Velikom Britanijom?
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:52   #58
Quote:
Krvnik kaže: Pogledaj post
koliko ih ima u usporedbi s jednom, npr. Velikom Britanijom?
UK je katolička zemlja?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:57   #59
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
UK je katolička zemlja?
ne, ali oni imaju spolni odgoj u školama, pa im djeca znaju kako se koriste kondomi, dok naša zatucana katolibanska djeca to ne znaju jer nemaju ustanovu u kojoj bi im to netko pokazao, pa me čisto zanima o kojim se postotcima radi.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 10:12   #60
Quote:
Krvnik kaže: Pogledaj post
ne, ali oni imaju spolni odgoj u školama, pa im djeca znaju kako se koriste kondomi, dok naša zatucana katolibanska djeca to ne znaju jer nemaju ustanovu u kojoj bi im to netko pokazao, pa me čisto zanima o kojim se postotcima radi.
tu si u pravu
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.