Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 07:05   #21
Vjerujem da nisi jedini koji to nije čitao. Nekad se reklo da to pas s maslom ne bi pojeo. Ali ovo je forum i u granicama pravila foruma nek piše što hoće. Ako pretjera, tu je moderator.
Pa i u novinama o autima ne čitaš baš sve članke.
Ne branim (ne samo) njegove napise, nego pravo da piše u okvirima pravila.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 07:32   #22
A bome brat bratu se piše zadnjih dana svašta na forumu. Doduše, takve su teme, al svačega ima.

Da nebi bilo da bacam kamen prvi, ne isključujem sebe iz digresija koje znaju završiti posvuda osim na autima.

Al gle, meni je zato ovaj PDF zanimljiv. Ne skače mi non stop netko za vrat s kartonima.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 07:40   #23
zamislte onda što o sebi misli Todor jr.----nema što si ne može priuštit i prije krize srednjih godina! jel i on uspio u životu ostvarit zadane ciljeve?

a s druge strane sreća je važniji "čimbenik" (kak bi franja reko)...možeš ti bit sposoban i snalažljiv al ak nemaš sreće đabe ti sav trud.

eto vam Jay Leno lili Jamiroquai... imaju svaki auto koji požele...koliko je tu igrala sreća da je ovaj prvi imo prihvaćen talk-show a ovaj drugi pogodio notama u publiku??

ja sam očekivao ovdje razgovore običnih ljudi koji su pametnim ulaganjima, štednjom i odricanjima došli do točke kad si "pod stare dane" žele priuštit "happy meal"
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:03   #24
Moj muz vec ima 7 ili 8 godina je sebi kupio Auto o kojem je uvjek sanjao kao Mali mulac.
To Auto je bilo za njega najljepse Auto u kvartu i kada je ca. 35 godina kasnije dobio priliku kupiti takav model je iskoristio priliku, ulozio je jos 2 godine osobnog i strucnog truda da to Auto izgleda sa 40 godina Tako kuda je izaslo iz tvornice.
To Auto mu je kao hobi i naravno ga se ne vozi zimi.

Sretan i ponosan muz je i meni drazi isto ako sam za vrijeme restauracije bila ponekad malo zapostavljena, Ali bolje zbog 40 godina starog auta nego 25 godina staroj zenskoj ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:05   #25
bome doće i taj trenutak kad se veselje i užitak potražit u 20-25 godišnoj curi...ma koliko got ti negirala to.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:11   #26
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
bome doće i taj trenutak kad se veselje i užitak potražit u 20-25 godišnoj curi...ma koliko got ti negirala to.
Moze biti, Ali ipak ne vjerujem.
Imao je vec brak prije mene i cijeni to Sto sada ima zbog toga vise.
I ako bude Tako, nije on moje vlasnistvo, zahvaliti cu se za 17 divnih godina i reci mu da mislim da mu to nije trebalo i to je to.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:41   #27
koji je to auto ako se smije znati?
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 09:02   #28
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
koji je to auto ako se smije znati?
Najvaznije zaboravila Citroen sm 1971. Godiste.
Zlatna boja metalic, crvenosmeda koza.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 10:08   #29
Možda rover 825 iz devedesetih. To je kao Honda legend iz 90 tih ,a cijena je vrlo mala ,a dijelova rabljenih uvijek se može pronaći.
__________________
poslato sa mog građevina poslovnog TCL 20Y ( A1 alpha 21)
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:05   #30
http://www.njuskalo.hr/auti/rover-82...oglas-18412557

Misliš ovako nešto ?

To nikada neće biti na cijeni .

Citroen SM mi je jedan od najpoželjnijih oldtimera koje bi htio imati , svaka čast na kupnji.
__________________
Live long and prosper !
HAL_9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:32   #31
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Najvaznije zaboravila Citroen sm 1971. Godiste.
Zlatna boja metalic, crvenosmeda koza.
A tebi se kao ne sviđa ta makina? Jako dobar izbor!

EDIT: nešto za "pod plahtu" bi po meni trebalo biti bez elektronike i senzora i da ima lanac. I tranzistorsko paljenje, bez platina.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:32   #32
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Najvaznije zaboravila Citroen sm 1971. Godiste.
Zlatna boja metalic, crvenosmeda koza.
Daj sliku, u biti više njih ako se suprug ne protivi. Od auta, naravno.

Autoru teme poručujem da kupi ono što želi. Ako ne zna što želi, onda nek ne kupuje jer vjerojatno neće guštati u tome.

Moj pik bi bio na kraj '80ih i '90e, znači Kocka 325, Fiat Coupe u kombinaciji s Turbo motorom, Alfa GTV, i slični auti koji će pružiti puno gušta i briga za nevelik novac.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:56   #33
Također da sam u toj situaciji bih gledao starije al više iz 80 - ih tipa Ford Capri ili možda 21 Turbo
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:12   #34
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A tebi se kao ne sviđa ta makina? Jako dobar izbor!

EDIT: nešto za "pod plahtu" bi po meni trebalo biti bez elektronike i senzora i da ima lanac. I tranzistorsko paljenje, bez platina.
Veoma lijepo je Auto.
Moj osobni izbor bi bio Mercedes SL, Sto stariji to bolje. Ali realan bi bio r107 (1971-1989). Starije ne bi zeljela platiti, nisam toliko zagrizena, a mladi Mi nema vise tu eleganciju. Ali Imam drugi hobi i vise od 2000 Vinyl ploca i mislim da je to dosta i vise Mi znaci nego bi mi znacilo to Auto.

U njemackoj nije toliko neobicno da ljudi imaju takve igracke, i imas poprilican broj youngtimera a i oldtimera na cesti.
U krugu prijatelja/poznanika Ima jos Opel Monza, BMW 2002, Golf 1 GTI Pirelli, buba Cabrio
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:19   #35
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Nije kompleks, nego ponos, jer unatoč nekim situacijama gdje ljudi koji misle da znaju nekaj o meni, također misle da mi je puno toga palo s neba, well, nije. Za apsolutno sve sam se pomučio, negdje manje, negdje više (uglavnom iz neznanja). I naravno da sam ponosan na to. I sa svojih 37 godina mislim da mogu i moram još puno, i to je to nekakvo moje dokazivanje.

Dapače, i ja podržavam svakog drugoga u takvim stvarima. Jer sam takav da dok druge po kafićima slušam kak bi : "trebalo ovo i ono, ili da bar mogu ovo i ono" ; ja ako imam "ovo i ono", zagrizem i pokušam si to ostvariti. Ne ostaje u tipičnoj 'rvackoj maniri nedosanjanog sna.

Što se tiče biti u pravu, samo tamo gdje sam doma sa materijom i gdje nedam retardima da me uvjeravaju u suprotno.

Nadalje, da malo napravimo pilu naopako - zašto tebe smeta što ja, ili Pero Perić ili bilo tko drugi nešto sebi "može priuštiti" i ponosi se time "javno" (jer je ovo ipak koliko toliko anonimni internetski forum)? Nit sam ja ukrao kome, nit je (kao što sam ranije spomenuo) palo s neba?
Zar si stvarno toliko malograđanski ljubomoran na nešto tuđe jer možda, dakle možda, jer te ne poznajem osobno, si to sam ne možeš ili jednostavno nećeš/nisi sposoban priuštiti? Jer zvučiš mi tipično, neću reći hrvatski nego balkanski, sve se može oprostiti osim nečiji "uspjeh" ili postignuće. Ne kužim, kaj te tu žulja? Nisam te zakinuo za ništa s time.

Ili bi ti bilo ljepše da ti napišem kako sam sa 18 godina radi određene situacije bio izbačen iz vlastite kuće pod geslom: "šta ti stane u auto,nosi sa sobom"? I da sam slijedećih par godina razvlačio fax koji na kraju nisam nikad završio jer sam se tražio u odrastanju i pokušajima i pogreškama poslovanja,padao i dizao se iz prašine sam, otirao i išao dalje, povremeno bio i napol gladan i tako to...

Jel sad bolje? Jel sad smijem produžit dalje? Jel ti sad malograđanština na mjestu?
:
Znam da je teški offtopic ali jednostavno moram....

Znači tvoje mjerilo uspjeha u životu je novac? I to što si možeš nešto priuštiti?
I onda sa tako plitkim pogledima na svijet nekome ideš predbacivati neku malograđanštinu?

I Kerum ima sličnu, tešku životnu priču. Eto, čovjek se dizao iz prašine, bla bla, stekao milijune, ali na kraju je i dalje seljačina u skupom odijelu. Nemoj se uvrijediti, ne ciljam na tebe nego samo dajem primjer
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:32   #36
Novac je međuprodukt, tj. skupljaš ga kako bi više ili manje bezbrižno uživao u nečemu. Nekome to znači putovati, nekome živjeti u dvorcu, nekome voziti bijesan auto, nekome jedriti, nekome dati otkaz i uživati u slobodnom vremenu...
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:54   #37
Ja imam pod plahtom ovo:




Fiat Coupe 2.0 Turbo 20V

Nije baš oldtimer ali za 11 godina bude.
__________________
Live long and prosper !
HAL_9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:58   #38
Quote:
HAL_9000 kaže: Pogledaj post
Ja imam pod plahtom ovo:




Fiat Coupe 2.0 Turbo 20V

Nije baš oldtimer ali za 11 godina bude.
Lijepa igračka

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:00   #39
Rover koji je postavljen u linku ima super British green racing boju ,zračne abs klimu i savršen izgled i siguran je za razliku od starijih vozila koje ne prolaze niti 1 ncap zvjezdu od 5 zvjezdica.Gotovo da bi ga J. bond Oo7 vozio
__________________
poslato sa mog građevina poslovnog TCL 20Y ( A1 alpha 21)

Zadnje uređivanje kontrolorKvalty : 21.10.2017. at 13:03. Reason: x
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:16   #40
rover je jako sexy.
Zaspan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.