Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2007., 20:06   #81
Quote:
tegla12 kaže: Pogledaj post
Ciao r.bridge
Ovako salu , bila u letanu, za moj datum imaju jedan upit vec,a i Lim je u igri.
Band cula sam demo materijal od jednog tri-a rokerskog tipa,odlicna ekipa, ozy&natasa su dio ekipe.
video/foto kao sta sam napisala studiobrzak i festival.
Kazem 99%, jer ni ja nisam jos nacisto s datumom radi se o dva datuma, pa moram sve poslozit. .zelim da taj dan bude .
Ti jesi vec nesto odlucila? znam jos je godinu dana cca,ali kazu da je to taman da si sve sredis.

tegla12
Nataša je moja jako dobra prijateljica A i Ozija sam upoznala. I čini mi se OK, koliko ga znam. Mi rečeš na pm malo više o njima?
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 11:56   #82
Ja ti u biti još ništa ne znam. Trebali smo već imati salu,ali sam sad već 10 dana na bolovanju pa se sve odužilo. Idući vikend kad mi bude ok idemo u razgledavanje ville letan, lima i možda čak u pazin kod francuza jer sam čula da je i tamo ok. Šta se datuma tiče mi smo krenuli sa 21.6. pa smo sad stigli do 10.5. Nemam pojma koji će nakraju biti,ali tu negdje
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 14:40   #83
Pozdrav svima....

Runaway Bride, samo za informaciju da ti kazem da je Lim , restoran Fjord zauzet do 11mj, tek od 17.11. imaju slobodan, inace sto se cijene tice, su super i imaju super uvjete i dozvole ti sta god hoces...Ne znam kada ti je dan d, ali tako cisto info...

A vi ostale cure, vec kad toliko pisete o svim tim mjestima, da li mozete napisati i od kojih se cijena krecu njihovi meni po osobi??? npr. Letan...

KOji je taj Francuz i kako se zove taj restoran?

Meni treba nesto tu oko Poreča, ali da nemaju basnoslovne cijene, nesto mi predlozite... moze i Novigrad i mozda i Rovinj, ma nemam pojma.... U Pulu mi se ne ide.
On je iz Pule, pa da nekako bude na pola puta...


Hvala
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 16:29   #84
Znam da se Lim treba rezervirati unaprijed godinu dana. Zato i mislim sada jer je naš dan D iduće godine u 5. ili 6. mj.

Taj restoran u Pazinu se baš zove Restoran Francuz. One su sad renovirali i rade samo vjenčanja i to baš s velikim brojem ljudi. Nisam još bila, ali kažu da je super.

Cijenu za Letan ne znam, ali su mi rekli da nije strašna cifra.

Kad je tvoj dan D?
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 22:22   #85
Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
Cijenu za Letan ne znam, ali su mi rekli da nije strašna cifra.
Čini mi se da je nekih 300-350 kn...
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 09:21   #86
eto, moj dan D, je prvobitno trebao biti, sto smo zeljeli, 22.09., ali sada buduci da imamo problema sa restoranom, mislili smo zbog Lima prebaciti na 11mj, ali to mi je neekako tako kasno, ipak bi da je malo toplije.
Ali jucer se desila jedna super stvar, da ne ureknem......
u razgovoru sa starcima, sjetili su se jednog dvorca pored istarskih toplica... i idem ja na net traziti i izgleda savrseno... Nisam ni znala da je to u Istri. Danas ili sutra idemo pricati sa vlasnikom, kaze da cijene ovise, naravno o meniu, kao da se sve da dogovoriti...
To bi bilo mi savrseno mjesto, buduci da smo i ceremoniju htjeli napraviti na jednom takvom medievalnom mjestu, pa bi sve bilo u tom duhu, a sta je najbolje ima slobodno od 15.09... Tako da, drzite fige.....
javljam dojmove...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:34   #87
Dvorac....

Pa to je predivno.... ajde javi i mene interesira
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 15:42   #88
Letan kaže da od 30€ na gore su mu cijene po osobi...
sad sve ovisi...
Lim je superm jer kao prvo je lijepo, na lijepom mjestu i spremni su na sve...
kod njih je neki klasicni menu 37€, a cugu svu si donosis sam, od vode do viskia...
koliko sam uspjela kuziti, tamo di smo do sada bili, nisu bas dozvoljavali tvoju cugu, bar ne vino, vodu i sokove...
sutra idem u taj "dvorac", pa cemo vidjeti sta oni kazu.
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 18:44   #89
ajde i ja ti držim fige. javi dojmove....
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 09:28   #90
Problematika ide dalje...
Bili smo u tom "dvorcu", ali nije me uopce dojmio, po mojem ukusu, malo je uprskao sa nekim sitnicama, jedino sta je mjesto stvarno smjesteno negdje izvan svega.
Jedino što me kod njega odušeilo je to što ne radi obične menije, što sam ja i tražila.
Isto tako tamo je uvjet da je sva cuga njegova i pošto to on radi vani, stavi se šator koji ti platiš oko 1000€... i to je to...
Mi idemo dalje u našu nadobudnu potragu.
Ako mi može neko nešto ljepo predložiti, bila bi jako zahvalna.
A taj Francuz, kako to izgleda, zna li netko nešto?
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 11:11   #91
Francuz, ako mislim na pravo mjesto ti je malo prije Pazina, prije je to bio neki disko, postoji sto godina već. Ne znam kako je od kad su ga preuredili, meni se baš ne sviđa jer je okružen cestama. Dalje od toga nemam pojma
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 11:21   #92
Ste probali sa Troštom u Marini Vrsar. Čini mi se da tamo ima dovoljno mjesta za veće svadbe
maraleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 11:36   #93
hm... ima li neko broj od tog Francuza?
Inace u Vrsar u Trost idem cesto, problem je sta imaju odvratne konobare...
i nije mi bas da mi se prenemaze tamo neki mulac, stalno nesto dobacuju i isfuravaju se... pogotovo ti mladji... a sto se hrane tice, riba ime je vise nego odlicna...
Uglavnom, situacija nije bas bajna sa odabirom restorana u Istri. Naravno, osim ako nemas brdo para za potrosit pa ti je svejedno...
Jako, jako lijepi restoran je Nautica ili Navigare, u novoj marini u Novigradu, 5 zvjezdica, ali meniji su od 500kn...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 11:51   #94


Nasli smo napokon mjesto, i to za 22.09. !!!
Jedan prekrasan agroturizam blizu Žminja, super cijene, super mjesto, super klopa...
Tako da napokon je ova luda potraga završila sada idemo dalje....
What's next???
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 12:06   #95
super baš mi je drago! Naši roditelji bi htjeli da se i mi tako brzo ženimo. Ajde baš mi je drago. Koji je to agrotuirizam? Koliko imaš ljudi? I još me samo zanima da li ćeš imati na otvorenom ili ti stanu vani?

Sada kreni naći band i fotografa. A onda polako nekoga za aranžiranje, pa pozivnice, pa haljinu..... joj baš sam happy da si našla!
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 12:33   #96
ovako...
zove se Paladnjaki, vidjela sam negdje na forumu su ga hvalili, gazda je stvarno prejak, totalno nas je odusevio. Mi cemo imati oko 80 ljudi. Tamo primaju do 200 mislim. Uglavnom ima jedan veliki prostor di stane sve i svašta. A tamo ćemo imati samo večeru, unutra. Lik ima totalno dobro vino, kruh kao kolač i sve, po zakonu, radi sam. Stvarno svaka mu čast i kako nas je primio. Sudeći po ovom vremenu, lijepo me strah da će biti toplo. A sam prijam i ceremoniju voljeli bi imati u Poreču u jednom prekrasnom kafiću, možda i znaš, Kula. Ali sad i to ovisi o vremenu, moramo naći jednu rezervnu lokaciju.Ma da će mi teško nešto takvo zamjeniti. Ne da mi se doma raditi one kombinacije, jer je to dodatni stres za moje starce.
Inače, haljina je naručena, sad idemo ovo ostalo rješavati.
Runaway! kad si rekla da se udaješ?
Kad god, počni odmah sa svime... Pogotovo mjestom za večeru...
Kako god okreneš naživciraš se.
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 13:19   #97
Znam ti ja dobro Paladnjake. Već sam nekoliko puta bila tamo. Hrana im je uvijek bila za 10. A i prostor je fora,jer je baš tipičan istarski ugođaj.
Ja ti se ženim tek druge godine u 5.mj. Tako da imam dosta fore,ali sam već dosta toga proučila. Ja nekako navijam za Lim, treba sad samo ići vidjeti šta i kako. To mi je prvo šta mislim ovih dana, iako je već trebalo sve već biti riješeno. Ali valjda ćemo ubrzo. Tek kad tamo dogovorim datum, onda idem dalje. Iako imam već i neke pregovore za band.Ajde javljaj kako se bude razvijala situacija...
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 13:26   #98
ja sam bila na Limu na dogovoru, ali nam datum nije pasao... ali svakako ti je bolje da dogovoris unaprijed, jer su jesen i proljece vrijeme kada se brdo njih zeni...
Znaci Paladnjaki kazes ok...
Ma mi smo prvo htjeli vilu neku iznajmit, pa tamo sve, ali onda sto sr.... i varijanti, u slucaju kise, pa ne, i brdo para dodje... sator, catering, konobari, stolovi, stolice, case.... da ne pocnem.
Agroturizam isto nije bio ni blizu pocetne zelje, ali drugacije ne moze. Malo smo kasno se sjetili restorana, buduci da smo na jednog racunali koji nas je otkacio.
ali ok.
ja sam sretna, svidja mi se to mjesto.....
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 13:38   #99
Ma znaš šta mi smo najprije mislili negdje vani, ali to je ipak zeznuto. Previše ovisiš o vremenu. Tako da ćemo na kraju u crkvi, pa onda fešta nadam se u Limu. Znam da je Lim zeznut sa tim datumima. Ali on mi je najbliži,a i među jedinima u koje stane 150 ljudi. Nisam uspjela srezati goste koliko god se trudila. Moj tata i njegova mama imaju brdo obitelji... Nekako mi se sad sve čini tako daleko, a opet vjerujem da će brzo doći.
Držim ti fige za daljnju organizaciju!
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 19:45   #100
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post


Nasli smo napokon mjesto, i to za 22.09. !!!
Jedan prekrasan agroturizam blizu Žminja, super cijene, super mjesto, super klopa...
Tako da napokon je ova luda potraga završila sada idemo dalje....
What's next???
Pozdrav svim curama, ja vas ponekad čitam jer mi je svadba u planovima, ali ne baš sutra. Čula sam sve najbolje za te paladnjake, ali molim te mi možeš pojasnit di je to? U kojem smjeru od Žminja? Koliko dođe po osobi? Ja bi svakako neki agroturizam, to mi je jako romantično! Samo ne bih htjela jako skupo. I di je taj dvorac kod istarskih toplica? Ja sam tamo blizu, ali nemam pojma za to?
Puno hvala!
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.