Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2014., 16:03   #1061
Ma garant nije
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 17:10   #1062
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
nije valjda da ih nisi oprao prije korištenja?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
a kad ih opereš možeš ih komotno bacit u smeće koliko su kvalitetne
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 23:01   #1063
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
nije valjda da ih nisi oprao prije korištenja?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
jbg putem sam izgubio jednu staru..stao u lidlu kupio ove i vozi dalje.... ujutro vidim veselje
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 17:17   #1064
zasad sam imala samo dobra iskustva s lidlom. mislim, svatko pogriješi...i u testiranju proizvoda ne testira se doslovno svaki nego tek neki sitni postotak, pa je normalno da se zalomi nešto što ne valja. ono što je bitno je kako se netko nosi s tim...a meni su u lidlu prihvatili sve što sam ikad htjela vratiti, čak i bez ambalaže. kvaliteta njihove odjeće je ok s obzirom na cijenu...mislim čak da se nigdje za te cijene ne može dobiti kvalitetnije. ostal proizvodi su kao i u svakom drugom trg lancu...ima odličnih, a ima i lošijih. ono što volim tamo kupovati je materijal za kolače jer cijenom se nitko ne može s njima mjeriti, npr. prašak za pecivo 10kom/3,99, puding vanilija 5kom/4,99...kakao 250g/14,99...da ne kažem da je taj puding bolji i od dr oetkerovog i od podravkinog, a da je kakao pravi onaj tamni, a ne "razrijeđeni" kao krašev, kanditov itd. cijene su više nego duplo niže za te artikle. i pilos vrhnje za kuhanje - dok dukat ima razrijeđenu vodicu pod tim nazivom, ovo iz tetrapaka ispadne cijelo u kocki. i okusi zavičaja su im baš ok proizvodi.
__________________
Cruel but cute so I'm worth it :)
keepcalmand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 17:35   #1065
Ja bi rado da imaju grickalice Okusi zavičaja. Ja bi rado kupila hrpu tih proizvoda, ali me malo toga privlači.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 15:57   #1066
Isuse, kako živciraju ta njihova "XXL pakiranja"...
XXL, hau jes nou... pakiranje od 1l tekućeg sapuna ili 1l maslinovog ulja oni zovu XXL...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 20:43   #1067
Sve od tekstila treba prvo oprat prije nošenja! U zadnje vrijeme par puta sam probao kupljenu majicu prvo natopiti u toplu vodu sa malo tekuceg deterđenta za rublje! Zaista je nevjerovatno koliko prljava voda bude iako majica na prvi pogled izgleda čista! I traperice isto!
Vjerovatno sa nečim tretiraju tekstil da roba izdrži svoje dugo putovanje od tvornice do trgovine!

Što se tiče kvalitete u Lidlu, kupio prije 3 godine par kratkih polo majica! Sve su peri deri! Za 50kn odlične!
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 00:17   #1068
ja mislim da se svaka roba treba oprati prije nego ju nosiš... barem tako ja radim bez obzira gdje ju kupim...
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 01:45   #1069
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
ja mislim da se svaka roba treba oprati prije nego ju nosiš... barem tako ja radim bez obzira gdje ju kupim...
ja isto tako sve operem prije prvog nošenja
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 02:55   #1070
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Sve od tekstila treba prvo oprat prije nošenja! U zadnje vrijeme par puta sam probao kupljenu majicu prvo natopiti u toplu vodu sa malo tekuceg deterđenta za rublje! Zaista je nevjerovatno koliko prljava voda bude iako majica na prvi pogled izgleda čista! I traperice isto!
Vjerovatno sa nečim tretiraju tekstil da roba izdrži svoje dugo putovanje od tvornice do trgovine!

Što se tiče kvalitete u Lidlu, kupio prije 3 godine par kratkih polo majica! Sve su peri deri! Za 50kn odlične!
Istina za polo majice, iznosila sam ih do neba, prane su jednom tjedno i nema traga na njima.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 16:35   #1071
Ja sam mislila da peri-deri znači roba koja se opere i podera (nekvalitetna roba), ali izgleda da nije tako. Što se tiče neoprane robe, ja uvijek provjerim da li mi roba pristaje prije nego što je kupim. Kad svaka trgovina fura svoju vlastitu veličinu ili standardnu veličinu zemlje iz koje ta roba dolazi.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 19:48   #1072
Moram pohvalit voće u lidlu stvarno je super. Jabuke nikad nisu masne ko šta budu npr u konzumu, vidi se da nisu ničim mazane, operem ih dobro i jedem sa korom (mrzim kad moram bacit koru nije mi ukusna bez kore) i počnu gnjijat već za 2-3 dana za razliku od konzumovih koje traju i traju. Također banane dobijaju one pjegice po kori kako moraju banane imat dok konzumove nikad nisu imale pjege nego pocrne i gnjile unutra. i lipše su, ukusnije, slađe.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 10:07   #1073
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Moram pohvalit voće u lidlu stvarno je super. Jabuke nikad nisu masne ko šta budu npr u konzumu, vidi se da nisu ničim mazane, operem ih dobro i jedem sa korom (mrzim kad moram bacit koru nije mi ukusna bez kore) i počnu gnjijat već za 2-3 dana za razliku od konzumovih koje traju i traju. Također banane dobijaju one pjegice po kori kako moraju banane imat dok konzumove nikad nisu imale pjege nego pocrne i gnjile unutra. i lipše su, ukusnije, slađe.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Draga Lake,

Sve jabuke su tretirane i kalibrirane, jer inače ne znam kako bi bi izdržale ovako dugi period čuvanja. To što su u Konzumu čuvane, znači da su ili čuvane u lošim uvjetima ili ih dugo drže u dućanu, imaju loš obrtaj
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 11:48   #1074
Quote:
europe kaže: Pogledaj post
Draga Lake,

Sve jabuke su tretirane i kalibrirane, jer inače ne znam kako bi bi izdržale ovako dugi period čuvanja. To što su u Konzumu čuvane, znači da su ili čuvane u lošim uvjetima ili ih dugo drže u dućanu, imaju loš obrtaj
naravno da su tretirane u toku proizvodnje ali mislim da nisu mazane onim čudima protiv truljenja jer gnjijaju nakon 2 dana i kora nije masna, normalna je. Ne znam koliko trebaju putovat pošto su iz hrvatske, piše imenom i prezimenom čak ko ih proizvodi. Kad kupim konzumove jabuke te masne one uopće ne gnjile. Znale su mi ostat po 10+ dana u zdjeli i samo se suše, ne trule. Ove iz lidla nakon 2 dana jednu nađem na dnu kese do pola trula. To nisam vidila od djetinjstva moram priznat. Svakako ja kupujem ubuduće voće u lidlu

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 11:54   #1075
nije valjda da misliš da su eto baš nedavno ubrane sa stabla, firške jabukice, pa eto sad počele trulit, dva dana nakon što si ih kupila

ovi iz Lidla očito samo znaju malo bolje "prezentirat" starenje jabuka (čuvanje/trulenje)

meni je ovo najgore doba za jabuke, sezona odavno prošla, a one koje su kao "očuvane" su baš gadnog okusa
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:06   #1076
Meni je lidl zakon, neke stvari su sper kvaliteta a povoljno je i stalno ima neke akcije! :top.

Da li netko zna koji je rok za zamjenu kupljenog proizvoda?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:06   #1077
meni se baš čine friške, pune su vode. A ne znam stvarno al do sada su mi najbolje šta sam zadnje vrime kupovala.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:10   #1078
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
meni se baš čine friške, pune su vode. A ne znam stvarno al do sada su mi najbolje šta sam zadnje vrime kupovala.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
pa ne mogu sada biti friške, jabuke sazrijevaju u jesen

jedino ako izmislili neke proljetne jabuke

i ja nedavno kupila fine jabuke u Plodinama (eto izuzetak), ne znam na koju foru su bile fine/sočne,a li eto jesu
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 13:14   #1079
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
pa ne mogu sada biti friške, jabuke sazrijevaju u jesen

jedino ako izmislili neke proljetne jabuke

i ja nedavno kupila fine jabuke u Plodinama (eto izuzetak), ne znam na koju foru su bile fine/sočne,a li eto jesu
ma dobro, ne znam kad su ih ubrali, možda su bile zamrznute čim su ih ubrali iako mi to glupo zvuči da bi trošili struju na frizer tolike mjesece samo da bi mi imali sada jabuke ali barem nisu namazane protiv truljenja i čim tako gnjile vjerujem da nisu pretjerano tretirane

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:19   #1080
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Meni je lidl zakon, neke stvari su sper kvaliteta a povoljno je i stalno ima neke akcije! :top.

Da li netko zna koji je rok za zamjenu kupljenog proizvoda?
Mislim da je rok za neprehrambenu robu - 30 dana (ako nije pod garancijom).
City is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.