Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2009., 11:33   #61
pa da. samo oni nece poslat 10000 ljudi na cestu nego ce im dati manje place i smanjit cjene auta. ali jedna trgovina ce zatvorit.
dobro, mozda ce i proizvodaci neke poslat na cestu.
ali to nema veze. vazno je samo istaknuti da ce u krizi prvi propast uvoznici i gradevinarci.
dakle kad kriza pocne, ako si uvoznik, imas nesto malo vremena da pokupis lovu, povracas sto prije sve kredite koje imas, i zatvoris biznis. i cekas bolje dane.
oni tvrdoglavi ce bankrotirat.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:36   #62
ja ne kuzim sta ovdje pricamo.
ako pokusavate reci da se treba zaduzivati i dalje kako bi se vise trosilo, u krivu ste.
ako govorite da treba vise raditi u pravu ste.
ako govorite da uvoznici nece propast zato sto je roba vani jeftinija ili gradevinari zato sto je stan neophodan u krivu ste.
ako govorite nesto peto ne kuzim vas.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:43   #63
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
dobro, mozda ce i proizvodaci neke poslat na cestu.
halooo...pa u industriji se gubi veci broj radnik mjesta nego u ostatku gospodarstva....znaci i ono malo industrije sto imamo je svaki dan sve manje i manje....

Nastavlja se višemjesečni trend smanjenja broja zaposlenih u hrvatskoj industriji, u veljači je broj zaposlenih u industriji bio manji za 0,8 posto u odnosu na prethodni mjesec te 8 posto manji u usporedbi sa veljačom 2008.

http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=268583

jel znas sto znaci podatak da je 8% manje zapsolenih u odnosu na veljacu 2008? to je tragedija za nasu i onako unistenu industriju....a ti ovdje pises da idemo nesto proizvoditi i da cemo trgovine i uvoz zatvoriti da nekaj proizvodimo...

Quote:
ali to nema veze. vazno je samo istaknuti da ce u krizi prvi propast uvoznici i gradevinarci.
industrija je na daleko tezoj kusnji nego uvoznci i trgovci sto ti pokazuje i stanje u europi...najvise je na udaru industrija koja se sada stiti subvencijama i kreditnim linijama...u jednoj europi je tako a kod nas po tvojim rijecima nije...mi i ovo malo industrije ostavljamo na milost i nemilost...

Quote:
dakle kad kriza pocne, ako si uvoznik, imas nesto malo vremena da pokupis lovu, povracas sto prije sve kredite koje imas, i zatvoris biznis.
...koliko ih je do danas to napravilo? mala poduzeca koja se i najvise bave uvozom i trgovinom ce se prilagoditi situaciji...najgore ce proci inudstrija...

Zadnje uređivanje Banque : 09.04.2009. at 11:50.
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:48   #64
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
ja ne kuzim sta ovdje pricamo
ocito da ne....

Quote:
ako pokusavate reci da se treba zaduzivati i dalje kako bi se vise trosilo, u krivu ste.
ti mislis da se hrvatska danas vise ne zaduzuje? ...imas i dalje trgovinski deficit...sad ti za par tjedana vlada izlazi na medunarodno trziste sa novim izdanjem obveznica kako bi pokrila deficit...dugove ne vracamo nego ih reprogramimramo i to sad samo sa vecom kamatom...dakle nije mi jasno o cemu ti to? pa mi i dalje zivimo na dug...jedina je razlika sto je on sada nesto manji a manji je samo zato sto nemamo mogucnost novog zaduzenja...barem ne u onom obujmu kao pred godinu dana...

Quote:
ako govorite da treba vise raditi u pravu ste.
slazem se krenuvsi od onih na vlasti...

Quote:
ako govorite da uvoznici nece propast zato sto je roba vani jeftinija ili gradevinari zato sto je stan neophodan u krivu ste.
kakve veze ima propast nasih uvoznika sa jeftiniom robom izvana? ...pa oni ako propadaju onda propadaju zato sto se manje trosi a ne zato sto je roba vani jeftinija...

gradevinar? a sto je sa bankom koja je kreditirala tu izgradnju? sto je sa tvojom ili mojom stednjom? ti ocito ne shvacas da je u ekonomiji sve povezano i da jedno vuce drugo...na koji nacin ce banke izdavati nove kredite za prosirenje proizvodnje ili posla ako zbrajaju gubitke

Quote:
ako govorite nesto peto ne kuzim vas
malo tog ti kuzis a volis pametovat kako je netko u krivu...

Zadnje uređivanje Banque : 09.04.2009. at 11:54.
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:55   #65
Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
Pa naravno da nam potrošnja pada. Živjelo se iznad mogućnosti i sada se stvari svode na realne okvire.

Mi smo prethodnih godina imali toliku potrošnju samo zato što nam je standard bio održavan zaduživanjem. Netko s ispodprosječnom plaćom se zaduži da kupi neki bijesni auto - nije to sport kojim se možeš baviti svake godine.
Tako da se sad "štedi", tj. dobar dio ni nema što da troši, a dio se sprema za još crnje dane.

I to se moralo dogoditi tako da pričati o tome da li je to, što netko siromašan ne troši više nego što ima, dobro ili loše za gospodarstvo nema smisla.
pa to je istina...al cekamo zapeti ko puske da kad se situacija u europi stabilizira mi nastavimo po starom...kad nasi kreditori iz eu-a se malo oporave i kad nastave dalje financirat nasu potrosnju a svoju proizvodnju...

mi trosimo a oni proizvode...i tako ti je to kod nas od pamtivijeka......nema tu mudrovanja....sve je jasno ko dan...
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:57   #66
izvoz se smanjio duplo manje od uvoza. negdje je moralo ravnomjerno srezat.
mene ne brine puno sta je ko napravio. mene samo brine logicki zavrsetak price.

nije vazno sto je sada, nego kako ce se razvijat. a razvijat ce se u smjeru da ce uvoznici eventualno pozatvarat. jednostavno logicki slijed dogadaja je da uvoznici pozatvaraju. nije vazno sto u hrvatskoj nema proizvodaca TheDog igracka, te igracke se jednostavno nece kupovat jer za njima ne postoji potreba.

situacija je jednostavna. ko je gradio na svom kapitalu ostat ce mu sve dok kriza ne prode. ko je gradio na kreditima izgubit ce sve.

btw, da se u istom postu osvrnem na tvoj zadnji post. pricas gluposti.
ovo: mi trosimo a oni proizvode...i tako ti je to kod nas od pamtivijeka......nema tu mudrovanja....sve je jasno ko dan...
je neodrzivo samo jos uvjek postoje ljudi ko ti koji to nikad nece shvatit.

i jos ovo: malo tog ti kuzis a volis pametovat kako je netko u krivu...
ja svoje stavove argumentiram, ti svoje ne. nisi dao ni jedan argument za nista sto si rekao samo se trudis pobijat moje s informacijama koje ni ti ni ja ne mozemo nabavit. argumentiraj bilo koju od svojih izjava pa da mozemo dalje konstruktivno razgovarat.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:58   #67
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Novac nije tu da se štedi, već troši. Držati novac u banci je produktivno kao pucati si u nogu prije utrke.
glupo je napisat da je stednja glupa...bez stednje nema niceg...stednjom se financiraju investicije...kod nas bi obicni ljudi trebali vise stedit tako da se ta stednja preusmjeri u gospodarstvo....drzava bi isto tako trebala stedit...a ne trosit kao da je suta smak svijeta...

Zadnje uređivanje Banque : 09.04.2009. at 12:04.
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:04   #68
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
izvoz se smanjio duplo manje od uvoza.
ovo je posljedica toga da se puno manje trosi...a neposljedica neceg treceg...kad se krene sa potrosnjom stvari ce se vrati na staro...

Quote:
negdje je moralo ravnomjerno srezat.
nema to veze sa nama nego sa trzistem...nema kredita iz vana nema potrosnje....

Quote:
mene ne brine puno sta je ko napravio. mene samo brine logicki zavrsetak price.
taj da ce dio uvoznika bankrotirat...naravno sve ovi o jacini krize...ali kad se situacija stabilizira mi nastavljamo po starom...kad krediti pocnu ponovo teci prema hrvatskoj mi nastavljamo po starom...

Quote:
nije vazno sto u hrvatskoj nema proizvodaca TheDog igracka, te igracke se jednostavno nece kupovat jer za njima ne postoji potreba.
ne da nema potrebe...potrebe ima ali nema novaca....a kad novac dode izvana potreba ce se ponovo stvoriti....jasno i jednostavno ko dan

Quote:
situacija je jednostavna. ko je gradio na svom kapitalu ostat ce mu sve dok kriza ne prode. ko je gradio na kreditima izgubit ce sve
a sto ti mislis na koji nacin se financiraju investicije? ...kreni od igh, pa do podravke, plive, krasa, getroa ili tintina....sve investicije se finanicraju kreditima...znas koliko je recimo jedan agrokor zaduzen? bolje da neznas...a mislis da bi recimo nasa drzava dozvolila da mu kreditori sjednu na imovinu?

Quote:
malo tog ti kuzis a volis pametovat kako je netko u krivu...
pa ti ocito malo znas kad pises kako propadaju neproduktivni.....to je vrhunac neznanja...znaci po tebi su neproduktivni i europski auto proizvodaci? toyota je u gubicima...znaci i ona je po tvojoj logici spremna za bankrot?

Quote:
ja svoje stavove argumentiram, ti svoje ne.

ma argumentiras ti svoj ku__c a ne svoje stavove...pises o industrijalizaciji zemlje kao da si pao sa marsa i kao da nisi zivio sve ove godine u hrvatskoj...tvoja logika i tvoji argumenti su idemo zatvorit trgovine i ljude preusmjerit u proizvodnju... ne znam zasto se prije nitko nije sjetio takve ideje...

Quote:
nisi dao ni jedan argument za nista sto si rekao samo se trudis pobijat moje s informacijama koje ni ti ni ja ne mozemo nabavit. argumentiraj bilo koju od svojih izjava pa da mozemo dalje konstruktivno razgovarat.
tipa ono da uvoznici propadaju i ostaju bez posla a ja ti bacim link kako je u industriji 8% manje zaposlenih nego godinu prije?
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:08   #69
evo, ocito je jedina razlika medu nama sto ti ocekujes kraj krize brzo, a ja joj dajem do 2014-2015 vremena.

krediti prema hrvatskoj teku i sada. samo s kamatom od 15%.
i dok se dug drzave i deficit ne smanje krediti ce bit jos skuplji.

trenutno smo u uzlaznoj putanji, i kako stvari stoje nastavit ce se jos malo.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:11   #70
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
btw, da se u istom postu osvrnem na tvoj zadnji post. pricas gluposti.
ovo: mi trosimo a oni proizvode...i tako ti je to kod nas od pamtivijeka......nema tu mudrovanja....sve je jasno ko dan...
je neodrzivo samo jos uvjek postoje ljudi ko ti koji to nikad nece shvatit.
neodrzivo? mozda da pitas grke dal je odrzivo il neodrzivo...odrzivo je do onda dok je netko to spreman financirat...odi pitaj europu do kad je spremna kreditirat grcku i njezinu potrosnju...znas onu duzan ko grcka...

Zadnje uređivanje Banque : 09.04.2009. at 12:16.
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:14   #71
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
evo, ocito je jedina razlika medu nama sto ti ocekujes kraj krize brzo, a ja joj dajem do 2014-2015 vremena.
ako ne i 2020...zavrsit ce ona do kraja ove godine u europi i svijetu...samo je drugi problem sto ce nova doc vec za 2 ili 3 godine...na isto dodes....

Quote:
krediti prema hrvatskoj teku i sada. samo s kamatom od 15%.
i dok se dug drzave i deficit ne smanje krediti ce bit jos skuplji.
nisam niti rekao da ne teku...nego da je usporen priljev sto se vidi i po tecaju kune i rezervama hnb-a...zato je i nasa potrosnja usporena...probaj otici ovih dana u neku banku pa trazi kredit za auto pa vidi sta ce ti reci....
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:19   #72
Quote:
klara k kaže: Pogledaj post
Ja štedim cijeli život na nečemu. Nikada nemam baš za sve ono što bih trebala. A ne vidim razloga zašto bi štedjeli ljudi koji imaju plaću oko 100.000 kuna mjesećno. Neka troše i za sebe i za nas. Neka se novac vrti. Ja sigurno ne bih štedjela da imam veliku plaću. Priuštila bi sebi i obitelji sve što mi treba bez obzira na recesiju i slićne gluposti. Novac je da se troši pa "ko voli nek izvoli".
...imas dosta dobrih knjiga kako raspolagati sa svojim prihodima i rashodima...mnogo ljudi misli da nema dovoljno da bi mogli ustediti ali dosta love otide na gluposti...i kad bi se godinama odvajalo u stranu nasla bi se dobra svota...
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:21   #73
ma nije u tome stvar.

pricas neargumentirano, odnosno i debate unosis argumente koji "jesu i nisu", ne mogu se provjerit ni potvrdi, i sta je najgore koristis te argumente kako bi potkopao tude teorije koje su argumentirane konkretnim dokazima.
nebi ja imao nista protiv da ti izneses teoriju i da kazes evo moje teorije s mojim argumentima koji stoje i koji se mogu provjerit tu i tu.
ali to nije tvoj nacin debatiranja. ti potkopas tudu teoriju nepotkrijepljivim argumentima i onda izneses svoju apsolutno neargumentirano.

mogu krenut od pocetka:
1) daj mi broj ovrha u hrvatskoj
2) daj mi broj privatnih duznika, njihovih kredita i vrste kredita (potrsacki ili ulagacki)
3) daj mi clanak na netu gdje pise da ce se drzave beskonacno kreditirat
4) daj mi clanak na netu gdje pise da ce se kreditiranje nastavit prije nego se vrati dug ili dio duga
5) daj mi clanak gdje pise da ce prestankom krize nastavit kreditiranje
6) daj mi broj propalih uvoznika i propalih izvoznika
7) daj mi broj otkaza u industriji i u prodaji (usluzna djelatnost)
8) ako je moguce daj taj broj neovisno o sezoni i konobarima

kao sto vidis sve sta pricas je puno rupa apsolutno nepotkrijepljenih s tvoje strane. na taj nacin reci nekome da malo razumije dovodi u smjesnu situacijiu, jer nista nije potkrijepljeno. jednostavno se iz tvojih izjava vidi da si emotivno vezan za uvoz/gradevinu i da si ti nije uopce lako financijski.

ali ok je, ne mogu covjeku pred bankrotom zamjerit.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:21   #74
evo bas sam neki dan izracunao sa frendom u kaficu kako on godisnje na kave pootrosi 3500 kn...puta 10 godina to ti je 35.000...samo na kavi...nekom je ta kava gust...ali to je samo jedan primjer...ima dosta rashoda koji su nepotrebni...
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:25   #75
plus toga tesko je na taj nacin doci do argumentiranih zakljucaka, zato sto jedan od sugovornika nije objektivan i emotivno je vezan za temu pa onda nesvjesno dovodi debatu u krivom smjeru.

nije svim clanovima debate vazno doci do istine, odnosno tebi konkretno nije vazna istina kao takva nego samozavaravanje. a meni nije na taj nacin u interesu raspravljat.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:33   #76
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
pricas neargumentirano, odnosno i debate unosis argumente koji "jesu i nisu", ne mogu se provjerit ni potvrdi, i sta je najgore koristis te argumente kako bi potkopao tude teorije koje su argumentirane konkretnim dokazima.
hajde za pocetak ne seri...gdje si ti i kad argumentirao svoje gluposti kako danas propadaju neproduktivni...odjednom je trgovac autombilima postao neproduktivan a ne radi se jednostavno o tome da je doslo do pada potraznje za njegovom robom...po toj tvojoj istoj logici su i auto proizvodaci poput toyote preko noci postali neproduktivni...lupetas gluposti koje nemaju veze sa nicim...radi se jendostavno o tome da su pale narudzbe i da su se zato nasli u problemima a ne zato sto nemaju produktivnost...

Quote:
nebi ja imao nista protiv da ti izneses teoriju i da kazes evo moje teorije s mojim argumentima koji stoje i koji se mogu provjerit tu i tu.
kao koje? da je industrija najvise stradala u ovoj krizi...u pojedinim zemljama koje su imale boom gradevinarstva kao irska, spanija i taj sektor? ili to da se kako ti kazes oni koji su se bavili uvozom i trgovinom preko noci okrenu proizvodnji? pa dobro gdje ti zivis? na kojem planetu? pa proizvodnja je od samih pocetaka zapostavljanja...nema dalje diskusije i sad bi ljudi trebali otvarati proizvodnju samo zato sto ti to smatras pametnim?

Quote:
ali to nije tvoj nacin debatiranja. ti potkopas tudu teoriju nepotkrijepljivim argumentima i onda izneses svoju apsolutno neargumentirano.
na niti jedan gore napisani argument nisi odgovorio....

Quote:
1) daj mi broj ovrha u hrvatskoj
daj ti meni svoju iznesenu tvrdnju kako je bilo 10,000 ovrha? ti si poceo sa pricom o ovrhama i brojevima koje nikada nisi dokazao...i onda meni pises o neargumentiranom pisanju...

Quote:
2) daj mi broj privatnih duznika, njihovih kredita i vrste kredita (potrsacki ili ulagacki)
cekaj jesi ti iznosio neke tvrdnje za koje nisi dao dokaze? jesi...ja sam ti lijepo napisao o cemu se radi sad je tvoj problem sto si slijep i ne vidis dalje od svoga nosa...

Quote:
3) daj mi clanak na netu gdje pise da ce se drzave beskonacno kreditirat
pogledaj primjer grcke da je i to moguce...ocito ne citas s razumijevanjem...nisamo napisao beskonacno nego sam napisao da nemora nuzno biti neodrzivo...pitanje je koliki deficit radis...na danasnjoj razini je on neodrziv..

Quote:
4) daj mi clanak na netu gdje pise da ce se kreditiranje nastavit prije nego se vrati dug ili dio duga
pa danas imas tu situaciju...krediti se nastavljaju...a mi smo svaki mjesec sve duzniji i duznijii...

Quote:
5) daj mi clanak gdje pise da ce prestankom krize nastavit kreditiranje
stvar logike...oporavkom se oporavljaju i kreditne linije...vec videno milijun puta do danas...ocito je ovo za tebe nesto novo i prva kriza...

Quote:
6) daj mi broj propalih uvoznika i propalih izvoznika
za izvoznike si pogledaj drvnu industriju...za pocetak...

Quote:
7) daj mi broj otkaza u industriji i u prodaji (usluzna djelatnost)
Nastavlja se višemjesečni trend smanjenja broja zaposlenih u hrvatskoj industriji, u veljači je broj zaposlenih u industriji bio manji za 0,8 posto u odnosu na prethodni mjesec te 8 posto manji u usporedbi sa veljačom 2008.

za trgovinu si moras sam pronaci...dakle suprotno od tvojeg pisanja da industrija danas cvate u vrijeme krize...suprotno ona je najvise na udaru...jer je najmanje elasticna na pad potraznje...

Quote:
8) ako je moguce daj taj broj neovisno o sezoni i konobarima
muzicku zemlju jos?

Quote:
kao sto vidis sve sta pricas je puno rupa apsolutno nepotkrijepljenih s tvoje strane.
mozda...neka drugi prosude...a ti na drugoj strani si iznesao toliko glupih i apsurdnih teza

Quote:
jednostavno se iz tvojih izjava vidi da si emotivno vezan za uvoz/gradevinu i da si ti nije uopce lako financijski.
kao tvoje da je doslo do masovnih ovrha i da imamo 10000 ovrha? imas dokaz za to?

Quote:
ali ok je, ne mogu covjeku pred bankrotom zamjerit
ovo je jadno sa tvoje strane i ovo su tvoji argumenti o kojima pises...a valjda pises iz vlastita iskustva...

Zadnje uređivanje Banque : 09.04.2009. at 12:43.
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:38   #77
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
plus toga tesko je na taj nacin doci do argumentiranih zakljucaka, zato sto jedan od sugovornika nije objektivan i emotivno je vezan za temu pa onda nesvjesno dovodi debatu u krivom smjeru.
gledaj...ti jedino sto si pisao si pisao gluposti...tipa...prodavac automobila propada zato sto vise nije produktivan i vise se pazi ovo ne ISPLATI...kretenarija na 3...nije ti sinulo mozda da je u problemima zato sto krediti vise nisu tako lako dostupni ili mozda zato sto ljudi u vrijeme krize ne zele kupovati automobile ili stanove? ne nije kao sto ti nije sinulo da nemozes trgovca preko noci prekvalificirati u neku proizvodnu djelatnost...nije se ova zemlja preko noci okrenula uvozu i trgovini nego je taj proces trajao 10 i vise godina....po tvojoj iskrivljenoj logici je onda je jedna toyota spremna za bankrot jer eto preko noci su poostali neproduktivni...preko noci je jedna od najboljih auto kompanija postala jedna od najgorih...

Quote:
nije svim clanovima debate vazno doci do istine, odnosno tebi konkretno nije vazna istina kao takva nego samozavaravanje. a meni nije na taj nacin u interesu raspravljat
jos malo ad hominen napada kako bi tvoji suplji argumenti postali malo cvrsi...stvarno si nedorasao bilo kakovoj ozbiljnoj komunikaciji...da nije mozda zato sto se razumijes u to ko marica u....
gdje su ti argumenti? ili mislis da su ovi jadni ad hominem napadi argumenti?

Zadnje uređivanje Banque : 09.04.2009. at 12:45.
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:44   #78
javi kad ti stanovi budu na prodaji
bit ce mi drago dati 600 eura po kvadratu.

OVER and OUT!
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:45   #79
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
mogu krenut od pocetka:
1) daj mi broj ovrha u hrvatskoj
2) daj mi broj privatnih duznika, njihovih kredita i vrste kredita (potrsacki ili ulagacki)
3) daj mi clanak na netu gdje pise da ce se drzave beskonacno kreditirat
4) daj mi clanak na netu gdje pise da ce se kreditiranje nastavit prije nego se vrati dug ili dio duga
5) daj mi clanak gdje pise da ce prestankom krize nastavit kreditiranje
6) daj mi broj propalih uvoznika i propalih izvoznika
7) daj mi broj otkaza u industriji i u prodaji (usluzna djelatnost)
8) ako je moguce daj taj broj neovisno o sezoni i konobarima
Banque svaka čast što uopće pokušavaš shvatiti i odgovoriti na ove nesuvisle postove (mješanje krušaka i jabuka je mila majka za ovo )
evo datću ja odgovore
3)država je najpoželjnija jer joj se najviše može uzeti
4)pa to se radi od 95 na ovamo,ili misliš da se dug povećava sam od sebe
5)pod 3
6)državni zavod za statistiku
7) hrvatski zavod za zapošljavanje,mjesečne statistike

nećeš ti imati 600€
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:47   #80
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
javi kad ti stanovi budu na prodaji
bit ce mi drago dati 600 eura po kvadratu.

OVER and OUT!
samo bjezi kad se ostane bez znanja da se dalje argumentira...iako ti nikad nisi nista argumentirao..

a cijenu 600 eura po kvadratu ces vidjet tek onda ako hrvatku zahvati depresija...iako je po tvoje pisanju cijena vec trevbala biti 600 eura...jer smo eto do danas imali 10,000 ovrha...
Banque is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:38.