Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2011., 19:43   #221
volim visoke dečke jer sam niska, pa time vjerojatno liječim nekakav kompleks.
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 22:01   #222
Quote:
fabregas10 kaže: Pogledaj post
185 je tebi visoko?
pa TAMAN visoko!!!
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 04:29   #223
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
volim visoke dečke


jer sam niska, pa time vjerojatno liječim nekakav kompleks.
tak treba
__________________

čovik je jedina beštija koja piše

Zadnje uređivanje div : 06.01.2011. at 04:34.
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 05:40   #224
Malo sam previsoka(180 ) pa muskarci ispod 185 nisu opcija .

Uvijek sam htjela biti 175 tak da mogu dejtat sve .

Moj savrsen muzjak bi ipak trebao imati bar 190 .
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 11:16   #225
Ajd da i ja koju kažem na temu visine. Po meni bi svakako muškarac trebao biti viši od partnerice - optimalno 5 - 10 tak centimetara. Tada je to skladno i primjereno - i optički ( tu negdje po visini ) i funkcionalno ( što se tiče ljubljenja i grljenja ).
Mislim da jako niske cure 150 - 160 cm koje hoće samo dečke od preko 190cm - bi trebale posjetiti psihijatra i tamo probati pronaći lijek za svoju histeriju, kompleks manje vrijednosti i slične psihičke smetnje. Imati toliko višeg dečka od sebe samo zato da liječiš svoje komplekse nije u redu - ni prema tebi - a ni prema tvom dečku. Dečkima ne trebaju frustrirane luđakinje koje će si s njihovom visinom liječiti komplekse ( pa će on eto istući sve one koji njoj nisu simpatični ili ne razmišljaju kao ona - a ona mala pa ih ne može istući ) već im trebaju normalna uravnotežena ženska bića da ravnopravno snose dobre i loše strane života.
Veza temeljena na histeriji uvijek loše završi.....
pikzibner is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 11:47   #226
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
a tebi bi bilo najbolje da odeš na Mars jer tamo inače drže maloumnjake ko što si ti
Vjeruj mi,kad bi mogao otišao bih,,jer tamo nema takvih budala kakav si ti
Servantess is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 13:12   #227
Quote:
pikzibner kaže: Pogledaj post
Ajd da i ja koju kažem na temu visine. Po meni bi svakako muškarac trebao biti viši od partnerice - optimalno 5 - 10 tak centimetara. Tada je to skladno i primjereno - i optički ( tu negdje po visini ) i funkcionalno ( što se tiče ljubljenja i grljenja ).
Mislim da jako niske cure 150 - 160 cm koje hoće samo dečke od preko 190cm - bi trebale posjetiti psihijatra i tamo probati pronaći lijek za svoju histeriju, kompleks manje vrijednosti i slične psihičke smetnje. Imati toliko višeg dečka od sebe samo zato da liječiš svoje komplekse nije u redu - ni prema tebi - a ni prema tvom dečku. Dečkima ne trebaju frustrirane luđakinje koje će si s njihovom visinom liječiti komplekse ( pa će on eto istući sve one koji njoj nisu simpatični ili ne razmišljaju kao ona - a ona mala pa ih ne može istući ) već im trebaju normalna uravnotežena ženska bića da ravnopravno snose dobre i loše strane života.
Veza temeljena na histeriji uvijek loše završi.....
a vidiš, mene u većini slučajeva zanima što se mota po glavi dvometrašima dok grle ili bolje rečeno, pokušavaju zagrliti svoju patuljastu odabranicu?
__________________
I wish cake went straight to my boobs.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 14:18   #228
Quote:
aclarea kaže: Pogledaj post
a vidiš, mene u većini slučajeva zanima što se mota po glavi dvometrašima dok grle ili bolje rečeno, pokušavaju zagrliti svoju patuljastu odabranicu?
ljubav?
__________________
Ne broje se oni koje si imao, nego oni koji ti ostanu.
Sigyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 14:20   #229
Quote:
Sigyn kaže: Pogledaj post
ljubav?
kompleks veličine? ako ćemo po logici iz prethodnog posta.

uvijek se niske cure pribija na križ, nikad visoke momke.
__________________
I wish cake went straight to my boobs.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 14:39   #230
Quote:
aclarea kaže: Pogledaj post
kompleks veličine? ako ćemo po logici iz prethodnog posta.

uvijek se niske cure pribija na križ, nikad visoke momke.
ne znam, pitala sam svog dečka dvometraša pa on kaže da je glupo i nebitno koliko je cura visoka ili niska ako mu se fakat sviđa.

inače, ja sam patuljak od 160 i mislim da bi mi bolje odgovarao neki od 170 do 180. i njemu sam rekla nek si nađe neku od 180 i olakša joj traženje visokog frajera, ali ne želi stvarno izgledamo kao da smo iz crtića ispali.
__________________
Ne broje se oni koje si imao, nego oni koji ti ostanu.
Sigyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 17:04   #231
180 bi bilo nekako idealno
matea. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 17:47   #232
Quote:
Sigyn kaže: Pogledaj post

inače, ja sam patuljak od 160 i mislim da bi mi bolje odgovarao neki od 170 do 180. i njemu sam rekla nek si nađe neku od 180 i olakša joj traženje visokog frajera, ali ne želi stvarno izgledamo kao da smo iz crtića ispali.

Ok, izgledate smiješno. Sigurno.

No kako vam funkcionira seks?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 18:30   #233
dovikuju se.
i koriste šamlicu
__________________
I wish cake went straight to my boobs.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 19:36   #234
Za sve navedeno postoji naravno racionalno objašnjenje koje se krije duboko u čovjekovoj podsvijesti. Cure vole više dečke jer je to nagon koji je ostao (bolje reći opstao) od vremena kada su se viši muškarci lakše borili za egzistenciju. Tada to je predstavljalo moć, zdravlje itd... kao što su nekad debele žene i naročito bijele žene (ne mislim na rasu već na izrazito bijelu kožu) bile mnogo ženstvenije jer su svojom debljinom i svojom puti predstavljale zdravlje, higijenu itd...
Možemo biti moderni koliko želimo ali ono što se životinjski krije u nama nije nešto što možemo olako promijeniti. Da nebi dobio reply tipa "kako to da muškarci više ne smatraju ženstvenim debele i bijele žene već obratno, mogu samo reći da muškarčeve misli teku u jednom smjeru što se nagona tiče opstanak- što je prije vezivalo muškarca na odnose s više žena- iz čega su se rađa jedan kompleks- prevare uzrokovane kompleksom da jednoga dana njegovi geni neće biti zastupljeni, stoga je svaku priliku koristio- bile to debele, mršave itd. Dakle muškarac nije izbirljiv.
Pošto žena jest izbirljiva, ona uvijek bira nešto što će joj osigurati siguran život, tako da su joj napetiji visoki muškarci koji odaju neki osjećaj sigurnosti u njima. Iz tog razloga tu se rađa Napoleonov komplex - o kojem bi rado detaljno ali nema smisla trenutno.
Međutim postoji nešto što žena bez obizira na njene želje o visini, karijeri ovo ono, uvijek izabire a to je SAMOPOUZDANJE. Uvijek je bio bitan način na koji se predstavljaš ženama, a ne neke fizičke karakteristike.
Ja imam 173cm, nekad mi je bio problem, a sada mi je to prednost. Ovisi kako si predstaviš u glavi. Its all in youre heads.
life_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 21:27   #235
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ok, izgledate smiješno. Sigurno.

No kako vam funkcionira seks?
loše. ne stane mi u krevet
__________________
Ne broje se oni koje si imao, nego oni koji ti ostanu.
Sigyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 02:39   #236
Visokiiiiiiiiiiiii !!!

Mmmm !
WannaKnowMore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 02:44   #237
..

A sto ce niski decki da rade, da se pomire s tim da nikad nece imat curu ili ?
saxaa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 12:40   #238
Totalno nebitno, bitno mi je ima li osoba ono nešto što me zaintrigira, ima li karakter i osobnost.
Ja sam niska ( 160 cm) a moj dragi je visok 190 cm i uopće ne izgledamo smiješno skupa, jer smo oboje normalne, skladne građe, niti sam ja građena kao dijete niti je on štrkljav.
Ono što sam primijetila je da su me uvijek oblijetali visoki momci, kažu da visoki vole niske cure, ali mislim da je ipak puno važnije ono nešto drugo a ne sama visina ( ili njen nedostatak )
Grazia1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 12:52   #239
apsolutno visoki mmmmmmm ja sam visoka i previše 179..hhh...i kad je fraer u pitanju želim bit ona manja, nježnija polovica...kad se zagrlimo da on mene "štiti", a ne ja njega :P ali visoki nikad nisu padali na mene..uglavnom niži od mene na žalost još se nikad nije dogodilo da me je niži privukao...ne kažem da je to nemoguće..al još se nije dogodilo... idealna muška visina za mene 190-200 a može i neš sitno preko 200 da budemo dva diva koji hodaju gradom s tim neam problema...navikla sam iskakat ... za sad mi je donja granica moja visina... no nikad ne znaš možda si i ja nađem svog Bernia
dassha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 13:08   #240
Quote:
dassha kaže: Pogledaj post
apsolutno visoki mmmmmmm ja sam visoka i previše 179..hhh...i kad je fraer u pitanju želim bit ona manja, nježnija polovica...kad se zagrlimo da on mene "štiti", a ne ja njega :P ali visoki nikad nisu padali na mene..uglavnom niži od mene na žalost još se nikad nije dogodilo da me je niži privukao...ne kažem da je to nemoguće..al još se nije dogodilo... idealna muška visina za mene 190-200 a može i neš sitno preko 200 da budemo dva diva koji hodaju gradom s tim neam problema...navikla sam iskakat ... za sad mi je donja granica moja visina... no nikad ne znaš možda si i ja nađem svog Bernia
Ha potpis i ja sam te visine i volim da su decki od 180 do 200 inace me fascinira kako meni i mojim vecinom visokim frendicama upadaju decki za glavu nizi,mislim da se oni ne zamaraju kompleksima haha nisam toliko izbirljiva ali visina mi je nekako jedini uvjet
sudoku22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger