Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2010., 21:30   #101
Moja teorija je bila visoki da mogu skakutati u štiklama od po 13 cm , i kako to biva u životu sad sam udana za onoga koji je moje visine što znači 172 cm, ali ja skakućem u štiklicama bez obzira kaj sam onda viša od njega. heheheh, stavim ga na rubnik kad hodamo po gradu, kaj je malo višlji :P
varazdinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 02:38   #102
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post


Jednostavno moram kvotati!
Sve je rečeno
potpisujem i ja.

Zašto se onda svi pitaju kako gogs nije imao nižu curu od sebe? Evo da odgovorim... Nije zanimljivo

I istina, ne mogu reći, nije mi ustvari neki problem naći curu zbog moje visine ili nizine. No dogodi se to da uvijek uđem u relativno duboku i ozbiljnu vezu, a sve su više od mene. slučajnost ili ne? Nije bitno. bitno je da njima nije bilo bitno što "šetaju" nižeg od sebe. kao ni naše društvo ni nitko pametan oko nas.

No neću ja previše dubokoumno oko visine, ionako sam doktorirao tu temu.


Quote:
varazdinka kaže: Pogledaj post
Moja teorija je bila visoki da mogu skakutati u štiklama od po 13 cm , i kako to biva u životu sad sam udana za onoga koji je moje visine što znači 172 cm, ali ja skakućem u štiklicama bez obzira kaj sam onda viša od njega. heheheh, stavim ga na rubnik kad hodamo po gradu, kaj je malo višlji :P
ma bravo.

postoji još uvijek djevojaka koje nemaju primitivne, moderno urbanističke komplekse oko perfekcionizma i životnog stila.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 10:33   #103
visoki koji je visi od mene kada nosim visoke stikle, dakle mora biti iznad 1.85.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 10:50   #104
Iskreno ponekad mi fakat ide na onu stvar ti razgovori o visini, jer jednostavno ne želim vjerovat da se ljudi mogu pridavat toliku važnost tako trivijalnim glupostima.
Kao da je to glavni i najvažniji kriterij dali je netko dobra osoba za vezu ili ne.
Ovim klinkicama koje se pale na dečke koji su višlji od njih 15, 20 i više cm, da ih mogu gledat s divljenjem kao da su od zlata napravljeni, jedino što mogu reći je da odrastu i da puste svoje dječje snove jer tako će teško pronaći ljubav za naradnih niz godina, a i ako pronađu razočarat će se u kvalitetu iste, kad splasne ta opsjednutost s muškom visinom i ono što bi ona kao trebala predstavljat.

Ovdje ja ne govorim da svaka cura mora biti s nižim, jer je to glupost.
Ima i nižih dečki koji su ljige od ljudi, ali jedino što hoću reći radi vas samih je da si poredajte kriterije po važnosti što se tiče suprotnog spola.
U suprotnom jedino gdje će te moći ispunjivati emocionalne potrebe je preko američkih ljubavnih komedija.
Pa eto, same birajte!

Zadnje uređivanje Fitcher : 28.12.2010. at 11:13.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:01   #105
Uf nemam pojma, nekako mislim da za to stvarno nema pravila..jbg kad mi se netko svidi ne mjerim ga u centimetar ja sam uvijek imala visoke mršave dečke..nije da sam baš takve tražila nego se uvijek nekako tako potrefilo dok nisam naletila na sada već bivšeg...koji je totalni kontrast prethodnicima .. nizak..mala škembica... i u to vrijeme sa njim to mi je bilo neodovljivo Samo da nije niži od mene i dobro je
malalokica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:05   #106
Quote:
California kaže: Pogledaj post
visoki koji je visi od mene kada nosim visoke stikle, dakle mora biti iznad 1.85.
Ma jebse ti. Otkud nam 190 cm?!


Gogs, brzo ovo potpiši, pa da ovjerimo kod bilježnika... hehe.

Dakle ovdje se ništa ne mijenja- svakih godinu dana tema o visokim i niskim dečkima i Gogs, koji predstavlja ni... nešto niže dečke.... dečke srednje visine (kol it voč ju vont bejbi), te dame koje žele nebodere, a neke od njih imaju i 1.50m.

E pa onima od 1.50 m poručujem: Der z no visokih dečkih for ju!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:13   #107
obožavam sve iznad 190cm...
__________________
Ja ću jedne velike ćevape sa puno luka i veliku točenu!Hvala!
anjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:14   #108
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ma jebse ti. Otkud nam 190 cm?!


Gogs, brzo ovo potpiši, pa da ovjerimo kod bilježnika... hehe.

Dakle ovdje se ništa ne mijenja- svakih godinu dana tema o visokim i niskim dečkima i Gogs, koji predstavlja ni... nešto niže dečke.... dečke srednje visine (kol it voč ju vont bejbi), te dame koje žele nebodere, a neke od njih imaju i 1.50m.

E pa onima od 1.50 m poručujem: Der z no visokih dečkih for ju!
deedyyyy kralju pa zar smo ikada zene dijelili na visoke ili niske, debeli ili mrsave
pa zar me nisi ucio da se zene dijele samo na one koji daju i one koje ne daju
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:15   #109
tema za mene, kolegice će zavarit kad im kažem šta sam komentirala.
Nedavno smo na poslu raspravljale o toj temi.
Kad pričamo na poslu ili kad sam ovdi na forumu opisivala kako zamišljam idealnog partnera uvik stavim da mora biti već od mene (175 ) ali u stvarnosti to je uvik drugačije.
Već nekoliko puta kada sam za nekog tipa izjavila da je mačić ( interni naziv za slatkog, lipog, poželjnog momčića) one bi mi ukazale da je niži od mene.
Isto tako jedne subote bila sam vani i od cilog kafića meni se dopadne jedan lik opet niži od mene.
Ne znam kako, šta ili zašto al jednostavno je tako.
Uvk se ispostavi da mi baš oni imaju ono nešto i to mi uopće ne smeta !!!
__________________
"Naivni prinčevi,zar mislite da će one dovijeka trpjeti da budu tretirane kao princeze?Njihov cilj je da postanu kraljice,a to je vec druga priča. Priča tupani,ne bajka.."
veliko dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:30   #110
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Iskreno ponekad mi fakat ide na onu stvar ti razgovori o visini, jer jednostavno ne želim vjerovat da se ljudi mogu pridavat toliku važnost tako trivijalnim glupostima.
nije trivijalna glupost. netko voli plave oci, netko zelene, ja volim visinu. ja sam 173 i zato celim viseg decka od mene. frendica i ja imamo podjelu hahahah.
nizak: nase visine (obje smo oko 173,4). srednji (nase visine u stiklama), dakle oko 185,6. visok: visi od nas u stiklama.

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ma jebse ti. Otkud nam 190 cm?!
a gle, dragi je 2.00. aj barem 1.80, nisam u stiklama cesto, evenutalno prek vikenda
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:54   #111
Quote:
California kaže: Pogledaj post
nije trivijalna glupost. netko voli plave oci, netko zelene, ja volim visinu. ja sam 173 i zato celim viseg decka od mene. frendica i ja imamo podjelu hahahah.
nizak: nase visine (obje smo oko 173,4). srednji (nase visine u stiklama), dakle oko 185,6. visok: visi od nas u stiklama.
Gle, možeš ti imati taj kriterij što se tiče fizičkog izgleda.
Svi imaju određene kriterije tako da je rasprava po tom pitanju nepotrebna i beskorisna. Ali ono što mene zanima je slijedeće.
Dali je to po tebi najvažniji kriterij? Nečija visina?
Dali bi mogla preći preko po meni puno važnijih stvari poput kulture, obrazovanja, inteligencije samo ako ima ispunjen taj kriterij visine od 2m.
Ili evo plastični primjer.
Jedan, tvoje visine ili koji cm viši ili niži od tebe, kulturan, ima sređen život, inteligentan je, drži do sebe i svog izgleda i drugog koji jedino s čime se može pohvalit je famozna visina od 2m, i praktički ničim drugim.
Kojeg bi izabrala? Koji bi ti bio kvalitetniji?
To je ono što mene zanima.
Neke kriterije moramo imati po pitanju fizičkog izgleda, ali dali biti toliko opsjednuta s samo jednom stavkom da bi i išla protiv sebe i birala nekompatibilnu osobu samo zato što ispunjava taj jedan kriterij a u većini ostalih kriterija slabo ili nikako prolazi?
I pokušaj odgovorit na cijeli post, a ne samo na onaj dio koji se tebi sviđa i gdje možeš dati odgovor.

Zadnje uređivanje Fitcher : 28.12.2010. at 12:00.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 12:06   #112
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Gle, možeš ti imati taj kriterij što se tiče fizičkog izgleda.
Svi imaju određene kriterije tako da je rasprava po tom pitanju nepotrebna i beskorisna. Ali ono što mene zanima je slijedeće.
Dali je to po tebi najvažniji kriterij? Nečija visina?
Dali bi mogla preći preko po meni puno važnijih stvari poput kulture, obrazovanja, inteligencije samo ako ima ispunjen taj kriterij visine od 2m.
Ili evo plastični primjer.
Jedan, tvoje visine ili koji cm viši ili niži od tebe, kulturan, ima sređen život, inteligentan je, drži do sebe i svog izgleda i drugog koji jedino s čime se može pohvalit je famozna visina od 2m, i praktički ničim drugim.
Kojeg bi izabrala? Koji bi ti bio kvalitetniji?
To je ono što mene zanima.
Neke kriterije moramo imati po pitanju fizičkog izgleda, ali dali biti toliko opsjednuta s samo jednom stavkom da bi i išla protiv sebe i birala nekompatibilnu osobu samo zato što ispunjava taj jedan kriterij a u većini ostalih kriterija slabo ili nikako prolazi?
I pokušaj odgovorit na cijeli post, a ne samo na onaj dio koji se tebi sviđa i gdje možeš dati odgovor.
prilično subjektivno i jednostrano postavljen upit.

Da li bi izabrala visokog tipa koji nema ništa drugo, totalni je kreten, ili odličnog tipa koji nije visok.

A ne bi to postavio od 2 podjednako kvalitetna tipa, da li bi izabrala višeg ili nižeg?

Uostalom, ne možeš tražit od osobe da tako bira u životu, privlačnost je instintivno kemijski trenutak, a ne deduktivni proces.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 12:19   #113
Quote:
darx kaže: Pogledaj post
Koji su vam draži i zašto, visok sam volio bi biti nizi ali ne kuzim zasto su vam vislji decki drazi (razlog molim pls ) )
Koliko po vama mora biti razlika u visini između decka i cure...

Kolika vam je visina dečka (cm) najdraža...

Jbg zanima me


pozz

Pozdrav!!

Meni su osobni draži viši dečki iz razloga što sam ja visoka cura, ne bi zaista bilo zgodno da gledam niže od sebe he he...
Ja sam 180 cm, meni je idealno kad je dečko visok od 185 cm do 190 cm.. onda je to taman
frizby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 12:20   #114
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
prilično subjektivno i jednostrano postavljen upit.

Da li bi izabrala visokog tipa koji nema ništa drugo, totalni je kreten, ili odličnog tipa koji nije visok.

A ne bi to postavio od 2 podjednako kvalitetna tipa, da li bi izabrala višeg ili nižeg?

Uostalom, ne možeš tražit od osobe da tako bira u životu, privlačnost je instintivno kemijski trenutak, a ne deduktivni proces.
Izabrala bih onog koji mi vise odgovara. Nisam rekla da je visina presudna, daleko od toga. Tak i onak kada si trazim partnera, osobnost i kemija su na prvom mjestu, a onda tek izgled. Sam velim da ce mi prije za oko zapesti visoki decko, nego nizak. No ako recimo moram birati izmedu njih dvojice, visina uopce nece biti presudna nego ce presuditi moji osjecaji.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 12:20   #115
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
prilično subjektivno i jednostrano postavljen upit.

Da li bi izabrala visokog tipa koji nema ništa drugo, totalni je kreten, ili odličnog tipa koji nije visok.

A ne bi to postavio od 2 podjednako kvalitetna tipa, da li bi izabrala višeg ili nižeg?

Uostalom, ne možeš tražit od osobe da tako bira u životu, privlačnost je instintivno kemijski trenutak, a ne deduktivni proces.
Pa znam da je, to je bila i namjera tog pitanja da vidim koliko daleko ide ta priča o visini i dali će biti dosljedna same sebe kad kaže da je joj je to najvažniji kriterij. Jer ona je sama napisala da nebi nikad bila s likom koji je njezine visine ili čak nekim koji je za 5cm viši od nje zbog toga što tad ne može nosit štikle s visokim petama, pa zato sam to pitanje postavio na taj način.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 12:22   #116
Quote:
California kaže: Pogledaj post
Izabrala bih onog koji mi vise odgovara. Nisam rekla da je visina presudna, daleko od toga. Tak i onak kada si trazim partnera, osobnost i kemija su na prvom mjestu, a onda tek izgled. Sam velim da ce mi prije za oko zapesti visoki decko, nego nizak. No ako recimo moram birati izmedu njih dvojice, visina uopce nece biti presudna nego ce presuditi moji osjecaji.
Ok, pošten i iskren odgovor!
Samo me je to zanimalo.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 13:53   #117
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Pa znam da je, to je bila i namjera tog pitanja da vidim koliko daleko ide ta priča o visini i dali će biti dosljedna same sebe kad kaže da je joj je to najvažniji kriterij. Jer ona je sama napisala da nebi nikad bila s likom koji je njezine visine ili čak nekim koji je za 5cm viši od nje zbog toga što tad ne može nosit štikle s visokim petama, pa zato sam to pitanje postavio na taj način.
to nisam uopce rekla da nikada ne bih bila . i da je nizi, nosila bih stikle osim ako bi to njemu smetalo pa bih ih nosila kada nismo zajedno. i gotova prica.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 14:05   #118
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Volim visoke i plave, odnosno svjetlije, po mogućnosti s plavim očima.
Krakatost...rukatost i nogatost...dugi prsti...široka ramena, a da je mršav sve skupa, onako, poluboležljivi look...

***

vaki je moj sad trenutni
kad ga vidim onako visokog i tanjeg kako mi prilazi, gatje mi se tresu , uff
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 14:21   #119
Visoki . Iznad 185, jer sam ja visoka.. mnogo .
thislove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 16:27   #120
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ma jebse ti. Otkud nam 190 cm?!


Gogs, brzo ovo potpiši, pa da ovjerimo kod bilježnika... hehe.

Dakle ovdje se ništa ne mijenja- svakih godinu dana tema o visokim i niskim dečkima i Gogs, koji predstavlja ni... nešto niže dečke.... dečke srednje visine (kol it voč ju vont bejbi), te dame koje žele nebodere, a neke od njih imaju i 1.50m.

E pa onima od 1.50 m poručujem: Der z no visokih dečkih for ju!
De fak of, didikreten, još uvijek si ostao gejpeder. ( )

Što se tiče zadnje tvoje izjave, vidi kak pojma nemaš. Nisi u pravu, jer one mogu birati. One nose pičke, guzice i sise, te visoki muškarci u nemalom broju i takve biraju.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger