Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2011., 15:38   #41
pozitivax, jesi ti to do sad bila s muskarcima ili sa zenama?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 15:39   #42
Quote:
okwell kaže: Pogledaj post
jer ja želim neku ozbiljniju vezu, a u isto vrijeme ne želim se vezat za nikoga jer već predviđam katastrofu.
ova rečenica ti sve objašnjava...dok se ne desi ljubav,ne forsiraj.
ciciburici is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 15:53   #43
Quote:
solitaire kaže: Pogledaj post
Lijep post! Hvala! Jedina zamjerka je sto ne zelim dijete da ispunim "cilj" u zivotu, nego stvarno zelim dijete (sram me reci, alu nije da samo znam imena, nego sam u fazi citanja literature o odgoju i to je jedna od rijetkih stvari koja me opusta). Ni usvajanje mi ne bi bio problem, ali to je birokratski nemoguce izvesti solerima. Uglavnom, trenutno mi je cilj izbaciti negativne misli.
većina ljudi želi u jednom periodu života imat dijete, bilo vlastito bilo posvojeno, sve je to normalno..
pošto tako žarko želiš dijete, onda valjda i znaš da je najbitnije da dijete odrasta u sretnoj obitelji gdje se mama i tata vole.. znaš šta ti je činiti: nać neku osobu koju ćeš obožavati i koja će obožavati tebe.. vjerujem kad su ljudi dovoljno zreli i kad se 'pronađu', sve ostalo dolazi spontano, jedna stvar se nadograđuje na drugu..

tako da, bez panike i negativnih misli.. posvojenje je teško samcima, da.. ali nemoj da te godine čine nesigurnom ili negativnom (koliko godina uopće imaš?).. ne znam koja je gornja granica za posvojitelje, jel bilo nešto oko 40-ak godina?

evo je, provjerila sam:
Članak 125.

(1) Posvojiti može osoba u dobi od dvadeset jedne do trideset pet godina, starija od posvojčeta najmanje osamnaest godina.

(2) Ako postoje osobito opravdani razlozi posvojitelj može biti i osoba starija od trideset pet godina, ali dobna razlika između posvojitelja i posvojčeta ne smije biti veća od četrdeset godina.

i kad upoznaš nekog novog, nemoj mu pričat te stvari, kako čitaš knjige o odgoju djece, kako žarko želiš djecu itd. muški se toga boje, jer ispada kao da ti je cilj naći nekog tko će te 'oplodit', a ne osobu s kojom će te vezat ljubav, neovisno o djeci..

uostalom, znam i po sebi.. kad upoznam nekog, pa taj počne priče kako bi se rado u skorije vrijeme, npr. godina, dvije, oženio i imao djecu.. automatski mi je u glavi presing, jer imam dojam da mu se negdje žuri, da moram ispunit neke norme i da mu je tako žarko stalo do obiteljskog života, pa nebitno s kim..

a svi se mi želimo osjećat posebno, da smo baš mi te posebne osobe u partnerovom životu, i da upravo nas bira da zajedno kročimo kroz život, ne zato jer su ga pritisnule godine ili želi obitelj šta prije, već jer ne može zamislit svoj život bez nas..

Zadnje uređivanje Meadow : 04.11.2011. at 16:01.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 15:57   #44
Quote:
DubFx kaže: Pogledaj post
nabavi psa ne za seks mislim na ovo mazenje i to, zivotinje jako dobro odgovaraju na njeznosti
beeep nemoj nabaviti psa ako nemaš dvorište a živiš u stanu, za psa trebaju uvjeti. neću se sad sukobljavati sa dušobriznicima koji su već priredili ugovore da ti utrpaju nešto i onda na vratima vise ko jehovini svjedoci za koju kunu da mogu od čega živjeti...


gle... kao prije svega oky moraš se opustiti... ništa nema nasilu... čim vidiš nekog zgodnog naočitog lika ti se odma rastopiš... moraš naučiti i gledati ljude iznutra. a za to ti treba ipak malo više vremena. svi mislimo brzo brzo brzo daj nešto da što prije poćnemo uživati ali to nije tako. da bi upoznala nekog treba ti malo duže vremena... malo više komunikacije i malo više druženja.
jer ljudi se mogu predstavljati u jednom svijetlu i mi dobiti potpuno pogrešnu percepciju o nekome a onda dolazi hladni tuš kada to nije ta osoba za koju su se predstavljali...

što veći krug prijatelja i poznanika imaš to ćeš biti samopouzdanija, društvenija i tako dalje. naravno postoje i osobe koje svojim ponašanjem ne odgovaraju tvome... ili nisu na istoj mentalnoj razini pa ih naprosto zaobiđeš, jer sa svakim čovjekom na ovom planetu nemožeš biti super...
shogun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 16:02   #45
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
...
nema kvocanja
nema kritiziranja ..ovakva si ,onakva si a Mila,Dina,Tina nisu.
nema ljenčuga,nema hrkanja
Sorry, ali osim ovog gore navedenog, mi i ne izgleda lose. Uzivam i ja u nekim blagodatima samoce (ne moram nikome polagati racune, ali ne vjerujem da bi ih u vezi ( jer ionako ne bi rusila temeljna nacela veze)). Ja si nekad i pozelim da nekome skuham njoke, a ne vjerujem da bi me netko mogao zaustaviti da zelim u subotu ici planirati, bila u braku sa djecom ili ne. Valjda zbog toga, ako ne postoji otac- servis postoji baka ili dadilja servis. Jedino ne bi to napravila na dan djecje predstave, ali ne bi i na dan dogovora sa sadasnjim prijateljima. Meni fali zajednistvo iz veza, a sitne musice su mi ok
solitaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 16:10   #46
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pozitivax, jesi ti to do sad bila s muskarcima ili sa zenama?
Po anatomiji isključivo sa muškarcima ali...nekako imam osjećaj da ti ne misliš tako!
Ne mislim ni ja.
Ne živim zbog veze i ne umirem ako sam single....bolje dobar odrezak dva puta tjedno nego čevapćić svaki dan.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 17:27   #47
bogme, ako je suditi po onome kaj si nabrojala...
samo fali kako ne pomazes u kucanskim poslovima i kako odurno izgleda kad ceses jaja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 17:53   #48
Quote:
solitaire kaže: Pogledaj post
Da bar idem u srednju;-)
Panika mi je, godine su tu, ne moze ih nitko izbrisati. Vjerojatno da je normalno i jednostavno radjati sa 45 godina, ne bi me ni hvatala panika, ovako em sto sam "sama" em sam svjesna da ako zelim obitelj, uspjesna veza se "mora" dogoditi u slijedecih par godina.
Kako trenutno stvari stoje i neuspjesna veza bi za mene bila podvig
a mislio sam na otvaračicu teme

znam , teško je

u mojoj godinama već su mnogi digli ruke od svega i na svakog takvog dolazi još jedan koji je izgubio tog potencijalnog partnera

nećemo imati obitelj i šta sad , ionak nas je na planeti već previše
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 02:29   #49
Kolko nas ima? Pa valjda dosta na ovom pdf-u

Inace mu ime gubi smisao valjda.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 04:55   #50
Thumbs up

prvenstveno za otvaracicu teme, a i za sve ''samce'' koji su zbog toga nesretni, depresivni, potisteni ili sl.
Prvo zelim reci da ne zelim nikome nametati svoje mišljenje niti soliti pamet, pa cu Vam odmah reci da cu samo iznjeti svoje misljenje, ali to je dalke samo moje misljenje postujem i ostala razmisljanja... i to ga iznosim u nadi da ce Vam mozda pomoci videnje sa necijeg tudeg stajalista...

smatram da previse razmisljate o nebitnim stvarima i da su manje vise svi Vasi ovdje navedeni problemi o pronalasku necega sto trazite i prizeljkujete posljedica sto ne prihvacate SAMI SEBE. Kako onda uopce mislite naci osobu uz koju ce te rasti i razvijati se svog partnera i zivotnog suputnika. Ono sto sam uspjela vidjeti je da vi trazite nekoga da Vas nadopunjuje Vasu drugu polovicu dakle trazite nekoga o kome ce te ovisiti tako veza ne moze dugorocno opstati to je jedna obicna ovisnost o drugoj osobi i tu netko na kraju uvjek biva povrijeden. Zasto za promjenu ne poradite na sebi i prihvatite sami sebe i zivite u sadasnjem trenutku uzivajuci u njemu ( a ne uvjek neko nezadovoljstvo jer vi ZELITE drugacije ) i tada ce te naci nekoga tko nije vasa ''druga polovica'' nego je potpuna i kompletna osoba ''Vas partner'' koji isto tako ne dobiva ''vasu'' polovicu nego kompletnu osobu i prihvacate se takvima kakvi jeste i zajedno funkcionirate sa razumjevanjem prema vasim razlicitostima.

Problem je draga osnivacice sto ti puno toga zelis, zelis, zelis i stalno ocekujes, ocekujes i nadas se... to je problem ti si sebi nesto zacrtala i nitko ti nije na kraju dovoljno dobar?? sad cu ti reci sto ti se dogada - ti zamisljas da bi nesto trebalo biti ovako ili onako cesto puta se dogodi da stvari koje ocekujemo ne ispadnu ''ocekivano'' pa ti onda slijedi FRUSTRACIJA, zasto nije onako kako sam JA HTJELA!! Dakle za promjenu zivi polako u sadasnjem trenutku bez ocekivanja, ako nema ocekivanja nema ni frustracije zbog neostvarenog ocekivanja. Zato prestani gledati u buducnos i nauci se zivjeti s onim sto ti stvarni zivot baci pred tebe.
Jos nesto ti kazes da cekas ili ne cekas nekoga savrsenog? draga oprosti ali to je mit... sto je zapravo savrseno????? Onaj dan kad na papir uspijes staviti to svoje savrsenstvo od A do Ž mozda to i dobijes, ali moras znati da su u pocetku tvoji izlasci ''spojevi'' koji te ocaraju i kazes e to je taj - to su ti samo posljedica tvoje projekcije toga savrsenstva. Dakle nekoga upoznas i svidi ti se kod njega dovoljno osobina koje mozes uociti kod prvog upoznavanja i onda u tvojoj glavi se pocinju stvarati ta tvoja ocekivanja on je ovakav ili onakav i ta tvoja slika savrsenstva iz glave pocnes je sama lagano projicirati na tu osobu (ali vjeruj mi to nije on, to je tvoja projekcija) onda nakon nekoliko dana ili tjedana zaljubljenost (taj osjecaj neke samovoljne euforije ili neke vrste neuroticnog delirija) pocne samo lagano padati i ti pocnes upoznavati stvarnu osobu koja je pred tobom i sad se pocinje nizati razocaranje jedno za drugim zasto on nije ono ti se ucinilo na prvi momenat???? zato mislim da bi trebala ostaviti neuspjehe za sobom i jakoooo pooolako zapocinjati svoje nove ulaske u veze ( i polakooo se otkrivaj ne zelis strasiti nikoga ljudi ce te kasnije lakse prihvacati, a ko te vec upoznaju i znaju tko si, nemoj ih odmah strasiti ). Evo jedan citat: ''zaljubiti se znaci voljeti podudarnosti, a voljeti, zaljubiti se u razlicitosti''.

Prvo bi trebala doista prihvatiti sebe i da si sad sama i ne forsirati nista sve drugo ce doci ako budes dovoljno otvorena srca i razmisljanja.


Ispricavam se zbog predugog teksta, ovo je nekako jako kratko zapravo za jednu ovakvu temu to sad sve vuce jos puno toga ali ne bi htjela biti nepristojna sa duzim tekstom od ovoga pa eto otprilike to je ukratko.
Nauci zivjeti dobro u svojoj kozi ne trazi ovisnost u drugome ti si jedna kompletna osoba i posveti se malo sebi zasluzila si to. Kad to rjesis vidjet ces da vise neces imati probleme s povjerenjem u drugu osobu
something sweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 05:08   #51
Quote:
a drugo, da mi mogla manje razmisljati sto selo kaze je istina. u ostalim sferama zivota sam si postavila visoke standarde (posao, prijatelji) pa mi se ne uklapa bas puno muskaraca u "sliku idealnog". volim produktivne ljude i postenjacine, pa redom otpadaju mutikase, kladionicari, sverceri, preprodavaci, mamini sinovi, umisljeni sefovi, pretjerano zaduzeni i sl. Definitivno, tesko bi dala sansu nekome za koga na prvu mislim da se ne uklapa u moj kalup. nazalost, zbog visoke razine postenja, otpadaju i poljoprivrenici jer se ja ne uklapam u takav zivot.
Jos jednom ponavljam, da promijenim ponasanje, i spustim kriterije, sigurno da bi se netko nasao, ali mislim da bi i u takvim okolnostima i dalje bila nesretna jer to vise ne bi bila ja. Stvarno se divim onima koji su soleri i sretni. Ja to jednostavno nisam.
NE, NE, NE ne krivi sebe nego se prihvati nauci se zivjeti ugodno u svojoj kozi.
Dopusti da kazem da je pogresno mjenjati se (svoje ponasanje i sebe zbog drugih) i dopusti da budem nepristojna pa kazem ''kakvi kriteriji?????'' -zbog kriterija si nesretna ne ostvaruje se nesto sto si zacrtala i zamislila i frustrirana si ... pocni upoznavati ljude bez OCEKIVANJA od njih!! ok? procitaj sto sam gore napisala. svida mi se jedan mali dio koji je napisala Gisel i citav tekst onog ispod nje neki sa ''t''.

Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
ovdje je problem u tebi.komplicirana si osoba,možda čak i umišljena i tražiš pažnju.jadikuješ se.to nitko neće poželjeti od svog partnera.


High v. hahaha malo si grubo sve to srocio, ali svidjela mi se jednostavnost i poanta naravno ...tvoj me odgovor podsjetio na nekoga tko mi je bio jako drag. jednostavnost ...da..

Zadnje uređivanje dainty : 06.11.2011. at 12:59. Reason: quote, sp
something sweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:11   #52
Quote:
something sweet kaže: Pogledaj post
High v. hahaha malo si grubo sve to srocio, ali svidjela mi se jednostavnost i poanta
Nakon tvojih postova, njegov je odlican salabahter. Neke promjene trebam uvesti, a tvoji dugi postovi su odlicna lietratura. Hvala!
solitaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 13:23   #53
Quote:
something sweet kaže: Pogledaj post
Ono sto sam uspjela vidjeti je da vi trazite nekoga da Vas nadopunjuje Vasu drugu polovicu dakle trazite nekoga o kome ce te ovisiti tako veza ne moze dugorocno opstati to je jedna obicna ovisnost o drugoj osobi i tu netko na kraju uvjek biva povrijeden. Zasto za promjenu ne poradite na sebi i prihvatite sami sebe i zivite u sadasnjem trenutku uzivajuci u njemu ( a ne uvjek neko nezadovoljstvo jer vi ZELITE drugacije ) i tada ce te naci nekoga tko nije vasa ''druga polovica'' nego je potpuna i kompletna osoba ''Vas partner'' koji isto tako ne dobiva ''vasu'' polovicu nego kompletnu osobu i prihvacate se takvima kakvi jeste i zajedno funkcionirate sa razumjevanjem prema vasim razlicitostima.
Pozdrav svima! Something sweet tvoj post je predivno sročen. Uvijek i zauvijek će se lijepim riječima moći reći iskreno mišljenje bez da se osobu povrijedi. Mislim da nije u redu suditi osobe zbog nekog možda i trenutnog problema ako se nikad nismo sami našli u toj situaciji. U potpunosti se slažem da prvo treba poraditi na sebi jer ako se sam ne poštuješ neće te nitko drugi. Solo sam također i pokušavam živjeti najbolje kak mogu i moram priznati da ni najmanje nije lako a opet je. Kadkad mi se podkrada onaj grozan osjećaj kad bi se s nekim pomazila, zagrlila, pričala, proživljavala trenutke ali da je to ona iskrena ljubav a onda u drugom trenu shvatim da nisam spremna dijeliti svoj prostor s nikim i da mi je predivno kad se sama ispružim po krevetu, kad se ne moram opravdavati zašto sam se danas ustala u pol 6 ili spavala do 12, zbog koga sam se našminkala ako nikud nejdem i da mi se ustvari samo ne obavezno seksa. Uh, koja turbulencija Smatram da i biti solo i biti u vezi imaju svoje prednosti i nedostatke a koji ćemo način odabrati ovisi o nama i našim trenutnim željama. Biram biti SOLO i raditi na sebi a onaj koji će biti pravi doći će kad bude sve bilo na svome mjestu!
happyrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 17:25   #54
Quote:
happyrain kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Something sweet tvoj post je predivno sročen. Uvijek i zauvijek će se lijepim riječima moći reći iskreno mišljenje bez da se osobu povrijedi. Mislim da nije u redu suditi osobe zbog nekog možda i trenutnog problema ako se nikad nismo sami našli u toj situaciji. U potpunosti se slažem da prvo treba poraditi na sebi jer ako se sam ne poštuješ neće te nitko drugi. Solo sam također i pokušavam živjeti najbolje kak mogu i moram priznati da ni najmanje nije lako a opet je. Kadkad mi se podkrada onaj grozan osjećaj kad bi se s nekim pomazila, zagrlila, pričala, proživljavala trenutke ali da je to ona iskrena ljubav a onda u drugom trenu shvatim da nisam spremna dijeliti svoj prostor s nikim i da mi je predivno kad se sama ispružim po krevetu, kad se ne moram opravdavati zašto sam se danas ustala u pol 6 ili spavala do 12, zbog koga sam se našminkala ako nikud nejdem i da mi se ustvari samo ne obavezno seksa. Uh, koja turbulencija Smatram da i biti solo i biti u vezi imaju svoje prednosti i nedostatke a koji ćemo način odabrati ovisi o nama i našim trenutnim željama. Biram biti SOLO i raditi na sebi a onaj koji će biti pravi doći će kad bude sve bilo na svome mjestu!


Da istina kad si pristojan i postujes druge lakse je doprijeti do njih... to je ono sto dugujemo svom partnepu pristojnos i postivanje kad to damo to ce mo i vrlo vjerovatno dobiti nazad. Samo ima jedan problem, taj sto osobe ne vole da im se direktno govori ti si ovakav, ti si onakav -to shvacaju kao kritiku, onda je vrlo vjerovatno da te nece cuti sto im kazes. Znas kako dobri psiholozi pokusaju to vizualizirati parovima, kazu sjedite jedno nasuprot drugoga i onda npr. kazu muskarcu da ueri svoj kaziprst prema svojoj djevojci nasuprot njega dakle prema onoj kojoj ce se obracati i onda kaze da joj sad drzeci prst tako kaze sve sto misli o njoj, sto mu smeta i kakva je ona osoba... e onda on pocne ti si sebicna, bahata, bezobrazna, ne postujes me, lazes me itd... e onda ce psiholog reci kad zavrsi jel sad vidite da je samo jedan prst bio uperen u osobu kojoj se obracate, a tri su uperena bas u Vas dakle mozda ste bas Vi tri puta takvi kako ste opisali svoju partnericu, ali sebe niste u mogusnosti vidjeti.
Razlog sto osoba tako olako bjesni na svog partnera je taj sto sebe projicira u njemu, sebe vidi u njemu jer je on blizi od ikoga i dovoljno je otvorena prema njemu da smatra da se moze ponasati kako zeli, ali to nije bas ispravno. Zato kazem da dugujemo drugima postovanje i pristojnost, i da treba poceti od sebe. Pokusaj kad drugi put u partneru pocnes skupljati mane poci od sebe i vidjeti da zapravo nije u tebi problem. I nadi nacin, nauci kako se drugome obratiti da ti nesto smeta, a da ga pritom ne optuzujes... pokusaj mu opisati kako se zbog necega osjecas, a ne ga napasti ti si takav... Gle jako je puno stvari koje ces morati srediti prije nego naucis zivjeti u kvalitetnoj vezi i kad to napravis nece ti se dogadati 100 katastrofalnih spojeva i nijedan uspjeh. Onda ces znati smireno, sad sam se sjetila jedne izreke: ''samo ispod smirene površine vode se stvari vide bistro onakve kakve jesu'' Smiri sebe i vidjet ces u cemu se krije tvoj problem, zasto si nepovjerljiva prema drugima i odbijas se vezati, a opet ocajnicki iscekujes tuda priznanja i tudu ''ljubav'' paznju. Zelis biti voljena, a ti jos nisi naucila voljeti ( mozda bi ti ovdje mogla napisati da ti ovako nekako tretiras sebe: samoobrana, samoodstojanje, samo unistenje bolje je i to nego ponizenje ), dakle vec si osudila unaprjed osobu koju ne poznas, a zapravo se bojis sama sebe. Zato prestani analizirati, stvari su bas onakve kako ih vidimo.


Kazes da si solo i da ''pokusavas zivjeti najbolje kako mozes'' nemoj pokusavati nego zivi i uzivaj osjecaj se ugodno u svojoj kozi, budi ti i ne mjenjaj se niposto ne prilagodavaj se samo nauci slusati i postivati, prihvatiti tude misljenje... svi smo razliciti kao sto sam rekla voljeti znaci zaljubiti se u razlicitosti, zato ne budi stroga prema sebi.
Kaze jedan pisac smisao para nije spas-nego kontakt. Problem je taj sto ti u drugom trazis spas ...spas od samoce o dosjecaja s kojima nisi naucila nositi se sama, zato sam rekla kompletiraj se ne trazi drugu osobu da popuni prazninu ne trazi polovicu nego cjelu osobu kakva si i sama

Ti pises o nekoj iskrenoj ljubavi...? Sto je to ''iskrena ljubav?'' objasni mi molim te?


I na spojevima nemoj se prebrzo otvarati i nauci slusati druge i razumjeti ih, pa mi onda molim te napisi dali ti je ista pomoglo novo stajalise ako ti ne bude problem.

Kad kazes ponekad ti se potkradaju ti ''grozni osjecaji'' kako ih zoves, to je zato sto se jos nisi naucila zivjeti u sadasnjem trenutku i prihvatiti sebe kakva jesi. Kazem ti to iz iskustva znas iako vise ne zelim otkrivati o sebi. Da to kad se moras opravdavati to je lose za tebe za partnera za vasu vezu... to ce vas samo dovesti u jedno neugodno i ruzno iskustvo.

Ja inace nikad nisam pisala na ovim forumima ovo je prvi put, dosta puta sam znala procitati zbog viska vremena na jednom mjestu ali ne volim se javljati... samo su me cisto zanimala tuda misljenja. I sad sam pozelila mozda pomoci nekome pa se nadam da neces biti uporna i cvrsto se drzati svojih dosadasnjih pravila..nego da ces mozda barem pokusati nesto novo vidjeti dali se moze lakse i jednostavnije ici kroz zivot. Ako budes htjela napisat cu ti nekoliko sitnica vezanih za prve spojeve na koji nacin da TI NEOTJERAS osobu od sebe u prvih par spojeva, tako da se stignete upoznati. Znas ljudi se cesto odbace na spojevima prije nego se iti stignu upoznati cak i de daju priliku drugom, a sve zbog obicnih sitnica.
Ponavljam da ti niposto ne zelim nametati nesto niti mjenjati tvoje stavove i uvjerenja samo ako zelis vidjeti neki drugi pogled...
Oprostite jos jednom na predugackom tekstu.
something sweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 17:29   #55
Evo sto je A. Einstein rekao koja je definicija ludila: ''stalno postupati na isti nacin, a ocekivati drugacije rezultate''
something sweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 17:49   #56
nadi cure koje vole lovit i zahebavat muskarce i druzi s s njima. izlazi.

cura si en trabas nit novce svaki muski ce ti sve servirat na stolu


ja izlazim svaku vecer i dojadilo mi je vise. sve isti kalup. meni je najdraze upoznat osobu preko neta di odma ides niz vodno umjesto da glumis majmuna oko nje u zivo. ono sto volim u zivo kad majmun od prve postane princ. to cjenim vise od svega... samo eto muskarci vole bit majmuni a zene glupe itd..
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 18:01   #57
I, kolko si žena upoznao onlajn, a da si išta ostvario uživo?
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 18:55   #58
Quote:
something sweet kaže: Pogledaj post
Samo ima jedan problem, taj sto osobe ne vole da im se direktno govori ti si ovakav, ti si onakav -to shvacaju kao kritiku, onda je vrlo vjerovatno da te nece cuti sto im kazes.
Nemogu govoriti za druge ali meni je draže dok mi se oni ljudi koje poštujem iskreno obrate u trenuutku kad zaserem a ja možda toga nisam sto posto svjesna. Znam točno koje su mi mane i ne skrivam da ih nemam i iako nije lijepo čuti da si tak odreagiral al bar znaš di je problem da ga riješiš.. Naravno ljudima koji me ne poznaju nebi to nikad dozvolila a niti se ja drznem ikom koga ne poznam pričati o njegovim manama jer mislim da ipak nisam za to kompetentna.

Quote:
something sweet kaže: Pogledaj post
Kazes da si solo i da ''pokusavas zivjeti najbolje kako mozes'' nemoj pokusavati nego zivi i uzivaj osjecaj se ugodno u svojoj kozi, budi ti i ne mjenjaj se niposto ne prilagodavaj se samo nauci slusati i postivati, prihvatiti tude misljenje... svi smo razliciti kao sto sam rekla voljeti znaci zaljubiti se u razlicitosti, zato ne budi stroga prema sebi.
Kaze jedan pisac smisao para nije spas-nego kontakt. Problem je taj sto ti u drugom trazis spas ...spas od samoce o dosjecaja s kojima nisi naucila nositi se sama, zato sam rekla kompletiraj se ne trazi drugu osobu da popuni prazninu ne trazi polovicu nego cjelu osobu kakva si i sama
Potpuno si u pravu. Tek se "učim" solirati i biti u potpunosti sretna jer sam iz veze izašla nakon 8 godina (to sam bila u 3 uzastopne). Ja sam potpuno svjesna toga da se u meni još drži taj osjećaj da fali druga osoba a to uopće nebi trebalo biti tak. Prvo trebam jaaakoo puno raditi na sebi da bi moj sljedeći odabranik dobio mene kao kompletnu osobu a ne nekog tko traži da ga se očajnički spasi...

Quote:
something sweet kaže: Pogledaj post
Ti pises o nekoj iskrenoj ljubavi...? Sto je to ''iskrena ljubav?'' objasni mi molim te?
U tom smislu sam mislila znači dok nekog voliš i kad si u vezi sve one stvari koje s tom osobom radiš(kaj se toga tiće mi fali zagrljaj, poljubac Iskren a ne sad da se bilo s kim ljubim i grlim..)..



Quote:
something sweet kaže: Pogledaj post
Kad kazes ponekad ti se potkradaju ti ''grozni osjecaji'' kako ih zoves, to je zato sto se jos nisi naucila zivjeti u sadasnjem trenutku i prihvatiti sebe kakva jesi.
Znam da nisam, polagano se s tim borim

Mislim da si sve lijepo odgovorila. Meni si pomogla ako nikom nisi. I lijepo je dok na forumu ima ljudi koji su spremni podjeliti svoje mišljenje bez da vrijeđaju druge jer takvi isfrustrirani ljudi dođu tu liječiti svoje komplekse na ljudima koji se isto možda osjećaju jadno ko i oni A ovo za spojeve može i u inbox HVALA NA ODGOVORU
happyrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 19:01   #59
Quote:
okwell kaže: Pogledaj post
Pišem manje više da se izjadam i da se uvjerim da ima još vas koji ste u sličnoj situaciji :l
Već dugo nisam imala nikakvu ozbiljnu vezu, tj. čak bih rekla da ju nikad nisam imala ili samo jednom, ali bit je u tome da se nisam ni zaljubila više od jednom. Nekak sam došla do te faze da valjda ''očajnički'' želim imat nekog makar mi se niko ne sviđa dovoljno, tako da se zavaravam sad kad sam upoznala nekog, da bi od toga moglo biti nešto ozbiljnije i stalno se bediram oko toga.
situacija je dosta očigledna, tip je na mjestu, ma super je, al to nikad ne bi išlo iz drugih razloga. On ne želi ništa više, a ni ja. To poznanstvo je bilo nekako slučajno ajmo reć, al dosta mi je već ''čekanja'' da dođe netko ko će mi se sviđati i kome ću se ja sviđati. Tj. ne vjerujem u čekanje na onog pravog, od čekanja nikad ništa. A iskreno imam i problema s povjerenjem, i to većih nego što sam mislila. Ipak nije da nisam spremna upoznati nekog novog pa vidjet di to vodi. Ali svaki put(skoro nikad) kad upoznam nekog tko mi je baš po mjeri ajmo reć, ispada da mi je i ''previše'' po mjeri, pa npr. sve shvaća ko zezanciju jer i ja to radim. Hoću reć da mislim da s takvom osobom ne bih mogla imati neku ozbiljnu vezu ili povjerenja u njega, a samo na takve ''padam''. Kao kad zamislite kakav bi bio vaš savršeni partner i onda se odjednom pojavi pa ispadne presavršen. A za mene ako nejde na prvu, nejde uopće.
Jel problem u meni i mojoj percepciji stvari? zanima me jel ima netko tko razmišlja na moj način ili je razmišljao i kako se to sve sredilo? jer ja želim neku ozbiljniju vezu, a u isto vrijeme ne želim se vezat za nikoga jer već predviđam katastrofu. Možda se ne trudim dovoljno da bi bolje upoznala ljude, a fali mi novih ljudi u životu već dugo, osjećam se ko da sam na mrtvoj točki.
Sve u svemu, tražim samo potporu i uvjerenje da je to sve prolazno i guess
ženo, najprije trebas sama znat što želiš a onda trazit osobu koja ce odgovarat tvojim zahtjevima. to sto si navela nemozes sigurno imat sve u jednom.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 20:16   #60
Danas je dosta samaca.Glavni problem zašto ljudi žele biti sami je šta ljudi govore bolje je biti sam šta će ti partner financijski je isplativije biti sam,šta će ti djete.Ovako trošiš za sebe,a ovako daješ djetetu.Al je smisao života živit sam ,nemati obitelj ,djete,gonjat nekakvu karijeru i imat milijune.Problem je šta se taj sistem nameće.Prije 30-40 godina je bilo bolje,ljudi su se ranije ženili,manje je bilo bogatih i siromašnijih,nije bilo privatnog vlasništva toliko što je dobro.Danas živimo u svijetu samaca.Prije je bilo puno bolje sad ništa ne valja.I kad izađeš van ne smiješ prići nepoznatoj curi u disku jer joj frendice ne daju da priča.Preko neta se sve žele dopisivati i to preko iskrice .A ovi portali za upoznavanje partnera masno se plačaju a dosta ljudi nije iz tvog grada a nisu voljni doći u tvoj grad
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.