Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 11:03   #4521
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav zene!
Jel itko cuo/sivao vjencanicu kod I Do weddings?
Baš šivala nisam ali jučer sam baš bila kod njih i našla ono što želim, ugodne žene jako i super atmosfera, znam da šivaju po mjeri i vjenčanice i odijela
mademoiselleL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 11:13   #4522
Da i ja napišem dojmove svoje potrage.

Sposa je bila prva, iskreno od svih tih negativnih komentara očekivala sam užas, ali sam dobila Anu koja me oduševila. Iskrena, pristupačna, puna razumijevanja. Baš mi je pomogla. Cijene za to što sam probavala uopće nisu nešto visoke, naravno svatko ima svoj cjenovni rang. Mama moja baš nije bila zadovoljna materijalima, a meni je minus to što na stranici imaju mali milijun vjenčanica, a nisu imali doslovno ni jednu kakvu sam ja htjela. ostale koje sam probala su bile lijepe.

Artajan- imaju posebne vjenčanice, također ugodna žena i atmosfera, cijene okej,bila sam zadovoljna probanim ali sam nastavila sa potragom jer mi nije to bilo to

Nancy- u Nancyju me u sedam sati predvečer dočekala divna crna onako niža žena koja je stvarno trudila oko mene, iako sam samo jednu jedinu vjenčanicu našla kakvu želim. imaju oni opciju i šivanja. vjenčanica koju sam ja probala je bila 7000 što je dosta skupo. kvaliteta svakako na mjestu (vjenčanice koje sam ja probala)

I Do weddings- manji salon, intimniji, ali još jedna prekrasna haljina kakvu sam htjela, cjenovno prihvatljiva, nude i pozivnice, zahvalnice, konfete, šivanja, mislim da čak i dekoriranja.

u svakom slučaju ja sam baš zadovoljna sa ženama koje rade u salonima, haljine su uglavnom na isti kalup i meni je bilo teško naći ono što ja želim, ali marljivom potragom i to se uspije. sretno svima
mademoiselleL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 23:21   #4523
Ovako nesto sam ja zamislila.....

[IMG][/IMG]

splitjanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:30   #4524
RASPRODAJA VJENČANICA

Salon vjenčanica Madona u zagrebu ima rasprodaju sve vjenčanice 1000kn. tamo sam ja kupila moje dvije. P.s. drugu prodajem ili poklanjam
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:39   #4525
Cure hitno gdje ima jeftinijih vjencanica u zg?moze i sivanje..neka sto jednostavnija nikakve krinoline

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:35   #4526
Ako ima koja cura da namjerava uzeti vjencanicu u salonu Nancy u Zagrebu...
Moja svadba je propala a kapara za vjencanicu je ostala. Platila sam 1000 kn vaucer i voljela bih nesto barem vratiti od toga, ako bi neka mladenka sretnija od mene, i dobre volje uzimala vjencanicu, prodala bi joj vaucer za 800 kn
Javite se na pm
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 09:03   #4527
Zna li netko gdje pronaći u cijeloj HR Pronovias 2018 Devany haljinu? Biba u Puli ju nema, kao ni Vesna Sposa jer ne drže više Pronovias
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 09:18   #4528
https://www.pronovias.com/store-finder
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:02   #4529
Da li negdje u Rijeci imaju haljine Linea Rafaelli?
__________________
Remember if people talk behind your back, it only means you are two steps ahead
Ivana_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:48   #4530
Da li moze preporuka za vjencanice,okolina vinkovaca.. i kako se cijene najma krecu. Hvala 💕
hanchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 15:24   #4531
Quote:
hanchi kaže: Pogledaj post
Da li moze preporuka za vjencanice,okolina vinkovaca.. i kako se cijene najma krecu. Hvala 💕
U Osijeku imaš tri-četiri salona, Nikolina, Isabelle, La Sposa i Atelier Stefanie.

Najam se kreće od 3500 do 5000, pa na više. Nadam se da sam ti pomogla malo.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:51   #4532
Pozdrav svima,

Da li Bertu drzi samo Mia ili ima jos neki salon vjencanica u zg ?
Vesna sposa navodno tek u 5 mj dobiva a to mi je dosta kasno
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 19:45   #4533
Ima li koja iskustva sa salonom I do weddings u Petrovoj? I ako ima koja preporuku za salone u ZG koji imaju vece velicine,a da te haljine budu zenstvene i lijepe kao i druge velicine..radi se o 46-48 velicini...barem da imaju modele za isprobati,a ne da nemogu ni docarati otprilike kako mi stoji jer je npr velicina 40.
TinaZg91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 12:27   #4534
Preporuka za salone vjencanica u Splitu? Gdje prvo ici i koliko mjeseci prije vjencanja?
Marija Anaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 12:18   #4535
Nije da ih imaš previše pa da moraš nešto previše misliti. Glamour Sposa u Zvonimirovoj, Lipoto moja ispod Firula, imaš ispod pothodnika na Splitu 3 Crystal Sposa i prekoputa salon koji šije i vjenčanice i svečane, Perlu u Cityju i Sposu poviše Jokera. To sve možeš u jedan dan obić da vidiš uopće ima li onako od oka nešto u tvom điru, kakvo je trenutno stanje za plaćanje probi, koliko prije se moraš naručit isl.

Otiđi i u Gau Morena u Cityju. Ja i prijateljica smo svoje kupile tamo. Imaju uglavnom svečane haljine, ali u svakoj kolekciji imaju i nekoliko bijelih/šampanjac vjenčanica. Sad su bili i na sajmu vjenčanja na reviji. Haljine su oko 4000 kn koliko ćeš i najam platit, a nova je, tvoja je, i ako ti se potrefi da ti model odgovara stvarno su predivne (ja sam imala ludu sreću da je bilo 50% popusta na gotovinu sa 3600, dan danas ne mogu doć k sebi kako sam jeftino prošla, a haljina mi je bila kao da je po meni šivana i od trenutka kad sam je počela oblačiti to je bilo to dok još nisam znala ni za cijenu ni za popust. Očekivala sam bar duplo, jer je cijela čipkana, s cirkonima oko vrata i otvorenih leđa...). Ljubav na prvu probu Ni dan danas je nema nigdje na internetu iako su njihove haljine dosta na slikama. Taj model su bili dobili samo 36 i 38 i nikad nije slikan.
Stalno imaju 30-50% popusta za srijede isl.
Do Gau Morena imaš i Ankicu (čini mi se), krojački salon, oni ti isto šiju ako hoćeš po mjeri, ali ona je poznata da zna na dogovorenu cijenu nabit još neki iznos za "kristale, cirkone, posebnu čipku...".
Jedna prijateljica mi je šila u Alke Vuice, lijepa haljina, ali 14000kn, no tnx. Prodala je kasnije mojoj rodici jer su srećom iste građe i ova se zaljubila u nju im ju je vidjela, ali za pola cijene, eto... tko voli i može... Ja osobno nikad ne bi dala toliko za haljinu. Računala sam do 500 € okvirno pa na kraju prošla još i bolje
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:36   #4536
Cure,mozda sam fulala temu,ali zanima me preporuka za haljinu za vjenacnje a da nije vjencanica..znaci svecana haljina ali ne klasicna vjencanica..gdje bi mogla gledati?na brzinu sve dogovaram pa nemam vremena vjencanicu trazit

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:47   #4537
I Glamour i Vesna Sposa i La perla imaju i haljine za maturalne/svečane.
Od dućana Garcija, Gau Moreno, ne znam koji grad je u pitanju, sigurno ima još koji boutique

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:45   #4538
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
I Glamour i Vesna Sposa i La perla imaju i haljine za maturalne/svečane.
Od dućana Garcija, Gau Moreno, ne znam koji grad je u pitanju, sigurno ima još koji boutique

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Hvala..zagreb je u pitanju!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:46   #4539
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Cure,mozda sam fulala temu,ali zanima me preporuka za haljinu za vjenacnje a da nije vjencanica..znaci svecana haljina ali ne klasicna vjencanica..gdje bi mogla gledati?na brzinu sve dogovaram pa nemam vremena vjencanicu trazit

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ako ti je kupnja opcija (a ne samo najam), Alduk ima božanstvene haljine, zaista su posebne i predivne!
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:47   #4540
Koliko se naplaćuje proba u La perli u splitu? Koliko imaju modela bertinih vjenčanica? Bila sam u mia couture i sve vjenčanice su im 34, 36. Zar su sve žene tako mršave? Imaju jednu samo 38 i u nju sam stala. Predivna je ali 15000 kn. Imaju li i Splutu normalne veličine? Ili Mostar? Ako ne nađem Bertu morat ću si šivat, kod Borisa Pavlina
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.