Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 16:45   #61
Pročitao sam 'Analna privlačnost'. Previše kave sam popio danas


Osjetio sam animalnu privlačnost-mnogo puta
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 17:32   #62
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Gdje sam ja napisala da uzimam to kao šprancu?
Odgovorila si Ribici da ne vidiš razlog zašto propuštati šansu ako te netko tako privuče. Pa privuče svakog !
No nije svatko u stanju to izkontrolirati. Pohvala onomu tko može.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 08:33   #63
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Gdje sam ja napisala da uzimam to kao šprancu?
Otkrio te eltoro.


Mislim, većina izražaja ljubavi je povezana sa animalnim.

Kod žena je to slučaj kad osjete snažnu privlačnost i opet zaključe da partner nije dobar primjerak za duže. To je biološki konstrukt.
(ali položaj i novac znaju to promijeniti)

Kod muškaraca je to poziv na seks - ljubav.
Mi se lako nosimo sa takvim vrstama privlačnosti.

Navodno može trajati maks. 8 mjeseci (špica zaljubljenosti)
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 10:17   #64
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Kod muškaraca je to poziv na seks - ljubav.
Mi se lako nosimo sa takvim vrstama privlačnosti.
Navodno može trajati maks. 8 mjeseci (špica zaljubljenosti)
Kvragu, pa zar se i to dalo izračunati ? Nevjerojatno.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 11:07   #65
Promatrali su duljinu veze nakon bigbrothera

Eh, štaš, znaš kako kažu, bilo je dobro dok je trajalo
Znaju se ljudi sanjkati sa jedne staze na drugu, drajva ta špica strasti
ne kažu bzvz u narodu, za-ruke šest mjeseci
ali to je danas demode
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 12:41   #66
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
No nije svatko u stanju to izkontrolirati. Pohvala onomu tko može.
Naravno da smo u stanju iskontrolirati takvu privlacnost. Mi smo malo kompleksnija bica od - 'Uh sta bi' joj radio' - poriva i pripadajuceg vam ponasanja.

Animalna privlacnost je k*ka, na vise nivoa.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 12:49   #67
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Naravno da smo u stanju iskontrolirati takvu privlacnost. Mi smo malo kompleksnija bica od - 'Uh sta bi' joj radio' - poriva i pripadajuceg vam ponasanja.
Jesmo li?

Sve češće mi stižu neke vježbe za vrat na mail. Nekoliko slika golih muških torza okrenutih za 90 stupnjeva prva na lijevu stranu, druga na desnu, pa treća opet na lijevu...
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:02   #68
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Naravno da smo u stanju iskontrolirati takvu privlacnost. Mi smo malo kompleksnija bica od - 'Uh sta bi' joj radio' - poriva i pripadajuceg vam ponasanja.
Animalna privlacnost je k*ka, na vise nivoa.
Znao sam da će neka uklizat ...
"Uh šta bih joj radio" ne mora nužno biti to što je vama stalno na umu. Ženi možeš nešto "uraditi" i beskrajnim razgovorima, odvođenjem u shoping, kod frizera ...
Samo vam je jedno na pameti ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:07   #69
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Jesmo li?

Sve češće mi stižu neke vježbe za vrat na mail. Nekoliko slika golih muških torza okrenutih za 90 stupnjeva prva na lijevu stranu, druga na desnu, pa treća opet na lijevu...
Ja jesam, jer sam mnogo puta bila maltretirana od animalno nastrojenih 'neodoljivih' primjeraka muskog roda.

Ne postoji torzo koji me moze navesti na takvo ponasanje. Moze me privuci na tren, mogu pozeljeti da ga upoznam, ali tada sve pocinje ili zavrsava. Dakle, onog trenutka kada krene spika. Ako nema intelektualne stimulacije ili sarma, torzo sam po sebi mi je 0 bodova.

Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Znao sam da će neka uklizat ...
"Uh šta bih joj radio" ne mora nužno biti to što je vama stalno na umu. Ženi možeš nešto "uraditi" i beskrajnim razgovorima, odvođenjem u shoping, kod frizera ...
Samo vam je jedno na pameti ...
Ne volimo ni beskrajne razgovore, a nije nam potreban neko da nas vodi u shopping ili kod frizera, nismo maloumne.

Aha.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:13   #70
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
"Uh šta bih joj radio" ne mora nužno biti to što je vama stalno na umu. Ženi možeš nešto "uraditi" i beskrajnim razgovorima, odvođenjem u shoping, kod frizera ...
Ako zamislim situaciju u kojoj nekog prvi puta srećem, onda bi mi nekako bilo puno draže da mu taj 'uh što bi joj radio' ne znači 'ajme kako bi ja nju vodio kod frizera i u šoping'

Al je, može značiti svašta. Možda je češće da muškarac u tako nekoj situaciji pomisli ajme kako bi je poševio nego žena, al opet, od pomišljanja se ne živi.

Čujem i da žene često zamišljaju nečije crte lica u nekim kolicima pa se nakon tih misli djeca ne rađaju instantno sama od sebe.

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ja jesam, jer sam mnogo puta bila maltretirana od animalno nastrojenih 'neodoljivih' primjeraka muskog roda.

Ne postoji torzo koji me moze navesti na takvo ponasanje. Moze me privuci na tren, mogu pozeljeti da ga upoznam, ali tada sve pocinje ili zavrsava. Dakle, onog trenutka kada krene spika. Ako nema intelektualne stimulacije ili sarma, torzo sam po sebi mi je 0 bodova.
Ma ok, vjerujem da to dopizdi, al svejedno ne misliš valjda da su svi isti? Mislim i na muškarce i žene.

Što je s zaljubljivanjem na prvi pogled? To je samo malo finije upakirano 'ajme što bi mu radila'.

Moram li reći da se ne zaljubljujem na prvi pogled i da mi slika golog muškog torza nije dovoljna baš za ništa? Nadam se da ne moram. Al to sam ja, ima i drugačijih.


Quote:
Ne volimo ni beskrajne razgovore, a nije nam potreban neko da nas vodi u shopping ili kod frizera, nismo maloumne.

Aha.
Neke vole, nekima je potreban baš takav netko.

Zadnje uređivanje Sves : 21.01.2012. at 21:30.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:26   #71
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ako zamislim situaciju u kojoj nekog prvi puta srećem, onda bi mi nekako bilo puno draže da mu taj 'uh što bi joj radio' ne znači 'ajme kako bi ja nju vodio kod frizera i u šoping'
Iznenadio bi se da znaš dokle obični izlazak po kruh i mlijeko znaju dogurati.
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ja jesam, jer sam mnogo puta bila maltretirana od animalno nastrojenih 'neodoljivih' primjeraka muskog roda.
Ne postoji torzo koji me moze navesti na takvo ponasanje. Moze me privuci na tren, mogu pozeljeti da ga upoznam, ali tada sve pocinje ili zavrsava. Dakle, onog trenutka kada krene spika. Ako nema intelektualne stimulacije ili sarma, torzo sam po sebi mi je 0 bodova.
Ne razgovaram o maltretiranju jer ovo nije tema o tomu, ali je za svaku osudu. U ostatku se slažem, makar je dobro žensko dupe uvijek izvrstan razlog za dati joj drugu šansu.


Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ne volimo ni beskrajne razgovore, a nije nam potreban neko da nas vodi u shopping ili kod frizera, nismo maloumne.
Aha.
Niste maloumne, ali vam je svejedno samo jedno na pameti. Ako će ti biti lakše, priznam da je i nama.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:38   #72
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Što je s zaljubljivanjem na prvi pogled? To je samo malo finije upakirano 'ajme što bi mu radila'.

Moram li reći da se ne zaljubljujem na prvi pogled i da mi slika golog muškog torza nije dovoljna baš za ništa? Nadam se da ne moram. Al to sam ja, ima i drugačijih.
Zaljubljujem se na moj prvi pogled ( tesko je reci da li uz to ide 'na svu srecu' ili 'nazalost' ) ili njegov pogled, ili rijec, ali mi to nema nikakve veze s 'sta bih mu radila'. Puno je sveobuhvatnije i ... njeznije.

*sorrynaromanticnommomentu-mislimdasammalkicezaljubljena*

Quote:
Neke vole, nekima je potreban baš takav netko.
Naravno, sve 5 sto se mene tice.

Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Iznenadio bi se da znaš dokle obični izlazak po kruh i mlijeko znaju dogurati.


Glad je cudna stvar.

Zadnje uređivanje Monica B. : 21.01.2012. at 13:48.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:39   #73
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Iznenadio bi se da znaš dokle obični izlazak po kruh i mlijeko znaju dogurati.
Nisam bila dovoljno jasna. Da je nekome prvo na pameti kad me vidi da bi me vodio frizeru to bi mi značilo da mu se ne sviđa moja frizura, a bome i da nije na meni učio ništa što bi tu frizuru makar zasjenilo. Onako, nije vidio ništa dobro, pa bilo to unutra ili vani, svejedno.

Ajme što bi joj radio meni zvuči kao fizički mi je privlačna. Ne vidim u tome nešto loše pogotovo u situaciji kad se samo fizičko i vidi. Meni to postaje loše kad je to samo po sebi dovoljno za sve ikad.

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Zaljubljujem se na prvi pogled ( tesko je reci da li uz to ide 'na svu srecu' ili 'nazalost' ) ili pogled, ili rijec, ali mi to nema nikakve veze s 'sta bih mu radila'. Puno je sveobuhvatnije i ... njeznije.

*sorrynaromanticnommomentu-mislimdasammalkicezaljubljena*
U tom trenu kad se zaljubiš, taj prvi pogled, pa i ti tad imaš moment 'ajme što bi mu radila'. To što to ne znači da bi ga odma poševila je druga stvar, al nešto bi mu radila. Pitanje samo što. Ljubila ga?

Zadnje uređivanje Sves : 21.01.2012. at 21:30.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:48   #74
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Nisam bila dovoljno jasna. Da je nekome prvo na pameti kad me vidi da bi me vodio frizeru to bi mi značilo da mu se ne sviđa moja frizura, a bome i da nije na meni učio ništa što bi tu frizuru makar zasjenilo. Onako, nije vidio ništa dobro, pa bilo to unutra ili vani, svejedno. Ajme što bi joj radio meni zvuči kao fizički mi je privlačna. Ne vidim u tome nešto loše pogotovo u situaciji kad se samo fizičko i vidi. Meni to postaje loše kad je to samo po sebi dovoljno za sve ikad.
Naravno da nisi BILA dovoljno jasna, kad sam mislio da pričam s NJIM.
"Šta bih joj radio na frizerskom stolu, toliko ogledala oko nas ... pa bih je stavio na onaj zakretni stolac ..."
Gdje ti je mašta ženo. Nismo svi isti.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:52   #75
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Naravno da nisi BILA dovoljno jasna, kad sam mislio da pričam s NJIM.
"Šta bih joj radio na frizerskom stolu, toliko ogledala oko nas ... pa bih je stavio na onaj zakretni stolac ..."
Gdje ti je mašta ženo. Nismo svi isti.
Jebeš ti takvu animalnu privlačnost u kojoj imaš vremena smišljat i tražit frizerski salon ne bi li je zavrtio

Gdje ti je tu animalno?
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:52   #76
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
U tom trenu kad se zaljubiš, taj prvi pogled, pa i ti tad imaš moment 'ajme što bi mu radila'. To što to ne znači da bi ga odma poševila je druga stvar, al nešto bi mu radila. Pitanje samo što. Ljubila ga?
Dotakla.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:54   #77
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Dotakla.


I prođu te trnci od same pomisli.

Neću ti kvarit romantiku previše, al i on bi tebe isto dotaknuo
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:59   #78
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post


I prođu te trnci od same pomisli.

Neću ti kvarit romantiku previše, al i on bi tebe isto dotaknuo
Jeste, ali mislila sam na dodir prstom po gornjem dijelu njegove sake. Nesto sto nema seksualnu konotaciju.

*To se ne moze objasniti, ali sigurno nije animalno*

p.s. pobjegla s teme
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 14:02   #79
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Jeste, ali mislila sam na dodir prstom po gornjem dijelu njegove sake. Nesto sto nema seksualnu konotaciju.

*To se ne moze objasniti*
Može se to itekako objasniti. Evo, uspjelo ti je.

Samo, sex nije samo penetracija. Slažeš li se da takav dodir po prijateljičinoj ruci nije ni izbliza isti? Što mu čini tu razliku?
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 17:16   #80
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Slažeš li se da takav dodir po prijateljičinoj ruci nije ni izbliza isti? Što mu čini tu razliku?
Zaljubljenost. Prijateljicinu ruku nikada nisam dotakla na taj nacin jer nemam taj poriv. Iako prijateljice volim i to im govorim, to je sasvim platonska ljubav.

Naravno da zaljubljenost ima i fizicku komponentu, ali samim tim sto se ne zaljubljujemo u sve fizicki privlacne osobe, radi se o drugacijem fenomenu, koji ukljucuje neciju osobnost kako vi kazete.

Svjesna sam animalnog instinkta u sebi, ali je nadam se rudimentaran. A razlika izmedju ovog sto sam opisala i sto nikada ne mora otici dalje od najobicnijeg dodira, i animalne privlacnosti, je poput razlike izmedju ove i ove pjesme. Obje naravno imaju svoje poklonike.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.