Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2013., 11:36   #1
Upozorenje pred drugi dolazak Isusa Krista

Zanima me dali je netko čuo za ova ukazanja ,pred drugi dolazak Isusa Krista.
9 studenog je jedna žena iz neke europske zemlje počela primati Božje poruke ,
poznata je pod imenom Marija od Božanskog Milosrđa po Božjoj želji.

http://upozorenjepreddrugidolazak.info/?page_id=80

Zanima me što vi mislite o tim ukazanjima .
Dali netko od vas moli te Križarske molitve?
__________________
svaki je ljudski život važan bez obzira koliko nevidljiv bio.
Everything that's realistic has some sort of ugliness in it. Even a flower is ugly when it wilts, a bird when it seeks its prey, the ocean when it becomes violent.
ashes animae is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 12:17   #2
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
Zanima me dali je netko čuo za ova ukazanja ,pred drugi dolazak Isusa Krista.
9 studenog je jedna žena iz neke europske zemlje počela primati Božje poruke ,
poznata je pod imenom Marija od Božanskog Milosrđa po Božjoj želji.

http://upozorenjepreddrugidolazak.info/?page_id=80

Zanima me što vi mislite o tim ukazanjima .
Dali netko od vas moli te Križarske molitve?
Ako odbiju Boga, bit će bačeni u vatre pakla s Antikristom, lažnim prorokom i svima onima koji slijede sotonu.

Neka bolesnica....

Quote:
Oni su uljuljkani u osjećaj duhovnog mira kada prakticiraju poganstvo new age-a, kao što su yoga, reikki i takozvana meditacija. Ubrzo nakon toga, oni će postati privučeni dubokoj čežnji i nastaviti će vjerovati u sva lažna obećanja koja daju oni koji provode ovu grozotu. Jer ovo je što to jest – oblik okultnog, koji zasljepljuje mnoge milijune duša za Istinu Božju.


Isus galami na ateiste:

Quote:
Svatko tko vam kaže da ateizam nije bitan, lažljivac je. Istina je da u Moje Kraljevstvo mogu ući samo oni koji Me prihvaćaju i koji priznaju Boga.

Vaši poganski postupci će vas odvesti u pakao. Vaš ateizam će vas odvojiti od Mene.



Quote:
Mojom Rukom, Ja ću baciti oštru kaznu na one narode koji su uveli pobačaj. Vi ćete vidjeti da se to događa čim se takvi zakoni uvedu i preko kazne koju ću Ja nanijeti.


Isus zemljo-gutač:

Quote:
Zemlja će se tresti s takvom silinom da će vas progutati.
Knjiga je otiskana na hrvatskom jeziku, dostupna je i možete ju naručiti odmah.
Meki uvez, 252 stranice.
Cijena: 57,00 kn


Isus treba novaca.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:09   #3
Ne znam dali su ova ukazanja istinita ili ne , ali htjela sam ovu temu napisati ,za slučaj ako su istinita da se zna o njima i da potaknem ljude da više mole.
__________________
svaki je ljudski život važan bez obzira koliko nevidljiv bio.
Everything that's realistic has some sort of ugliness in it. Even a flower is ugly when it wilts, a bird when it seeks its prey, the ocean when it becomes violent.
ashes animae is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:27   #4
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
Ne znam dali su ova ukazanja istinita ili ne , ali htjela sam ovu temu napisati ,za slučaj ako su istinita da se zna o njima i da potaknem ljude da više mole.
Neka si ju napisala. Nitko ne može tvrditi niti negirati, ali imam dojam da su ljudi umorni od životnih problema pa stalne vijesti o ukazanjima postaju dodatno zamorne. Iza mnogih se kriju zarade i slave željni pojedinci
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:43   #5
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
Ne znam dali su ova ukazanja istinita ili ne , ali htjela sam ovu temu napisati ,za slučaj ako su istinita da se zna o njima i da potaknem ljude da više mole.
Toliko teksta, a nikako saznati koji su to lažni proroci.

Čuvajte se lažnih proroka koji nemaju Dara Duha Svetoga, jer oni će vas voditi pogrešnim putem. Oni će vas voditi u suprotnom smjeru od puta kojega sam Ja odabrao za svakoga od vas.

Quote:
Mojom Rukom, Ja ću baciti oštru kaznu na one narode koji su uveli pobačaj.
...
Ista kazna će biti nanijeta onima od vas koji se usudite opravdati eutanaziju.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:48   #6
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Neka si ju napisala. Nitko ne može tvrditi niti negirati, ali imam dojam da su ljudi umorni od životnih problema pa stalne vijesti o ukazanjima postaju dodatno zamorne. Iza mnogih se kriju zarade i slave željni pojedinci
Hvala ti na komentru , da imaš pravo znam da nisu svaka ukazanja istinita ,ali nekako da nisam otvorila temu bi imala grižnju savijesti što znam za njih a nisam ih prenjela dalje ako su istinita ,a ako su lažna, ispričavam se nisam nikoga htjela s ovim uvrijedit ili odvest u zabludu.
__________________
svaki je ljudski život važan bez obzira koliko nevidljiv bio.
Everything that's realistic has some sort of ugliness in it. Even a flower is ugly when it wilts, a bird when it seeks its prey, the ocean when it becomes violent.
ashes animae is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:53   #7
Quote:
Oni su uljuljkani u osjećaj duhovnog mira kada prakticiraju poganstvo new age-a, kao što su yoga, reikki i takozvana meditacija. Ubrzo nakon toga, oni će postati privučeni dubokoj čežnji i nastaviti će vjerovati u sva lažna obećanja koja daju oni koji provode ovu grozotu. Jer ovo je što to jest – oblik okultnog, koji zasljepljuje mnoge milijune duša za Istinu Božju.
I "takozvana" meditacija.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 17:13   #8
.

Upozorenje će se desiti , ali naravno da ova Maria Divine Mercy laže...

Zapravo , pitanje je da li ona uopće postoji ili to možda neki ateist igra igricu , sprdajući se sa stvarnim porukama o upozorenju , trajnom znaku i kazni što dolazi ukoliko se čovječanstvo ne obrati. Jer ne znam kako bi netko uopće očekivao da će bilo koji vjernik povjerovati anonimnoj vidjelici...


.

Zadnje uređivanje Keva : 18.06.2013. at 17:28.
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 17:35   #9
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
.

Upozorenje će se desiti , ali naravno da ova Maria Divine Mercy laže...

Zapravo , pitanje je da li ona uopće postoji ili to možda neki ateist igra igricu , sprdajući se sa stvarnim porukama o upozorenju , trajnom znaku i kazni što dolazi ukoliko se čovječanstvo ne obrati. Jer ne znam kako bi netko uopće očekivao da će bilo koji vjernik povjerovati anonimnoj vidjelici...


.

Što mora biti licencirana vidjelica a ne anonimna...?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 17:47   #10
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Što mora biti licencirana vidjelica a ne anonimna...?
Ha ha ha...

He he he...

Ho ho ho...


Što god ja rekao , napisao , objasnio ili podcrtao , vi ćete sa svojim shvaćanjem postojanja oko sebe i dalje biti tamo gdje ste sad...


U škripcu...
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 17:53   #11
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
Ha ha ha...

He he he...

Ho ho ho...


Što god ja rekao , napisao , objasnio ili podcrtao , vi ćete sa svojim shvaćanjem postojanja oko sebe i dalje biti tamo gdje ste sad...


U škripcu...

Tamo gdje smo dobro nam je te ne trebamo anonimne, perspektivne ili već uhodane licencirane vidjelice.
Nisi i dalje objasnio manjkavost svake anonimnosti pri vidjelaštvu
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:01   #12
.

A šta reći ako netko traži da mu se objasni nevjerodostojnost anonimne vidjelice...
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:06   #13
moje mišljenje zašto je vidjelica anonimna je zato jer se u porukama govori o papi i to negativne stvari, bilo tko da to javno i osobno izgovori može bit tužen za klevetu pošto se još neke stvari koje ona govori nisu pokazale istinite. njena anonimnost je zaštita njoj i njezinoj obitelji, a ona po Isusovom nalogu mora prenosit poruke svijetu
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:07   #14
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
.

A šta reći ako netko traži da mu se objasni nevjerodostojnost anonimne vidjelice...
Možda se radi o nevjerostojnosti onoga od kojeg se očekuje odgovor...

Ispada da je anonimnost teška prepreka za vidjelaštvo.
Vjerovatno anonimne vijdjelice su sjedjelice koje godinama čube u zapećku te štrikaju dok ih javnost ne upozna. Za ro vrijeme one već oglašene imaju tu čast da se njihovo vidjelaštvo širi pastvom.

Kak je rekel naš Krležion "ni med cvetjem ni pravice" a u ovom slučaj "ni med vidjelicama ni pravice"!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:09   #15
pročitajte malo poruke da skužite o čemu se zapravo radi i i koji je sljed događaja, pa kad i ako se stvari počnu stvarno događat vidjet će te da li su istinite ili ne...

neke stvari se već događaju koje su opisane u porukama, primjerice ovo:


655. VELIKI POTOP. TAKOĐER ĆETE SVJEDOČITI MANJIM POPLAVAMA U DRUGIM ZEMLJAMA.
♥ 25. prosinca 2012.
......................................Moja predraga kćeri, Moj Plan Spasenja svijeta započeo je po Mom Vremenu 22. prosinca 2012.

Ovo razdoblje u svijetu je Moje vrijeme dok okupljam zajedno svu Božju djecu, da budu kao jedno, dok započinje velika bitka.

Ovo razdoblje velike patnje trajat će neko vrijeme. Ratovi će se pojačati i proširiti dok ne dođe do objave velikog rata, kada će se svijet promijeniti.

Svi narodi će svjedočiti promjenama. Morate biti spremni za to i prihvatiti to, jer sve ove stvari moraju se dogoditi prije Mog Drugog Dolaska.

Doći će do velikog potopa. Također ćete svjedočiti manjim poplavama u drugim zemljama.

Ukupna klima će se početi mijenjati i vrijeme će biti drugačije na način koji će vam biti čudan.

Ovo je vrijeme za sve one koji su otvorili oči prema Istini da poravnaju put za Mene, kako bih sve mogao primiti u Moje Svete Ruke.

Nemojte se bojati, jer Moja Ljubav će ublažiti mnogo toga i vaše molitve mogu i hoće olakšati mnoge od tih stvari, kao i sva zlodjela koja zvijer planira napraviti.

Vaš Isus
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:10   #16
također u porukama je prorokovan odlazak pape Benedikta sa Svete stolice, kad pronađem poruku kopirat ću je tu
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:16   #17
Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
moje mišljenje zašto je vidjelica anonimna je zato jer se u porukama govori o papi i to negativne stvari, bilo tko da to javno i osobno izgovori može bit tužen za klevetu pošto se još neke stvari koje ona govori nisu pokazale istinite. njena anonimnost je zaštita njoj i njezinoj obitelji, a ona po Isusovom nalogu mora prenosit poruke svijetu
Klevetva...pa u jednom običnom novinskom izdanju ima materijala za 1000 sudskih tužbi. Čini mi se da je nešto drugo u pitanju a to da je vidjelaštvo sklizak teren za dogmatski nastrojenu organizaciju-pa se na neki način sadržaj mora uklopiti u opću struju.

Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
također u porukama je prorokovan odlazak pape Benedikta sa Svete stolice, kad pronađem poruku kopirat ću je tu
Pa ne moraš biti vidjelica da to prognoziraš. On je sve slabiji i sve manje može obnašati dužnosti.
__________________
Čarolija... Svratište

Zadnje uređivanje Meadow : 18.06.2013. at 19:10. Reason: multiquote
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:21   #18
Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
moje mišljenje zašto je vidjelica anonimna je zato jer se u porukama govori o papi i to negativne stvari,
Aha, zato neće niti biti ovjerovljena i certificirana u Vatikanu. Logično.

Uostalom, Vatikan sveticama i svecima proglašava ISKLJUČIVO katoličke propagatore, koji ne skreću s katekizmičke linije. Ostale prepušta Milosti našega Gospodina.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:22   #19
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
Zanima me dali je netko čuo za ova ukazanja ,pred drugi dolazak Isusa Krista.
9 studenog je jedna žena iz neke europske zemlje počela primati Božje poruke ,
poznata je pod imenom Marija od Božanskog Milosrđa po Božjoj želji.

http://upozorenjepreddrugidolazak.info/?page_id=80

Zanima me što vi mislite o tim ukazanjima .
Dali netko od vas moli te Križarske molitve?
Mislim da nitko nikad neće doživjeti Isusov povratak.
DoggTagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:30   #20
Quote:
DoggTagg kaže: Pogledaj post
Mislim da nitko nikad neće doživjeti Isusov povratak.
Nije nitko doživio niti Isusov dolazak. Osim u mašti.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"

Zadnje uređivanje Nepoznati : 18.06.2013. at 19:01.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.