Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2016., 21:39   #101
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
s druge strane, sacmarica gauge 12 (x70 ili x76), napunjena s patronama s po 15 kuglica i na kratkim distancama treba biti talent za promasiti
a i onda, psiholoski efekt je takav da nitko ne zeli iskusiti drugi pokusaj
Onda izvadiš origilal punjenje u unutra ubaciš 5-6 kugliva od starog ležaja.

Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
znači, da. fascinantno. trebam doć s pladnjem zimske i kulena, ostavim ga na porti, i onda će za to znat cijela postaja? ali kak će to znati oni na 192 telefonu koje se mora prvo zvat? ili će oni reći u eteru moje ime, a ovi moji nahranjeni će se lupit po čelu i reć, e taj kulen je bio jako slan, ipak će taj malo pričekati...
Uopće nije bitno tko sjedi kod 192 kad izlazi lokalna ekipa po prebivalištu.

Mnogi daju/plaćaju jest i pit i u povlaštenom su položaju.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 21:42   #102
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Onda izvadiš origilal punjenje u unutra ubaciš 5-6 kugliva od starog ležaja.
cemu, ne kuzim??
prvo olovo bolje radi od celicnih kuglica, drugo uvijek mogu odabrati buckshot s 9 kugli, ili samo kuglu
ovdje je ideja u pokrivanju prostora, za ljude koji nisu vicni oruzju
a u prostoru nekakve kuce/stana bi i krupna sol odradila lijepi posao
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 21:47   #103
Uzmi obje patrone i ispali u auto pa pogledaj rezultat.

Ako ćeš pokrivat prostor uzmi sačmu za ptice.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 21:50   #104
kako si uspio auto sparkirati u stan/kucu?


https://www.youtube.com/watch?v=KrM5U2kGQCc

Zadnje uređivanje ZgSash : 22.02.2016. at 22:01.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 22:49   #105
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post

Uopće nije bitno tko sjedi kod 192 kad izlazi lokalna ekipa po prebivalištu.

Mnogi daju/plaćaju jest i pit i u povlaštenom su položaju.
znaš šta, ovo je meni jedna nova i zapravo vrlo korisna informacija. ne znam kak sam uspio ne bit svjestan te lijepe male prakse, sramim se. hvala
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 23:20   #106
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
ček, jel ti to kažeš da pametni ljudi donose kavu i kolače i nareske (stvarno?! nareske?) u najbližu policijsku postaju da bi dobili bolju zaštitu? kao ono... medicinskim sestrama po odjelima? ili ih love po ulici i pozivaju sebi doma da malo zameze? čisto preventivno i za svaki slučaj ne daj bože? jbte. pa nisam imao pojma.
Pa ali ne znaš da je najveća vjerojatnost gdje možeš actually vidjeti policajca u ophodnji --- pekare ili fast fooda

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hehehe
da, ako pogodi
jos davno je bilo kad sam se smijao fbi izvjestajima o pucnjavi u raznim zatvorenim prostorima i kolicini ispucane municije, da bi rezultat bio dva ranjena

s druge strane, sacmarica gauge 12 (x70 ili x76), napunjena s patronama s po 15 kuglica i na kratkim distancama treba biti talent za promasiti
a i onda, psiholoski efekt je takav da nitko ne zeli iskusiti drugi pokusaj

no, nakon svega dolazimo tek do onog pravog problema: treba itekako biti sposoban uperiti oruzje u zivog covjeka i stisnuti okidac
i nakon toga, zivjeti s posljedicama svoje odluke
mnogi koji sebe zamisljaju u tome, najvjerojatnije u zivotu nisu zaklali ni pile
Pa u biti, ako te netko natjera da ga ubiješ, onda to nije tvoja odluka, već njegova. On je to odlučio kad je odlučio napraviti to što je pokušao, zar ne.


Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
znači, da. fascinantno. trebam doć s pladnjem zimske i kulena, ostavim ga na porti, i onda će za to znat cijela postaja? ali kak će to znati oni na 192 telefonu koje se mora prvo zvat? ili će oni reći u eteru moje ime, a ovi moji nahranjeni će se lupit po čelu i reć, e taj kulen je bio jako slan, ipak će taj malo pričekati...
Ma ozbiljno sad: nisu svi policajci loši ljudi, ali su nesposobni, barem za posao koji trebaju obaviti. Većina njih. Kriv je sustav koji ih zapošljava na krivim temeljima, što gluplji = što traženiji, tako da ih nadređeni mogu lako manipulirati. A ni specijalne jedinice nisu puno bolje... dovoljno je reći da ih je pola preplašeno, a umjesto da redovito treniraju, sami sebi upisuju rezultate testova, a tamo jedva pretrče pola minute... šef im tako kaže, nije ga briga.

Tako da nije da nas oni i ne žele zaštititi, nego NE MOGU.
Nisu osposobljeni za to.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 08:20   #107
meadow, ti vjerojatno vec znas da kod ljudi nije razum i logika jedino sto je u jednadzbi

ubiti covjeka je unistavajuce iskustvo i mnogi se jednostavno smrznu kad dode do toga da treba povuci okidac
a ni period nakon povlacenja nije ni malo jednostavan ni lagan
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 16:31   #108
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jedan hitac je dosta samo u akcijskim filmovima
u zivotu su obicno dva ili tri potrebna ako hoces rezultate sad i odmah
Vidim da si se nagledao akcijskih filmova
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 08:31   #109
??
ovo si prepametno rekao, pa te uopce ne razumijem
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 08:43   #110
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Vidim da si se nagledao akcijskih filmova
Ekšli je u pravu.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 09:28   #111
nažalost živimo u takvom društvu/državi....policiju jednostavno nije briga... evo meni je u ulici bio jednom policijski auto i to kad je bila provala u par susjednih kuća....oni su tu da pišu kazne i pune proračun a aktiviraju se tak kad bude neko mastralno sranje....evo npr onaj mali bbb kaj je proboden na ribnjaku....išel je tražit sranja i naletio na veću budalu ili nekog toliko uplašenog da ga je spikal....ženi sam dal skakavac s uputama : netko te primi za ruku il počne povlačiti aktivirat piknut 2 ili 3 puta i svojim putem...

rekao je netko gore da ne spava sa oružjem... meni su bejzbol palica i nož u futroli pored kreveta + par noževa po dvorištu...jer naš sustav počinje djelovati tek nakon što postaneš žrtva a meni se to baš ne sviđa...
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 10:11   #112
pitanje je pocne li i tada
imam nesto iskustva o tome, ali , ili mi ne bi vjerovali, ili bih nekoga otjerao u depresiju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 10:22   #113
zapravo da li uopće postoji legalni način obrane doma od lopova.. il ak su nutra da ih samo pustimo da pokradu
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 11:34   #114
mislim da smijes vikati na njih

ali ako ih s tim razljutis - sam si si kriv
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 12:09   #115
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Pa ali ne znaš da je najveća vjerojatnost gdje možeš actually vidjeti policajca u ophodnji --- pekare ili fast fooda
Svi valjda moraju jest?
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Pa u biti, ako te netko natjera da ga ubiješ, onda to nije tvoja odluka, već njegova. On je to odlučio kad je odlučio napraviti to što je pokušao, zar ne.
Ma da ne bi.
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ma ozbiljno sad: nisu svi policajci loši ljudi, ali su nesposobni, barem za posao koji trebaju obaviti. Većina njih. Kriv je sustav koji ih zapošljava na krivim temeljima
A koji bi to trebali bit temelji i kako ih ispitat?

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
A ni specijalne jedinice nisu puno bolje... dovoljno je reći da ih je pola preplašeno, a umjesto da redovito treniraju, sami sebi upisuju rezultate testova, a tamo jedva pretrče pola minute... šef im tako kaže, nije ga briga.
Ti uopće ne znaš koje su to specijalne jedinice tako da je to samo krivo proizvoljna misao.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.