Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva

Arhiva Groblje starih podforuma

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2016., 20:29   #4321
Kad počinje VIP BB?

Vidim ne ruši se kuća na košutnjaku.
Creep2 is offline  
Old 07.03.2016., 19:42   #4322
Zoki opet napada, ne daj se Zokiii
opet joj udariše na kuhanje, auuuu

https://www.youtube.com/watch?v=aePHbbGtdA0
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 12.03.2016., 22:03   #4323
Gogo Base u parovima
Creep2 is offline  
Old 12.03.2016., 22:22   #4324
I Djole
silas2012 is offline  
Old 12.03.2016., 23:00   #4325
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Gogo Base u parovima
ajme tamo i tko je normalan poludi, šteta što i Đole ulazi, bolje da je sam..
Jedva čekam nove ispade Lejle
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 13.03.2016., 00:01   #4326
Bolje bi bilo da je ušao na Farmu kod Zorice.
Luka3 is offline  
Old 13.03.2016., 09:38   #4327
Prije sam mislila da će pozvati Stefu (sigurno i jesu) ili glupog Ervina jer se lako manipulira a Parovi puni djevojaka iz elitnog društva koje on voli, ali Gogo intelektualac ajmeee... Da li je Lejla već napravila 534365659 stranica podrške?
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 13.03.2016., 15:51   #4328
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Prije sam mislila da će pozvati Stefu (sigurno i jesu) ili glupog Ervina jer se lako manipulira a Parovi puni djevojaka iz elitnog društva koje on voli, ali Gogo intelektualac ajmeee... Da li je Lejla već napravila 534365659 stranica podrške?
Zanimljivo je kako vise nije dramski umjetnik, mozda je u ova tri mjeseca zavrsio jos neki "fakultet".
ewy is offline  
Old 15.03.2016., 10:00   #4329
Uskoro novi BB,samo Hrvati...
Izvor Jutarnji
silas2012 is offline  
Old 15.03.2016., 12:19   #4330
VELIKE PROMJENE U BIG BROTHERU


SHOW SE VRACA U HRVATSKU, ULAZE SE CAK MILIJUN EURA, NOVA SEZONA POCINJE PUNO RANIJE OD PLANIRANOG

Nakon čak devet godina Big Brother se vraća u Hrvatsku. Osmu sezonu najpopularnijeg reality showa na svijetu RTL je počeo pripremati u tajnosti i kako neslužbeno doznajemo, ona će početi već ovo proljeće. Budući da zapravo iz temelja moraju pokrenuti projekt, ne računajući već stečeno iskustvo u dosadašnjim izdanjima Big Brothera, ovaj projekt navodno će RTL stajati čak milijun eura. Vrlo brzo nakon što je 2007. odrađena zadnja sezona tog spektakla u Zagrebu i donesena odluka da će se show 2008. snimati u Tajlandu, srušena je tadašnja Big Brother kuća. Rušenje je bilo već u planu jer je Jadran film prodao zemljište, na kojem je zdanje bilo, investitorima trgovačkog centra Garden Mall. Gradnja novog BB kompleksa koji će primiti nove stanare, ovaj put isključivo iz Hrvatske, već se zahuktala i radi se do dugo u noć.

SVE U STROGOJ TAJNOSTI

Nova BB kuća bit će sagrađena u blizini lokacije bivše kuće, a također će biti u u kompleksu Jadran filma jer RTL tamo ima potrebnu infrastrukturu. Poput gradnje BB kuće, i audicije za nove kandidate krenule su u strogoj tajnosti i još traju. Iako je RTL u taj produkcijski vrlo zahtjevan projekt krenuo relativno nedavno (nešto poslije Nove godine), daleko su odgurali u pripremama, zbog čega su vlasnici licence, tvrtka Endemol, kako doznajemo, vrlo zadovoljni. No, neće lokacija biti jedina promjena u osmoj sezoni Big Brothera. Osim što se Big Brother vraća kući, neslužbeno doznajemo da se vraća i osnovama na kojima je krenuo. Dakle, show više neće igrati na kartu ekscentričnih, skandaloznih natjecatelja od kojih su neki bili spremni doslovno sve učiniti za novac. Vratit će se kandidati kakvi su primjerice bili u prvoj sezoni, kad je Big Brother počeo u Hrvatskoj, koji ulaze u show više radi izazova, nego zbog samopromocije i želje da sablažnjavanjem javnosti privuku medijsku pozornost.

ODBACILI REGIONALNO

To je bio jedan od razloga zašto su se na RTL-u odlučili ponovno za samostalan projekt, a ne regionalni kao do sada. Uostalom, kako Big Brother u konkurenciji s drugim reality showovima u Srbiji i nije bio osobito skandalozan, a time se nije ni previše gledao, u susjednoj zemlji odlučili su da ga ove godine neće biti. S druge strane, gledanost koju je imalo sedmo, prošlogodišnje izdanje tog showa u Hrvatskoj je bilo dobro, ali programski šefovi na RTL-u sada imaju veće ambicije. Kako su ta prva hrvatska izdanja s “običnim” kandidatima bila ujedno najgledanija (neke od emisija gledalo je više od milijun ljudi), odlučili su, logično, ponovno zaigrati na kartu natjecatelja s kojima se većina ljudi ipak može poistovjetiti.

izvor
marko1202 is offline  
Old 15.03.2016., 12:58   #4331
Kad bi barem ovo bila istina. No da krece na proljeće (koje dolazi na 15-tak dana), da jos nema audicija, da je članak objavljen u Jutarnjem (a partneri im Večernji i 24 sata), da se kuća gradi (to bi bilo valjda vec davno poznato), ne znam. Nadam se da je istina, no tesko mi je za vjerovati da ce na proljeće krenuti. Ljeto bi bilo genijalno za to iako tko je vidio glavni projekt na ljeto staviti
mezzzzzo is offline  
Old 15.03.2016., 13:04   #4332
pa može krenuti krajem ljeta??
to bi bio vrh
možda se i prijavim
silas2012 is offline  
Old 15.03.2016., 14:13   #4333
Objavio i 24sata

http://m.24sata.hr/show/big-brother-...ajnosti-465274
Rennko is offline  
Old 15.03.2016., 14:50   #4334
Ako se kuca gradi u blizini stare kuce valjda ima ljudi iz Zagreba sa ovog foruma koji to mogu vidjeti pa potvrditi.
Inace nije mi bas ovo jasno,za docek nove godine je bio big brother party na mjestu stare kuce,ali je to preuredeno u neki kinoklub?? Kako sad pise da je na starom mjestu GardenMall?? Nije mi jasno sve ovo oko kuce ako ima itko vise detalja neka javi,ali se jako veselim ovome
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Old 15.03.2016., 15:36   #4335
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Kad bi barem ovo bila istina. No da krece na proljeće (koje dolazi na 15-tak dana), da jos nema audicija, da je članak objavljen u Jutarnjem (a partneri im Večernji i 24 sata), da se kuća gradi (to bi bilo valjda vec davno poznato), ne znam. Nadam se da je istina, no tesko mi je za vjerovati da ce na proljeće krenuti. Ljeto bi bilo genijalno za to iako tko je vidio glavni projekt na ljeto staviti
Ako si pročitao članak u Jutarnjem, tamo piše da se audicije odvijeju u tajnosti. Navodno ne traže ekipu koja će sve napraviti za 5 minuta slave, nego ekipu poput one iz 1. sezone.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 15.03.2016., 17:35   #4336
Ja sam kreirao novu temu ali ÄŤekam da je admini odobre.
Ball
silas2012 is offline  
Old 15.03.2016., 18:00   #4337
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Ja sam kreirao novu temu ali ÄŤekam da je admini odobre.
Ball
A da cimneš moda na pp, bilo bi brže
Done!
__________________
MCR
ball is offline  
Old 15.03.2016., 18:32   #4338
Rjeseno hvalaaaa
Dakle imamo novu BB temu
I kao i proslu ja je pocinjem
silas2012 is offline  
Old 15.03.2016., 18:35   #4339
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Rjeseno hvalaaaa
Dakle imamo novu BB temu
I kao i proslu ja je pocinjem
Čestitam
__________________
MCR
ball is offline  
Old 15.03.2016., 18:35   #4340
Evo i link za sve vas
https://www.forum.hr/showthread.php?t=931381
silas2012 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.