Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2007., 22:27   #241
pa vidiš možda je naučio da ti radiš stvari prije nego ih traži, pa nema potrebe pitati, ajde probaj drugi put opet mu nedati ključ da vidiš hoće li opet tražiti, da vidimo šta će biti.
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 22:31   #242
Quote:
pajasamto1 kaže: Pogledaj post
Joj morala sam se smijat.Oprsoti bas je bila prica i po. KAko si ti to prezivila? Ja bi tamo pala u nesvjest. Svaka ti cast.

Ali kako je to bilo jel mu mater isla u doktora jel se to moze uopce medizinski ustanovit da je rijec o tome? jel to nesto kao normalno ili se to triba ljecit to mjesecarenje? I jel tvoj muz jos tako ili ste nasli rjesenje? Aj procitat cu malo po internetu.
i ja se smijem kad se toga sjetim, ali tada kad nisam dušu ispustila, ja sam prvo mislila da nam je netko u kući, a imam ja doživljaja s njim koliko te volja. nije ga mama vodila doktoru, ali se to ne dešava tako često, u biti što je satariji to rijeđe. u biti kad sam bila trudna nisam mogla spavati pa bi ga češće čula, sad spavam ko top pa možda ne čujem. najgore je kad te u sred noći nešto pita, otvorenih očiju, i tek nakon tri minute skužim da nema pojma šta priča.
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 21:06   #243
Da malo osvjezimo temu,

Alice kad ce novi nastavak,kako je Marija,jel se smirila,jel pijete kafu zajedno...sta ima nova,ajde pisi...jel ste se pomirile
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 21:26   #244
imas pravo, tema krenula od marije, pa isla preko bucne djece ispod prozora, pa preko nacionalistickih ispada mama u parku, pa do nepricanja dvogodisnjeg djeteta, pa do mjesecarenja


a gdje je mare u svemu tome.....e ovako...na zalost razocarati cu vas. kad je mene popustila ona emocionalna euforija prvog skolskog dana, odlucila sam da je i dalje ignorisem. i sve sto se desava je jedno uljudno "guten morgen" ujutro kad se sretnemo i to je sve. a neki dan odvela ja malu na ples u skolu, a ona dovela svog junacinu na nesto drugo (mozda judo ili tako nesto). to je trebao biti drugi cas juda. e ona je prvi cas propustila ne znam zasto i izgleda da je doslo do promjene rasporeda i taj dan nije bilo juda. i ona hoda ko furija po hodniku, trazi direktora, pita zasto joj niko nije javio da je doslo do promjene, direktorica pojma nema o cemu ova govori, ova govori da se dijete cijeli dan radovalo da danas ide na judo, i eto sad da ga nema, sta ce reci malom, to je za njega sad jako nepravedno, rekla mu je da ga vodi na judo a eto izgleda nema casa juda danas, a mali nezainteresovano stoji pored, imam osjecaj *ebe mu se za judo i za vanskolske aktivnost i za sve. i ne znam sta je dalje bilo, jer sam otisla, ne znam bil juda taj dan ili ne, i ne znam da li joj se mali oporavio od tog velikog soka. ali eto, vidjala sam ga poslije, tako da vjerovatno jeste

i moja mala se radovala plesu, ali da ga kojim slucajem taj dan nije bilo, uhvatila bi je za ruku otisli bi na sladoled i svi sretni.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 22:05   #245
sta opet dobili bananu?
rass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.