Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2012., 10:57   #21
Da li možda netko zna da li Guarana ima rok trajanja? Konkretno našla sam 2 zametnute tabletice od Herbalifea ali nažalost nemam kutiju
mislim da sam ih kupila prije 3 godine kad sam imala strku na faxu.... na internetu nemogu naći ništa...
Felisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 17:02   #22
Imaju rok trajanja uglavnom od datuma otvaranja. Ako je tri godine...ja bih bacila u smeće.

Vezano za guaranu... i ja razmišljam trenutno što mi treba za koncentraciju... ali guaranu svakako ne bih.
Pila sam ju jedno vrijeme (prije par godina), ali mi je totalno bezvezna.
Mora se obavezno konzumirati na pun želudac...ja bih je popila nakon ručka da mogu učiti i onda bih zaspala.

Al dobro... ja sam inače niskotlakaš i večernja kava (tipa oko sedam navečer kad ju popijem) mi NE ometa san.

Ne preporuča se ljudima koji su bolovali od depresije (iako sam bolovala od depresije nisam primjetila razliku kad sam pila guaranu...valjda potiče napadaje tjeskobe pa zato preporučaju oprez...pojma nemam. al meni je bio isti qurac),
ljudima sa želučanim problemima, trudnicama niti dojiljama.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 11:10   #23
kak sad ti pricas da poticu tjeskobu, a u letcima herbalife-a piše da pomažu kod tjeskobe i depresije.
White Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 14:40   #24
Quote:
White Strike kaže: Pogledaj post
kak sad ti pricas da poticu tjeskobu, a u letcima herbalife-a piše da pomažu kod tjeskobe i depresije.
Ne znam za herbalife. ja sam uzimala od enciana.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 12:47   #25
Može li Guarana djelovati kao zamjena za kavu? Ja sam dugogodišnja teška ispijačica kave, a morala bih je prestati piti i sad nemam pojma je li ovo uopće djeluje na isti/sličan način?
Meni bez kave ujutro doslovno glava pada i oči se zatvaraju. Koncentracija 0, energija 0 i sveukupno funkcioniranje 0.
Jesu li ovi proizvodi meni preporučljivi?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 12:51   #26
Quote:
smršaviti kaže: Pogledaj post
Teško da ti mogu reči što je manje loše, ali mogu ti samo reči da, ako konzumiraš guaranu nije pametno piti previše kave.

Iz iskustva znam da guarana i kava u isto vrijeme imaju loše vibre. Imati ćeš potrebu za velikim količinama vode, a hiperaktivnost se podigne debelo iznad granice normale!!
ja sam popila 2 tabletice guarane sa malom šalicom kave i tak sam fino zaspala nad knjigom...jedino kaj me čelo nekak zatezalo,al nije pomoglo pri ostajanju budnom...

pila sam i guaranu od enciana i od herbalajfa i vjerojatno je heralajf nekako bolja,ali pošto su mi svi njihovi prozvodi na distanci više sam pila encian...uglavnom na mene nema utjecaja,al ak već birate i vjerujete herbasmeću koristite te..možda je encian malo blaži...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 29.01.2012. at 14:36.
zbunjena-sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 00:12   #27
Da li netko zna di se mogu naručiti izvana po nižoj cijeni?
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 10:07   #28
Herbalife guarana

Pozdrav svima!

Ja osobno koristim njihovu guaranu i imam samo pozitivne efekte - bolja cirkulacija, smanjeni simptomi PMS-a, bolja koncentracija (naročito za vrijeme učenja za ispite), bolja probava
__________________
Just be yourself!
Mišica04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 20:52   #29
Pozdrav!

Htio bi pitati koje su negativne strane te guarane???Svi ste naveli sto poboljsava,ali djeluje li na organizam lose??
Doctor_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 09:43   #30
Quote:
Doctor_X kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Htio bi pitati koje su negativne strane te guarane???Svi ste naveli sto poboljsava,ali djeluje li na organizam lose??
Diže tlak

Imaš ovdje raspravu o njenom djelovanju
__________________
..."Ali, ako me pripotomiš, bit ćemo stvarno potrebni jedno drugom. Ti ćeš za mene biti jedini na svijetu. Ja ću za tebe biti jedina na svijetu." Dream of me
RedHairFairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 08:39   #31
Guarana - majka života

Ovako, posao 9h, doma živim sam sa dijetetom, kućni poslovi, kuhanje, poslovi van kuće, malo sviranje, malo noćne smjene - smrt za organizam.

Od jučer počeo guaranu piti, nit mi se sad spava, nit sam umoran, baš sam pun adrenalina...Ali probat ću vikendom barem više odmoriti da se tijelo odmori.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 23:51   #32
Thumbs up

Pijem kapsule guarana i super s, uglavnom dok ucim za faks da ne zaspem. Bolje od kave
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:14   #33
Gurana dela metabolizma fletnešim, aktivira ščitnjaču. Če imaš sporega metabolizma i naginješ sporem deluvanju ščitnjače (kapha tip v ayurvedi ili "slezenasti" po TKM), unda te zdigne.

Če si pak fletneši po naravi (vatta tip), unda bu te preveč zdigla i dekoncentrirala.
Marekai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2021., 10:35   #34
Jel dobro u istivdan piti Guaranu i popito 2, 3 kave?
Molim mišljenje...
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2022., 15:09   #35
Iskustva sa Guaranom

Treba mi nešto za poboljšavanje koncentracije...jel Guarana doista pomaže u tome?
Kakva su vaša iskustva sa njom?
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2022., 17:20   #36
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Jel dobro u istivdan piti Guaranu i popito 2, 3 kave?
Molim mišljenje...
Ne pijem baš kavu redovito ( možda par puta mjesečno ) pa ti ne znam odgovor na to.

Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Treba mi nešto za poboljšavanje koncentracije...jel Guarana doista pomaže u tome?
Kakva su vaša iskustva sa njom?
Guarana svakako pomaže za koncentraciju, no maksimalno uzmi dvije dnevno. Nikako tri jer nećeš moći cijelu noć oka sklopiti. Bar je takav bio slučaj kod mene. Guarana tablete sam znala tu i tamo piti tokom fakulteta, kad su bili kolokviji i / ili ispiti i kad je trebalo više učiti. Danas rijetko popijem guarana tablete, no zna se i to dogoditi.

Ovo:https://encian.hr/guaranaq10-20-kapsula-proizvod-308/
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.