Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2016., 04:02   #1
Muž mi ide na živce

Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 08:57   #2
Lahko za zavjese, nego reci ti nama kakav je u krevetu?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:04   #3
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Lahko za zavjese, nego reci ti nama kakav je u krevetu?
vjerojatno isto probirljiv.

ili je veliki esteta,
ili je kontrolfrik.

ovo drugo nije prihvatljivo
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:07   #4
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
pa što nije bolje da ima nego da nema stav?
auto, zavjese/muško-ženski "teritoriji"?
nepoznanica su mi ti "teritoriji" i te podjele.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:21   #5
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
pa što nije bolje da ima nego da nema stav?
auto, zavjese/muško-ženski "teritoriji"?
nepoznanica su mi ti "teritoriji" i te podjele.
Bosanke inače imaju vrlo jasne kriterije što je muškarac, a što nije. Zavjese i muško? Ugh.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:25   #6
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Bosanke inače imaju vrlo jasne kriterije što je muškarac, a što nije. Zavjese i muško? Ugh.
ne znam što da kažem po tom pitanju...znam samo da se u kuću neće dovesti auto koje nije blagoslovljeno i s moje strane :
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:37   #7
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ne znam što da kažem po tom pitanju...znam samo da se u kuću neće dovesti auto koje nije blagoslovljeno i s moje strane :
A trazis li njegov blagoslov kada kupujes zavjese,case,sofu ,tepih?

ja se pitam u smislu "jel mislis da je previs skup ovaj auto" i to je to,,jer ja se ne razumijem u auta
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:40   #8
Mislim da je više problem u tebi, i tvojem poimanju što je "muški/ ženski teritorij". Zar on nema oči, nema kriterije, pa da ne bi mogao imati stav o tome što se njemu sviđa?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:42   #9
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
Kažu mu jednostavno odjebi, pusti me na miru i drži se svog posla...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:42   #10
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
A trazis li njegov blagoslov kada kupujes zavjese,case,sofu ,tepih?
pa moram ti priznati da gotovo nema stvari koju nismo zajedno odabrali. oboje smo estete i jako mi je stalo do njegovog mišljenja (srećom, jako se dobro kužimo po pitanju toga). ne želim da u kuću ulazi nešto zbog čega bi se on osjećao loše




edit: evo taman danas idemo kupiti zavjese za novi stan
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:53   #11
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
pa moram ti priznati da gotovo nema stvari koju nismo zajedno odabrali. oboje smo estete i jako mi je stalo do njegovog mišljenja (srećom, jako se dobro kužimo po pitanju toga). ne želim da u kuću ulazi nešto zbog čega bi se on osjećao loše




edit: evo taman danas idemo kupiti zavjese za novi stan
Pa ok je to,ali moj nije takav,on smatra sta god da se odradi on bi to bolje, u novi stan su nam moji za poklon kupili sofu,i on joj je vec nasao mane,kao nije udobna ,nije kvalitet neki(a bila je solidna cijena)...ali zato sandwich maker koji mu je sestra kupila hvali kao da mu je kupila automobil novi ne vidi on to,zato mi ide na zivce i kazem mu ne petljaj se u zenske poslove drzi se podalje,ali on kaze nisu to zenski poslovi samo,ali zato sam sad nametnula kakvo auto necu,a on to bas htio,,,pa ce vidjet kako je to
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:31   #12
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
Mislim da ti sama sebi ideš na živce.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:35   #13
Potpuno mi je normalno da zajedno odabiremo što ćemo unijeti u kuću. Nikad ne bih kupila zavjese/tepih/ormar koji se njemu ne sviđa, koliko se god meni sviđalo - sve to oboje trebamo gledati svaki dan.
Nisu mi to ženske ili muške stvari, to su naše stvari.

Što se tiče auta, on se bitno više razumije i vjerojatno bi me puno lakše uvjerio koji auto je bolji. Ipak, imam povjerenja u njega, znam da su nam osnovne stvari (potrošnja, održavanje, godište) podjednako bitne.
Imamo svak svoj auto, ali stoji da se on više brine za moj auto nego ja za njegov i to uglavnom iz razloga što mu je to područje poznato, a meni nije.


Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Pa ok je to,ali moj nije takav,on smatra sta god da se odradi on bi to bolje, u novi stan su nam moji za poklon kupili sofu,i on joj je vec nasao mane,kao nije udobna ,nije kvalitet neki(a bila je solidna cijena)...ali zato sandwich maker koji mu je sestra kupila hvali kao da mu je kupila automobil novi ne vidi on to,zato mi ide na zivce i kazem mu ne petljaj se u zenske poslove drzi se podalje,ali on kaze nisu to zenski poslovi samo,ali zato sam sad nametnula kakvo auto necu,a on to bas htio,,,pa ce vidjet kako je to
Imam dojam da nije problem toliko u stvarima koje kupujete, koliko u "našima i vašima".
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 11:10   #14
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Potpuno mi je normalno da zajedno odabiremo što ćemo unijeti u kuću. Nikad ne bih kupila zavjese/tepih/ormar koji se njemu ne sviđa, koliko se god meni sviđalo - sve to oboje trebamo gledati svaki dan.
Nisu mi to ženske ili muške stvari, to su naše stvari.

Što se tiče auta, on se bitno više razumije i vjerojatno bi me puno lakše uvjerio koji auto je bolji. Ipak, imam povjerenja u njega, znam da su nam osnovne stvari (potrošnja, održavanje, godište) podjednako bitne.
Imamo svak svoj auto, ali stoji da se on više brine za moj auto nego ja za njegov i to uglavnom iz razloga što mu je to područje poznato, a meni nije.
Imam dojam da nije problem toliko u stvarima koje kupujete, koliko u "našima i vašima".
Slazem se sa Retrom- pa ako zivim i sa cimero, pitacu ga sta misli o uredjenju dnevne
I moj muz, kao i moj brat imaju svoj ukus sto ce tice stvari( a i auta) tako da je meni jednostavno normalno da se neko sa kim zivim pita sta cemo kupiti.
Sa sofom- iskreno, sjedila sam na tako skupim kutnim&co, a da ih licno ne bih kupila. Znaci- ako sofa koju su tvoji kupili(bez obzira na cijenu) njemu nije udobna, on treba glumiti i pjevati hvalospjeve, a sandwich maker pljuvati? Nemoj se ljutiti, vjerujem da ni on nije sjajan, ali u ovom slucaju mi se cini da je mrvicu vise do tebe. Probaj malo da smanjis tenzije u vezi svakog segmenta zivota, i jednostavno "ohani"
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 13:03   #15
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
Draga sarajka...ti si sretnica. Da je bar moj takav, mojeg niš ne interesira i ja odlučujem o uređenju. Fali mi nekad da i on unese malo svog štiha...
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 13:29   #16
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
Kaj se onda dogodi kad opere suđe, ženski posao od kada je Bog stvorio ljude?
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 13:52   #17
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
Kaj se onda dogodi kad opere suđe, ženski posao od kada je Bog stvorio ljude?
Oprao mi je neki dan sudje nakon sto sam pravila veceru gostima,sve se zalio na ledja(visok je i kao mora se saginjati) i govorio nije to posao za njega,,nakon toga danima prica kako vrijedi nabaviti masinu za pranje sudja
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 14:17   #18
Koliko dugo ste u braku i koliko imate godina?
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:10   #19
Plow twist - on si sigurno misli: "Kakvu ženu imam, ni suđe ne znam oprati, ni zavjese odabrati... pa zar ovdje sve ja moram?!"
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:18   #20
može li se znati koji auto je zaslužio ženski veto i zašto?

što se zavjesa tiče, nije me briga sve dok nisu sa mickey mousom, tigrove šare i sl... onda bih valjda reagirao
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.