Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.06.2017., 01:48   #31
Quote:
Gazdaws kaže: Pogledaj post
Sanjam da sam u Džamiji i da se molim Bogu, i kako se molim pored mene neki čovjek sa lijeve strane koji se isto molio je poceo plakati, i ja ga upitam zašto place jer kako klanjam nisam ga odmah mogao upitati, vec kad sam završio.
On mi je rekao da je vidjeo Džina i ja ga pitam gdje i okrenem se sa strane da vidim i nisam nista cudno vidjeo osim nekakvih ljudi koji tu sjede u Džamiji.
Medjutim okrenem se ponovo prema tom čovjeku i on mi pokaže nije tamo već iza tebe.
Ja se okrenem iza sebe i vidim Dzina kako je naslonuo glavu na moja ledja i stisnuo me, i ja sam u snu rekao Allah i onda me je on još jace stisnuo zatim sam rekao EUZU BILLAHI MINEŠ-ŠEJTANIR-RADŽIM, BISMILLAHIR-RAHMANIR-RAHIM i probudio sam se i usta su mi bila otvorena, i bio sam preznojen.

Šta vi mislite u vezi ovoga, ovo mi nije prvi put da sanjam ovako nešto.
Nešto te svakako muči i potiskuješ, čim sanjaš povremeno ovako nešto - san je još jedan način pražnjenja toga. Ne gledaj u taj simboličan sadržaj već u "dnevnom snu" šta je to što te tišti, možda nisi potpuno bacio svetla na tu neku životnu situaciju.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.