Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 16:25   #661
Hvala na odgovorima. Puno su pomogli.

Započinjem s space operom Prostranstvo a kasnije ću vidjeti što dalje.
Old 09.01.2018., 13:47   #662
Ima li možda netko popis SW knjiga prevedenih na hrvatski i gdje se mogu nabaviti.
Davnih dana sam čitao Thrawn trilogiju (imam doma 1 i 2 dio) i nedavno sam naletio u Algoritmu na par novijih naslova : Gospodari Sitha, Tarkin itd.

Također, da li je bitno čitati ih nekim redoslijedom? Može i na PM. Unaprijed zahvaljujem.
Old 11.01.2018., 16:28   #663
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ima li možda netko popis SW knjiga prevedenih na hrvatski i gdje se mogu nabaviti.
Davnih dana sam čitao Thrawn trilogiju (imam doma 1 i 2 dio) i nedavno sam naletio u Algoritmu na par novijih naslova : Gospodari Sitha, Tarkin itd.

Također, da li je bitno čitati ih nekim redoslijedom? Može i na PM. Unaprijed zahvaljujem.
"Naslovi objavljivani na hrvatskom jeziku pripadaju ovom drugom nizu te prate zbivanja i likove u filmovima, a kronološki se redaju ovako: Fantomska prijetnja (Terry Brooks), Napad klonova (Jane Mason i Sarah Hines-Stephens), Ratovi klonova (nije prevedeno), Osveta Sitha (nije prevedeno), Gospodari Sitha (Paul S. Kemp), Tarkin (James Luceno), Nova zora (nije prevedeno), Thrawn trilogija (Nasljednik imperija, Uspon mračne sile, Posljednja zapovijed - Timothy Zahn), Rogue One (nije prevedeno), Nova nada (George Lucas), Nasljednik Jedija (nije prevedeno), Bojište : satnija sumraka (Alexander Freed), Imperij uzvraća udarac (Donald F. Glut), Povratak Jedija (James Kahn), Poslije bitke (Chuck Wendig), Poslije bitke : životni dug (nije prevedeno), Izgubljene zvijezde (Claudia Gray), Poslije bitke : kraj carstva (nije prevedeno).
Old 14.01.2018., 20:01   #664
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post

Ovo je kronologija za ovih 5 novoobjavljenih od Znanja. I ja planiram čitati pa sam tražio redoslijed. No, vjerovatno nisu usko povezane pa i nije toliko važno.

Gospodari Sitha - Paul S. Kemp
Tarkin - James Luceno
Izgubljene zvijezde - Claudia Gray
Bojište: Satnija sumraka - Alexander Freed
Poslije bitke - Chuck Wendig
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:41   #665
Pročitao Godspodare Sitha i sad sam na Satniji sumraka.

Zanima me gdje se mogu nabaviti stariji naslovi.
Old 15.01.2018., 20:34   #666
Kako mogu skinuti roman "Prostranstvo"?
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.