Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 22:52   #1581
imam ja al samo 2 x 10%... share cu sutra tu ako nista ne kupim... jos razmisljam da li uzet nesto ili ne
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:59   #1582
Quote:
calecaki kaže: Pogledaj post
Evo i meni se desilo da mi nije dosla.narudzba a taman sam se hvalila kako je kod mene sve u dan.
Chatala sam i rekli su da najvjerojatnije item ni napustio njihovo skladiste (tracking se nije pomakao) i da ce me netko kroz 4 dana obavjestiti dali salju novi ili sta ce ne znam.
Dali se to nekome desilo?
Item je out of stock i bio je na ljutom popustu skoro 70% a jako sam ga zeljela.
Jel otkazuju u tom slucaju narudzbu ili.pokusaju pronac?
I koliko je njihov chat pouzdan za korisnike?
Imam sve pohvale za chat ekipu
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:01   #1583
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Sve sam lijepo zapakirala za povrat i onda se sjetila da nisam stavila nikakav return papir unutra. Je li dovoljno po onom kodu na isprintanoj adresi povrata za povezivanje s mojoj narudžbom? Imao tko takvu situaciju?

Pošalji mail službi
Sretno!
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:15   #1584
@Xattilda sad sam vidla tenisice na instacu, odlicne su
Old 12.01.2018., 23:14   #1585
2695344B3539 10% na nesnizeno, valja jos samo danas, mozda nekom treba
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 11:40   #1586
I ja isto pohvaljujem chat. Nije mi stigao božićni džemper naručen 1.12. (u BiH), javila sam im se 4.1., rekli da pričekam do 6.1. I onda sam im se opet javila 8.1. da nije stigao ni tada i rekli su mi ili poslati novi (rasprodan je) ili vratiti novce i stvarno su mi novci sjeli za dva dana.
Old 14.01.2018., 11:44   #1587
Ima li tko link za ovaj pulover, od new lokk-a je
Old 14.01.2018., 18:52   #1588
svidja mi se ova, a nema uk 10, ima manja i veca..

http://www.asos.com/prettylittlethin...0Items%20Image

nemam nista njihovo, jesu li true to size?
Old 14.01.2018., 18:56   #1589
Quote:
beautiful_garbage kaže: Pogledaj post
svidja mi se ova, a nema uk 10, ima manja i veca..

http://www.asos.com/prettylittlethin...0Items%20Image

nemam nista njihovo, jesu li true to size?
malo su im manji brojevi u usporedbi s asos veličinama. ak si između dva broja, uzmi veći.
Old 14.01.2018., 19:15   #1590
hvala ti
Old 14.01.2018., 19:42   #1591
Ne znam jel smijem ovdje oglašavati, ali ako nekome treba nova trudnička plišana majica i trudnička asos haljina neka se jave pp za detalje Kod mene nažalost nisu stigle na red, a nisam vratila na vrijeme
yenna89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:50   #1592
Zasto neke artikle ne salju u neke zemlje?
Gledam jednu haljinu i ne salju u Hrvatsku, a salju u BIH.O cemu to ovisi?
Anesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 23:07   #1593
Quote:
bodylanguage kaže: Pogledaj post
Evo cure samo da vam kažem da kod povrata u pošti u ozaljskoj stave pečat i skeniraju povratnu naljepnicu te vam daju to kao potvrdu pa eto preporučila bi jer u mojoj lokalnoj pošti to ne rade.

Kojoj pošti u Ozaljskoj, onoj na Remizi na okretištu tramvaja ili onoj kod parka Stara Trešnjevka?
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:05   #1594
Cure, molim vas za malu pomoc. Ako vracam dvije razlicite posiljke u Asos, moram li slati 2 paketa kako su i stigli ili mogu sve staviti u jedan paket? Pitam jer su 2 razlicita broja posiljke buduci da su bile 2 narudzbe. Hvala puno!
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:04   #1595
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
Cure, molim vas za malu pomoc. Ako vracam dvije razlicite posiljke u Asos, moram li slati 2 paketa kako su i stigli ili mogu sve staviti u jedan paket? Pitam jer su 2 razlicita broja posiljke buduci da su bile 2 narudzbe. Hvala puno!
Ma ne moraš. Staviš u jednu vreću. Ja sam tako napravila i isprintala papir posebno za jedan predmet i drugi papir za drugi predmet (jer su isto tako bili iz različitih narudžbi), nakeljila na svaku stranu vrećice i sve bilo okej.
Teta Lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:38   #1596
Cure iz Osijeka, u koje pošte u gradu ste vršile povrat, trebala bi vratiti jednu haljinu, čisto da znam u koju da odem, jer kontam da ove moje u lokalnoj pošti nisu previše informirane o povratu, a ne da mi se s njima natezati i objašnjavati.
Old 16.01.2018., 14:26   #1597
Dosao mi je paket ( sa zakasnjenjem od tjedan ipo) za koji su mi vec uplatili refund.
Inace paket za koji ni oni nisu znali gdje je pa sam zato i dobila refund drzala je Hr carina (vrijednost 40€)
Zar je carina pocela zadrzavat pakete iz Velike Britanije?
Jos jedan takav artikal (isti i isti broj mi je na putu).
Sto da radim?

I sa asosa mi kasne paketi, taj jedan za koji sam dobila refund i jos dva koja kasne po sad vec 5 dana.
Nikad mi se to nije desavalo do sad.
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:28   #1598
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Cure iz Osijeka, u koje pošte u gradu ste vršile povrat, trebala bi vratiti jednu haljinu, čisto da znam u koju da odem, jer kontam da ove moje u lokalnoj pošti nisu previše informirane o povratu, a ne da mi se s njima natezati i objašnjavati.
Lokalna pošta

ja sam muža poslala, u donjem gradu je normalno vratio
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:39   #1599
Hvala na odgovoru! Ima li mozda netko kod za popust za nesnizenu robu? Pliz ako bi mi mogli poslati u inbox! Hvala puno
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:49   #1600
Molim informaciju o veličinama Puma X Fenty creepersica/tenisica.
Dakle, ako najčešće nosim 41 (npr Airmaxice, Zara obuću, Panama Jack, ...),a samo ponekad 40 (Converse, Timberland) i više naginjem broju 41, koju veličinu naručiti?
Vidim da postoji i 40.5, 41 i 42 pa imam trilemu.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.