Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 10:43   #1
Gotovi umaci, konezervirana hrana i sl.

Svako malo vidim na ovoj nasoj gastronomiji nake teme o gotovim umacima i kojekakvom drugom kemijom.
Mislila sam da su ovdje iskusni kuhari koji pripremaju sve svjeze, ali sve negdje vidis neki komentar ova gotova juha, onaj gotovi umak...najbolji mi je bio komantar nekog tipa na topicu o juhi od rajcice, kako je njemu najbolja neka iz vrecice.
Pa ne mogu vjerovati da juhu iz vrecice, mozes uzvisivati nad finom domacom!

Zanima me koliko i zasto koristite taj gotovi da moram reci shit kad se zdravo jelo jako brzo pripremi.
Ja sam prilicno mlada, 26, ali svaki dan kuham sve svjeze, goste na veceri imam skoro svaki tjedan i svi su odusevljeni. Mnoge nas je stid na veceru pozvati jer se boje da nam ne mogu ni blizu ponuditi onome sto ja skuham.
Zelim reci da nikad, ali bas nikad ne kupujem gotove umake, juhe, dodatke jelima...jer je sve cista kemija.
Ja frendici uvijek sve lijepo opisem kako da skuha, a ona meni kaze da ce radije kupiti gotovo. Pa dobro, truj se.

I ne samo da je to nezdravo zbog silne kemije, nego i deblja zbog velike kol.secera.

Eto necu vise, sad je red na vama
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 10:49   #2
ja radim umake vecinom sama al nekad ak mi je zurba uzmem gotovi,jer brze bude gotovo,samo prebacim preko dinstanog mesa i ukuham,makar to izbjegavam jer domace je najbolje
nekidan mi svekrva hvalila domacu juhu,govedju,lizali smo lonac,to ne mozes usporediti sa juhom iz vrecice nikako!

ja jedino volim citati recepte sa gotovih umaka i onda tako dobijem inspiraciju za neke svoje a la ja.....

cuj mos ti frendici govorit dok ne padnes u nesvijest,ja sam svojoj pred nosom kuhala pa se njoj gadi sirovo pilece meso dirat rukama a jaje ne zna kolko dugo treba da nije iznutra mekano
PA STOPAJ 10 minuta...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 10:59   #3
Quote:
Skattemus kaže:
ja radim umake vecinom sama al nekad ak mi je zurba uzmem gotovi,jer brze bude gotovo,samo prebacim preko dinstanog mesa i ukuham,makar to izbjegavam jer domace je najbolje
nekidan mi svekrva hvalila domacu juhu,govedju,lizali smo lonac,to ne mozes usporediti sa juhom iz vrecice nikako!

ja jedino volim citati recepte sa gotovih umaka i onda tako dobijem inspiraciju za neke svoje a la ja.....

cuj mos ti frendici govorit dok ne padnes u nesvijest,ja sam svojoj pred nosom kuhala pa se njoj gadi sirovo pilece meso dirat rukama a jaje ne zna kolko dugo treba da nije iznutra mekano
PA STOPAJ 10 minuta...
Pa bas tako, nekim ljudima moras crtati.
Mnogi se inace izvlace kako nemaju vremena. Pa kao da nitko drugi ne radi?!
Ja ne znam u cemu je problem skuhati juhu od rajcice, tarje nekih pola sata, cak i krace, to je samo jedan primjer.
A o umacima da ne govorim, strasno se brzo pripreme, mada je umake ne radim cesto jer su puni kalorija.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 11:04   #4
Quote:
Blowne kaže:
Mnoge nas je stid na veceru pozvati jer se boje da nam ne mogu ni blizu ponuditi onome sto ja skuham.
ma bravo za tebe
tako mlada a već

nego, ne primjetih te ovdje baš
nisi neki trag ostavila kulinarskim savjetima, receptima
umijesto da kritiziraš na prvu, rađe napiši koji recept za te slavne umake, juhe, večere, kolače
a možeš i koju sliku ostaviti
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 13:21   #5
Quote:
Blowne kaže:
Pa bas tako, nekim ljudima moras crtati.
Mnogi se inace izvlace kako nemaju vremena. Pa kao da nitko drugi ne radi?!
Ja ne znam u cemu je problem skuhati juhu od rajcice, tarje nekih pola sata, cak i krace, to je samo jedan primjer.
A o umacima da ne govorim, strasno se brzo pripreme, mada je umake ne radim cesto jer su puni kalorija.
mi volimo doma umake a sreca pa nam se ne prima
cuj,nekad fakat nemas vremena pa je lakse uzet barillu recimo,meni su njihovi umaci dobri,uncle bens mi je ostavio los dojam

2polly - a nisam se ni ja nesto po gastronomiji hvalila svojim umijecima jel to pokuda i za mene
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:40   #6
Quote:
polly kaže:
ma bravo za tebe
tako mlada a već

nego, ne primjetih te ovdje baš
nisi neki trag ostavila kulinarskim savjetima, receptima
umijesto da kritiziraš na prvu, rađe napiši koji recept za te slavne umake, juhe, večere, kolače
a možeš i koju sliku ostaviti
Pa nemam bas vremena piskarati po forumu jer pripremam domacu hranu,hahaha...

Nije ova tema kritiziranje nikoga, jednostavno jedan oblik rasprave zar ne?
Inace kuham od malih nogu, mama je primijetila moj talent jos dok sam bila sasvim mala klinka, vucena tijesta sam radila vec s nekih 12 godina, tako da bi se moglo reci da sa svojih 26 i imam prilicno iskustva.

Evo bas sam vidjela da netko trazi savjet za losos, pa cu tamo nesto napisati.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:44   #7
Quote:
Skattemus kaže:
mi volimo doma umake a sreca pa nam se ne prima
cuj,nekad fakat nemas vremena pa je lakse uzet barillu recimo,meni su njihovi umaci dobri,uncle bens mi je ostavio los dojam

2polly - a nisam se ni ja nesto po gastronomiji hvalila svojim umijecima jel to pokuda i za mene
Ma ne prima se ni meni, ali jednostavno sva ta kemija.
ja za te dane kad nemam vremena uvijek imam dvije vrste pesta u hladnjaku, koji sam naravno sama pripremila, te parma sunke i tagliatele, cherry rajcica i sasvim brzo imas jako ukusno i zdravo jelo.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:45   #8
Quote:
Skattemus kaže:
mi volimo doma umake a sreca pa nam se ne prima
cuj,nekad fakat nemas vremena pa je lakse uzet barillu recimo,meni su njihovi umaci dobri,uncle bens mi je ostavio los dojam

2polly - a nisam se ni ja nesto po gastronomiji hvalila svojim umijecima jel to pokuda i za mene
Ma ne prima se ni meni, ali jednostavno sva ta kemija.
ja za te dane kad nemam vremena uvijek imam dvije vrste pesta u hladnjaku, koji sam naravno sama pripremila, te parma sunke i tagliatele, cherry rajcica i sasvim brzo imas jako ukusno i zdravo jelo.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:45   #9
kad nas se to baš i ne koristi. juha iz vrećice je na repertoaru dvaput godišnje, unclebensovi i slično nikad nije bilo. jedno vrijeme smo imali one instant tjestenine, dobili smo od nekog tko radi u podravki, al nikom u kući nije fino bilo, pa smo ih uvijek prerađivali na svoj način.
najkemičnije što koristimo je hren i to kad se ne možemo dogovorit tko će ribat domaći. i kečap smo prestali doma kuhat i koristimo kupovni.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:54   #10
Quote:
x-type kaže:
kad se ne možemo dogovorit tko će ribat domaći
e to je posel
otvoriš širom prozor, po mogućnosti usred zime na -15 tak da se smrzneš kak pi..pi..pingvin , na prozorsku dasku položiš zdjelicu o škembu prisloniš ribež i udri
a suze cure
pa zapjevaš neku tugaljivu o crnim ženama i tome slično


a kaj se tiče gotovih jela, instanta i sličnih čuda u kuhinji, tko voli neg izvoli
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:08   #11
Quote:
polly kaže:
e to je posel
otvoriš širom prozor, po mogućnosti usred zime na -15 tak da se smrzneš kak pi..pi..pingvin , na prozorsku dasku položiš zdjelicu o škembu prisloniš ribež i udri
a suze cure
pa zapjevaš neku tugaljivu o crnim ženama i tome slično


a kaj se tiče gotovih jela, instanta i sličnih čuda u kuhinji, tko voli neg izvoli
Hrenu nazalost nema mjesta u mojoj kuhinji jer ga ne podnosim.
Pa naravno da je uvijek tko voli nek izvoli, nikoga se ne napada, samo me zanima u cemu neki vide prednosti te kemije.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:16   #12
Quote:
Blowne kaže:
samo me zanima u cemu neki vide prednosti te kemije.
jedino i iskljucivo u tome kaj je brzo gotovo.

i u tome sto mozes skuhati 1 salicu juhe iz vrecice, dok je vrlo tesko skuhati 1 tanjur domace pilece juhe
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:33   #13
gle, meni kao studentu koji sam kuha sebi i cimeru gotova hrana često dobro dođe, ali koliko god nam bila zgodan imamo je bna repertoaru relativno rijetko jer je dosta skuplja od domaćih uradaka.
Tak da,... izbjegavam je, ali se ne libim iskoristiti je s vremena na vrijeme.
cimer se ne žali
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:36   #14
evo, ja danas imam gotovi umak s rizom

ljena sam sjeckat, dinstat, kuhat


blazena skrinja
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:34   #15
e i riblji štapići se jedu kod mene (ako ulaze u ovu kategoriju). znam da je to smeće nad smećima, ali ja to tak volim!!!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:42   #16
Ma joj dajte, pa ne možeš uvijek izbjeći gotove stvari.
Pa nisam luda da sama pasiram paradajz za paradajz juhu, kupim gotovi sok od rajčice i napravim odličnu juhu npr.
S druge strane malo mi glupo kupovati gotovu šalšu kad je moja za čas gotova.
Svak si napravi kak može i kak mu paše
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:55   #17
Ja obožavam grah iz konzerve , pa na šaltu.....jel i to spada pod " fuj ni domaće "?
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:59   #18
ja sve za kinesko i thai kupujem gotovo (osim onog povrća koje je normalno kod nas), ali nikakve štirke američke oncle ben's nego Blue Dragon - umaci su odlični, konzervirano mješano povrće, samo bambus ili soja klice standardni, soja, fish i oister sosovi jako dobri, jedino im je tjestenina malo gnjeckava pa to rađe uzmem onu nizozemsku marku (sad se nemrem sjetit imena)
a blue dragon 3 minute noodles uvijek imam 2-3 paketića u ladici na poslu, za dane bezidejnosti - je da je kemija, ali zgrije želudac
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:43   #19
Quote:
Tinchi kaže:
Ma joj dajte, pa ne možeš uvijek izbjeći gotove stvari.
Pa nisam luda da sama pasiram paradajz za paradajz juhu, kupim gotovi sok od rajčice i napravim odličnu juhu npr.
S druge strane malo mi glupo kupovati gotovu šalšu kad je moja za čas gotova.
Svak si napravi kak može i kak mu paše
Evo ti recept za juhu od rajcice na brzinu.

Izdinstas glavicu luka i dodas par cesnjeva cesnjaka, mozes dodati jednu isjeckanu crvenu papriku, a ne moras. Kad se zdinsta dodas ,ovisno za koliko osoba kuhas i kakvu rajcicu koristis, meni je najbolja ona duguljasta talijanska ne znam kako se zove, pa neke pola kile. Ja samo skinem kozicu, sjemenke ne cistim, dodas saku svjezeg bosiljka. To sve zalijes temeljcem, kuhas jos nekih 10-ak min. ispasiras u blenderu ili cim vec imas, stapni mikser, nije bitno.
Mozes opet vratiti na stednjak i dodati vrhnja za kuhanje pa pustiti da provrije i gotovo. Za prste polizati, a sve gotovo za pola sata, cak i manje, sve zavisi o spretnosti.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:56   #20
Quote:
Blowne kaže:
Evo ti recept za juhu od rajcice na brzinu.

Izdinstas glavicu luka i dodas par cesnjeva cesnjaka, mozes dodati jednu isjeckanu crvenu papriku, a ne moras. Kad se zdinsta dodas ,ovisno za koliko osoba kuhas i kakvu rajcicu koristis, meni je najbolja ona duguljasta talijanska ne znam kako se zove, pa neke pola kile. Ja samo skinem kozicu, sjemenke ne cistim, dodas saku svjezeg bosiljka. To sve zalijes temeljcem, kuhas jos nekih 10-ak min. ispasiras u blenderu ili cim vec imas, stapni mikser, nije bitno.
Mozes opet vratiti na stednjak i dodati vrhnja za kuhanje pa pustiti da provrije i gotovo. Za prste polizati, a sve gotovo za pola sata, cak i manje, sve zavisi o spretnosti.
ako neces dodavati vrhnje, bolje je bosiljak sacuvati za sami kraj, pa zajedno sa maslinovim uljem zaciniti juhu. dobijes neusporedivo mediteranski gust.
__________________
It's like a finger pointing at the moon. Don't look at the finger, or you will miss all that heavenly glory.
rompepe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.