Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2008., 15:27   #41
Na www.familyfun.com ima jako puno ideja za proslave rođendana na puno tema. Za svaku temu imaju igre, tortu, uređenje stola.
Pogledajte tamo.
Buba23 is offline  
Old 26.04.2008., 18:36   #42
buba23 hvala ti,ali zanima me el ima koja takva stranica na hrvatskom jeziku.
zvjezdana18 is offline  
Old 29.04.2008., 11:45   #43
Kod nas u vrtiću nekad davno u dogovoru s oditeljima naručivali bi torte od neke tvrtke, ne sjećam se imena, koja je u međunremenu propala. Tada su počeli dopuštati da se donese Ledova torta. No nažalost, već nekoliko godina unazad ne dozvoljavaju nikakve torte... No roditelji znaju donijeti pakirane rolade koje tete narežu na šnitice slože u tortu, zapiknu se svijećice... i ko pravi ročkas.

Neki dan je klinac došao iz vrtića sav oduševljen, jer su jednom dečku iz njegove za proslavu donijeli puno jagoda... I veli on meni, i ja bi tako. Srećom, ima rođendan za dva tjedna, pa će jagoda još biti
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Old 29.04.2008., 12:28   #44
Quote:
MAJA155 kaže: Pogledaj post
Mi ne smijemo ni Konzumovu tortu, jedino Ledinu sladoled tortu.
ovo ne kuzim i spada mi u rang onih firmi koje uvjetuju banku u kojoj ce ti isplacivat placu
na koji nacin ovo uvjetuju, konkretno
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 29.04.2008., 12:57   #45
pa ni meni baš nije jasno kako djeci dati da jedu sladoled tortu u sred zime, ok ljeti, ali na -15C....
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Old 30.04.2008., 09:02   #46
U našem vrtiću su isto torte zabranjene, pa i kupovne. Mi smo za rođendan donijeli roladu, što je netko već spomenuo, i bilo je ok. U nju teta zapikne svjećicu - bitno da slavljenik puše.
Neki donose i sušeno voće, to uvijek tete predlože kad se pita šta da se donese.
A šampanjac ću i ja slijedeći put kupit. Zaboravih na njega.
program is offline  
Old 02.05.2008., 08:23   #47
  • tanjurići, čaše, vilice/žlice - iste boje/na istu temu (s tim da su počeli zahtjevat da za curice bude barbie ili sl. a za dečke spiderman/tom & jerry...)
  • stolnjak (papirnati naravno) i salvete na istu temu
  • kapice od kartona, trubice za svako dijete (nose kući - to im je fora)
  • baloni (iako su opasni za jasličare - kad puknu bebači znaju progutat onu gumu što može dovest do gušenja) - isto za svu djecu, doneseni napuhani u grozdu (jer ne očekujem od teta da uz bakćanje sa svim ostalim stvarima i dekoracijama taj dan još i puše 20 ili više balona, a i nije joj posao da taj dan organizira samo proslavu ročkasa već rade i druge stvari)--> za vrijeme slavlja je ukras a poslije teta svakom odreže trakicu s balonom za doma
  • kupovna torta
  • svijećice
  • sokovi
  • keksi
  • čokolada
  • sušeno voće
  • kava/capuccino za tete
*cinderella* is offline  
Old 02.05.2008., 21:00   #48
Quote:
program30 kaže: Pogledaj post
A šampanjac ću i ja slijedeći put kupit.
meni je taj dječji šampanjac gori nego gazirana pića i ne vjerujem da je dopušten
kod nas također zabranjene bilo kakve torte, gazirano, bomboni, smokići...
dopušteno je svježe i suho voće, pereci i štapići, voćni sokovi, suhi keksi, čokolada (što jednostavnija - mliječna...)
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Old 03.05.2008., 21:35   #49
naša mama je nama kad smo bili klinci u tortu uvijek stavila grah (sirovi naravno) i tko nađe grah dobije poklon...
uvijek je bio urnebes i silno veselje oko torte naravno da je uvijek pojedena do kraja (odnosno do pronalaska graha)....
malo je problem jer ne možeš staviti grah u kupovnu tortu....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Old 18.05.2008., 19:08   #50
Kolači

Bok!

Ne znam gdje da postavim ovo pitanje, da li pod gastronomiju, pa sam se odlučila tu priupitati. Zna li netko gdje mogu kupiti u Zg sitne kolačiće na kg, ali da nisu preskupi.
Ja kupujem odlične kod sebe na Malešnici ali su 80 kn/kg, pa me zanima zna li netko jeftinije.
Treba mi za dječji rockas.
kismo is offline  
Old 18.05.2008., 19:29   #51
ima ih Tommy, Interspar, neke pekarne (Pan-pek) ...breskvice u Tommyu čini mi se 55 kn, a Rafello 65 kn/kg...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 19.05.2008., 12:06   #52
sigurno kupuješ u Emi u Malešnici, super su ali su stvarno preskupi...mislim da su sad čak i digli cijenu na 90 kn
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Old 04.06.2009., 12:08   #53
ajmo iskusni slavljenici gdje ste

kako je prošao rođendan, ili šta planirate ako još nije bio?

mi ćemo slaviti u subotu na velikoj livadi u hladu, jedan dio je i natkriven, suncobrani i to.. i nemam pojma kaj da kupim osim balona...baka će klopu...

ima tko kakvu ideju?
hany is offline  
Old 04.06.2009., 13:38   #54
hany


jesi vidjela ovu temu?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=234430

tamo smo nabacili neke ideje...možda pomogne
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Old 04.06.2009., 18:38   #55
Zakupimo igraonu koja je trenutno "in" u njihovom djecijem okruzenju,sa animatorima,tortom,posluzenjem,dekoracijom,fotkama i stovec nude.Klinci pozovu hrpu svojih malih frendova i rodjaka.
Za to vrijeme,mi roditelji se druzimo u obliznjem kaficu.
Dvije bake,dva djeda i jednu staru tetu ugostimo doma,dan prije ili poslije,kako nam je zgodno.
Aruena is offline  
Old 04.06.2009., 21:12   #56
da da pročitala sam i onu temu i ono sa helijem je super fora...

klope i pića će biti al kako da se zabavimo da bude fora za klince?

nešto bi kupila osim balona

kaže mm da će on biti klaun

otić ću u turbo limach da vidim da li imaju šta...bar neke kućice ko šator možda kroz koje prolaze... http://img200.imageshack.us/my.php?i...l271898vi1.jpg di to ima za kupit?
hany is offline  
Old 05.06.2009., 12:47   #57
evo našla ja nešto...

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=172866

unutra im nabacam igračke i super...i naručila sam pokrivku za tortu 60 kuna od šećera , naresci, piće, kapice na glavu i zabava za deset ...juuuuhuuuu
hany is offline  
Old 02.11.2009., 15:05   #58
na Malešnici je otvorena rođendaonica i igraonica Merlin
cijene su povoljne, a uključuju mađioničara, klopicu, disco, karaoke, igre...

više na: http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Malesn...raonica-merlin

merlinčarolija is offline  
Old 07.02.2010., 22:22   #59
Smile Ej

Otvorila se nova rođendaonica u Grahorovoj 6. "Bitange i princeze" se zove. Otvorila ju je žena od Rene Bitorajca. Mala mi je slavila ročkas i bilo je super! Prostor je ogroman, imaju prostoriju i za roditelje ali mi smo bili u kafiću preko puta i kroz izlog gledali u rođendaonicu. Nemaju fiksne pakete nego se sve s njima dogovoriš kako hoćeš. Tete su im super a došao je i Rene na slikanje. Preporučam.
zgalaksija is offline  
Old 22.02.2010., 10:39   #60
Bok,

mene zanima neki kontakt u vezi igraonice Bitange i princeze
zveckica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.