Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2010., 19:49   #61
Smile dječji rođendan u Limaču

Mi smo proslavili svoj rođendan u novom vrtiću što se otvorio u gajnicama jer organiziraju proslave rođendana a imaju ogroman prostor dvorane, animatore i možeš birat temu ročkasa kao npr. Mala vila, Ninja kornjače nešto slično kao u One to play igraonici ali puno jeftinije...Mi smo bili Ninja kornjače..
animatorice su super stvarno se potrude, a možeš i biti zajedno s njima dok se igraju....
prvi put mama is offline  
Old 03.03.2010., 23:03   #62
JA NE ZNAM na koju stranicu da stvim,ali traze se bebe iznad 3 god za naslovnicu pa eto pogledajte...i ako znate proslijedite dalje....
http://zadovoljna.com.hr/clanak/dom_...aslovnici.html
__________________
ivan 05.10.2009.
DI LADY is offline  
Old 17.03.2010., 12:26   #63
Jeste probali sa sportskim igraonicama?? Rade proslave rođendana po ok cijenama....
karleuša is offline  
Old 17.03.2010., 13:21   #64
Zoološki vrt u ZG ima proslave rođendana, neznam koja je dob granica.....klinci su oduševljeni a rezervirat se mora dosta unaprijed.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 08.04.2010., 10:01   #65
DJEČIJI ROĐENDANI

Nama je ovo bila najbolja proslava rođendana.Slavili smo u teniskom centru San-Spin,bilo je sunčano,djeca su se igrala sa animatorima vani nogomet i tenis dok smo mi uživali na terasi.Probajte www.san-spin.hr:)
mama jadra is offline  
Old 09.04.2010., 22:06   #66
Čarobni krov

Moji klinci su dva puta do sada slavili rođendane u Čarobnom krovu. To je rođendaonica kod Pitarella na Knežiji. Svi su bili oduševljeni i puni dojmova. Tete su super.
Probajte tamo
didaktika is offline  
Old 11.04.2010., 16:37   #67
Pozdrav! Moja curica ima 5 godina, pa me zanima dali u tim igraoicama imaju različite programe za razlicite uzraste? Sigurno ne može isti program biti za nekoga predškolske dobe i vec primjerice 4. razred.
Pitam ovdje da sad ne zovem igraonicu po igraonicu
mama Nadja is offline  
Old 12.04.2010., 18:24   #68
Program nije isti i igre su prilagođene dobi. Moji dečki su 4 i pol godine razlike i igre su bile drugačije. Kod manjeg su bile kraće i jednostavnij, s balonima, lov na leptiriće, neke životinjice.. Stariji je imao disco,bingo, pikado s lopticama, ludog doktora.... Dobili smo CD sa slikama pa smo vidjeli igre i koliko ih je bilo.
didaktika is offline  
Old 19.04.2010., 15:54   #69
rođendan...

www.funky-place.com

pogledajte...
funky-place is offline  
Old 26.04.2010., 12:47   #70
ne znam koju igraonicu da uzmemo Jel zna netko da vodi rođendane tko je učitelj ili ima nekih drugih iskustava u radu s djecom!?, Cula sam da mlade zenskice koje rade jesu o.k ali ipak nedaju sve od sebe, te zna se na kraju sve u kaos pretvoriti...
mama Nadja is offline  
Old 29.04.2010., 17:26   #71
Bok! svo troje moje djece je proslavilo ročkas u Educareni i moram priznati da sam jako zadovoljna...Od samog prostora, higijene i potpune usluge. Animatorice su sjajne i djeca zaista uživaju sva tri sata. Najstariji mi je slavio ročkas na bazenu, i iako sam isprva bila skeptična prema tome, na kraju sam se oduševila jer je ročkas bio sjajan, 4 animatora na njih 20 koji su ih animirali, sušili kosu, a u cijenu je uključeno ama baš sve od pizze, torte, grickalica, sokova, cd s fotkcima (kojih je zaista bilo puno)
dankat is offline  
Old 06.05.2010., 00:17   #72
Još 17 dana do ročkas ...uf.....situacija ovako 21 djete* i 30 odraslih(mali pir) pozvano imamo veliku ograđeu terasu na tresi je sad voznipark a kojemu bi vlada zavidila mislila sam staviti veiki stol hranu i piče na njega puno puno balona na fasadi od kolaža napisati Sretan ročkas e sad treba zabaviti toliko djece različitih uzrasta ali najstarije ima 6 ....
Koje igre se mogu igrati ? i s čime ih zabaviti?
__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Old 10.05.2010., 11:27   #73
Ima li neka preporuka za proslavu rođendana u igraonici u istočnom djelu Zagreba ?
Tnx.
Antimon32 is offline  
Old 18.05.2010., 11:04   #74
IGRAONICA SAN-SPIN

Preporučam igraonicu SAN-SPIN koja se nalazi u istočnom djelu grada, odnosno iza Nove bolnice u Dubravi, jer se dio rođendana odvija na otvorenom, a nalaze se u prirodi (imaju i zatvoreni dio, u slučaju kiše). Vani djeca s animatorima igraju tenis, nogomet i sl. a imaju i zgodan prostor za roditelje. www.san-spin.hr
mama jadra is offline  
Old 21.05.2010., 23:34   #75
Pogledali smo San Spin, ali djetetu se nije dopao prostor, pa smo se odlučili za Pink Panther.
Hvala na preporuci.
Antimon32 is offline  
Old 22.05.2010., 08:41   #76
Molim informacije na privat

Gdje u ZG nachi prostor za rodjendane 3,4 satni najam....ne treba nam animatorica, jerbo sam ja za to zaduzena , niti ikakve gricke, torte, pa chak ni tanjuri, chashe

Ne zanimaju me paket rodjendani, jer tamo roditelji ne mogu ostati, a ako i mogu, prostori su mali i skupi....

Treba mi prostor gdje bi se klinci i roditelji mogli zabaviti na neodredjeno vrijeme (a ne da me vlasnica tjera 15min prijevremeno, jer ona mora pospremit i zakljuchat...ili josh gore da nas obilazi i odmjerava i posprema za nama )
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Old 22.05.2010., 18:14   #77
rođendanski za dječju

Za posebnu rođendansku proslavu kod kuće je tvrtka nudi: Face Painting (oslikavanje lica), dvorac za skakanje najam (zračni jastuci), Mađioničar za djecu. www.parti.com.hr
zagreb-claudia is offline  
Old 22.05.2010., 20:53   #78
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Molim informacije na privat

Gdje u ZG nachi prostor za rodjendane 3,4 satni najam....ne treba nam animatorica, jerbo sam ja za to zaduzena , niti ikakve gricke, torte, pa chak ni tanjuri, chashe

Ne zanimaju me paket rodjendani, jer tamo roditelji ne mogu ostati, a ako i mogu, prostori su mali i skupi....

Treba mi prostor gdje bi se klinci i roditelji mogli zabaviti na neodredjeno vrijeme (a ne da me vlasnica tjera 15min prijevremeno, jer ona mora pospremit i zakljuchat...ili josh gore da nas obilazi i odmjerava i posprema za nama )
Neki dan sam bila u igraonici na velesajmu.
Pitam za rođendansku proslavu kaže 58kn-uračunato ne znam sokovi, pizza... ili 65 - sokovi, pileći sendvić...
I mislim se kako ću jednostavno reći ljudima da dođu i platit svakom djetetu upad onih 25kn i sama sve ostalo doneti.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Old 23.05.2010., 21:51   #79
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam bila u igraonici na velesajmu.
Pitam za rođendansku proslavu kaže 58kn-uračunato ne znam sokovi, pizza... ili 65 - sokovi, pileći sendvić...
I mislim se kako ću jednostavno reći ljudima da dođu i platit svakom djetetu upad onih 25kn i sama sve ostalo doneti.
Uf, zeznuto....

Ma mene zivcira shto nigdje nema neki adekvatan prostor za zakupit.....svi prostori su 2h - 500kn, 3 - 600, pa na vishe......i kak mi se to onda isplati?
A sa roditeljima iznad 2000kn

A djeca su josh mala i garant neche ostati bez roditelja, a i ja bih htijela da se svi druze, ipak je to 3godishnji rochkas, za koji mi je glupo da proslavi negdje sama, jer znam da che plakati zamnom
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Old 23.05.2010., 22:20   #80
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Uf, zeznuto....

Ma mene zivcira shto nigdje nema neki adekvatan prostor za zakupit.....svi prostori su 2h - 500kn, 3 - 600, pa na vishe......i kak mi se to onda isplati?
A sa roditeljima iznad 2000kn

A djeca su josh mala i garant neche ostati bez roditelja, a i ja bih htijela da se svi druze, ipak je to 3godishnji rochkas, za koji mi je glupo da proslavi negdje sama, jer znam da che plakati zamnom
baš tako, mislim da 3-godišnjaci nisu još za igraonice bez roditelja, isto razmišljam o prostoru jer imam mali stan...
šta je sa onom radionicom kod mene u Malešnici, jel ona zatvorena

h. je pozvana sljedeći tjedan kod svoje prijateljice na 5 rođendan u nekoj igraonici bez roditelja, ne znam kako ću je ostaviti, mislim da su sva djeca starija i njima nije problem biti bez roditelja ali za h. ipak ona nema još ni 3 godine
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.