Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2010., 16:05   #1
Question Sviđa mi se bivši od frendice. Avaj!

Hej ljudi imam jedan problem, u nizu problema .
Prije sam imala razdoblje kada su moje kolegice se znale svidjet liku koji se sviđa meni. Ja nisam imala ništa protiv da one imaju nešt s njim. Kad već ne mogu bit sretna ja, neka budu barem njih dvoje.

Onda prošle godine, dok sam nastojala nekako 'spojit', ajmo rec 'upoznat' jednu prijateljicu (na njenu zamolbu) s jednim likom, taj lik se strasno zaljubio u mene. Jednom smo -poneseni- zabrijali, ali sam ja to odmah prekinula, upravo zbog prijateljice koja je mene kasnije, prekrizila. Svi troje smo bili nesretni.

Sada mi se događa opet slična situacija. Jedna prijateljica-meni jako draga, je bila s jednim Likom. Oni su prekinuli. Ona njega pokusava 4mj. vratit, ali on se od nje ohladio. Pokusala sam pricat s njim (opet na molbu prijateljice) i nije vise to-to. Kroz tu pricu sam dobila dojam da mu se svidjam. Ali nisam ni ja bas hladna prema njemu.

Eh sad. Sto je bolje: Ne dirat prijateljicinu simpatiju- u tom slucaju smo svi troje nesretni, a prijateljica ce se naljutit ako ista s njim pokusam.
Ona onda ocito i nije prava prijateljica. No jesam li ja prava prijateljica ako ista pokusam s njim? Ja sam doduse liberalnija oko te teme. Ja cu uvijek pustit ljude da budu sretni, a decki dodju i prodju. Nisam sebicna, ali onda ne ocekujem da ljudi budu sebicni prema meni.

Podjelite iskustva i misljenja molim vas.
Kqtqrinq is offline  
Old 06.08.2010., 16:12   #2
ljubavi dođu i odu,a samo pravi prijatelji ostanu
tvrtko81 is offline  
Old 06.08.2010., 16:20   #3
Ideja za napravit dobar film
almiro78 is offline  
Old 06.08.2010., 16:21   #4
Ništa nije bez izlaza, pa sam stoga i promijenila naslov.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.08.2010., 16:24   #5
ukoliko nisi sigurna da je on ljubav tvog života, ne poduzimaj ništa.
magic potion is offline  
Old 06.08.2010., 16:30   #6
Quote:
Ja cu uvijek pustit ljude da budu sretni, a decki dodju i prodju.
da zbilja misliš tako ne bi ti padala na pamet ideja biti s likom koji joj se sviđa.
i k tome, zamolila te da joj budeš posrednik.
dakle, ima povjerenja u tebe.
i ne znam kakve ste razgovore vodili kad si dobila dojam da mu se sviđaš.
tak' da.

Quote:
Prije sam imala razdoblje kada su moje kolegice se znale svidjet liku koji se sviđa meni.
upravo zbog ove rečenice mislim da imaš kompleks.
asdfgh is offline  
Old 06.08.2010., 16:55   #7
Ako ti je stalo do te frendice, onda nemoj ništa poduzeti. Pogotovo ako je njoj još stalo do njega i želi biti s njim (makar po tvojoj priči, neće). Jednostavno, to mi nikad nije bilo jasno. Nekako sam uvijek gledala na dečke, bivše, sadašnje, brijače i ostalo od frendica kao na braću. Znači, nikad ih nisam gledala kao moje buduće. Jednostavno tu postoji neka meni vidljiva liniji i bok-bok.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Old 06.08.2010., 17:09   #8
Quote:
tvrtko81 kaže: Pogledaj post
ljubavi dođu i odu,a samo pravi prijatelji ostanu
Do trenutka kad se pojavi topic Trebam li joj reci da je muz vara svaki vikend u swing klubu na austrijskoj granici?, onda svi grakcu kak je brak iznad svake prijateljice/prijatelja, i nema se sto prijatelj/ica mjesati u ista, hoce li ti prijatelji mijenjat pelene kad budes star/a..

Ajme prevrtljivog li foruma.
__________________
I think we should DDoS this server.
Orgonica is offline  
Old 06.08.2010., 17:17   #9
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
ukoliko nisi sigurna da je on ljubav tvog života, ne poduzimaj ništa.
Potpis!

A jesi li se ikada zapitala zašto ti se svide likovi tvojih prijateljica?
Slučajnost ili... ?
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 06.08.2010., 17:23   #10
slažem se

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ništa nije bez izlaza, pa sam stoga i promijenila naslov.
Ma sam ti daj. Slažem se, nista nije bez izlaza
Kqtqrinq is offline  
Old 06.08.2010., 17:28   #11
wow, frendica si za pozeljeti
Samazza is offline  
Old 06.08.2010., 17:33   #12
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
da zbilja misliš tako ne bi ti padala na pamet ideja biti s likom koji joj se sviđa.
i k tome, zamolila te da joj budeš posrednik.
dakle, ima povjerenja u tebe.
i ne znam kakve ste razgovore vodili kad si dobila dojam da mu se sviđaš.
tak' da.

-upravo zbog ove rečenice mislim da imaš kompleks.
al vidi, ja sam to mislila u stilu 'da sam ja na njenom mjestu'. bila sam na njenom mjestu.

''Ja nisam imala ništa protiv da one imaju nešt s njim. Kad već ne mogu bit sretna ja, neka budu barem njih dvoje. ''

A što se tiče kompleksa, imala sam to razdoblje, ali nije mi to toliko strasno bilo. Ovaj citat od malo prije ti to može potvrdit.

I čisto da se zna da sam ja s njom pričala otvoreno o tome. Jer zaista ne volim laganje. Sama sam dosta iskrena prema ljudima koji to zaslužuju. Njeni i moji stavovi se tu potpuno razlikuju. I ona me je ostavila da odlucim sama. Tu je sad ta dilema.
Kqtqrinq is offline  
Old 06.08.2010., 17:36   #13
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Potpis!

A jesi li se ikada zapitala zašto ti se svide likovi tvojih prijateljica?
Slučajnost ili... ?
Stvarno je slučajnost. To mi se dogodilo samo jedanput prije, a evo i sada opet.
tada sam prekinula sve s tim likom i osjecala sam se kao da sam napravila veliku pogresku. izgubila sam i njega i prijateljicu koja nije ocito prepoznala da sam odbila lika koji mi se strasno svidio samo zbog nje.
Kqtqrinq is offline  
Old 06.08.2010., 17:40   #14
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
wow, frendica si za pozeljeti
Ja jos nisam odlucila sto cu napravit...tak da, ne trebam nekog da me osudi nego da mi pomogne!!
Kqtqrinq is offline  
Old 06.08.2010., 17:40   #15
Ne diraj frendičinog bivšeg, pogotovo ako je još uvijek zaljubljena i pokušava ga vratiti. To je big no no.

Imala sam slučaj kad sam se spetljala s frendičinim bivšim. Iako nije bilo ništa ozbiljno, kada su se njih dvoje pomirili, ostala sam bez frendice. Jako dobre rendice.

Dakle, nemoj.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 06.08.2010., 17:43   #16
Quote:
Kqtqrinq kaže: Pogledaj post
Stvarno je slučajnost. To mi se dogodilo samo jedanput prije, a evo i sada opet.
tada sam prekinula sve s tim likom i osjecala sam se kao da sam napravila veliku pogresku. izgubila sam i njega i prijateljicu koja nije ocito prepoznala da sam odbila lika koji mi se strasno svidio samo zbog nje.
Pa nije baš da si ga odbila.
Zabrijala si s njim.
I ne znam koliko bih se morala zanijeti da bih pogazila prijateljstvo i povjerenje koje prija ima u mene.
Možda jedino da je Johnny Depp u pitanju?
Da bi ti se netko svidio, moraš mu se približiti.
Zašto si se emocionalno pibližavala tipu koji se sviđa tvojoj prijateljici?
Ne da mi se više, jer mi se ne sudi nikome, ali mislim da ti ponašanje nije u redu.
Ja ne diram prošle, sadašnje i buduće prijateljičine, ali osobno bi mi to bila najgora stvar koju bi mi prijateljica mogla uraditi.
Stavi se nekad u tuđu kožu.
Malo više empatije i to...
I ne zavaravaj se da ti se prija stvarno slaže s onim "vidi s njim pa odluči što ćete".
To je pasivna agresija.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 06.08.2010., 17:44   #17
Quote:
Kqtqrinq kaže: Pogledaj post
al vidi, ja sam to mislila u stilu 'da sam ja na njenom mjestu'. bila sam na njenom mjestu.

''Ja nisam imala ništa protiv da one imaju nešt s njim. Kad već ne mogu bit sretna ja, neka budu barem njih dvoje. ''

A što se tiče kompleksa, imala sam to razdoblje, ali nije mi to toliko strasno bilo. Ovaj citat od malo prije ti to može potvrdit.

I čisto da se zna da sam ja s njom pričala otvoreno o tome. Jer zaista ne volim laganje. Sama sam dosta iskrena prema ljudima koji to zaslužuju. Njeni i moji stavovi se tu potpuno razlikuju. I ona me je ostavila da odlucim sama. Tu je sad ta dilema.
ne mora biti da sam u pravu.
govorim samo kakav je MOJ dojam.
a to je da si u početnom postu prvo napisala kak' si ti kul i liberalna te kako tebi to nije smetalo.
in my world to je opravdavanje.
svjesna si činjenice da je petljanje s dečkom u kojeg je ona zaljubljena loše.
pa se opravdavaš time da si iskrena itd.

još nešto - različite su stvari ''svidjeti se liku koji se svidio tebi'' i petjanje s njenim bivšim u pokušaju pomirenja 'zaraćenih' strana.
asdfgh is offline  
Old 06.08.2010., 17:53   #18
Baš.....malo empatije.

Čim sam pročitala dio da ona još pati za njim i da ga pokušava vratiti.......mislim, situacija je jasna.

Ako ti je prijateljica, nećeš se petljati s njim više od ovog što već jesi. Mada ne kužim kako je tako lako prešla preko toga ako si joj već rekla

Zbunjuješ me! Malo mi se čini da izvrćeš istinu kako bi sama sebi dokazala kako nisi počinila ništa krivo..ali vidiš, svi na forumu tvrde isto
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 06.08.2010., 17:56   #19
Smile Evo ovako..

Razmisljala sam dosta o tome. Imam svoj stav da prava prijateljica ce pustit svoju prijateljicu da bude sretna. Tako ja radim. To je nesebicno. U ljubavi treba nesebicno davat. Iz tog razloga ocekujem da prijateljice tako tretiraju mene. Moja prijateljica ce vjerojatno biti jako povrijedjena ako ista bude između mene i tog lika. Zagrijanija je ona, nego ja. Kao sto sam rekla, bit ce deckiju. Zelim da ona bude sretna tako da necu nista s tim likom. Jednostavno, ona pati za njim 4mj. i smatram da joj ne treba jos dodatna bol. Mene ne boli bas toliko ako nista ne bude s njim..a sta sad.

Iako ona meni 'ne dopusta' da budem s njim (to je njen stav), ako joj se ikad svidi decko koji se svidja meni i ako se ona svidi njemu, nemam nista protiv da budu skupa. Eto. To je po mom misljenju ispravno!
Kqtqrinq is offline  
Old 06.08.2010., 17:58   #20
Quote:
Kqtqrinq kaže: Pogledaj post
Hej ljudi imam jedan problem, u nizu problema .
Prije sam imala razdoblje kada su moje kolegice se znale svidjet liku koji se sviđa meni. Ja nisam imala ništa protiv da one imaju nešt s njim. Kad već ne mogu bit sretna ja, neka budu barem njih dvoje.

Onda prošle godine, dok sam nastojala nekako 'spojit', ajmo rec 'upoznat' jednu prijateljicu (na njenu zamolbu) s jednim likom, taj lik se strasno zaljubio u mene. Jednom smo -poneseni- zabrijali, ali sam ja to odmah prekinula, upravo zbog prijateljice koja je mene kasnije, prekrizila. Svi troje smo bili nesretni.

Sada mi se događa opet slična situacija. Jedna prijateljica-meni jako draga, je bila s jednim Likom. Oni su prekinuli. Ona njega pokusava 4mj. vratit, ali on se od nje ohladio. Pokusala sam pricat s njim (opet na molbu prijateljice) i nije vise to-to. Kroz tu pricu sam dobila dojam da mu se svidjam. Ali nisam ni ja bas hladna prema njemu.

Eh sad. Sto je bolje: Ne dirat prijateljicinu simpatiju- u tom slucaju smo svi troje nesretni, a prijateljica ce se naljutit ako ista s njim pokusam.
Ona onda ocito i nije prava prijateljica. No jesam li ja prava prijateljica ako ista pokusam s njim? Ja sam doduse liberalnija oko te teme. Ja cu uvijek pustit ljude da budu sretni, a decki dodju i prodju. Nisam sebicna, ali onda ne ocekujem da ljudi budu sebicni prema meni.

Podjelite iskustva i misljenja molim vas.
Pošto ti se to već jednom desilo mislim da i sama znaš šta tvoje ponašanje nosi jer se ponavlja.Mislim da se nepotrebno upetljavaš u stvari koje te se ne tiču a i nemaš nekog uspjeha u tome.Prošli put te prijateljica otkačila mislim da će i ovaj.Čudno ali svaki put dečko(bivši) od prijateljiceako tako nastaviš ostaćeš bez prijateljica.Moj savjet kloni se takvih situacija
amansio is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger