Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2010., 00:49   #1
Pjegava djeca

Nisam našla temu o pjegicama,pa ako postoji molim modove da spoje.

Roditelji pjegave djece, kad ste počeli kužiti da će vam dijete biti pjegavo? Da li se to odmah vidi ili tek nakon par godina?

Naime s tatine strane ima dosta ginger kids, baš je jak taj gen pjegavosti. Moja sestra je full pjegava, a moja mala je ista tetka, pa me baš zanima ima li odmah kakvih naznaka ili trebam čekati koju godinu da vidim hoće li i ona biti mali ginger.
Mama se ne sjeća kad su sestri izbile pjege.
Kosica joj vuće na crvenkasto već sad. Ima velike plave oke,pa se zezamo da će biti kao Nicole Kidman ili Julianne Moore

__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 08:30   #2
Moj brat je pjegav i ima narandzastu kosu i vrlo je bjele puti.Mislim da su mu pjege pocele oko 4-5 god...Al bas bas je pjegav...Cjeli zivot ima upravo ovakvu kosu ko na ovoj slici od Nicole i ima plave oci...Meni i mama i tata su smedji sa smedjim ocima,mama je pjegava po cjelom tjelu sa tamnom kosom i moze joj koza pocrnit al njemu ne...A tata mi je bas crn.Al sa tatine strane braca i sestre su svi plavi i crveni i pjegavi,svi osim mog tate.
Ja sam tamne kose,tamnih ociju,put mi je isto onak tamna,al imam pjege po licu od djetinjstva...
Znaci pjege se pojave sa oko 4-5 godina vec...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 08:34   #3
A kad si shvatila da ce ti djete uopce imat tu ginger put?
Ovaj moj malac nije ju nasljedio,pa sad cemo vidit za curu kad se rodi...Pa me zato zanima kad si uopce to skontala....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 09:08   #4
Alka ne razmem se u pjege samo moram napisati da je tvoja lutka predivna Kosa,oke i sa kojom pjegicom,bombon čisti
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 10:03   #5
Meni su prve pjege izbile s 1,5 godinu, na moru. Nisam crvenokosa već plava, ali imam dosta crvenog pigmenta i više pjega po tijelu nego po licu, ali što sam starija pjege su mi bljeđe, a kao dijete imala sam ih stvarno dosta, pogotovo nakon mora. Moja djeca ih još nemaju, a najstariji mi ima 6 god. Tak da tko zna ...
__________________
Moj album
dani1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 11:05   #6
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
A kad si shvatila da ce ti djete uopce imat tu ginger put?
ne znam da li će ju imati, u tom je stvar. Kosa joj je crvenkasta, blijede je puti i ima ful svjetle obrve i trepavice, pa možda bude a možda i ne.
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
Alka ne razmem se u pjege samo moram napisati da je tvoja lutka predivna Kosa,oke i sa kojom pjegicom,bombon čisti
thx!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 23:42   #7
Kaj nitko nema pjegavo dijete na ovom forumu?
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 00:05   #8
Moj sin već sa godinu dana imao pjegice po nosu, a ja sam ih dobila sa 4,5 godina i svake godine sve više i više. sada izbjegavam sunce pa su u zastoju , najviše ih imam u proljeće. Sin sada ima 5 godina i ima ih još uvijek samo po nosu. Vidjeti ćemo u budućnosti kako će ga ljubiti genetika, a kćer ima 4 godine i uopće nema pjegice, za sada.
nocturama3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 13:18   #9
Alka super da se netko sjetio otvorit temu

Ja si isto razmišljam dal će ih moja mala imati (?)al kod nas u familiji bližoj daljnoj nitko nema osim mene al samo po nosiću i to po zimi manje a po ljeti malo jače...


S tim da je meni mama rekla da su se meni pojavile negdje oko 10, 11 god.

Ništa budemo zajedno čekale ili pojavu ili ne pojavu pjegica
tarapearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 13:23   #10
moja sestra je skroz do srednje škole bila pjeeeegava a imala skroz crnu kosu a sada ima samo po nosu al izgleda onako ko da su joj se od sunca pojavile a kosa joj sad vuće na smeđe narančasto a nitko u obitelji prije nije imao pjege
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.