Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2013., 08:54   #181
ova moja zapravo to veli u snu. iznenadna buđenja sa nekim uzvikom/urlikom i jako brzo, praktički odmah zaspi. osim kad smo je gnjavili prematanjem
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 12:27   #182
Quote:
Maja083 kaže: Pogledaj post
kao što sam napisala, probudi se jedino ako mora u wc i 2-3puta se svega dosad probudila radi noge. boli ju i preko dana. prvo sam i ja mislila da izmišlja a djete ide stalno da ju boli i drugačije plače. inače se ne budi po noći od kad ne cica a to je već godinu i 3 mjeseca.

nije se budla da bi dobila pažnje, sve to ispuca prije spavanja. tad bi pojela cijeli frižider samo da ne ide u krevet.
jeste bile kod pedijatra?
ako se žali i po noći i po danu, uvijek na istu nogu, mislim da bi bilo dobro da odete pedici ako već niste, da vidi o čemu se tu radi.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 21:28   #183
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
jeste bile kod pedijatra?
ako se žali i po noći i po danu, uvijek na istu nogu, mislim da bi bilo dobro da odete pedici ako već niste, da vidi o čemu se tu radi.
PA ne žali se konstantno, dogodilo se par puta u razmaku od nekoliko tjedana.

Išla bi da ju svaki dan boli, naravno.

Ja njoj isto povjerujem za sve bolove, to nikad ne izmišlja.

Imala je jedno vrijeme fazu kada ju pitam jel te nešto boli onda kaže noga ili ruka ili bilo šta. Ili ako ja kažem da me nešto boli, onda boli i nju.

Već neko vrijeme nije ništa rekal za nogu. Pola žličice lupoceta i manje (2,5 ml) za nju nije ništa i ne može joj od toga ništa bit, nisam joj dala nikakav jaki analgetik, pa da se sada grizem.

Kada je bila mala nisam joj ništa davala kada su joj izlazili zubi, pogotovo trojke i četvorke-rasle su istovremeno i stalno se budila i plakala. Da sam joj dala pola žličice, lakše bi podnjela bol.

Kad im izbiju afte isto se može dati lupocet da ne boli.
Maja083 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.