Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 10:08   #9201
Pitanje je samo kolko love je iz altova islo u tatu BTC -a koliko je nove love fomo upumpano unutra.

Vise novog kesa=manji pad.
Vise love iz altova= veci pad kad se sve pocne preljevat nazad.

To se cak moze i izracunat samo sam ljen

Korekcije ce biti, al sve mi se cini da fork predstavlja svima buy signal, a jos jedan je iza ugla, uglavnom nelose vrijeme za bit btc holder
Shannanigans is offline  
Old 13.10.2017., 10:16   #9202
Ide ovo gore-dolje.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Old 13.10.2017., 10:52   #9203
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Ide ovo gore-dolje.
hehe ja se nadam da ide dolje uskoro )))
karatas_os is offline  
Old 13.10.2017., 11:02   #9204
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Ide ovo gore-dolje.
napokon netko tko zna o čem priča
Kaidos is offline  
Old 13.10.2017., 11:03   #9205
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Zapravo, ovim postom samo ti pokazuješ koliko si (ne)zatucana.
Zapravo ti to pokazuješ.

Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Na kraju priče, i sam Bitcoin je open source - proguglaj što to uopće znači.

Znači sam začetnik ideje i tehnologije, bio on osoba ili cijeli tim koji se skriva pod tim pseudonimom, je to htio podijeliti sa svima, besplatno. Recimo, poznatiji primjeri su ti Elon Musk s Teslom, te ekipa iz Linuxa.
Paaaa, ne znam jesi primjetio ali BTC je open source, no ne znači da ljudi koji rade na njemu i unapređuju ga mogu živjeti od zraka. Postoji npr. Bitcoin foundation.

Često open source projekti imaju donation buttone. Ako ti nešto jako kloristi, moralno bi bilo podržati to. Nitko te to ne prisiljava.

Postoje ljudi koji dijele i ljudi koji samo uzimaju. Svima je jasno na kojoj si ti strani i koja su tvoja moralna načela.

Da ne bude totalni offtopic evo nešto što bi svi trebali imati na umu.

Peter Brandt Tweet
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 13.10.2017., 11:13   #9206
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Da ne bude totalni offtopic evo nešto što bi svi trebali imati na umu.

Peter Brandt Tweet
ako ja to dobro citam, covjek prognozira rast do 6800 i onda pad na 3400?
karatas_os is offline  
Old 13.10.2017., 11:15   #9207
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Zapravo ti to pokazuješ.



Paaaa, ne znam jesi primjetio ali BTC je open source, no ne znači da ljudi koji rade na njemu i unapređuju ga mogu živjeti od zraka. Postoji npr. Bitcoin foundation.

Često open source projekti imaju donation buttone. Ako ti nešto jako kloristi, moralno bi bilo podržati to. Nitko te to ne prisiljava.

Postoje ljudi koji dijele i ljudi koji samo uzimaju. Svima je jasno na kojoj si ti strani i koja su tvoja moralna načela.

Da ne bude totalni offtopic evo nešto što bi svi trebali imati na umu.

Peter Brandt Tweet
https://www.youtube.com/watch?v=hxif3RFsED0
Kaidos is offline  
Old 13.10.2017., 12:02   #9208
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
napokon netko tko zna o čem priča
Šta da kažem oduvijek sam taki.

Evo sad ide gore.

#warrenbuffet
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Old 13.10.2017., 12:32   #9209
petak 13. pih
Xiaomi is offline  
Old 13.10.2017., 12:56   #9210
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
ako ja to dobro citam, covjek prognozira rast do 6800 i onda pad na 3400?
Mislim da nisi baš razumio graf Petera Brandta, čovjek je stara škola i samo govori da je BTC u uzlaznoj paraboli, koja kad se okrene s nekog vrha može u korekciju na 50% cijene od maksimuma.

Što je istina, to je moguće, međutim ja se s tim ne bih složio. Ne u smislu da nije moguće nego da je malo vjerovatno. Puno vjerovatnije bi bilo da BTC ode npr do 7.650usd pa se skorigira na 5.230-5-300usd............

A opet moguće je da prvo ode do 10.000usd pa se skorigira na 5.000usd

Ili da se uopće ne skorigira nego sa 10.000usd ode na 27.000usd, pa onda ode na 13.500usd

Zahebana je ta govnara od BTCa
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 13.10.2017., 12:57   #9211
Quote:
bozoou kaže: Pogledaj post
Nisu ti neka razmišljanja... jasno je što se mora a što ne mora. No između "morati" i "lijepe geste" postoji velika razlika. S obzirom na poziciju na kojoj jesi, ljudi su pomislili da bi mogao napraviti lijepu gestu...
truth! Ali dok je dobrovoljno.. Ako je čovjek škrtočina, ima pravo biti
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 13.10.2017., 13:07   #9212
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Postoje ljudi koji dijele i ljudi koji samo uzimaju. Svima je jasno na kojoj si ti strani i koja su tvoja moralna načela.
[/URL]
Pitanje, koliko si novca donirala BitCoin fundaciji, a koliko Kucilu kao znak zahvalnosti za njegove savjete?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 13.10.2017., 13:23   #9213
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi baš razumio graf Petera Brandta, čovjek je stara škola i samo govori da je BTC u uzlaznoj paraboli, koja kad se okrene s nekog vrha može u korekciju na 50% cijene od maksimuma.

Što je istina, to je moguće, međutim ja se s tim ne bih složio. Ne u smislu da nije moguće nego da je malo vjerovatno. Puno vjerovatnije bi bilo da BTC ode npr do 7.650usd pa se skorigira na 5.230-5-300usd............

A opet moguće je da prvo ode do 10.000usd pa se skorigira na 5.000usd

Ili da se uopće ne skorigira nego sa 10.000usd ode na 27.000usd, pa onda ode na 13.500usd

Zahebana je ta govnara od BTCa

hvala. znaci ti mislis da je 5500 jos dobra kupnja )))
karatas_os is offline  
Old 13.10.2017., 13:30   #9214
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
hvala. znaci ti mislis da je 5500 jos dobra kupnja )))
Ja ne znam zašto zamarate čovjeka s takvim pitanjima. Upravo vam je objasnio što misli da je najvjerojanitje da se dogodi i dođe netko sa ovakvim pitanjem. Znaš zašto to pitaš? Zato jer nemaš dovoljno muda da sam odlučiš nego računaš na Kucila da donese odluku umjesto tebe. Prebacuješ odgovornost svojih novaca kod njega. Nije pošteno prema njemu. A i sebi radiš loše jer se učiš da netko drugi donosi odluke umjesto tebe. Pročitaj još jedanput što je rekao, pročitaj neke druge izvore, i onda izvoli sam donest odluku...
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 13.10.2017., 13:36   #9215
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Ja ne znam zašto zamarate čovjeka s takvim pitanjima. Upravo vam je objasnio što misli da je najvjerojanitje da se dogodi i dođe netko sa ovakvim pitanjem. Znaš zašto to pitaš? Zato jer nemaš dovoljno muda da sam odlučiš nego računaš na Kucila da donese odluku umjesto tebe. Prebacuješ odgovornost svojih novaca kod njega. Nije pošteno prema njemu. A i sebi radiš loše jer se učiš da netko drugi donosi odluke umjesto tebe. Pročitaj još jedanput što je rekao, pročitaj neke druge izvore, i onda izvoli sam donest odluku...
jao, krivo si me shvatio. nema pitanja, nema upitnika. procitao sam 3 puta. i na osnovu njegovog odgovora sam slozio plan djelovanja. ovo se vise odnosilo na to kako nam se jucer 5200 cinilo kao visoka cijena, a danas se cini 5500 kao dobra kupnja.

i potpuno se slazem s tobom oko preuzimanja odgovornosti. no ja to radim. ne krivim nikoga za svoje krive/prave poteze.

apsolutno sam zahvalan svima koji trose svoje vrijeme i volju na poduke.
karatas_os is offline  
Old 13.10.2017., 14:20   #9216
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Pitanje, koliko si novca donirala BitCoin fundaciji, a koliko Kucilu kao znak zahvalnosti za njegove savjete?
Kao prvo, nisam cura (Sry )

Ja nisam masno zaradio slušajući Kucila. Niti ga slijepo slijedim. Smatram da je on, uz varufakisa i Barexxa, jedan od onih čije mišljenje treba uzeti u obzir. "Sa zrnom soli", naravno.

Kolega kojeg braniš je napisao kako je masno zaradio slušajući samo Kucilove savjete, te kako ne smatra da Kucilu nešto duguje. Meni je to izgledalo kao da je rekao Kucilu nek se jebe i tko mu je kriv što to nije naplaćivao. Smatram to drskim ponašanjem prema nekome tko ti je donio puno koristi. Zato sam reagirao na njegov post.

Ne namjeravam više sudjelovati u ovim raspravama. Neka svatko radi sa svojim novcem što ga volja i po svojoj savjesti.

U svijetu ulaganja i financija je najvažnije kojim si ljudima okružen i kakve informacije imaš.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 13.10.2017., 14:23   #9217
https://trends.google.com/trends/explore?q=bitcoin


Trend se masivno popravlja

Gledo sam pred neki dan, bio je na onoj crti dole... A i na forumu je postalo življe
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 13.10.2017., 14:40   #9218
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi baš razumio graf Petera Brandta, čovjek je stara škola i samo govori da je BTC u uzlaznoj paraboli, koja kad se okrene s nekog vrha može u korekciju na 50% cijene od maksimuma.

Što je istina, to je moguće, međutim ja se s tim ne bih složio. Ne u smislu da nije moguće nego da je malo vjerovatno. Puno vjerovatnije bi bilo da BTC ode npr do 7.650usd pa se skorigira na 5.230-5-300usd............

A opet moguće je da prvo ode do 10.000usd pa se skorigira na 5.000usd

Ili da se uopće ne skorigira nego sa 10.000usd ode na 27.000usd, pa onda ode na 13.500usd

Zahebana je ta govnara od BTCa
Ovo da ide do cca 7500$ pa onda da ide dip mi se čini jako realno. Kada je stao na cca 5900$ pao je malo nazad ali ni blizu do 5000$. Ako si slučajno u pravu sa ovim drugim (10000$ pa dip ili 27000$ pa dip) to je brutalan skok što znaći da bude bilo jeftinih altova. Ma gdje sam ono stavio pare od rentanja hmmm

U svakom slučaju, interesantna vremena su ispred nas
smrc is offline  
Old 13.10.2017., 15:12   #9219
nedaleko od forum.hr

Slovenia's Prime Minister Lauds Nation as 'Blockchain-Friendly Destination'
Xiaomi is offline  
Old 13.10.2017., 17:49   #9220
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Kao prvo, nisam cura (Sry )

Ja nisam masno zaradio slušajući Kucila. Niti ga slijepo slijedim. Smatram da je on, uz varufakisa i Barexxa, jedan od onih čije mišljenje treba uzeti u obzir. "Sa zrnom soli", naravno.

Kolega kojeg braniš je napisao kako je masno zaradio slušajući samo Kucilove savjete, te kako ne smatra da Kucilu nešto duguje. Meni je to izgledalo kao da je rekao Kucilu nek se jebe i tko mu je kriv što to nije naplaćivao. Smatram to drskim ponašanjem prema nekome tko ti je donio puno koristi. Zato sam reagirao na njegov post.
.
Pa jebi ga, nisi zaradio masno, al si zaradio. Red je da das neki tip covjeku koji ti je pomogao, ne mora bit mastan.


Al kad i se to spomene, i kad te se pita s koliko si se ti osobno oduzio Kucilu, onda smatras da nikome nisi duzan nista, i o tome ti se vise ne raspravlja. I nije ti neka fora, to ti se inace zove licemjerje.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.