Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2009., 20:40   #1
Što za vas znači dobar ili loš sex?

Dakle da čujem što za vas znači dobar ili loš sex?
Meni je dobar sex s osobom koju volim i do koje mi je stalo pa makar on bio i "loš" tehnički, dok s osobom koju nevolim mi je uvijek loš, jednostavno zato što mi nije stalo do nje i uvijek je divljački.
MarioVtc23 is offline  
Old 20.08.2009., 20:48   #2
Quote:
MarioVtc23 kaže: Pogledaj post
Dakle da čujem što za vas znači dobar ili loš sex?
Meni je dobar sex s osobom koju volim i do koje mi je stalo pa makar on bio i "loš" tehnički, dok s osobom koju nevolim mi je uvijek loš, jednostavno zato što mi nije stalo do nje i uvijek je divljački.
Totalno si izokrenuo stvari
leptirica 2 is offline  
Old 20.08.2009., 20:49   #3
slažem se...krivo postavljeno
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Old 20.08.2009., 20:51   #4
Dobar sex je lud,divljački,pun strasti,želje,znoja..e sad s kim-druga je tema
leptirica 2 is offline  
Old 20.08.2009., 20:54   #5
a zašto se onda seksaš sa osobama koje ne voliš?
seksaj se sa onima koje voliš ma kako loše bilo..
asdfgh is offline  
Old 20.08.2009., 20:54   #6
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Dobar sex je lud,divljački,pun strasti,želje,znoja..e sad s kim-druga je tema
Hm. Da. Al i dobar sex može biti i onaj nježan, pun ljubavi i nježnih dodira... Taj je još i bolji od dobrog

Ali da je svaki sex s osobom do koje ti je stalo dobar, a onaj divljački, ak nisi s tobom osobom u vezi-nije... Nekak ne.

Zanima me kolko godina ima pokretač topica?
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.

Zadnje uređivanje Scarlet_Letter : 20.08.2009. at 21:00.
Scarlet_Letter is offline  
Old 20.08.2009., 20:57   #7
Ja sam malo šenula,udarilo me sunce u mozak,meni je sve divljePardon to je jbačina...a ovo što si sti Scarlet Letter spomenula je vođenje ljubavi
A nekako sam slaba u tome,opada koncentracija,starim
leptirica 2 is offline  
Old 20.08.2009., 21:02   #8
Meni je svaki seks dobar jer je muskarca priroda podarila sposobnoscu da lako svrse, dobar i los seks su zene izmislile, a ionako ih vecina rijetko dozivi orgazam.
vaiors is offline  
Old 20.08.2009., 21:04   #9
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Meni je svaki seks dobar jer je muskarca priroda podarila sposobnoscu da lako svrse, dobar i los seks su zene izmislile, a ionako ih vecina rijetko dozivi orgazam.
Samo to reci kojoj pa ti više ne bude ni jaja polizala kamoli popušila
leptirica 2 is offline  
Old 20.08.2009., 21:05   #10
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Meni je svaki seks dobar jer je muskarca priroda podarila sposobnoscu da lako svrse, dobar i los seks su zene izmislile, a ionako ih vecina rijetko dozivi orgazam.
Prije nego što se vratiš u svoju špilju, samo bih ti pojasnila da nisu žene izmislile dobar i loše sex, nego ne znaju svi muškarci ševiti kako treba, a eto u 21. stoljeću vam to smijemo i reć.
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Old 20.08.2009., 21:08   #11
Najbolji sex je kad je iznenada tj. kad ga ne očekujem.
__________________
Rijeci su lijek dusi koja pati!
Ammarie is offline  
Old 20.08.2009., 21:12   #12
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Samo to reci kojoj pa ti više ne bude ni jaja polizala kamoli popušila
Normalno da im necu to uzivo reci. Lazem ih uzivo. Mada, kad hocu da raskinem, onda im sve to govorim, ali jebiga...onda ih taj moj bezobrazluk jos vise pali.
vaiors is offline  
Old 20.08.2009., 21:14   #13
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Normalno da im necu to uzivo reci. Lazem ih uzivo. Mada, kad hocu da raskinem, onda im sve to govorim, ali jebiga...onda ih taj moj bezobrazluk jos vise pali.
Loša ti je tehnika stari moj
leptirica 2 is offline  
Old 20.08.2009., 21:15   #14
Quote:
Scarlet_Letter kaže: Pogledaj post
Prije nego što se vratiš u svoju špilju, samo bih ti pojasnila da nisu žene izmislile dobar i loše sex, nego ne znaju svi muškarci ševiti kako treba, a eto u 21. stoljeću vam to smijemo i reć.
Da je priroda mislila da je bitno da zene uzivaju u seksu, onda bi i vama dala sposobnost da bez problema dozivite orgazam, kao sto muskarci dozive. Nama je seks, orgazam refleksna reakcija, kao npr. disanje a zene da bi se napalile i dozivile orgazam, trebaju ispuniti milion uslova.
Znaci, podjela seksa na dobar ili los seks je zenska izmisljotina.
vaiors is offline  
Old 20.08.2009., 21:16   #15
Znam da sam ja loš u krevetu ali ako je prava žena onda sam i ja the Maschine
Zame je loš sex ako cura ne želi oralno upoznati moje genitalije
Hefes is offline  
Old 20.08.2009., 21:20   #16
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Da je priroda mislila da je bitno da zene uzivaju u seksu, onda bi i vama dala sposobnost da bez problema dozivite orgazam, kao sto muskarci dozive. Nama je seks, orgazam refleksna reakcija, kao npr. disanje a zene da bi se napalile i dozivile orgazam, trebaju ispuniti milion uslova.
Znaci, podjela seksa na dobar ili los seks je zenska izmisljotina.
Ne prirodna izmišljotina,kao to da ste vi neki pojedinci stvoreni kao sebičnjaci koji su nesposobni uhvatiti se malo posla i zadovoljit partnericu

Zadnje uređivanje leptirica 2 : 20.08.2009. at 21:25.
leptirica 2 is offline  
Old 20.08.2009., 21:22   #17
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ne prirodna izmišljotina,kao to da ste vi neki pojedinci stvoreni kao sebičnjaci koji su nesposobni uhvatiti se malo posla i zadovoljit partnericu
Nemoj kriviti muski rod sto vam priroda nije dala sposobnost da kao muskarci bez problema dozivljavate orgazam. Kod vas je orgazam izuzetak a ne pravilo.
vaiors is offline  
Old 20.08.2009., 21:23   #18
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Da je priroda mislila da je bitno da zene uzivaju u seksu, onda bi i vama dala sposobnost da bez problema dozivite orgazam, kao sto muskarci dozive. Nama je seks, orgazam refleksna reakcija, kao npr. disanje a zene da bi se napalile i dozivile orgazam, trebaju ispuniti milion uslova.
Znaci, podjela seksa na dobar ili los seks je zenska izmisljotina.
ti SI NEKA KRETENCINA ŽESĆA !!!!!!!!!!!! gdje ti god procitam poruku odvratan si i ogavan,umisljen itd a sigurna sam da te u stvarnosti cure ne podnose organski
techno22 is offline  
Old 20.08.2009., 21:24   #19
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ne prirodna izmišljotina,kao to da ste vi neki pojedinci stvoreni kao sebičnjaci koji su nesposobni uhvatiti se malo posla i zadovoljit partnericu
Potpisujem. Čudi me da dotični uopće i ima nekoga s kim upoznaje svoje genitalije....
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Old 20.08.2009., 21:24   #20
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Nemoj kriviti muski rod sto vam priroda nije dala sposobnost da kao muskarci bez problema dozivljavate orgazam. Kod vas je orgazam izuzetak a ne pravilo.
Pas koji laje ne grizeko zna diže li se tebi uopće
leptirica 2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger