Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2008., 18:43   #41
kovrče

E ovako imam pitanje....

imala sam prije kovrčavu kosu valovitu više i ja sam to godinama peglala ravnala zatezala i sve popratno jer nećeš nikad ono sto vec imas. i sad je meni vec 6mj puklo u glavu da radim kovrce al bas ono lijepe, n
i sad ja to svako toliko odem u frizerski da mi navikla, pod haubu i mrak izgleda al to je s prvim pranjem gotovo.... neda mi se plaćat 80kn svaki tjedan i sjedit 2h sve skupa da bi to bilo ok 3dana i onda se od spavanja olabavi i fućkaj ga....

neznam jel ima nesto da ja to trajno tak napravim pa da drzi bar mj dana

frizerka mi ne zeli radit trajnu jer kaze da ce mi sve unistit, a drugi mi govore da imaju neke trajne biljna baza pa ne uniste a ona nezna za to, pa neam pojma sta bi napravila

to bi trebalo tak stajat stalno
http://img133.imageshack.us/my.php?i...9498807uo9.png
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär

Zadnje uređivanje romantic_ass : 30.10.2008. at 18:50.
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 21:08   #42
Hmmm...
Ne bih znala



Pa probaj laka stavit i gel koji najviše drži
ali nek ti to frizerka radi...to geliše vamo tamo...
A zašto nebi htjela da ti padaju kovrče...lakše ti ih je održavat...^^
__________________
x Good in nature, but ewil by our own free will... x

...If we go on, it's now or never...
metalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 23:14   #43
Divne kovrče i divna boja kose!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 09:01   #44
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda mokro sat vremena...onda mi kosa sve to tak fino upije da izgleda kao da niš nisam stavljala!
stavi finishing spray koji ce seal the moisture
bohemia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 18:31   #45
hot roller

bok cure

u zadnje vrijema frckam kosu s onim hot rollerima ili kako se to kod nas vec zove.

Mozete li mi reci kako se postigne da frcke ne izgledaju suhe vec da imaju malo mokriji izzgled kao ova tu

http://celebhairstyle.files.wordpres...hort-curly.jpg

koje produkte bi mi mogle preporuciti?
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 23:14   #46
Vidim da sve većinom imate kovrčavu kosu. Moja je ravna ali se i peglam jer je prebujna i neposlušna.

Sad me ulovila faza kovrča. Pogotovo na dugoj kosi to prekrasno stoji.
AKo imate koji savjet, jesu bolji vikleri na čičak ili željezni ili nešto treće?
Ne bi figaro jel mi treba 100god dok cijelu kosu nafrčem.

Par puta sam stavljala velike viklere na čičak. Ali taj čičak se sljepi jedan za drugoga pa se nekad tako zamrsi i kad skinem ne izgleda lijepo, ali i drži samo 1 dan.

AKo nisam na dobrom topicu, uputite me dalje
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 22:13   #47
Quote:
egocentrik girl kaže: Pogledaj post


Evo sad sam nasla od egocentric ove slikice.Recite mi jel znate da li postoje nastavci za peglu posebno kupit ili moram kupit novu peglu koja ukljucuje te nastavke za ovakvo frckanje.Imam Remingtonku
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 00:10   #48
Quote:
ice cream girl kaže: Pogledaj post
Evo sad sam nasla od egocentric ove slikice.Recite mi jel znate da li postoje nastavci za peglu posebno kupit ili moram kupit novu peglu koja ukljucuje te nastavke za ovakvo frckanje.Imam Remingtonku
briem da ces isto dobit ak preko noci spletes par vecih pletenica po glavi. ne unistava kosu
lana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 13:40   #49
Quote:
egocentrik girl kaže: Pogledaj post
da, i ja mislim da bi puno bolje bile kratke i metlaste, ali trendy naravno
meni su baš lijepe kovrče na toj slici, koji figaro imaš? tražim za tako velike lokne
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 13:48   #50
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
meni su baš lijepe kovrče na toj slici, koji figaro imaš? tražim za tako velike lokne
tnx happy, rađene su sa uskim Phillipsovim figarom, samo sam ih razvukla prstima dok su još bile vruće lokne a i to je slikano drugi dan

s debljim figarom dobijem ne lokne nego baš valove
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 13:53   #51
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
aha znam, a koji figaro imaš deblji?
deblji je remington, neznam koje oznake napamet
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 14:00   #52
Quote:
egocentrik girl kaže: Pogledaj post
deblji je remington, neznam koje oznake napamet
je li mozda c151? čini mi se super. koliko si ga platila, mozes li provjerit za mene to pliz, pa mi posalji na pp kad budes mogla. znaci dobar ti je remington?sad brisi off kad odg
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 14:05   #53
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
gle,od nekoliko pramenova s blajhom ti se neće jako uništiti kosa,a sve i da da,to je ipak nekoliko pramenova i neke utjecati na stanje cijele kose
najgore šta ti se može dogoditi je da kada skida foliju skine i pramenove skupa s njoj
zajebavam se naravno


ja ću si morati kupiti neki deblji figaro.ovi mali su nikakvi i sere mi se od njih stvarno:rolleyes:
imam i ja neko tanko smeće. koji ćeš kupit ja stvarno neznam, baš mi se ok čini remington c151 uguglaj
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 14:11   #54
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
imam i ja neko tanko smeće. koji ćeš kupit ja stvarno neznam, baš mi se ok čini remington c151 uguglaj

čini mi se pretanak,38mm
ja bi baš neki ogromni figaro
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 14:14   #55
tanak? a neznam ima li deblji. i ja bi. gdje god sam guglala spominju 3 cm znači ovaj je deblji jos
čini mi se da je to najdeblji remingtonov, a remington pegla mi se pokazala jakom i dobrom pa druge marke ne bi ni gledala
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 00:21   #56
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
bok cure

u zadnje vrijema frckam kosu s onim hot rollerima ili kako se to kod nas vec zove.

Mozete li mi reci kako se postigne da frcke ne izgledaju suhe vec da imaju malo mokriji izzgled kao ova tu

http://celebhairstyle.files.wordpres...hort-curly.jpg

koje produkte bi mi mogle preporuciti?
e daj mi reci koje hot rollers imas i kakvo ti je to?? Opcenito me zanima nesto vise o njima koji su dobri tj cija marka i jel to ok,jel nakovrcaa to sta itd itd
hvala
kjara_laura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 01:08   #57
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
čini mi se pretanak,38mm
ja bi baš neki ogromni figaro
Ja imam taj, u biti moj je ci 151, isto sam htjela veliki za onako labave lokne, ali ovaj mi je čak i prevelik.
On napravi skroz onako lagane loknice, a imam lagano valovitu kosu koju nije nikakav problem nakovrčati, tako da ako imaš prilike negdje isprobaj ga prije, jer ja bih čak voljela da sam uzela tanji.
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 01:35   #58
da ja imam felling da bi mi od debljeg se odmah opustile. e sad stvarno neznam, najbolje onda onog ci76 ili braun-pod figarima su na zadnjoj str.
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 12:20   #59
znači dovoljan mi je ovaj od 38mm?
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 14:13   #60
bitno je da je jak. ja bi čak kupila ovaj tanji ci76.imam osjećaj da od ovog debljeg nebi ništa bilo.
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.