Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2007., 16:21   #301
Quote:
die4limoni kaže: Pogledaj post
meni nije jasno, neke cure ovdje su kao niske s 167cm, 165 cm itd, mislim KAJ?!? po meni je jebiga fakat niska žena 150cm, iznad 160 je sve samo ne nisko. cure uopće nebi trebale biti iskompleksirane jer pogledajte malo dečke- ima ih fakat puno niskih, pogotovo u zagrebu, često su mrvicu višlji od mene, a ja nisam neka visina (173). po meni dečki ne bi trebali biti niži od 185 pa kakvih ih sve ima. kakvi se standardi sve nameću curama, visina je stvarno zadnja stvar oko koje bi netko trebo bit iskompleksiran ( jedino ak si patuljak al to je već krajnost).
Nisi neka visina sa 173, a cure s 160 su ti visoke?

A za ovo drugo - uvedi zakon.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 16:25   #302
Visoka sam 166 i meni sasvim dobro, (cak ne bih ni htjela vise rasti) nitko mi nista nije rekao u vezi visine/nizine...ovisi kako gledaju na to...
Ima cura koje su niske i dosta dobro izgledaju, ali isto tako ima i onih visokih..
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 16:49   #303
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ja sam 165 i nikad nisam bila ziher zasto me ljudi omalovazavaju i imaju neki patronizirajuci stav prema meni, ne svi, ali jedan odredjeni broj pogotovo muskarci....i jos oni koji su se nabacivali. A to sam primjetila i sa drugim manjim curama, bez obzira na njihov opci fizicki izgled, mogle su biti fakat komadi
Doduse u zadnje vrijeme mi se to vise tako ne dogadja, jer sam malo starija . ......

Sad ako neko tako nastupi ja ih odjeb.....
Znam da ispada da je curama u ovoj zemlji visina hendikep ako su nize od 170 recimo. A nikad mi nije bilo jasno zasto....

Moze li mi to netko objasniti? Cak je i prosjecna visina Hrvatice 164 ili 5

Hm.

I zasto vi cure koje ste nize, govorite kao o nekom nedostatku?
žene su proklete. Koliko god da cm imaju. I na sebi i u kući. Uvijek nešto drugo fali.

ja ne znam, meni je mojih 175 cm isto tako često bio hendipek. Jer su dečki koji su mi se najviše sviđali bili tu negdje ili malo niži.
Par puta mi se fakat znalo desit da hodam pored njih pomalo pogrbljena ili isključivo u ravnoj obući. Refleksivno ili podsvjesno valjda, da se njima više svidim. kao, neću mu bit napeta ako sam viša od njega. I onda se isto tako uhvatiš da podsvjesno mrziš svoje lijepe, duge noge, jer te one u tvojoj glavi stavljaju malo više nego što je on spreman podnijeti.
Tako da su se meni uvijek više sviđale one male, džepne venerice, nego cure moje građe. I ne znam kako bi ijedna mogla mrzit tih svojih 165 cm?
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 18:16   #304
ja imam oko 165, 166 cm i nitko me ne omalovazava. pa nemam 155-160 da bi bila niska.
ne kuzim zasto autorica teme misli da je 165 nisko. to je neka srednja visina. vecina cura koje znam su nize od mene.
svasta...
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:36   #305
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Većini viših frajera koje znam (uključujući tu i mene samog) više se sviđaju niske cure, .
visoki i niske
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ako neka mala debela moze hodati naokolo u kratkoj majci da joj skembi viri na sve strane e pa onda si i cura od 1.90 moze obuci pete!
Malo debelo nikome nije ljepo,al ni visoko debelo...ono,cijela gromada od žene...brrrr...
Na visokim mršavim ženama odjeća izgleda ljepše i elegantnije ..i na na fotkama izgledaju bolje,al sve je to nekako više uvjetovano mršavošću.....a uživo mi ne šmekaju baš visoke...možda zato jer sam niska pa mi djeluju glomazno ...a isto tako mi se čini da puno izrazito visokih žena ima nespretne,ustvari neusklađene i trome kretnje....
Najdraže su mi sitne žene 160-170
Da moram birati između visine od preko 180 na mršavo tijelo i visine od 160 na zdepasto tijelo,ipak bi odabrala visoko...malo i zdepasto je po meni najgora opcija
Evo nekoliko slavnih ''patuljčica'':
Kylie Minogue 153cm
Hilary Duff 155cm
Eva Longoria 155cm
Nicole Richie 155 cm
Lucy Liu 156 cm
Shakira 157cm
Sarah Jessica Parker 160cm
Sarah Michelle Gellar 160cm
Natalie Portman 160cm...tko bi reko da je tako niska
Jessica Simpson 160cm
Christina Aguilera 160cm ... mislila sam da ta ima 180
Vanessa Paradis 161 cm
Madonna 161cm
Carmen Electra 163cm
Victoria Beckham 163 cm
Evangeline Lilly 163cm
JLo 165cm
Sienna Miller 165cm
Lindsay Lohan 165 cm
Nicole Scherzinger 166cm
Jennifer Aniston 167 cm
Gwen Stefani 168cm..i za nju sam mislila da ima cca 180
Aishwarya Rai 169 cm
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:59   #306
Meni je lijepo i jedno i drugo sve ovisi kako ko nosi svoju visinu i kako je gradjen....
Medjutim vecina stvarno zgodnih cura iz RL moram reci ipak je vislja...cca 170 pa nadalje....bar po mom ukusu. Valjda djeluju elegantnije sa tom visinom i jos ako su skladne.....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:07   #307
ja sam 177/8 i meni je to super skroz se dobro osjecam s tom visinom. jedino mi je malo trta kad hodam kraj frendice koja je jedva 160 pa onda...i jos uvijek se svi zajebavaju s mojom visinom al meni ne smeta, ja im se samo smijem
Amph is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:14   #308
čemu omalovažavanje žena zbog njihove visine,odnosno visine?

jesu li žene iznad 175 previsoke?

smije li žena iste visine kao njen odabranik obuti potpetice i tako biti barem 5 cm viša od njega?

je li ružno vidjeti ženu višu od svog muškarca?

i molba nižim curama:

malo je visokih muškaraca, ostavite ih za visoke žene
my love is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:15   #309
Quote:
my love kaže: Pogledaj post
i molba nižim curama:

malo je visokih muškaraca, ostavite ih za visoke žene
Nadaj se
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:16   #310
[QUOTE=my love;11534830]jesu li žene iznad 175 previsoke?

smije li žena iste visine kao njen odabranik obuti potpetice i tako biti barem 5 cm viša od njega?

je li ružno vidjeti ženu višu od svog muškarca?

i molba nižim curama:

malo je visokih muškaraca, ostavite ih za visoke žene
[QUOTE]


Ne znam, nije mi lijepo kad je cura viša od dečka i gotovo.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:54   #311
moje su dvije best frendice 184 i 161, i niti mislim da njih dvije smiješno izgledaju skupa ni ništa. dapače. treba znati nositi svoju visinu, uostalom glupo mi je vidit neku visoku curu da se drži pogrbljeno samo zato da bi djelovala niže. potpuno nepotrebno. ja imam 169 i ne osjećam se nisko, normalno ako me ne zaje.. ta frendica od 185
__________________
We live in a rainbow of chaos
Ravey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:58   #312
Quote:
my love kaže: Pogledaj post

i molba nižim curama:

malo je visokih muškaraca, ostavite ih za visoke žene
Ne može Ne damo
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 00:35   #313
Quote:
die4limoni kaže: Pogledaj post
meni nije jasno, neke cure ovdje su kao niske s 167cm, 165 cm itd, mislim KAJ?!? po meni je jebiga fakat niska žena 150cm, iznad 160 je sve samo ne nisko. cure uopće nebi trebale biti iskompleksirane jer pogledajte malo dečke- ima ih fakat puno niskih, pogotovo u zagrebu, često su mrvicu višlji od mene, a ja nisam neka visina (173). po meni dečki ne bi trebali biti niži od 185 pa kakvih ih sve ima. kakvi se standardi sve nameću curama, visina je stvarno zadnja stvar oko koje bi netko trebo bit iskompleksiran ( jedino ak si patuljak al to je već krajnost).
Pa ruku "na srce" 165cm je nisko...
brundo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 00:50   #314
O svašta.

Ja u odebljim opancima dosegnem 1,80 i ne ističem se u prirodnom okruženju.

A što se navodne malobrojnosti vertikalno obdarenih muškića tiče, prosječnim šesnaestogodišnjacima koje znam i poznam sam do ušiju, paperjastih podbradaka čak.

Tako da ju ken tel mi š*t.
Vasilisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 01:13   #315
Quote:
my love kaže: Pogledaj post
jesu li žene iznad 175 previsoke?

smije li žena iste visine kao njen odabranik obuti potpetice i tako biti barem 5 cm viša od njega?

je li ružno vidjeti ženu višu od svog muškarca?

i molba nižim curama:

malo je visokih muškaraca, ostavite ih za visoke žene
svasta, pa valjda se zaljubis u osobu a ne njegovu visinu... sta bi sad visoki muskarci trebali biti rezervirani samo za visoke cure jer je njih malo...
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 01:25   #316
Quote:
my love kaže: Pogledaj post
čemu omalovažavanje žena zbog njihove visine,odnosno visine?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 01:39   #317
Ni ja ne kužim naslov.
I gle, ak se ikoga omalovažava, to je muškarce niže od svojih žena. Pa bile one i 2 metra.

EDIT: Skužih naslov
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 04:13   #318
Quote:
TwiSted wateRmeLon kaže: Pogledaj post
Ni ja ne kužim naslov.
I gle, ak se ikoga omalovažava, to je muškarce niže od svojih žena. Pa bile one i 2 metra.

EDIT: Skužih naslov
Exactly.
Koliko sam skužio po muškoj ekipi koju znam, nikad nikome od njih visina cure nije bila neki strašan problem. Sadašnja cura je par cm niža od mene, da obuče pete, vjerojatno bi ispala viša. Hodao sam neko vrijeme s jednom 20-ak cm višom od sebe. Nikad se nisam osjećao nešto ugrožen zbog toga.

S druge strane, cure su sklone muškarcu nižem od sebe automatski reči "thanx but no thanx".
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 07:15   #319
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
Nadaj se
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne može Ne damo
Moš mislit...
Ono, trgate se...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 09:11   #320
Quote:
my love kaže: Pogledaj post
jesu li žene iznad 175 previsoke?

smije li žena iste visine kao njen odabranik obuti potpetice i tako biti barem 5 cm viša od njega?

je li ružno vidjeti ženu višu od svog muškarca?

i molba nižim curama:

malo je visokih muškaraca, ostavite ih za visoke žene
Krakata čapljusino, nađi si neki hobi.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.