Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 18:43   #461
Ja sam oko 165 i evo baš sam slučajno ovdje naletila i začudila se temi jer stvarno mi nikad nitko to nije komentirao
Jedino mi je mama koja je visoka 1,80 znala reć da su je kao mladu dosta zezali i to mi je prvo i jedino iskustvo...
Nikad nisam htjela bit viša, a kamoli imala komplekse...pogotovo što obožavam visoke pete i nosim ih svakodnevno i to mi taman idealno...da sam viša nisam sigurna da bi to dobro izgledalo
__________________
angel & devil
noica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:51   #462
u osnovnoj kad smo imali tjelesni uvijek smo stajali u redu, od najviše do najniže, ja redovito na kraju reda. tada sam htjela biti koji cm viša i to me držalo do cirka 2. srednje i poslije me prošlo. ionako je većina cura koje viđam tu negdje moje visine.

imam 164 i taman mi. nisu me nikad zadirkivali na račun visine/nizine
jedino mi zajeb. kad god kupim hlače, uvijek ih moram kratiti bar 5-10 cm, jedini "nedostatak"
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 14:46   #463
imam 170cm i to mi je taman visina, a frendice su od 160-180 cm i stvarno nisam nikad cula nikakve ruzne komentare na racun njihovih visina..
dearh of art svaka cast
bez uvrede nizim curkama
jer iskompleksiranih i zlobnih ima i visokih i niskih.
stella1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 19:13   #464
ja imam 1 i 80 i znala sam na račun visine dobiti komentare i to ružne i to od dečkiju... ali dobro ljudi su takvi nije ni to smak svita sada mi se trenutno sviđa jedan dečko koji je malo niži od mene ali je tako sladak pa
nije_vazno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 00:10   #465
Quote:
nije_vazno kaže: Pogledaj post
ja imam 1 i 80 i znala sam na račun visine dobiti komentare i to ružne i to od dečkiju... ali dobro ljudi su takvi nije ni to smak svita sada mi se trenutno sviđa jedan dečko koji je malo niži od mene ali je tako sladak pa

Ma to su ti ljubomorni papci, koji su uz to još isfrustrirani i iskompleksirani i sigurno niži od tebe.... pa im to jako smeta....
znaš ono "napad je najbolja obrana" svoj strah i nesigurnost su mogli jedino umanjiti tako da te izvrijedjaju.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 10:08   #466
Ajd sad ozbiljno, procitala sam vise puta na ovoj temi kako neka ne moze da nadje decka jer je visoka/niska.



devojke, pa glavu gore, nemojte same sebi "snizavati cenu".
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 14:33   #467
Niska sam toliko,da mi je smješnosad ovdje napisati tu cifru ali
nikada nisam imala kopleks manje vrijednosti zbog toga!

Kako ono ide"Dok se velika sagne, mala dohvati"!

Uzmeš to kao svoju prednost,nabaciš osmjeh i
koračaš samouvjereno kroz život!
Formula Uspjeha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 14:23   #468
Daj ajde vi neznate sta je lijepo ja sam 1,62 i sve su nize cure bolje gradene ,,, imaju i sisa i guzica visoke su sve krakate i ruzne sta je je ,,,, nize cure su slade ,,, nije ni cudo da nas zovu depnim ljepoticama i nikad nisam tijela bit vislja mozda do 1,65 a ove koje su preko 1,75 su ogavne fuj ,,,, nemogu ni stikle ni nista nosit ,,, jednostavno nemaju lijepo tijelo
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 14:41   #469
Quote:
Vesper Lynd kaže: Pogledaj post
Mislim da sam prosjecne visine, imam 170cm i ne patim od toga da sam visa ni da sam niza!
Da moram birati, radije bi bila 10cm niza, nego 10cm visa! Visoke cure mi nisu ni najmanje zenstvene, neznam, mozda je to zato sto sve cure koje poznam te visine nemaju ni cice ni guzice, nego su ravne, bez oblina,opcenito su mi ruzno gradene, sve su krakate, a one koje su malo jace pak mi izgledaju ko odvaljene stijene! Mozda da se druzim sa top modelima koje osim visine imaju i obline bi imala drugacije misljenje!
slazem se
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 18:09   #470
Šta su svi sad napali visoke cure, da su ružno građene ovo ono. Daj molim vas.. Ja sam 1.74 visoka i imam skladnu liniju i to su gluposti šta neki govore da nemožeš bit visok i skladno građen
Građa ovisi od osobe do osobe, ne o visini/nizini
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 18:11   #471
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
Daj ajde vi neznate sta je lijepo ja sam 1,62 i sve su nize cure bolje gradene ,,, imaju i sisa i guzica visoke su sve krakate i ruzne sta je je ,,,, nize cure su slade ,,, nije ni cudo da nas zovu depnim ljepoticama i nikad nisam tijela bit vislja mozda do 1,65 a ove koje su preko 1,75 su ogavne fuj ,,,, nemogu ni stikle ni nista nosit ,,, jednostavno nemaju lijepo tijelo
yeah right samo se ti tješi.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 18:29   #472
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
Daj ajde vi neznate sta je lijepo ja sam 1,62 i sve su nize cure bolje gradene ,,, imaju i sisa i guzica visoke su sve krakate i ruzne sta je je ,,,, nize cure su slade ,,, nije ni cudo da nas zovu depnim ljepoticama i nikad nisam tijela bit vislja mozda do 1,65 a ove koje su preko 1,75 su ogavne fuj ,,,, nemogu ni stikle ni nista nosit ,,, jednostavno nemaju lijepo tijelo

malo pričaš bezveze ipak, makar sam tvoje visine ali ne bih se složila s tobom.

Ima itekako skladnih i lijepih cura sa preko 170, dapače najljepše koje sam vidjela su u toj kategoriji... makar zapravo nema veze, ljepota dolazi u svim veličinama, bar kod nas žena.

I ružnoća., takodjer
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 18:50   #473
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
malo pričaš bezveze ipak, makar sam tvoje visine ali ne bih se složila s tobom.

Ima itekako skladnih i lijepih cura sa preko 170, dapače najljepše koje sam vidjela su u toj kategoriji... makar zapravo nema veze, ljepota dolazi u svim veličinama, bar kod nas žena.

I ružnoća., takodjer

osobno preferiram više od 170cm ali kakve veze imaju sklad i proporcije te ljepota s visinom?
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 19:02   #474
Ja imam oko 160 i voljela bih da sam visa. Zato s cipelama od 13 cm imam taman
Zivcira me samo kad mi netko kaze: E, al ona je niza cak i od tebe!! Ono, hallo??? Odmah mi prodje kroz glavu: A jel gluplja cak i od tebe? Komentar zadrzim za sebe al mislim si WTF?
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 19:04   #475
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post

osobno preferiram više od 170cm ali kakve veze imaju sklad i proporcije te ljepota s visinom?

Mislim da nemaju neke veze ali valjda će viša osoba djelovati nešto impozantnije sa istim skladom i ljepotom kao niža ... valjda sve ovisi nije pravilo
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:58   #476
Ja uopće ne vidim razloga o nekome suditi na osnovi visine/nizine/boje kose/ (...)

Odavno sam shvatila da ljude ne čine ni centimetri, a ni kilogrami

Ovo zvuči kao glupo molariziranje, ali je tako. Visoka sam, nikad nisam sudila o nekome jer je niži od mene.. fućka mi se za to...
Onaj kome j eto gušt- nek nastavi

Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 22:05   #477
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
Daj ajde vi neznate sta je lijepo ja sam 1,62 i sve su nize cure bolje gradene ,,, imaju i sisa i guzica visoke su sve krakate i ruzne sta je je ,,,, nize cure su slade ,,, nije ni cudo da nas zovu depnim ljepoticama i nikad nisam tijela bit vislja mozda do 1,65 a ove koje su preko 1,75 su ogavne fuj ,,,, nemogu ni stikle ni nista nosit ,,, jednostavno nemaju lijepo tijelo
sreća tvoja da si taman
iako ja mislim da 155 idealno, idem si odrezati noge do koljena
Quote:
urBana4 kaže:
Odavno sam shvatila da ljude ne čine ni centimetri...
a muškarce?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 22:32   #478
mene jedino smeta kad mi netko iznadprosječno visok ide spočitavat moju "nizinu". konkretno jedna frendica koja je preko 180 cm, i dečko je niži on nje, i to ju smeta, pa onda svako malo iskoristi priliku da spomene kak sam ja niska.ili se našali u vezi toga.

btw, po nacijama, prosječna visina za žene se uglavnom vrti između 160-165 cm. s iznimkama vijetnama , kine i još nekih zemalja gdje je niža, i nekih skandinavskih zemalja gdje je koji cm viša.

možda je vrijeme da se ja krenem šaliti kako je ona lojtra pa će valjda shvatit.

Zadnje uređivanje Splenda : 20.05.2010. at 22:37.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 23:11   #479
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
mene jedino smeta kad mi netko iznadprosječno visok ide spočitavat moju "nizinu". konkretno jedna frendica koja je preko 180 cm, i dečko je niži on nje, i to ju smeta, pa onda svako malo iskoristi priliku da spomene kak sam ja niska.ili se našali u vezi toga.

btw, po nacijama, prosječna visina za žene se uglavnom vrti između 160-165 cm. s iznimkama vijetnama , kine i još nekih zemalja gdje je niža, i nekih skandinavskih zemalja gdje je koji cm viša.

možda je vrijeme da se ja krenem šaliti kako je ona lojtra pa će valjda shvatit.

Razlika je valjda izmedju prosječne i idealne visine......
Koliko vidim po anketi većina muškaraca preferira više cure spram nižih....više valjda djeluju upadljivije , elegantnije, možda su čak i skladnije, imaju te duge noge uglavnom....iskreno tu gdje se krećem vidim malo stvarno lijepih cura nižeg rasta ali živim u Dalmaciji pa prema tome nije čudno jer ovdje je prosjek 175 za žene

Dok recimo Brazilke, Indijke, Makedonke, Meksikanke su sve lijepe žene ali odreda niske
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 23:42   #480
nitko mi nikad lose nije rekao na moju visinu (162) sto vise od muskog roda, frendova nadalje cujem samo da vole manje cure
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.