Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2008., 21:24   #201
može li se premium članstvo kupit onim novcima koje zaradiš tamo na buxu?Vidim da si ti karticom kupovao.
useless2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 22:23   #202
Quote:
useless2 kaže: Pogledaj post
može li se premium članstvo kupit onim novcima koje zaradiš tamo na buxu?Vidim da si ti karticom kupovao.
Ne moze, premium mozes samo preko kartice ili alertpaya. Ja preporucujem karticu, ako si procitao post vidio si da je zapravo sve brzo gotovo u 3 koraka.
In Flames is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 23:31   #203
Quote:
jurajj kaže: Pogledaj post
Što je TOČNO bux to mastercard??? Čito sam ali mi zvući predobro da bi bilo istina.Znaći, kupim 500 refferala i ulog mi je nakon par mjeseci i više nego vračen, a sa karticom dignem novce bez problema na bankomatu.
Blitz info o kartici:

Dodavanje para na karticu - $2.00/Za svako dodavanje
Mjesecna konto/akaunt rata (Uzeta od kolicine novca koja je na kartici,
svakog mjeseca) - $3.00/ Po kartici
Bankomatno Izvlačenje novca:
Bankomatna izvlacenja u Americi $1.35/Za Transakciju
Bankomatna izvlacenja izvan Amerike $2.15/Za Transakciju
Neodobrena bankomatna izvlacenja (Kad vam je zahtjev za
izvlacenje novca neodobren) - $0.90/Za Transakciju

više na blogu - easybuxonline
__________________
uh kako je ćelavo bez potpisa...
miki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 01:13   #204
Quote:
In Flames kaže: Pogledaj post
Ne moze, premium mozes samo preko kartice ili alertpaya. Ja preporucujem karticu, ako si procitao post vidio si da je zapravo sve brzo gotovo u 3 koraka.
pa čekaj, ako prebacim lovu koju imam na alertpay pa onda...u čemu bi problem bio?



...i izgleda da se ne može alertpayom, nego paypalom

ovo je pomalo čudno, daju ti izvozit lovu na alertpay ali ti ne daju plaćat njime.
useless2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 08:20   #205
Quote:
useless2 kaže: Pogledaj post
pa čekaj, ako prebacim lovu koju imam na alertpay pa onda...u čemu bi problem bio?


...i izgleda da se ne može alertpayom, nego paypalom

ovo je pomalo čudno, daju ti izvozit lovu na alertpay ali ti ne daju plaćat njime.
Ma mozes placati i preko AlertPaya, normalno. Rekao sam samo za karticu jer malo tko ima novaca na alertpayu dok ga ne isplate a to moze potrajati.

Tako da, primaju i AlertPay i kartice.
In Flames is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 15:32   #206
Quote:
Delboy Trotter kaže: Pogledaj post
ma imaju oni nekakve sitne provizije kad dižeš lovu, ali sve u svemu je i predobro i istinito

Ček malo, npr, radiš u konzumu za dvije i pol i otkriješ bux to program i odlučiš dati otkaz na sljedećoj plaći kojom kupiš premium članstvo + 500 refferala i još naručiš master bux card. Ulog ti se pošto si premium member definitvno vrati jer se neaktivni referali redovito mjenjaju sa aktivnima. Znaći, prema tome, možeš dat otkaz i doslovno drkat kurac cijele dane jer ti je mjesečni profit GARANTIRAN. Pa kaj to sve ne zvući "too good to be true" ????

Treba pričekat još par mjeseci i vidjet kak će se situacija razvijat, ako nije scam......bilo je i večih iznenađenja.
jurajj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 16:38   #207
Quote:
jurajj kaže: Pogledaj post
Ček malo, npr, radiš u konzumu za dvije i pol i otkriješ bux to program i odlučiš dati otkaz na sljedećoj plaći kojom kupiš premium članstvo + 500 refferala i još naručiš master bux card. Ulog ti se pošto si premium member definitvno vrati jer se neaktivni referali redovito mjenjaju sa aktivnima. Znaći, prema tome, možeš dat otkaz i doslovno drkat kurac cijele dane jer ti je mjesečni profit GARANTIRAN. Pa kaj to sve ne zvući "too good to be true" ????

Treba pričekat još par mjeseci i vidjet kak će se situacija razvijat, ako nije scam......bilo je i večih iznenađenja.
Nista nije garantirano. Ako i dobijes neaktivne referale i zamjene ti ih ko kaze da nece s vremenom opet postat neaktivni? a sumnjam da ce ti ih dozivotno zamjenjivat, onda bi svatko imao samo 500 referala.

i normalno da neces dat otkaz u konzumu, sta da netko npr. sutra hakira sajt a ti bez posla? treba uvijek imat prihode iz par izvora, to je najbolje jer u danasnje vrijeme ni najsigurniji poslovi nisu sigurni.

ali da moze biti dobar izvor dodatne zarade, moze. ali da zaradjujes i 5000 kuna mjesecno sa strane na bux tou uvijek zadrzi posao, nemojmo pretjerivat.
In Flames is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 18:10   #208
Quote:
In Flames kaže: Pogledaj post
Ma mozes placati i preko AlertPaya, normalno. Rekao sam samo za karticu jer malo tko ima novaca na alertpayu dok ga ne isplate a to moze potrajati.

Tako da, primaju i AlertPay i kartice.
Aje, molim te, nadam se da ne gnjavim, ali možeš li obrazložit to.Jer u opcijama plaćanja piše check, credit, paypal, wire transfer...
useless2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 20:47   #209
Quote:
useless2 kaže: Pogledaj post
Aje, molim te, nadam se da ne gnjavim, ali možeš li obrazložit to.Jer u opcijama plaćanja piše check, credit, paypal, wire transfer...
U cijim opcijama? Ajde molim te probaj napisat potpuno pitanje - znaci o cemu pricas i sta te tocno zanima?

Tek sam se probudio pa... jos nisam skroz svoj
In Flames is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 22:16   #210
Quote:
In Flames kaže: Pogledaj post
U cijim opcijama? Ajde molim te probaj napisat potpuno pitanje - znaci o cemu pricas i sta te tocno zanima?

Tek sam se probudio pa... jos nisam skroz svoj
u opcijama plaćanja za nadogradnju na premium članstvo kod *******...o tome pričamo.Zanima me može li se plaćati alertpayom. Ti veliš da može ali ne vidim takvu opciju, pa možda znaš nešto što ja ne znam.
useless2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 22:31   #211
Quote:
useless2 kaže: Pogledaj post
u opcijama plaćanja za nadogradnju na premium članstvo kod *******...o tome pričamo.Zanima me može li se plaćati alertpayom. Ti veliš da može ali ne vidim takvu opciju, pa možda znaš nešto što ja ne znam.
Kako ne vidis? Klikni na upgrade da odes na stranicu za kupnju premiuma i onda na dnu ces vidjet pise ti Alertpay.
In Flames is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 19:07   #212
Quote:
In Flames kaže: Pogledaj post
Kako ne vidis? Klikni na upgrade da odes na stranicu za kupnju premiuma i onda na dnu ces vidjet pise ti Alertpay.
nema.

ima ovo:

We do not accept PayPal payments at this time.
Click here to use AlertPay instead.

ali klik na link ne vodi na stranicu s plaćanjem..ne kontam...kod tebe ima?
useless2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 20:40   #213
Treba ić pogledat na stranice od mastercarda dal ima kakve priče o bux 2 debitnoj kartici.....još mi sve to zvući jako prelijepo i prejednostavno....ali ako je istina...jupi.....idemo ulagat u refferale i dizat lovu sa mastercardom na bankomatu.
jurajj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 17:35   #214
Lightbulb PORADI MALO NA IZGLEDU

Strana ti je malo prenatrpana i moraš poraditi na raspodijeli sadržaja i izbaciti nepotrebne stvari
cvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 19:34   #215
Da li netko zna isplacuje li Alertpay u Bosnu i Hercegovinu?

Hvala
__________________
tu tu tu tu tututututu
Clash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 21:07   #216
ma kakvi..jedino ček...
useless2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 21:59   #217
znaci salju cek?
__________________
tu tu tu tu tututututu
Clash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 23:39   #218
Quote:
Clash kaže: Pogledaj post
znaci salju cek?
Da, ja mislim da salju cek bilo gdje u svijetu.
In Flames is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 23:46   #219
Quote:
useless2 kaže: Pogledaj post
nema.

ima ovo:

We do not accept PayPal payments at this time.
Click here to use AlertPay instead.

ali klik na link ne vodi na stranicu s plaćanjem..ne kontam...kod tebe ima?
kad dodjes na naslovnu stranicu bux to-a i logiran si pise ti na dnu UPGRADE a i pred tvog imena bi trebalo pisat UPGRADE. Nije bitno, kad kliknes na UPGRADE otvori ti se nova stranica koja izgleda ovako i ALERTPAY link ti je na dnu.

http://img143.imageshack.us/img143/7...miumba3.th.jpg
In Flames is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 10:53   #220
iman jedno pitanje.sad kako na ******* mozete cashout samo sa alertpay dali postoji mogucnost da se novac sa alertpaya prebaci na paypal i kako?hvala
donydarko88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.