Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2008., 13:00   #1
Igraonica za bebe u Rijeci?

Moja žabica ima 9,5 mj i sve mi se čini da curi fali društvo njene dobi.Imamo nećake ili prevelike pa im je dosadna ili premale(1 mj) pa opet ništa.Postoji li nekakav vid igraona za tako male.Molim mame iz Rijeke za pomoć .
petra051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 14:40   #2
igraonica + bebe ribe

evo da podržim ovaj topic!
moja doduše ima tek 2 mjeseca, ali trebati će...
razmišljala sam također dosta o bebama-ribama, to me oduševilo i žao mi je što nema u Rijeci, PRIMORSKI GRAD, heej (pa našim bebama je voda u krvi! )
(ako, ima, molim ispravite me). mogućnost su brojne, evo ako ništa opatija je krcata wellnessa i raznih bazena i bazenčića, gradi nam se novi komplex na Kantridi... mislila sam, možda nebi bilo loše, ako već nema da se mi mame nekako organiziramo, ha?....
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 14:49   #3
Bilo bi se jako dobro ubrčkat u koj bazenčić al ja spadam u grupu ludih matera pa već vidm lišajeve i sl.U Mercatoru sam vidjela igraonicu Lumpi al mislim da za to bi trebala barem hodat.Nema druge nego da mame same nešto organiziraju
petra051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:35   #4
Da oživim ovu temu... Mamice je li se nešto organiziralo? Ide li se na bazene?
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:55   #5
Ovo bi bilo odlično!!!!! Naša bebolina ima 2 i pol mjeseca, ali zašto se ne već uključit u druženje s vršnjacima??? Inače, sve mame i tate iz Rijeke imamo temu "kavica u Rijeci", pa svratite i kad se dogovaramo za kavu, pridružite se......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 00:31   #6
podižem temu!
ajmo, Rijeka i okolica, informacije na sunce!
šta s bebama u slobodno vrijeme da je malo više organizirano ili sportski.
Znam za onaj baby fitness na Kantridi, jedino ne znam jesu li već počeli sa starijom djecom ili je još uvijek samo za do godinu dana...
nešto drugo?
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 21:44   #7
I ja bi!

Maleni mi ima 2g i 7mj, a malena 7mj. Njemu ne bi škodilo druženje, a ona je luda za djecom.

Nisam znala za to na Kantridi: Za bebe do godine? I šta rade?
rona718 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 23:40   #8
gimnasticiraju malo
sutra ću nazvati, pa ako dobijem kakav info, ću postat
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.

Zadnje uređivanje Precious X : 19.01.2009. at 23:46.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 20:01   #9
je netko saznao nesto... i ja bi isto
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 17:07   #10
Quote:
stefi051 kaže: Pogledaj post
je netko saznao nesto... i ja bi isto
evo nesto na tu temu.svaki petak u 13.30 na kantridi u dj.bolnici zadnja zgrada fizijatrije se odrzava baby fitnes.financira ga unicef i namjenjen je djeci od 1mj.pa do 3.godine starosti.fenomenalno,puno beba ,mama,druzenje i vjezbanje.sad smo dobili dozvolu od grada i od 2.mj se krece na bazen sa kikicima(datum neznam al su nam rekli da bude tak negdje i da ce se ic 2.put tjedno.MAME PRIDRUZITE NAM SE
miskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 17:28   #11
jesu odvojeni mlađi i stariji? ja ne znam kako bi mi kad bi se moja rastrčala i počela kidisat na male bebice...
ima li više grupa? jeli velika gužva? uf, toliko pitanja...
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 22:27   #12
I ja bi išla! Šta da uzmem svoje oboje? Ili možeš doći samo sa jednim djetetom? U petak? Ovaj? Idemo li?
rona718 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 20:41   #13
Quote:
rona718 kaže: Pogledaj post
I ja bi išla! Šta da uzmem svoje oboje? Ili možeš doći samo sa jednim djetetom? U petak? Ovaj? Idemo li?
uzmite si samo rucnik gdje ce vam bebac vjezbat i to je to sta vam treba.ako mozes kontrolirat klince zasto ne,povedi ibadvoje mada ti je uprincipu lakse s jednim(gle mene iskusne majke jednog djeteta).u biti do sad su dolazile majke samo s bebacima do godine dana,ima nas kako kad,izmedu 10-15 mami s kikicima,zasad je samo jedna grupa.ma mame to vam je super stvar,malo se ispricate s drugim mamama,vjezbate...NE ZABORAVIT PETAK U 13.30!!!!!!!
miskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 09:38   #14
Pozdrav svima!
Ja sam jedna buduća mama i jučer su nam na tečaju koji organiziraju patronažne rekli da u Obiteljskom centru uskoro počinju s Baby fitnessom..pa ako vas zanima....
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:45   #15
hej mamice jeste li bile,i kakvi su vam dojmovi
miskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 20:37   #16
Kako se može doći na fitness sa bebom?
Da li se treba predbilježiti ili se samo dođe?

Hvala unaprijed na odgovoru...
talic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 16:39   #17
Quote:
talic kaže: Pogledaj post
Kako se može doći na fitness sa bebom?
Da li se treba predbilježiti ili se samo dođe?

Hvala unaprijed na odgovoru...
samo dodite!!!!!!!!!!ma nas brdo mama i bebaca u zadnje vrijeme a sad su i upisi za bazen za bebe od 6mj. na dalje
miskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 18:16   #18
ima li starije djece od godinu dana, hodača? kako se oni snalaze? moja baš trči, hoda već 4-5 mjeseci, i ne znam kako bi se ponašala s malim bebicama... baš sam se nekako nadala da će biti posebna grupa za starije "bebe"... ali, ako ima i starijih koje jurcaju između, i to sve ok funkcionira, why not!
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 14:54   #19
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
ima li starije djece od godinu dana, hodača? kako se oni snalaze? moja baš trči, hoda već 4-5 mjeseci, i ne znam kako bi se ponašala s malim bebicama... baš sam se nekako nadala da će biti posebna grupa za starije "bebe"... ali, ako ima i starijih koje jurcaju između, i to sve ok funkcionira, why not!
pa u biti ima par od 12mj.i jedna cura od 16mj.je bila prvi put u prosli petak.samo sta s tako velikim nemozes bas vjezbat jer se nedaju(moja ima 10mj.i vec joj je tlaka lezat pa se samo zabavlja s drugim kikicima).dodi makar zbog druzenja a za bazen ces moci s bebuljom to ce joj bit zanimljivo.mislim da ce nam uskoro trebat veci prostor!!!!!!!!!!!
miskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 16:20   #20
Quote:
miskica kaže: Pogledaj post
evo nesto na tu temu.svaki petak u 13.30 na kantridi u dj.bolnici zadnja zgrada fizijatrije se odrzava baby fitnes.financira ga unicef i namjenjen je djeci od 1mj.pa do 3.godine starosti.fenomenalno,puno beba ,mama,druzenje i vjezbanje.sad smo dobili dozvolu od grada i od 2.mj se krece na bazen sa kikicima(datum neznam al su nam rekli da bude tak negdje i da ce se ic 2.put tjedno.MAME PRIDRUZITE NAM SE
da još nešto dodam, program se zove "Mama i beba", a vode ga fizijatrica, pedijatrica i psihologica.....

u bazen se kreće za cca.2 tjedna, kakvi termini će bit - to se još nezna, ali ukoliko želite ići sa svojim bebama, dođite ovaj petak na bebi fitnes da se upišete na listu, da se vašim bebama može nabavit pojas za plivanje (trošak tog pojasa snose roditelji i koštat će cca.200 kn)....

i da vam usput prenesem naša iskustva, mi tamo idemo od početka, i jako sam zadovoljna jer mi je Nensi puno profitirala iz tog programa, tamo je propuzala, a i prohodala je brzo, a vidim da i njoj paše veliko društvo beba............
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.